maciek_novy
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostatnio mimo wysokich zwyciestw ( deportivo,numancia) jestesmy w slabszej formie i widac ze jestesmy "uzaleznieni" od gry Messiego tak jak real od robbena
0
Chocia Iniesta po malu zaczyna grac
0
Messi chyba bedzie musial wejsc jesli chcemy wygrac
0
Tobik
NTV Spor z kluczykami powinien dzialac
0
Mam pytanko :
Czy ktos ma moze do sprzedania karte Al Jazeera ??
Jak co moj nr gg 4083222(moge byc niewidoczny)
Wiem ze ostatnio ktos sprzedawal
0
Lepiej zeby zaczal mecz i zagral chociaz pierwsza polowe przy dobrym wyniku Pep by go zmienil w przerwie
0
M_k
Ogladalem real wczoraj i Orlowski mowil ze anulowali
0
Óscara Serrano bedzie mogl zagrac wczoraj mowili ze mu anulowali kartke
Racing ostatnio gra dobrze moze to byc ciezki mecz trzeba uwazac na Zigica
0
mam nadzieja ze obaj zostana ...
0
dobry skladzik szkoda ze nie ma Perdo na lawce
0
Lahm na pewno nie
Ribery tak
0
A Henry mial duzo niecelnych zagran wiec mysle ze 6 jest ok
Etoo natoniast zmarnowal"setki"wiec to samo co Titi
W sumie ten mecz nie byl za dobry , ogladalem go i wiem ze Barca miala przewage ale znowu Toure masa bledow , Abidal wrzutki niecelne Henry niedokladny Iniesta za duzo sam (ale rozumiem chcial sie pokazac ) Chociaz ze wygralismy mecz z ogromna przewaga to byl jeden z najgorszych meczow Gdyby sedzia uznal bramke (prawidlowo strzelona ) dla Numancii i podyktowal karnego mogloby byc nieciekawie .Najgorzej mnie martwi ze teraz tracimy ciagle chociaz jedna bramke ( z wyjatkiem meczu z Espanyolem i Deportivo )
0
lak ja bym nie liczyl ze Barce obejrze na canal+
Oni pokaza mecz Valencia-Almeria a powinni pokazac Barce bo Racing gra ostatnio bardzo dobrze ( Zigic wrocil i strzela bramki ) moze to byc ciezki mecz
0
no niestety cyfra zawala sprawe :( na necie sie zobaczy...
0
Pieniadze wydane na D.Alvesa nie poszly na marne
Alves w tym momencie to najlepszy prawy obronca swiata a z Messim tworzy najlepsza prawa strone swiata . Alves to boisku jest po prostu wspanialy a ponadto biega od linii do linii przez 90 minut . Transfer wspanialy
Pozdrawiam
0
Etoo w lidze ma strzelonych 19 bramek a gdyby wykorzystywal conajmniej 90% wszystkich setek to mialby zapewnionego zlotego buta i krola strzelcow ligi hiszpanskiej
0
cracker zgadzam sie z Toba w 100% gdyby Barca wykorzystala setki to by bylo z 8-1 ale wazne ze wygrali a wczoraj na boisku najwiecej sytuacji zmarnowal Etoo ale kazdy moze miec slabszy dzien
0
no to teraz bede w napieciu czekal czy meczyk obejrze na canal+
jak co to na necie sie zobaczy na GOL TV
0
ciekawe czy nie bedzie odwolany mecz Barcy z Numancia ??
0
wie ktos jaki jest wynik Barcy B zaczeli grac chyba o 17.00 jak sie nie myle ?? z gory dzieki
0
Ja bym wolal gdyby Barca przedluzyla wypozyczenie Henrique mamy wystarczajaco duzo srodkowych obroncow( Puyol Marquez Pique Caceres a z koniecznosci gdyby co moze grac Abidal) tam jeszcze by sie ogrywal a Leverkusen jest wysoko w tabeli(tak mi sie wydaje) wiec moze Henrique moglby zagrac w Uefa badz w LM . A w Barcelonie duzo meczy by raczej nie zagral bo srodek (Puyol Matquez/Pique gra w tym sezonie wspaniale)
0
Sav srodkowy obronca
0
meczyk na canal+sport2 no to sobie go w telewizji :)
Pozdrawiam
0
Z tego co wiem to Henry czuje sie w Barcelonie bardzo dobrze i nie chce odchodzic. Obecnie jest w wysmienitej formie wiec watpie ze Barca bedzie sie chciala Go pozbyc a menchester city chce kupic prawie kazdego wiec mysle ze Henry zostanie
0
Panowie niestety wszystkich meczow do konca sezonu na pewno nie wygramy ale przed nami jeszcze rewanz w naszej fortecy
0
dobrze by bylo jak Messi przeszedlby na prawa strone i scinal by do srodka ale niestety na boisku nie mamy typowej 9
0
Nasi nie potrafia klepac a jak BARCA nie klepie to rewelacji nie ma przydalby sie na boisku Xavi typowy rozgrywajacy ustawilby On gre w pomocy
0
macie http://www.iraqgoals.com/en/ch2.html
0
Victor Sanchez jest na lawce
Marquez pokazywal zmiane ...
0
Jacek1908 mi dziala nic nie pobieralem moze poczekaj chwile...