0

Preza

Jezeli Real wygra z nami wiecej niz 2-0 to oni beda liderami przy takiej samej ilosci punktow.Na SB bedzie ciezko.Wiadomo Real slaby a mecz moze wygrac.Ale jak my zagramy na swoim poziomie to jestem spokojny.Tylko zeby pilkarze dali rade wytrzymac koncowke fizycznie(chodzi mi oczywiscie o pilkarzy Barcy).

Pozdro

0

Szkoda Hleba

0

ccs

Ramos lepszy od Daniego?Jestes smieszny.Przypominaja mi sie "swietne" strzaly Ramosa z Liverpoolem.Tylko 30 metrow nad bramka.Ty lepiej dziecko idz na rm.pl

Z Valladolidem wygraliscie fuksem.Zobaczymy co z wami bedzie w najblizszych meczach.

0

Ja sobie obejze meczyk :) Bede mial wolne.Mnie egzamin czeka za rok.

Pozdro

0

Dzieki za brameczki.

Pozdro

0

ef

W finale moze grac zawodnik ktory powinien byc zawieszony za zolte kartki.Kartki te sie wtedy juz nie licza.Jedynie czerwona kartka elminuje pilkarza z wystepu w finale.

0

Zdecydowanie nie potrzebny.Wroci Henrique Milito.Jest Puyol Pique Marquez .

0

To znowu stanialy.Z pol roku temu byly po 350-450pln.

0

Do karty Al Jazeera trzeba miec odpowiedni tuner ktory obsluguje viaccess.Ale warto kupic tylko teraz jest droga.Kiedys byla tansza (250)

0

Messi powinien odpoczac.Mam nadzieje ze w przerwie zmieni go Hleb

Pozdro

0

Lawka:

Pinto Caceres Sylwinho Sergio Guddy Hleb Henry

0

Oficjalny sklad:

VV Abidal Puyol Pique Dani Toure Xavi Keita Iniesta Eto'o Messi

Wg mnie nie potrzebnie gra Messi.

0

goal

Raczej nie da rady.

Co ma wspolnego Polsat z Premiere?

Niemcy takze wycofali opcje pre-paid.(na 90%)

0

CT4 Sport leci z astry(19.2e) w N2.A z hot nic.

0

NA N JEST A NA INNYCH POLSKICH PLATFORMACH NIE MA MECZU!

0

Z polskich telewizji tylko N pokazuje Barce(kanal59).

Oby odpoczal Messi.

0

Zgadza sie.

Polecam strone liveonsat.com

Pozdrawiam

0

LeoMessi1989

Na CT2 nie bedzie.

0

Swietny pilkarz.Przyda sie w Barcelonie.

Hleba bym jeszcze zostawil.

0

Pierwszy karny:

Recre mialo rzut rozny.Ktos wrzucil i jeden z zawodnikow uderzyl glowa a pilka odbila sie od reki ktoregos pilkarza Barcy(chyba D.Alves ale nie jestem pewny).Ich trener pewnie to mial na mysli.

0

Getafe wygralo wczoraj 1-0 z Sewilla.Zaczynaja sie najwazniejsze mecze.To moze byc ciezki mecz.

0

Moim zdaniem na prawym skrzydle zagra Hleb.

0

Niech graja tak dalej :)

0

Z innej beczki:

Apelacje odrzucono

0

Ja zobacze sobie na canal+ :)

Pozdro

0

Wszystkiego Najlepszego :)

0

Jestem ciekawy jaki sklad zagra.Pep ma dwie mozliwosci.Moze wystawic silny albo rezerwowy sklad.Ja bym byl za tym silnym.Nie mozemy sobie pozwolic na strate punktow a w LM awans mamy w kieszeni(na 99,99%) i sklad moze byc w miare rezerwowy.

0

lincoln25

Oni moga odpoczac z Bayernem :)

0

Na pewno zagra Marquez.Wazne zeby zagrac na 0 z tylu jak w ostatnich meczach.Xavi powinien odpoczac.Za niego moglny zagrac Hleb.Sklad musi byc w miare silny zeby nie stracic punktow bo raczej Real tez nie straci.

0

Silva niepotrzebny.Ribery jest lepszy.Tylko zeby Barca nie kupila ani Buffona ani Trezegueta.

Pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?