0

Ostatnio mimo wysokich zwyciestw ( deportivo,numancia) jestesmy w slabszej formie i widac ze jestesmy "uzaleznieni" od gry Messiego tak jak real od robbena

0

Chocia Iniesta po malu zaczyna grac

0

Messi chyba bedzie musial wejsc jesli chcemy wygrac

0

Tobik

NTV Spor z kluczykami powinien dzialac

0

Mam pytanko :

Czy ktos ma moze do sprzedania karte Al Jazeera ??

Jak co moj nr gg 4083222(moge byc niewidoczny)

Wiem ze ostatnio ktos sprzedawal

0

Lepiej zeby zaczal mecz i zagral chociaz pierwsza polowe przy dobrym wyniku Pep by go zmienil w przerwie

0

M_k

Ogladalem real wczoraj i Orlowski mowil ze anulowali

0

Óscara Serrano bedzie mogl zagrac wczoraj mowili ze mu anulowali kartke

Racing ostatnio gra dobrze moze to byc ciezki mecz trzeba uwazac na Zigica

0

mam nadzieja ze obaj zostana ...

0

dobry skladzik szkoda ze nie ma Perdo na lawce

0

Lahm na pewno nie

Ribery tak

0

A Henry mial duzo niecelnych zagran wiec mysle ze 6 jest ok

Etoo natoniast zmarnowal"setki"wiec to samo co Titi

W sumie ten mecz nie byl za dobry , ogladalem go i wiem ze Barca miala przewage ale znowu Toure masa bledow , Abidal wrzutki niecelne Henry niedokladny Iniesta za duzo sam (ale rozumiem chcial sie pokazac ) Chociaz ze wygralismy mecz z ogromna przewaga to byl jeden z najgorszych meczow Gdyby sedzia uznal bramke (prawidlowo strzelona ) dla Numancii i podyktowal karnego mogloby byc nieciekawie .Najgorzej mnie martwi ze teraz tracimy ciagle chociaz jedna bramke ( z wyjatkiem meczu z Espanyolem i Deportivo )

0

lak ja bym nie liczyl ze Barce obejrze na canal+

Oni pokaza mecz Valencia-Almeria a powinni pokazac Barce bo Racing gra ostatnio bardzo dobrze ( Zigic wrocil i strzela bramki ) moze to byc ciezki mecz

0

no niestety cyfra zawala sprawe :( na necie sie zobaczy...

0

Pieniadze wydane na D.Alvesa nie poszly na marne

Alves w tym momencie to najlepszy prawy obronca swiata a z Messim tworzy najlepsza prawa strone swiata . Alves to boisku jest po prostu wspanialy a ponadto biega od linii do linii przez 90 minut . Transfer wspanialy

Pozdrawiam

0

Etoo w lidze ma strzelonych 19 bramek a gdyby wykorzystywal conajmniej 90% wszystkich setek to mialby zapewnionego zlotego buta i krola strzelcow ligi hiszpanskiej

0

cracker zgadzam sie z Toba w 100% gdyby Barca wykorzystala setki to by bylo z 8-1 ale wazne ze wygrali a wczoraj na boisku najwiecej sytuacji zmarnowal Etoo ale kazdy moze miec slabszy dzien

0

no to teraz bede w napieciu czekal czy meczyk obejrze na canal+

jak co to na necie sie zobaczy na GOL TV

0

ciekawe czy nie bedzie odwolany mecz Barcy z Numancia ??

0

wie ktos jaki jest wynik Barcy B zaczeli grac chyba o 17.00 jak sie nie myle ?? z gory dzieki

0

Ja bym wolal gdyby Barca przedluzyla wypozyczenie Henrique mamy wystarczajaco duzo srodkowych obroncow( Puyol Marquez Pique Caceres a z koniecznosci gdyby co moze grac Abidal) tam jeszcze by sie ogrywal a Leverkusen jest wysoko w tabeli(tak mi sie wydaje) wiec moze Henrique moglby zagrac w Uefa badz w LM . A w Barcelonie duzo meczy by raczej nie zagral bo srodek (Puyol Matquez/Pique gra w tym sezonie wspaniale)

0

Sav srodkowy obronca

0

meczyk na canal+sport2 no to sobie go w telewizji :)

Pozdrawiam

0

Z tego co wiem to Henry czuje sie w Barcelonie bardzo dobrze i nie chce odchodzic. Obecnie jest w wysmienitej formie wiec watpie ze Barca bedzie sie chciala Go pozbyc a menchester city chce kupic prawie kazdego wiec mysle ze Henry zostanie

0

Panowie niestety wszystkich meczow do konca sezonu na pewno nie wygramy ale przed nami jeszcze rewanz w naszej fortecy

0

dobrze by bylo jak Messi przeszedlby na prawa strone i scinal by do srodka ale niestety na boisku nie mamy typowej 9

0

Nasi nie potrafia klepac a jak BARCA nie klepie to rewelacji nie ma przydalby sie na boisku Xavi typowy rozgrywajacy ustawilby On gre w pomocy

0

0

Victor Sanchez jest na lawce

Marquez pokazywal zmiane ...

0

Jacek1908 mi dziala nic nie pobieralem moze poczekaj chwile...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?