0

Czyzby kolejny zadeklarowany, który pragnie grac w Barcelonie a poleci na zielone do stolicy?

0

Szkoda ale nic juz sie nie poradzi. Troche na nim zawiodlem bo powtarzał na każdym kroku ze jego marzeniem to gra w Barcelonie a tu nagle transfer do realu. Stracił u mnie sporo przez to. Rozumiem jakby podpisał kontrakt np. z Manchesterem czy Chelsea no ale real? Mam nadzieję ze kibice w odpowiedni sposób przywitają podczas GD

0

kapiqs

marna prowokacja czy słaba pamięć?

0

Wszystkie przegrane mecze bez Messiego to byly mecze o pietruszke. Z Wisła był juz pewny awans, Szachtar, wyjście z grupy, Mallorca i Osausuna o ile mnie pamięć nie myli to mielismy juz zapewnione mistrzostwo. Jezeli sie mylę to prosze mnie poprawić:)

0

Aż mi sie nie dobrze robi jak widze to zdjęcie...

0

Niewątpliwie strata Messiego bardzo boli ale ja widze dwie opcję pod jego nieobecność.

1. Iniesta przesunięty do ataku, na szpicy Villa, drugi bok Pedro. Pomoc: Xavi, Sergio(troszke wyżej przesunięty) i Mascherano. Keita, wiadomo:)

2. Pomoc: Xavi, Iniesta, Sergio/Mascherano. W napadzie Bojan, Villa, Pedro.

bedzie dobrze!

0

Jak sie patrzę na to zdjęcie przy tym artykule to aż mnie sciska. Teraz biedny Messi bedzie pauzował a ten cwel dostanie z dwa mecze zawieszenia i wszystko bedzie ok.

Ehh..;/ Messi mistrzu, 3maj sie!!

0

Jak sie patrzę na to zdjęcie przy tym artykule to aż mnie sciska. Teraz biedny Messi bedzie pauzował a ten cwel dostanie z dwa mecze zawieszenia i wszystko bedzie ok.

Ehh..;/ Messi mistrzu, 3maj sie!!

0

Recepta jest prosta. Keita jutro na ławie, wychodzimy takim samym skladem jak z Panata, lekko poprawić skuteczność i o wynik sie nie boję.

0

młodzi chyba na majstra lecą ;d

0

Najlepsze: Brak Keity w podstawie:)

0

Dobrze by bylo jakby nie zagral ale większe zagrożenie wydaje mi sie ze jest ze strony Forlana który widac jest w gazie i strzela bramke za bramką

0

barca23

no to teraz żeś sie popisał. Pytanie do adminow, możecie zbanowac tego ciecia lub przynajmniej skasować jego wypociny?

0

barca23

no to teraz żeś sie popisał. Pytanie do adminow, możecie zbanowac tego ciecia lub przynajmniej skasować jego wypociny?

0

Juz to widze jak United nie ma żadnych ograniczeń finansowych. A poza tym watpie zeby Ferguson położył na stole 40 mln za Ville. Dobrze ze David do nas trafil a nie na wyspy gdzie futbolu jaki tam graja wręcz nienawidzę.

0

rand

niestety sie to zmieniło, tez mi sie to nie podoba ze jutro sa wszystkie skróty ale co poradzić. Ja na wszelki wypadek odpale dzis polsat przed 23 i sie przekonam bo moze byc jakas niespodzianka;]

pozdro

0

rand

skróty sa jutro na polsacie o 23

0

A mi sie wydaje ze ta passa w dniu dzisiejszym dobiegnie końca;P

0

unique

Nie badz taki pewny. Wczorajsza porażka dała duzo do myślenia. Nie zdziw sie jak we wtorek pogrąży nas D.Cisse a w weekend dobije nas Aguero i Forlan do spółki z Siamo i resztą.

0

To nie jest liga dla niego. Za brutalny jest w swoich poczynaniach.

0

Cóż żyje sie dalej, porażka jak najbardziej boli bo nie powinno do niej wogóle dojść. Przegralismy to na własne życzenie. Teraz LM, mysle ze z taka gra nie widze tego kolorowo nawet przy tak prostej grupie. Wielki szacunek dla piłkarzy i trenera ze nie przestraszyli sie utytułowanego rywala. Nie takie ekipy przyjeżdżały tutaj i wracały z bagażem kilku goli straconych. Sezon dopiero sie zaczął i wierzę ze po raz trzeci sięgniemy do mistrza.

0

W głębi duszy trener Herculesa podejrzewa ze juto moze byc krucho. Oglądając przy linii bocznej jak Messi po koleji jedzie jak tyczki jego piłkarzy a na koniec zabawia sie z bramkarzem to naprawde glupie uczucie. Widac chce podnieść na duchu piłkarzy, dodać wiecej wiary. Zobaczymy jutro. Mimo wszystko szacunek trzeba miec. Odnosnie wyniku stawiam 2:0 dla FCB po bramkach Villi i Messiego:)

0

Cule88

niewiem skąd żeś sie urwał ale naprawdę masz poczucie humoru. Czy 4 bramki z Arsenalem lub 3 z Sevilla nic dla Ciebie nie znaczą? Jestem ciekaw co Ty bys zaprezentował geniuszu futbolu.

0

*co sorki za błąd

0

Mimo ze gral w Realu to uwielbiam tego człowieka. Jego zagrania, bramki.. bylo bo podziwiać:)

mrowis

niewiem czy sie napinasz czy robisz z siebie debila ale jak masz pisać takie rzeczy to daj sobie siana.

0

Nie wyobrażam sobie prawej flanki bez Daniego. On musi zostac!

0

Jezeli chodzi o pilke klubowa to bezsprzecznie Sneijder zostawia wszystkich w tyle. Biorąc pod uwagę tegoroczne MŚ osobiście ciężko mi wskazać faworyta. Po cichu stawiam na Forlana lub Inieste.

0

Gdyby nieudacznik Diego nadal trenował Argentyne założe sie ze wynik byłby odwrotny.

0

Bardzo dziwna decyzja odnosnie dołączenia do beniaminka La Liga. Osobiście uważam ze poradził by sobie w dosyć lepszym klubie. Mimo wszystko trzeba uważać, choć zaawansowany wiekowo to nadal dobry zawodnik

0

Od razu wiedzialem ze on bedzie jedną wielką klapą. Nic nie pisalem na ten temat bo większość wypowiadających sie tutaj osob by mnie zlinczowała. Całe szczęście tego sprzedawczyka juz tu nie ma i nie bedzie:)

P.S Bardzo fajny artykuł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?