0

Kur.. ile jeszcze razy bedzie ktos pytał czy w pierwszej lidze mogą grac pierwsza druzyna i rezerwy? Odpowiedz brzmi NIE!!!!

0

Szkoda mi go troche bo nawet minuty nie zagral w Barcelonie. Ja dałbym mu szansę, byc moze byłoby wiecej pożytku z niego niż z Bojana.

0

Jak dziś Villa nic nie trafi to ja juz nie mam pojęcia to sie dzieje z tym zawodnikiem

0

Jednak artykul który czytalem okazał sie prawdą. Teraz Pep ma swoją zarozumiałość. Swoje wywody twierdzące ze kadra jest kompletna i nie potrzeba juz żadnych wzmocnień mozna sobie wsadzić w du...

0

Jednak artykul który czytalem okazał sie prawdą. Teraz Pep ma swoją zarozumiałość. Swoje wywody twierdzące ze kadra jest kompletna i nie potrzeba juz żadnych wzmocnień mozna sobie wsadzić w du...

0

Ponoc Villa nabawił sie kontuzji we wczorajszym meczu pod koniec meczu. Wie ktos moze dokładnie cos na ten temat?

0

Zdecydowanie Tevez. Pewnie plota ale jezeli by bylo ziarenko prawdy to transfer mało prawdopodobny a szkoda

0

Wydać na niego te zakładane 40 mln to jest smiech na sali. Gość nawet nie jest wart połowy tej sumy. Porównanie go do Zidana to tez lekka przesada. W planach jest Cesc a nie jakis Pastore z całym szacunkiem dla niego. Jest tez Thiago który dobrze rokuje przyszłość.

0

Lepiej niech nie przychodzi. Tu go czeka ławka a potencjał ma olbrzymi wiec ten transfer jest bez sensu.

0

Z taką skutecznością to my daleko nie zajdziemy. Zastanawiam sie caly czas do kur... nędzy dlaczego my dążymy do tego zeby wejsc z piłką do bramki? W zespole jest kilku zawodników dysponującym dobrem strzałem zza pola karnego więc dlaczego oni wogóle nie próbują? Szkoda straconych 2 pkt i teraz pora na Valencie która niestety jest w gazie

0

Szaun dla tego gościa. Chca zagrac otwarta piłkę? Lepiej dla nas. Porażka z Herculesem pokazała ze mozna przegrać nawet z tymi najsłabszymi i skazywanymi na pożarcie. Mimo wszystko liczę na 3 pkt i dobre widowisko :)

0

Mascherano powinien dostawać wiecej szans na gre. Nie zdziwie sie jak za jakis czas ukaże sie artykuł w którym jest wypowiedź Mascherano i powie cos w stylu: ,,Przyjście do Barcelony bylo błędem''

0

Nie moge z tych co mówią ze Rubin gra antyfootball, ze autobus itd. Wiadome jest ze zespoly pokroju wlasnie Rubina, Panaty czy któregoś zespołu z ligi hiszpańskiej muruja bramke, nie beda przeciesz grac otwartej piłki bo dobrze wiedzą ze to sie dla nich źle skończy. Wiec nie ma co sie dziwić ze taka jest gra. Podpisuje sie pod słowami kolegi o nicku stifler111. Kazdy zdobyty pkt przeciwko Barcelonie, druzyna słabsza uznaje to za sukces, proste

0

Raflax160

Gdy 11-tu chłopa ustawi sie na swojej połowie to nie idzie klepac ale nasi na siłę to robią i chcą wejść z pilka do bramki. Dla mnie jest to troszkę irytujące. Pozostają strzały z dystansu. Skoro nie bylo na to miejsca to jak według Ciebie mozna strzelić bramke przeciwko tak defensywnie grającej druzynie? No chyba mi nie powiesz ze po stałym fragmencie gry, gdzie większość naszych zawodnikow nie ma nawet 175 cm wzrostu:P

0

Czy tak trudno częściej strzelać z dystansu?

0

Panata popłynęła, Kopenhaga komplet pkt i pierwsze miejsce, ale do czasu. Teraz pora na Mallorce!

0

Lepiej dmuchać na zimne. Ja bym Messiego zostawił na ławce i wogóle go nie wprowadzał nawet przy nie korzystnym wyniku.

Co do Ibry. U nas tez mial dobry początek. W Interze czy teraz w Milanie gra jest pod niego, i wogóle pilka włoska to co innego niż hiszpańska.

0

Ciekawe co oznacza celebracja Pique? :D

A wracając do tematu niech strzela byle kto nawet VV, ale ważne zeby bylo zawsze do przodu :)

0

Jeszcze mi brakuje tutaj Xaviego :)

0

Villa jak narazie zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Mam nadzieję ze z Rubinem przełamie sie i cos ukuje ale co najważniejsze nie bedzie na siłę szukał bramki tylko gral bardziej zespołowo.

0

Blau Grana

Nasz przyszły rywal to Mallorca a potem Valencia. Takie małe sprostowanie:P

0

Głupotą bedzie wpuszczenie go na boisku. Owszem moze lecieć z drużyną ale czy jest sens ryzykowania bardziej poważniejszego urazu? Wróci Messi, wróci magia i finezja :)

0

Ploty ploty i jeszcze raz ploty. A nawet jakby bylo w tym choć odrobinę prawdy to i tak Rooney nigdy nie zawita na Camp Nou.

0

Levante zatrzymało gwiazdy z serii tych ''spadających'' :)

Blau Grana

masz poczucie humoru :D

0

Ten Nolito musi zadebiutowac z Mallorca. Brawa dla rezerw ze jak narazie sprawiają bardzo dobre wrażenie w Segunda Division. Oby tak dalej! ;)

0

Zgadzam sie. Skuteczność w tym momencie to nasza najsłabsza strona. Wierzę w Ville ze wkońcu zacznie strzelać bramke za bramka jak to bylo w Valencii.

0

Juz mały ma pamiątkę heh ;)

0

Mam nadzieję ze dzis zagra mniej egoistycznie i poprawi celownik. Czuje ze wygramy to po wielkich męczarniach 1:0

Vamos Barca!

0

Niech wypoczywa i leczy ta kostkę. Wogóle ze powołania na Japonię i Rubin są nie potrzebne. Nie daj boże zeby cos sie stalo. W Argentynie jest dużo świetnych graczy a na dodatek to jest mecz towarzyski wiec po cholere powołanie do Leo? Jezeli chodzi o mecz z Rubinem, bedzie ciężko, ale jezeli mamy go wygrać to wygramy. Messi ma dopiero wrócić na Valencie!

0

poza tematem.

AD Cueta vs. Barcelona 1/16 CdR :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?