0

El.Guaje

Co do jego przyjścia mialem mieszane odczucia. W swoim obecnym klubie ma pierwsze miejsce w składzie a u nas tylko ławka, być moze krótkie epizody w końcówce spotkania. Ja za jakim rozwiązaniem nie jestem. Chłopak jest młody, utalentowany i szkoda by bylo gdyby jego rozwój sie zatrzymał.

0

El.Guaje

wyluzuj troche, słoneczko daję sie we znaki? ;p

0

Ciężki sezon czeka rezerwy ale to jest dość wystarczający poziom zeby mozna bylo sie ogrywac. Zobaczymy co pokaza tam tacy zawodnicy jak Fontas, Thiago czy Dos Santos.

0

Najwyraźniej Cesc boi sie począwszy od kibiców kończywszy na trenerze złożyć prośbę lub oficjalnie sie wypowiedź na jakies konferencji ze chce po prostu opuścić Arsenal i przejsc do Barcelony

0

Z dość orkojoną kadrą na te chwile i dosyc nie ciekawa sytuacja finansową klub lepiej niech zostanie bo na pewno przyda sie kiedy trzeba bedzie dac troche odpocząć tym podstawowym zawodnikom.

0

Sporo czasu stracił przez tą kontuzję ale dobrze ze wrócił do pełnej sprawności. Jego obecność w składzie w nadchodzącym sezonie z pewnością sie przyda:)

0

Ostatnio ta gazeta pisała o rzekomym złożeniu oferty 50 mln + Sergio wiec jak dla mnie sciema

0

Maschrano tu jakoś mi nie pasuje. Cesca oczywiscie bym chciał ale nie ma co sie łudzić na ten transfer w tym okienku. Bardzo chciałbym u nas zobaczyc Mbia. Silny fizycznie, solidny a co najważniejsze nie drogi.

0

hahaha 60-70 mln? wogóle kwota nie adekwatna do tego co ten piłkarz osiągnął w tym klubie.

0

tomek1212

na jakiej podstawie tak uważasz? gość jest ograny w lidze hiszpańskiej, nie straszne mu występy na europejskich boiskach. Dno to sa wynalazki typu Henrique, Hleb czy Dmytro. Ja wierzę w niego i uważam ze bedziemy miec duzo pożytku.

0

Rajka

nam jest ktos potrzebny o walorach defensywnych a nie ofensywnych.

Osobiście nie widzialem gościa w akcji.

0

Transfer z serii szybko, tanio i po cichu. Zobaczymy co pokaze ale jakoś jestem pozytywnie do niego nastawiony:] Teraz czekamy byc moze na kolejne niespodzianki które szykuje zarząd klubu

0

Niewiem jak Wam ale gdy Iniesta przyjmował i strzelał to mi przypomniała akcja z meczu z Chelsea gdzie nam tyłek uratował. Mnie najbardziej wyruszył widok płaczącego Casillasa.

Szkoda Villi bo mial piłkę na króla strzelców. Teraz zasłużony odpoczynek dla mistrzów a później czas zacząć przygotowania do nowego sezonu którego nie moge sie juz doczekać:)

0

1:0 dla Hiszpanii:) strzelcem bramki David Villa a przy okazji król strzelców:)

VAMOS!

0

Z całym szacunkiem dla fanów talentu Torresa jak i kibiców Liverpoolu ten zawodnik niestety robi złego niż dobrego. Widac jest bez formy, kontuzja zrobiła swoje ale taki zawodnik z taka forma nie powinien grac w pierwszym składzie. Jezeli z Niemcami wyjdzie w pierwszym to bedzie klapa. Wczoraj za niego wszedł Cesc, Villa na szpice, Iniesta na lewe skrzydlo, do tego Pedro i od razu bylo widac ze cos ruszyło.

0

Fajnie bedzie go móc zobaczyc z powrotem na Camp Nou:] Moze to juz nie ta sama klasa co kiedys ale to nadal jest wielki piłkarz. Mam nadzieję ze kibice zgotuja mu wiekie przywitanie

0

Maciek

do jednych z najlepszych trenerów mu sporo brakuje. To ze wygrał wszystko co sie dalo zawdzięcza optymalniej formie zawodnikow i przy okazji kontuzję omijały piłkarzy szerokim łukiem. Chyba kazdy szanujący sie trener postawił by na Toure a nie na jakiegoś Keite lub Sergio

0

Będe śledził jego poczynania w City. Życzę mu samych sukcesów w nowym klubie. Stalo sie, niestety. Odszedł kolejny piłkarz który byl niedoceniany, którzy przegrał miejsce w składzie nie przez to ze byl gorszy tylko ze ktos inny jest pupilem trenera. Zobaczymy co zrobi zarząd z wybraniem następcy ale mam nadzieję ze to nie bedzie kolejny transfer z serii tych ''niewypalow''

0

czyli witamy Mascherano? jak to ma byc następca Toure to raczej bedzie siedział bo dwaj ulubieńcy Pepa (Keita i Sergio) bedą grali wiec po co wydawać grube mln, lepiej poszukać kogos o wiele tańszego który nie bedzie narzekał ze siedzi na ławce

0

Ozil jak najbardziej, Muller nie. Coentrao pół na pół. A co byście powiedzieli na J.Moutinho ze Sportingu Lizbona?

0

I gitara. Młody, zdolny chłopak. Nie bedzie problemu z podpisaniem z nim kontraktu gdyż Barca to jego ulubiony klub i chce w nim zagrac obok Leo:) Kwota napewno bedzie mniejsza chociażby ze za rok konczy mu sie kontrakt chyba ze da po raz kolejny popis swoich umiejętności na MŚ i zajdzie daleko z niemiecka ekipą. Mimo wszystko koniec sagi z Fabregasem w roli głównej. Teraz trzeba przejsc do konkretów i w miarę szybko dokupić potrzebnych pilkarzy.

0

Niech zostanie jeszcze na rok, nie zdobędzie nic i wtedy moze sie przekona ze chyba to jest najlepszy czas zeby opuścić Arsenal. Odnosnie oferty Barcelony, 45 mln to i tak jest zbyt wygórowana jak dla mnie kwota. Zawodnik który nic nie osiągnął w klubie, w reprezentacji grzecznie grzeje ławkę wiec pytam sie za co te np. 60 czy 70 mln? śmiech na sali. Trzeba jak najszybciej zakończyć tą operę i skupić sie na innych celach transferowych

0

Sergio na ławkę! Duży ma potencjał, to jest zawodnik na przyszłość. Na chwile obecna bardzo duże mu brakuje do Toure. Jezeli zostanie to naprawde będe bardzo szczęśliwy a zarazem lekko zaskoczony bo transfer byl praktycznie przesądzony

0

Jestem pewny ze Krysia dzis nic nie pokaze, nawet sobie zbytnio nie pogra. Pokazł ostatnio w meczu z Brazylią i WKS ze potrafią go w dziecinny sposób zatrzymać i jego zwody nie sa juz takie skuteczne. Z koreą tez szalu nie pokazał a koreańczycy potęga nie są.

0

guardiola89

mi nie chodzi o gre w klubie tylko o to co teraz pokazują na MŚ. Fakt Hernandeza juz nie ma a w barwach Manchesteru nie rozegrał ani minuty. Czuje ze ten transfer to strzał w dziesiątkę. Również dzis Sanchez moze pożegnać sie z mistrzostwami. Ten chłopak ma niesamowity ciąg na bramkę, dobry drybling, jest szybki i zwrotny. Nie mial bym nic przeciwko temu zeby zawitał do Barcelony.

0

12 mln? hahaha jeszcze to ma byc zmiennik? żal. na ibre znalazło sie 48 mln (plus do tego Eto = 20 mln) i wydano je lekką ręką...

0

Jak dla mnie odkrycie tych mistrzostw obok J.Hernadeza z Meksyku i A.Sanchez z Chile.

0

Jakoś nie widze Argentyny gdzie wygrywa z Niemcami. Nie trawie Niemców ale Argentyna ma slaby środek pomocy, gdy gra Leo nie ma z kim pograc, również obrona do najlepszych nie należy. Boski Diego bazuje na indywidualnych umiejętnościach ale kiedys go to zgubi. Ja sie tylko zastanawiam co Maradona chce osiągnąć wystawiając Messiego jako rozgrywającego. Jednym słowem marnotrastwo jego potencjału.

0

A bierz go Pan;) Zawsze moze pójść jakas wymiana. Jedyny zawodnik który by interesował Barce to Pato, ale czy Milan sie na to zgodzi?

0

I bardzo dobrze ze tam poszedł. W Barcelonie by byl tylko i aż zmiennkiem i by zapewne skończył jak Caceres czy Henirque. Po co mu hamować rozwój skoro zapowiada na dobrego zawodnika? My potrzebujemy konkurenta, kogos gdy w razie absencji godnie zastąpi Alvesa a nie jego następcę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?