0

niewiem jak was ale denerwuje mnie ten prezesik;/ niech przyjmuje nasza ofertę bo lepszej juz nie bedzie:)

0

wypas :D:D

0

dorzucić te 5 mln i po kłopocie. nastepnie skupić sie na Riberym o ile real go nie sprzątnie ;/

0

jezeli to prawda to niech dojdzie jak najszybciej do tego transferu. juz nie moge sie doczekać jak go zobacze w naszym zespole.

0

wielki szaczunek dla niego za takie poświęcenie dla klubu.

wracaj szybko do zdrowia Andres!

Visca el Barca

0

bedzie ciężko rewanżu. liczę na 1:1 :) a co do meczu z realem tez mnie zadowoli remis, byle nie porażka

0

gdyby byl bardzej skuteczny bylo by jeszcze lepiej. to jest tylko człowiek, nie maszyna. wielkie brawa i oby tak dalej:)

0

z bayernem napewno Pep da odpocząć niektórym zawodnikom. mamy 4 gole przewagi wiec powinno byc spokojnie. dla mnie w tym meczu wystarczy remis. nastepnie getafe ktore man nie leży. wiadomo , gramy na wyjezdzie bedzie trudno ale mnie zadowoli wymeczone 1:0 byle 3pkt i kolejny krok do mistrzostwa.

0

pomarzyć zawsze mozna... :)

0

zgadzam sie z innymi. Henry powinien spróbować wykonywania karnych :)

0

moze w koncu te cale araby z man. city i reszta zainteresowana zrozumieją ze Yaya nigdzie sie nie wybiera :D:D

0

uff.. juz myślałem ze bedzie cieńko ;)

0

bedzie ciężko ale mam nadzieję ze korzystny rezultat. moze w koncu Caceres dostanie szansę na gre ;)

0

oj duzo ,duzo szczescia ;]

0

bedzie ciężko ale mnie zadowoli skromne 1-0 :) byle 3 pkt do przodu.

0

chyba w bierki wodne ;p;p

0

moze Messi znowu hattricka ukuje :D:D fajna fotka hehe

0

a mi tam rybka na kogo trafimy :)

0

a mi tam rybka na kogo trafimy :)

0

7 mln?? śmiech na sali...

0

wielka szkoda :( ale coz miejmy nadzieję ze jutro Barca poradzi sobie bez Messiego. niech sie szybko kuruje bo juz zbliża sie grudzień.

VeB!

0

najpierw to niech real weźmie sie do roboty bo z taka forma to chyba kazdy wie co oni noga w GD a nie Calederon gada ze wygrają ;p

0

plotki i tyle

0

jaka kaszana ;/ wracaj szybko do zdrowia niedlugo mecze grudniowe. mam nadzeje ze zadnemu z naszych pilkarzy nic sie juz nie stanie

0

pięknie i tak do konca sezonu! z taka forma teraz tylko pozostaje odprawienie z kwitkiem najgroźniejszych rywali real sevilla valencia i mistrzostwo bedzie nasze

VeB! pozdro wszystkim

0

martwi mnie to ze Toure jest tylko rezerwowym. moze to na niego podziałac i bedzie chcial odejść. mimo wszystko jestem dobrej mysli i wierzę ze z znani zostanie.

VeB!

0

Messi napewno nie dostanie Złotej Pilki , chociaż mu tego z całego serca życzę. Nie ma co sie oszukiwać ale to Cristiano dostanie. Wygrał lige i lige mistrzňw. Mało tego strzelil ponad 40 bramek i to on zasługuje.

0

mysle ze nie odejdzie :) ale w sumie to mozna ładną kase dostac... do okienka jeszcze troche czasu wiec zobaczymy jak to wyjdzie:)

0

nudzą mnie juz takie powiedzenia ,, moim marzeniem jest gra dla barcelony'' Fabregas sobie tak moze mňwic. założe sie ze jakis czas bedzie gadał co innego ze jego marzeniem jest gra dla tego całego rEALIKU

0

mam nadzieję ze nie bedzie kolejniej wpadki...

VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?