kampos25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prosto i na temat. Powiedzial to co myśli o tym całym madrycie. Dobrze ze nasunął kwestie odnosnie sędziowania. Założe sie o każde pieniądze ze Messi w tym spotkaniu bedzie solidnie poniewierany a sedzia troche skróci zapędy tych całych gwiazdek.
0
zero kozaczenia przed meczem. I o to chodzi, niech sobie grajki z madryt co chcą.
0
Ja Cule
ja osobiście wolę podejść do takiego meczu z lekkim dystansem. Byc moze ten mecz zadecyduje o mistrzostwie wiec jedni jak i drudzy widzą o co graja. Jezeli chodzi o faworyta tego meczu to zgodzę sie z tobą ze tylko atut własnego boiska przemawia za realem. Barca tworzy zgrany team a real to zbierania spadających gwiazd. Patrząc na formę obu drużyn to jak dla mnie lepsza prezentuje Barca, ale zobaczymy jak to bedzie w sobotę;)
0
Ja Cule
zebys sie nie rozczarował w sobotę. Real ma przebłyski. Raz zagrają bardzo dobrze, raz konkretna padake. Wiadomo derby rządzą sie swoimi prawami, wszystko jest możliwe. Wierzę w Barce ale nie jestem aż tak pewien ze wygramy to tak łatwo bo na pewno bedzie trudno.
0
donfajda
zgodzę sie z toba, w przypadku naszej porażki z realem (odpukac) ciężko bedzie o ich potknięcie i stratę pkt.
0
Higuain? gdy bym mial krótko go określić to on jest dobry na słabych ale za słaby na dobrych. Odnosnie cr9, dobry grajek z niego. Za realem przemawia tylko atut swojego boiska i nic wiecej, ale nie mówię ze bedzie szybko, łatwo i przyjemnie. To bedzie ciężki mecz ale wierzę ze wyjdziemy zwycięsko z tej potyczki.
pozdrawiam i do soboty ;)
0
Pique ma naprawde poczucie humoru ;)
0
A moze by tak powtóreczka z tamtego roku? :D magiczne 2-6. Dobra teraz juz powaga. Mnie zadowoli nawet wymęczone 1-0, odnosnie strzelca - mi to rybka
pozdro
0
Tak jak wczesniej pisalem tego gracza obawiam sie najbardziej. Jego szybkość bedzie sprawiała duzo problemów naszym obrońca ale mam taka cichą nadzieję ze dzis ten mecz po prostu mu nie wyjdzie ;p
pozdro
0
Bedzie dobrze. Jestem dobrej myśli odnosnie Pique i Ibry. Obaj nie zagrają z Arsenalem wiec maja przerwę. Dla mnie na mecz z realem środek obrony moze być Puyol i Milito. Na srodku moze zagrac także Yaya ( co udowodnił w finale LM z manchesterem) :D Pamietam tez mecz Francji to Abidal gral na srodku nie ktore mecze wiec wariantow jest duzo;)
pozdro
0
Tego gościa obawiam sie najbardziej w rewanżu. Jest piekielnie szybki, dobry technicznie. Wszedl na boisko i od razu rozbujał gre Arsenalu.
0
Jak dla mnie super mecz, szkoda tych 2 straconych bramek. Jezeli by sie zakończyło 2-0 kwestia awansu byla by praktycznie rozstrzygnięta a takto Arsenal ma jeszcze cień nadzieji. Krótko podsumując kanonierzy w tym meczu powinni zostac rozstrzelani;p Czekamy na rewanż:]
pozdrawiam
0
a mi tam rybka na kogo trafimy;) Jak grać to z najlepszymi.
0
Bardzo dobrze, niech sobie Frank idzie do realu ;p osobiście bardziej od niego wolę Silve lub Navasa
0
Brawo i oby tak dalej;)
0
Zdobyć 6 pucharów w jednym sezonie to naprawde zasługuje na wielki szacunek. Mam nadzieję że przedłuży kontrakt i dalej bedzie prowadził nasza ukochaną drużynę do wielkich sukcesów :)
0
a mi to tam ryba z kim zagramy, jak wygrywać to z najlepszymi:)
0
Bardzo mi sie podoba jego gra. Wiadomo ze liga holenderska jest słabsza od hiszpańskiej i tam sobie strzela jak na zawołanie ale mysle ze spokojnie dałby sobie radę u nas. Jestem jak najbardziej na tak! ;)
pozdro
0
nie ma co sie oszukiwać, trzeba dzis sie przygotować na ciężką przeprawe
0
nawet nie ma takiej opcji. Yaya zostaje z nami i koniec!
0
0:1 dla Barcy po wielkich katuszach;)
0
jak dla mnie to zawodnicy sami sobie winni są. Byly okazję w końcówce to trzeba bylo postawić kropkę nad ''i'' i po kłopocie. A jak sie skończyło kazdy wie. Nie wykorzystane sytuację sie mszczą. Teraz trudny mecz z Rubinem. Podejrzewazm ze bedzie trudno ale liczę na skromne 1:0 dla nas:)
pozdro
0
prostą a co najważniejsze skuteczną piłkę. Teraz czas na Malage
0
mam nadzieję ze to nic groźnego
0
stawiam 2:0 dla nas. Ibra i Iniesta brameczki.
0
Powodzenia w Mediolanie!
0
a mi sie wydaje ze jak zawsze cala tą sytuację spartoli Eto
0
jezeli to prawda to jeden zawodnik z glowy a przy okazji koniec telenoweli. Teraz numer 1 jest Ibra. Ja osobiście jestem zwolennikiem sprowadzienia Villi ale jak juz podjął decyzję to trzeba to uszanować. Teraz zostaje tylko zaklepac transfer Ibry i git :)
0
Brawo David! walcz o swoje. Jestem dobrej mysli jeśli chodzi o ten transfer :)
0
jak bym dorzucił te 3 mln. wychodzi 45 mln plus jeszcze kogos na wypożyczenie z możliwością wykupienia. I ani grosza wiecej. Jak nie pasuje taka oferta to niech ten caly prezesik Valencii spie***