0

Jezeli to prawda z tymi 90 mln to chyba w zarządzie Arsenalu pogłupieli!! Coś mi sie wydaje ze z tego transferu nic nie wyjdzie

0

No to Panie Ibra. Albo sie Pan weźmiesz za robotę i bedziemy trenować z pełnym zaangażowaniem albo czeka ławka. Proste

0

no to pora na rewanż !! :)

0

Takie momenty w życiu piłkarza są najtrudniejsze.

0

Niestety takie jest życie. Mysle ze Villa po cichu liczył na transfer bo po prostu chcial spróbować czegos nowego, czegos mu da sukcesy. Dobrze wiemy ze gdyby nie sytuacja finansowa Valencii to by go w życiu nie puścili. Juz sie nie moge doczekać kolejnego sezonu i mam nadzieję ze Villa da nam wiele radości.

0

dac te 45 mln i bedzie po bólu. Toure zostaje! Keita i Ibra moga byc włączeni do tego transferu ale..

Keita - pupil Pepa, Ibra - za duże wymagania finansowe ktorym tylko nie liczne kluby sprostają.

0

W takie ploty juz nie uwierze. 82 mln? widac angielskie media nie grzeszą głupotą chociażby jak beznadziejny pismak ze stolicy - marca

0

baddorf

zgadzam sie z Tobą. Styl! Dla mnie ibra szybciej by sie sprawdził w Anglii. Futbol bardziej fizyczny, mniej techniczny.

0

baddorf

zgadzam sie z Tobą. Styl! Dla mnie ibra szybciej by sie sprawdził w Anglii. Futbol bardziej fizyczny, mniej techniczny.

0

Niech sie chłopina jasno określi bo za 2 dni bedzie chcial grac w realu czy interze...

Odnosnie wymiany. Od Toure wara i nawet go nie ruszać, po prostu dawać mu o wiele wiecej grac bo no to zasługuje.

Ibra? Połowa ludzi na tej stronie jest za tym zeby zostal. Ja nie przepadam za tym zawodnikiem, spodziewalem sie ze nie bedzie tu pasował i mialem rację. Wiec jezeli Arsenal bedzie go chcial a Barca zgodzi sie na jego odejście to będe zadowolony

0

''Za czasów mojej młodości Barcelona grała tak, jak żadna jeszcze inna drużyna nie grała i pewnie nie zagra.''

pięknie to brzmi :)

0

Yaya odejdzie, przyjdzie Cesc. Nie chce takiego scenariusza. Na boisku bedzie biegał 30 letni statysta (Keita) i młokos (Busi) . Ech.. Pep przemyśl to!

0

* samym

0

Szacun dla niego i dziękuję mu za wszystko co zdobył a w następnym sezonie moze byc lepiej, ale jeśli puści Toure to naprawde nie pogodze sie z tą decyzja i tym rannym straci u mnie duuuzo zaufania.

0

QueroPL

wyluzuj juz

0

Przy dobrych wiatrach mimo porażki Valladolid i tak sie utrzymaja. No ale zawsze mozna postraszyć, dodać motywacji piłkarzom. W rzeczywistości ten mecz bedzie wyglądał jak kazdy inny - ultradefensywa i jakies pojedyncze kontry z nadzieją ze cos wpadnie.

0

Nie dopuszczam do siebie myśli zeby Barca straciła w ostatniej kolejce mistrzostwo na dodatek grając u siebie. Co ja bym dał zeby byc w niedzielę na Camp Nou... ;)

Byle do niedzieli

0

Panie Gago, co robiliście w meczach z Barca? Trzeba bylo przynajmniej zremisować a nie teraz liczyć na inne zespoły. pff

0

je**ć te całe komitety!! jak przychodzi co do czego to zawsze znajdą sie jakies cepy by anulować kartkę zawodnikowi realu lub espanyolu.

0

pakulos79

jakoś ten zawodnik mnie mnie nie przekonuje. Trzeba przyznać, dobry jest, młody, kariera jeszcze przed nim ale jego charakter mnie odstrasza

0

spokojnie za pare dni jakas prezesina z Arsenalu zaprzeczy i powie cos w stylu: Cesc zostaje z nami, ma ważny z nami kontrakt i jest szczęśliwy w naszym klubie. I to by bylo na tyle z tego transferu ;P

0

Coraz bardziej uświadamiam sobie ze ten transfer jest juz bardzo blisko. Uwielbiam Villę ale czy opłaca sie dawac tyle kasy?

0

939

Suraez bardzo ciekawy pomysł, zastanawiam sie jak on bedzie grał w lepszym klubie i czy by wogóle sobie poradził w lepszej lidze. Mimo wszystko jestem na TAK!

Odnosnie transferu Villi, bardzo chcialbym zeby do nas dołączył ale nie kosztem Bojana. Ale ja nadal uważam ze to tylko spekulacje, plotki bo w koncu trzeba czymś żyć. Czekam na oficjalne info ze strony któregoś z klubu

0

939

w pełni sie z Tobą zgadzam.

sorry za pomyłkę

0

w pełni się z Tobą zgadzam!

0

Powiem tak. Nie przepadam na tym zawodnikiem, jeśli odejdzie nie będe z tego powodu płakał. Zobaczymy co zrobi nowy zarząd klubu.

0

Coraz bardziej mi sie wydaje ze z tym Xavim to ściema.

0

To miło z jego strony ze mówi takie rzeczy. Niestety w sobotę nie bedzie żadnej taryfy ulgowej dla jego drużyny.

0

Z całym szacunkiem ale Keita na ławkę. Chce widzieć w pierwszym składzie Toure. On bardziej zasługuje na gre.

0

Ta gazeta jest ch*ja warta tyle samo co galaktyczna druzyna ze stolicy. Bla bla bla, ale jak sędziowie robią błędy na korzyść realu to nic nie piszą. Naprawdę śmieszna gazeta. Nie ma co sie przejmować, przemawia przez nich ZAZDROŚĆ i tyle!

Vamos Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?