0

świetny mecz Zenitu. wczoraj pokazali charakter i wygrali z tymi przereklamowanymi gwiazdeczkami z Manchesteru. widac nie ma cristiano nie ma MU.

moje take małe życzenie :

1. Zenit

2. Juventus

a Real do UEFA :D:D

0

oby jego słowa sie sprawdziły...

VeB!

0

i tak kazdy wiedział kto wygra ten mecz. niech sie trener Wisły cieszy ze 4-0 to najmniejszy wymiar kary. przeciesz mogło byc o wiele wiecej. teraz tylko pozostał mecz w Krakowie i dopełnienie formalności, chociaż wszystko juz jest jasne po wczorajszym. żal mi Wisły ale teraz tylko moge im życzyć wszystkiego najlepszego w pucharze Uefa.

VeB!

Pozdro

0

a myślałem ze bedzie tak pięknie...

0

wlasnie na taka wiadomosc czekałem. bardzo sie cieszę z tego powodu ze Eto'o zostaje z nami.

Pep: dobra decyzja

VeB!!

0

real na 39! śmiech na sali.. hahahaha

0

Laporta i spółka powinni sie bujnąc :D

0

i bardzo dobrze. niech se siedzi w tej całej Chelsea.

0

nawet nie ma takiej opcji!!!!!! Eto zostaje u nas!

0

juz sie nie moge doczekać tego meczu... troche szkoda bedzie mi wisełki jak beda baty dostawać ale cóż taka jest pilka:)

VeB!

0

mam nadzieję ze Barcelona nie zażąda od niego powrotu. w koncu nie mamy wymagającego przeciwnika w LM wiec nie widze potrzeby powrotu Messiego:) życzę mu powodzenia na Igrzyskach.

0

i bardzo dobrze! niewiem czemu Pep go nie uwzględnia w swoich planach na ten sezon. mam nadzieję ze sytuacja sie nie zmieni i E2 zostanie z nami.

VeB!

0

brać silve bez względu na cene! młody, utalentowany zawodnik. juz sie nie moge doczekać kiedy go zobacze w naszej druzynie

VeB!

Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?