maciek_novy
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wypozyczyc by mozna ale bez opcji pierwokupu.Bo nam go potem "ukradna".
0
Dzisiaj pewnie zagra drugi sklad.Moze byc ciezko.
Pozdro
0
Dobrze ze jest Pedro ale szkoda ze nie ma Hleba.Messi pewnie nie zagra.Pedro na prawej stronie?Mozliwe.
Pozdro
0
Niepotrzebny.Mamy przeciez Etoo Titiego i Bojana.
0
Tylko trzeba wziac pod uwage ze moze zagrac drugi sklad.Wtedy mogloby byc bardzo ciezko.
Pozdro
0
Gai ma dostac hiszpanskie obywatelstwo 9 kwietnia.Wtedy ma urodziny.
0
Sciana stadionu sie zawalila.
0
Moim zdaniem Hleb powinien grac w pomocy.Z Valladoid mam nadzieje ze Pep da mu szanse.Po sezonie mysle ze nie warto go sprzedawac.Henry w pierwszym sezonie tez nie blyszczal a teraz gra wspaniale.No chyba ze Barca zrobi duzo transferow ale raczej watpie.
Pozdrawiam
0
maciach
Zalujesz bo wtedy byl warty duzo wiecej i Barca moglaby zarobic 5 razy tyle.Ale kto mogl wiedziec ze straci forme?
0
Sylwinho jest w swietnej formie.Jak wroci Abidal to moze miec problem z odzyskaniem miejsca w pierwszej 11.
0
Powiem tak
Meczy Maxwell' nie widzialem ale czy to jest zawodnik dla Barcy?
Zirkov raczej przeniesie sie do Chelsea.
A w sprawie Asenjo to sie zgadzamy.Ribery takze jak najbardziej moze przyjsc.
0
Nareszcie dobre wiadomosci.
0
Panowie system rotacji.Nie ma kto zastapic Xaviego i Andresa.Dlatego graja caly czas.Widac ze jak na boisko wejdzie Guddy to pilka juz tak nie krazy.
Cesc jak najbardziej by sie przydal.
Pozdrawiam
0
Henk byl odpowiedzialny za taktyke.No ale Rijkaard napewno tez mial udzial w sukcesach.
0
Wygrali 3-0.Ta porazka byla kilka dni temu.
0
thuglife
Wielkie dzieki.
Pozdrawiam
0
Mam pytanie:
Bedzie caly mecz do pobrania(z Malaga)?Warto go kiedys zobaczyc jeszcze raz:)
0
BBarti
Blad zostal juz poprawiony.
0
Jak zagramy na swoim poziomie to Toni nic nie zrobi.Dobrze ze bedzie na TVP 2 chociaz mam N i dla mnie to obojetnie.Ale jak ktos nie posiada N to sobie obejrzy.Zeby tylko komentator nie przekrecal nazwisk.
0
Maxwell jakos mi do Barcy nie pasuje.
0
Ocenki dobrze wystawione.
Warto pochwalic Sylwinho.W ataku gra dobrze.Mozna powiedziec ze wypracowal bramke.Byl w dobrej sytuacji ale sedzia odgwizdal spalonego ktorego nie bylo.Warto przypomniec tez swietne dosrodkowanie po ktorym Bojan strzelil bramke.Jak Abidal wroci moze miec problem z powrotem do pierwszego skladu.Trzeba przedluzyc kontrakt.
0
Swietny artykul.
Pozdrawiam
0
Pozdrawiam*
0
Arbiter popelnil kilka bledow ale na szczescie takie ktore nie mialy wplywu na wynik mecz.
Don RAUL
Huntelaar tez powinien dostac kartke za uderzenie rywala lokciem i co dostal?nie.
Pozdrwiam
0
Zla wiadomosc.Ale moglo byc gorzej.
Blady czekamy na Ciebie.Dobrze ze jest przerwa.
0
Jeszcze chyba nie ma.
0
charzyn za 2 tyg.
0
Bedzie dzisiaj wiadomo co z Iniesta??
0
Na obecna chwile najmocniejszy sklad.Na 0 z tylu i cos z przodu.
0
Tylko tez wartro powiedziec ze Real gra nie najleiej i jak bedzie grac z zespolem lepszym nie da rady z taka gra.My ostatnie mecze kontrolujemy jak chcemy.Tylko z pierwsza bramka najgorzej nam idzie.Mamy malo szczescia w przeciwienstwie do innych druzyn(czyt.Real).
Pozdrawiam