kampos25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepsze swoje lata spędził w Arsenalu i mimo ze gral w FCB przeciętnie bez jakiegoś błysku dziękuję mu za wszystko to zrobił dla naszej drużyny.
Powodzenia w MLS:]
0
Zaczym Barca dostanie pieniądze i złoży ofertę to Mascherano bedzie juz zaklepany przez Inter.
0
Nie ma co sie łudzić na ten transfer
0
Ogólnie lubie drużyny z Afryki i szkoda mi WKS ze przegrali. Liczę jeszcze na Ghane ale zawalili mecz z Australia. Druga bramka dla Brazylii to naprawde popis Fabiano ale gdzie byl sędzia, który nie zauważył ręki?! Krótko mówiąc te MŚ rozczarowują i nie zdziwie sie jak wygra je czarny koń:)
P.S Moim cichym faworytem jest Chile i Paragwaj
0
Alves zaczyna lecieć w kulki.. :P Nie ma co sie zastanawic tylko trzeba go za wszelką cenę zatrzymać. Kupic dla niego konkurenta zeby chłopak wiedzial ze jest nietykalny :]
0
Mi sie wydaje ze bedzie tak:
1. Przychodzi dobry, solidny DM (niekoniecznie znany, pokroju Toure gdy ten gral w Monaco) i siedzi na ławce bo Pep bedzie swoich pupili wystawiał
2. Przychodzi DM za grube mln (np. Mascherano) który bedzie gral jedną wielką kupe. Bardzoo prosty przykład to transfer Zlatana
0
No to niech działacze przechodzą do konkretów i biorą sie do roboty. Pilkarzy na liście życzeń jest troche i jezeli beda sie bawić w kotka i myszke to nic z tego nie wyjdzie. Cena troche śmieszna ale mysle ze za 25 mln Liverpool by go puścił
0
przeminho
nie mam zamiaru sie z Tobą kłócić na temat tego zawodnika. To jest moja opinia na ten temat. Chyba nawet ślepy zauważy sie ten koles spowalnia gre, ślmazarnie sie porusza po boisku. Ogólnie ten koles tu nie pasuje!
0
Wielkie brawa dla zarządu za te debilne transfery
0
Tylko Barca byla na tyle idiotyczna zeby go ściągać za takie pieniądze plus do tego zajebisty napadzior Eto'o. Od razu bylem przeciwny przyjściu tej kłody do Barcy. Mam nadzieję ze w następnym sezonie nie bede oglądał go w tej druzynie!!
Adios Ibra
0
I dobrze ze zostaje bo u nas za bardzo by nie pogral. Moim zdaniem najlepsze miejsce do niego to Arsenal.
0
i to jest właśnie takie wydawanie kasy w błoto. Następnie zeby dac szansę pokazania sie to zawodnik szwęda sie gdzies po wypożyczeniach. Wiec po cholerę takie transfery?
0
ciekaw jestem czy przedłuży kontrakt z Barca. Jak dobrze pamietam do wygasa tego roku, a dokladnie cos pod koniec czerwca.
Jezeli sie mylę to prosze o poprawke
0
zmienik dla Alvesa? najpierw trzeba go zatrzymać:P Po kij Torres? dobry z niego piłkarz ale czy nie za duzo tych napastników? chyba ze jak odejdzie ibra (czego bardzo chce) i Henry który nadal nie wie gdzie bedzie gral to trzeba nad tym pomyśleć. ale co z Pedro i Bojanem? szkoda bedzie mi tych chłopaków szczególnie Bojana. zobaczymy jak to bedzie
0
Niestety tracimy jednego z najlepszych zawodnikow na swojej pozycji. Życzę mu samych sukcesów w nowym klubie a Pepowi gratuluję głupoty.
0
Mazi
ja wczoraj pękałem ze śmiechu gdy szpak wypowiadał te nazwiska. śmiesznie to brzmiało, ale mimo wszystko wielki szaczun dla koreancow za wielką ambicje i za to ze nie przestraszyli sie takiego rywala jak Brazylia
0
mysle ze Daniemu nie w głowie kasa i nie pójdzie do jakiegoś przeciętnego City który bedzie gral w LE. I jeszcze ta liga angielska.. ochyda.
0
jakie rzeczy czytam od rana to szok. najpierw ze Dani odrzucił ofertę kontraktu który mu zaproponowała Barca a teraz to. Lubie Gerrarda i jakby byl młodszy to bym byl za ale nie w tym wieku.
0
Nie mam do niego przekonania. Czuje ze zawiedzie ale obym sie mylił. Ocenimy jego pracę za kilka miesięcy.
0
Czuje ze to był błąd wybierając tego gościa do prezydenta.
0
boryscypisek
ja tez nie mam nic przeciwko temu zeby do nas dołączył. Tak jak napisałeś moze to zahamować jego rozwój lub odwrotnie. Mysle ze raczej to pierwsze jest bardziej prawdopodobne. Osobiście mu tego nie życzę. Chłopak ma potencjał i glupio by bylo zeby sie zmarnował
0
Dzis czytalem ze ten transfer sie oddala. Barca szuka kogos bardziej doświadczonego typu Maxwell który zgodzi sie byc zmiennikiem i bedzie kosztował w granicy wlasnie jego transferu. Bardzo ciekawe. Ile w tym prawdy?
0
Kamilos84
identyczna czwórka jak moja hehe;)
0
Ciekawa opcja ale nie wydaje sie zeby Barca sie o niego starała. Ponoć Ajax wycenił go na 30 mln funtów. Cena troszeczke wygórowana bo niby laduje bramki jak na zawołanie ale czy liga holenderska to jakis gigant? Jestem bardzo ciekaw jak potoczy sie jego kariera gdy przejdzie do lepszego klubu i mocnejszej ligi
0
szkoda chłopaka, nie ma cos szczęścia ale mimo wszystko bym go zostawił i wypożyczył. sprzedaż nie wchodzi w gre
0
Brać to bez dwóch zdań. Ewentualnie rozważyć opcję Robinho + $ za Zlatana ale jakoś mi nie odpowiada ta opcja.
0
Pytanie podstawowe.
Czy w razie absencji Alvesa (kartki, kontuzja) Pep postawi wlasnie na niego czy przesunie Puyola na prawa stronę? Jezeli to drugie to niech lepiej ten chłopak tu nie przychodzi bo sie zmarnuje a zadatki na świetnego piłkarza ma
0
A potem dawac go do sztabu szkoleniowego :]
0
Czysta głupota. Mam nadzieję ze to sie wszystko zemści i wtedy Pep zobaczy jakiego babola odwalił sprzedając takiego zawodnika. A Fabregas i tak nie przyjdzie (juz do jego powrotu mam mieszane uczucia) chyba ze zarząd Barcy bedzie znów na tyle kretyński i wyda kolejna fortunę.
0
Druga bramka dla Hiszpanii dosłownie mnie oczarowała. Podanie Iniesty do Xaviego, potem Xavi do Silvy i gol. Trzy podania i cała linia obrony Polaków rozklepana.
Hiszpania na mistrza świata!!