0

Wypozyczyc by mozna ale bez opcji pierwokupu.Bo nam go potem "ukradna".

0

Dzisiaj pewnie zagra drugi sklad.Moze byc ciezko.

Pozdro

0

Dobrze ze jest Pedro ale szkoda ze nie ma Hleba.Messi pewnie nie zagra.Pedro na prawej stronie?Mozliwe.

Pozdro

0

Niepotrzebny.Mamy przeciez Etoo Titiego i Bojana.

0

Tylko trzeba wziac pod uwage ze moze zagrac drugi sklad.Wtedy mogloby byc bardzo ciezko.

Pozdro

0

Gai ma dostac hiszpanskie obywatelstwo 9 kwietnia.Wtedy ma urodziny.

0

Sciana stadionu sie zawalila.

0

Moim zdaniem Hleb powinien grac w pomocy.Z Valladoid mam nadzieje ze Pep da mu szanse.Po sezonie mysle ze nie warto go sprzedawac.Henry w pierwszym sezonie tez nie blyszczal a teraz gra wspaniale.No chyba ze Barca zrobi duzo transferow ale raczej watpie.

Pozdrawiam

0

maciach

Zalujesz bo wtedy byl warty duzo wiecej i Barca moglaby zarobic 5 razy tyle.Ale kto mogl wiedziec ze straci forme?

0

Sylwinho jest w swietnej formie.Jak wroci Abidal to moze miec problem z odzyskaniem miejsca w pierwszej 11.

0

Powiem tak

Meczy Maxwell' nie widzialem ale czy to jest zawodnik dla Barcy?

Zirkov raczej przeniesie sie do Chelsea.

A w sprawie Asenjo to sie zgadzamy.Ribery takze jak najbardziej moze przyjsc.

0

Nareszcie dobre wiadomosci.

0

Panowie system rotacji.Nie ma kto zastapic Xaviego i Andresa.Dlatego graja caly czas.Widac ze jak na boisko wejdzie Guddy to pilka juz tak nie krazy.

Cesc jak najbardziej by sie przydal.

Pozdrawiam

0

Henk byl odpowiedzialny za taktyke.No ale Rijkaard napewno tez mial udzial w sukcesach.

0

Wygrali 3-0.Ta porazka byla kilka dni temu.

0

thuglife

Wielkie dzieki.

Pozdrawiam

0

Mam pytanie:

Bedzie caly mecz do pobrania(z Malaga)?Warto go kiedys zobaczyc jeszcze raz:)

0

BBarti

Blad zostal juz poprawiony.

0

Jak zagramy na swoim poziomie to Toni nic nie zrobi.Dobrze ze bedzie na TVP 2 chociaz mam N i dla mnie to obojetnie.Ale jak ktos nie posiada N to sobie obejrzy.Zeby tylko komentator nie przekrecal nazwisk.

0

Maxwell jakos mi do Barcy nie pasuje.

0

Ocenki dobrze wystawione.

Warto pochwalic Sylwinho.W ataku gra dobrze.Mozna powiedziec ze wypracowal bramke.Byl w dobrej sytuacji ale sedzia odgwizdal spalonego ktorego nie bylo.Warto przypomniec tez swietne dosrodkowanie po ktorym Bojan strzelil bramke.Jak Abidal wroci moze miec problem z powrotem do pierwszego skladu.Trzeba przedluzyc kontrakt.

0

Swietny artykul.

Pozdrawiam

0

Pozdrawiam*

0

Arbiter popelnil kilka bledow ale na szczescie takie ktore nie mialy wplywu na wynik mecz.

Don RAUL

Huntelaar tez powinien dostac kartke za uderzenie rywala lokciem i co dostal?nie.

Pozdrwiam

0

Zla wiadomosc.Ale moglo byc gorzej.

Blady czekamy na Ciebie.Dobrze ze jest przerwa.

0

Jeszcze chyba nie ma.

0

charzyn za 2 tyg.

0

Bedzie dzisiaj wiadomo co z Iniesta??

0

Na obecna chwile najmocniejszy sklad.Na 0 z tylu i cos z przodu.

0

Tylko tez wartro powiedziec ze Real gra nie najleiej i jak bedzie grac z zespolem lepszym nie da rady z taka gra.My ostatnie mecze kontrolujemy jak chcemy.Tylko z pierwsza bramka najgorzej nam idzie.Mamy malo szczescia w przeciwienstwie do innych druzyn(czyt.Real).

Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?