0

To byl jednym słowem trening dla Hiszpanii. Cieszy świetna dyspozycja graczy Barcy. Nawet sie nie łudziłem ze bedzie remis. Szkoda chłopaków ale jak spaść to z wysokiego konia.

pozdro i spokojnej nocki ;)

0

kamil9040

gratuluję inteligencji

0

Wszystko wskazuje na to ze to on niestety wygra. Nie chce krakać ale coś mi sie wydaje ze to bedzie początek końca Barcelony :(

0

Drogi agencino za 2 złote, a moze Pan powiedziec dlaczego na każdym kroku wpie**la sie Pan gdzie nie trzeba i nie dopuści do głosu Toure ?

A teraz juz na temat. Bedziemy żałować i to bardzo jak nas opuści. Nie ma co sie oszukiwać ale Pep zaczyna sam sie motać z transferami. Bardzo mnie dziwi ze po tym co dla nas zrobił ten piłkarz nie znalazł uznania w oczach trenera. Cóż, zostanie nam 30-sto letni statysta(Keita) i marny aktor(Busi)

0

Głupia łysa pała z tego agenta. Dlaczego jeszcze nic nie powiedzial Toure? Jezeli dojdzie do tego transferu to ja naprawde stracę zaufanie przedewszystkim do Pepa ze pozwoli do tego transferu a zostanie 30-sto letni statysta. Czytaj - Keita

0

no to niech teraz romek składa ofertę :)

0

W koncu koniec tej opery mydlanej. Cesc niech sobie tam zostaje bo sam sobie jest winien podpisując tak dlugi kontrakt. Teraz trzeba skupić sie na innych opcjach ktore są tańsze i bardziej realne !!

0

niech araby juz nie będą tacy skąpi bo kasy im nie zabraknie. Niech dają te 45-50 mln i adios ibra :]

0

po co kupować? jest Caceres który większą część sezonu w Juve gral jako prawy obrońca.

0

a co byście powiedzieli na Miguela Veloso ?

0

Ten zarząd juz pogłupiał całkowicie. Najpierw sprowadzają jakoś klode za grube miliony i dorzuca zaje... napadziora eto. Teraz do tego chca sprzedać Toure. Aż nie chce mi sie komentować tych poczynań bo nie chce dostać bana. A najlepsze jest to 50 mln za ibre. Jeśli chodzi o kase City martwić sie nie musi. Z drugiej strony czy ibra bedzie chcial grac w Anglii. Prawda jest taka ze Barca kupiła kota w worku!!!!

0

Miło by bylo go zobaczyc w naszej ekipie ale niestety nie dojdzie do tego transferu. Przynajmniej ja jestem takiego zdania

0

Sevilla to również ulubiona ofiara Messiego:D zabójczy duet będzie:D

0

po co odchodził z Arsenalu? wiedzial dobrze ze nie przychodzi do jakiegoś przeciętniaka tylko do Barcy gdzie konkurencja jest baaaardzo wielka.

0

nie ma szans na taki transfer a szkoda.. ;/

0

Barca sama sobie jest winna nie przedłużając z nim kontraktu jak jeszcze byl juniorem. A z tego transferu nic nie wyjdzie bo Arsenal postawi na swoim i tyle

0

1. Caceres - Jeżeli nie udało by sie nikogo sprowadzić jako zmiennika Alvesa ja wlasnie jemu dał bym szansę. Większą część sezonu w Juve gral jako prawy obrońca.

2. Keirrison - nie zagral ani minuty w barwach FCB wiec glupio by bylo go sprzedać, ma chłopak potencjał. W przyszłości moze cos z niego byc i ja bym go zostawił

3. Henrique - wielka nie wiadoma

4. Botia - sprzedaż z możliwością odkupienia (tak na wszelki wypadek)

0

Bandzior

z tego co słyszałem jakis czas temu to Xavi i Iniesta graja z takimi numerami bo uważają ze przyniesie im to szczęście

0

Troche z innej beczki. Wie ktos moze gdzie bedzie nastepny finał LM i LE rozgrywany?

0

zignorujcie goscia o nazwie FORZAINTER. Ma dziecko swoje 5 minut bo inter od paru ładnych lat byl przeciętnym klubem na arenie europejskiej wiec niech sie chłopak wyszaleje

0

Ten jego agent mnie juz wku**. Najlepiej niech Toure oficjalnie sie określi bo ten jego zasrany agent robi nie potrzebny szum. Niestety Pep jest uparty lub ślepy i nie stawia na niego a to bardzo przykre:( Jeśli odejdzie to naprawde sie zawiode!!

0

Dla nie ma sensu porównywać tych dwóch pilkarzy. Ibra jest wysoki, dobrze grający tyłem od bramki, silny a co najważniejsze wolny i mało zwrotny. Villa natomiast to istny przycinak. Szybki, zwrotny, ruchliwy. Na pewno wiecej biega od ibry i szuka sobie pozycji na boisku. Moim zdaniem Villa błyskawicznie powinien się wkomponowac do drużyny.

0

Mam duży szacunek dla niego i Raula. Niestety jego miejsce w reprezentacji jest nie podwazalne. Ale mam cichą nadzieję ze VV zadebiutuje i pokaze na co go stać :]

0

jak dla mnie atak pasowałby tak:

Pedro/Bojan , Villa , Messi. Ibry nie biorę pod uwagę;P

DinaczCule

co ty masz z tym Vamos Barca? jakis nawyk ?

0

Muhito

mnie bardzo dziwi to co mówi Rosell odnosnie tego ogromnego długu. Pamietam jeszcze jak nie dawno Laporta mówił ze dług wynosi nie całe 250 i jest regularnie spłacany. Wiec na to wychodzi ze ktos kłamie lub faktycznie ten dług aż tak bardzo wzrósł

0

Powiem tak:

1. Nie uda sie sprowadzić Cesa to trudno. Jezeli przez to ma powiększyć dług co powiedzial Rosell to lepiej niech nie przychodzi.

2. Nie zapomnijmy ze na wypożyczeniach sa tacy piłkarze jak Caceres, Hleb, Henrique czy Keirsson. A oni wrócą do klubu i trzeba cos z nimi zrobic.

Wiec jak dla mnie nie trzeba tyle transferów. Juz nie mowie o jakis wielkich. Lekkie uzupełnienia skladu w zupełności wystarczą

0

wku... mnie ten pajac, juz gada jakies farmazony a jeszcze nie zostal prezydentem. Żałuję ze Laporta nie moze zostac bo dzieki niemu mamy to wszystko. Mam dziwne przeczucie ze jak ten krzykacz zostanie nowym prezydentem klubu to zrobi jeden wielki burdel!

0

Ktos wczesniej pisal ze Pep nie ma smykałki do transferów. Z tym sie zgodzę. Udane transfery to Pique, Alves i Maxwell. Reszta to są nie wypały. Najpierw wymiana Eto za jakąś kłode, teraz puszczenie lekką ręką jednego z najlepszych DM na świecie. Pep przejrzyj na oczy wreszcie a Laporta jak chce zrobic miły prezent na koniec to niech nie sprzedaje Toure!!!

0

Witamy w nowym domu David :) Pokaż no co Cie stać i ciesz nas swoimi bramkami.

0

gczoo77

bez komentarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?