maciek_novy
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Preza
Jezeli Real wygra z nami wiecej niz 2-0 to oni beda liderami przy takiej samej ilosci punktow.Na SB bedzie ciezko.Wiadomo Real slaby a mecz moze wygrac.Ale jak my zagramy na swoim poziomie to jestem spokojny.Tylko zeby pilkarze dali rade wytrzymac koncowke fizycznie(chodzi mi oczywiscie o pilkarzy Barcy).
Pozdro
0
Szkoda Hleba
0
ccs
Ramos lepszy od Daniego?Jestes smieszny.Przypominaja mi sie "swietne" strzaly Ramosa z Liverpoolem.Tylko 30 metrow nad bramka.Ty lepiej dziecko idz na rm.pl
Z Valladolidem wygraliscie fuksem.Zobaczymy co z wami bedzie w najblizszych meczach.
0
Ja sobie obejze meczyk :) Bede mial wolne.Mnie egzamin czeka za rok.
Pozdro
0
Dzieki za brameczki.
Pozdro
0
ef
W finale moze grac zawodnik ktory powinien byc zawieszony za zolte kartki.Kartki te sie wtedy juz nie licza.Jedynie czerwona kartka elminuje pilkarza z wystepu w finale.
0
Zdecydowanie nie potrzebny.Wroci Henrique Milito.Jest Puyol Pique Marquez .
0
To znowu stanialy.Z pol roku temu byly po 350-450pln.
0
Do karty Al Jazeera trzeba miec odpowiedni tuner ktory obsluguje viaccess.Ale warto kupic tylko teraz jest droga.Kiedys byla tansza (250)
0
Messi powinien odpoczac.Mam nadzieje ze w przerwie zmieni go Hleb
Pozdro
0
Lawka:
Pinto Caceres Sylwinho Sergio Guddy Hleb Henry
0
Oficjalny sklad:
VV Abidal Puyol Pique Dani Toure Xavi Keita Iniesta Eto'o Messi
Wg mnie nie potrzebnie gra Messi.
0
goal
Raczej nie da rady.
Co ma wspolnego Polsat z Premiere?
Niemcy takze wycofali opcje pre-paid.(na 90%)
0
CT4 Sport leci z astry(19.2e) w N2.A z hot nic.
0
NA N JEST A NA INNYCH POLSKICH PLATFORMACH NIE MA MECZU!
0
Z polskich telewizji tylko N pokazuje Barce(kanal59).
Oby odpoczal Messi.
0
Zgadza sie.
Polecam strone liveonsat.com
Pozdrawiam
0
LeoMessi1989
Na CT2 nie bedzie.
0
Swietny pilkarz.Przyda sie w Barcelonie.
Hleba bym jeszcze zostawil.
0
Pierwszy karny:
Recre mialo rzut rozny.Ktos wrzucil i jeden z zawodnikow uderzyl glowa a pilka odbila sie od reki ktoregos pilkarza Barcy(chyba D.Alves ale nie jestem pewny).Ich trener pewnie to mial na mysli.
0
Getafe wygralo wczoraj 1-0 z Sewilla.Zaczynaja sie najwazniejsze mecze.To moze byc ciezki mecz.
0
Moim zdaniem na prawym skrzydle zagra Hleb.
0
Niech graja tak dalej :)
0
Z innej beczki:
Apelacje odrzucono
0
Ja zobacze sobie na canal+ :)
Pozdro
0
Wszystkiego Najlepszego :)
0
Jestem ciekawy jaki sklad zagra.Pep ma dwie mozliwosci.Moze wystawic silny albo rezerwowy sklad.Ja bym byl za tym silnym.Nie mozemy sobie pozwolic na strate punktow a w LM awans mamy w kieszeni(na 99,99%) i sklad moze byc w miare rezerwowy.
0
lincoln25
Oni moga odpoczac z Bayernem :)
0
Na pewno zagra Marquez.Wazne zeby zagrac na 0 z tylu jak w ostatnich meczach.Xavi powinien odpoczac.Za niego moglny zagrac Hleb.Sklad musi byc w miare silny zeby nie stracic punktow bo raczej Real tez nie straci.
0
Silva niepotrzebny.Ribery jest lepszy.Tylko zeby Barca nie kupila ani Buffona ani Trezegueta.
Pozdro