kampos25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
świetny mecz Zenitu. wczoraj pokazali charakter i wygrali z tymi przereklamowanymi gwiazdeczkami z Manchesteru. widac nie ma cristiano nie ma MU.
moje take małe życzenie :
1. Zenit
2. Juventus
a Real do UEFA :D:D
0
oby jego słowa sie sprawdziły...
VeB!
0
i tak kazdy wiedział kto wygra ten mecz. niech sie trener Wisły cieszy ze 4-0 to najmniejszy wymiar kary. przeciesz mogło byc o wiele wiecej. teraz tylko pozostał mecz w Krakowie i dopełnienie formalności, chociaż wszystko juz jest jasne po wczorajszym. żal mi Wisły ale teraz tylko moge im życzyć wszystkiego najlepszego w pucharze Uefa.
VeB!
Pozdro
0
a myślałem ze bedzie tak pięknie...
0
wlasnie na taka wiadomosc czekałem. bardzo sie cieszę z tego powodu ze Eto'o zostaje z nami.
Pep: dobra decyzja
VeB!!
0
real na 39! śmiech na sali.. hahahaha
0
Laporta i spółka powinni sie bujnąc :D
0
i bardzo dobrze. niech se siedzi w tej całej Chelsea.
0
nawet nie ma takiej opcji!!!!!! Eto zostaje u nas!
0
juz sie nie moge doczekać tego meczu... troche szkoda bedzie mi wisełki jak beda baty dostawać ale cóż taka jest pilka:)
VeB!
0
mam nadzieję ze Barcelona nie zażąda od niego powrotu. w koncu nie mamy wymagającego przeciwnika w LM wiec nie widze potrzeby powrotu Messiego:) życzę mu powodzenia na Igrzyskach.
0
i bardzo dobrze! niewiem czemu Pep go nie uwzględnia w swoich planach na ten sezon. mam nadzieję ze sytuacja sie nie zmieni i E2 zostanie z nami.
VeB!
0
brać silve bez względu na cene! młody, utalentowany zawodnik. juz sie nie moge doczekać kiedy go zobacze w naszej druzynie
VeB!
Pozdrawiam