maciek_novy
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kyryryfy
Pep stosuje system rotacji.A jak kupimy Aguero to co Samu nie bedzie gral ?
0
Victora raczej nikt nie zastapi...
Chyba ze Barca postara sie sprowadzic Asenjo.
0
Rowniez jestem na nie.
Po co nam Aguero?Jezeli zostanie Etoo to nie potrzebujemy napastnika.Kupimy kogos na lewe skrzydlo i Henry bedzie gral na srodku ataku na zmiane z E2.
Pozdrawiam
0
W TV mecz Barcy bedzie tylko pytanie czy bedzie na canal+.
Pozdrawiam
0
pershing dzieki
Pozdrawiam
0
jeszcze*
0
Dobra wiadomosc.Mam pytanko:
Czy Gai ma jeszze kontuzje??(jak ma to do kiedy)
Dzieki i Pozdrawiam
0
Pinto niech broni z Bilbao(jak dobrze zagra to w kolejnych meczach rowniez niech gra)Ale wg mnie Valds bedzie gral na 100%.
Pozdrawiam
0
pershing dzieki :)
0
JimMorrisonFCB
K9 jest dobry.Ale zastanow sie ile lat ma Bojan.On ma jeszcze czas.
Pozdrawiam
0
mystikal
2:1 dla sewilli
0
Realmadryt11 twoj kochany klub przegral z trzecioligowcami.
Bedzie dobrze.Wazne zeby zagrac za 0 z tylu.
Pozdrawiam
0
Na polskich platformach nie ma
0
Moze mnie troche zjedziecie ale jak co to trudno.
Ja kocham Barce za gre.Gra najlepiej na swiecie.Gdy ogladam polska lige czas stoi w miejscu natomiasy gdy patrze na Barce jest 1min a nastepnie 30.Kosmos.Jak zdobeda puchary bede sie cieszyl.Ale jak sie nie uda trudno, ja i tak swoje wiem Barca jest najlepsza.Kibice Realu licza tylko puchary , a ich gra wyglada cieniutko(w wiekszosci spotkan)W Barcelonie tytuly to tylko taki dodatek(jak dla mnie).
Pozdrawiam
0
socios16
Nie przesadzaj z tymi transferami.Barca nie bedzie kupowala 10 pilkarzy.Fajnie by bylo jak Ribery zalozylby koszulke Barcy.
Pozdrawiam
0
Swietna wiadomosc.Wazne zeby zagral z Bilbao.Ostatnio go brakowalo.
Pozdrawiam
0
Barca powinna kupic Keirrison'a i wypozyczyc go(tak jak z Henrique).
Pozdrawiam
0
J@rek
Barca zaczynala mecze od mocnego uderzenia szybko dobijala rywala na 2-0 i skopojnie klepala.Potem wpadaly bramki na 3,4-0.
A obrona byla tylko wykorzystywana do drobnych interwencji i klepania pilek.A teraz gdy przeciwnik nas przycisnie no to jest jak jest.Jak ogolnie boje sie kazdej wrzutki rywala.Wczoraj Yaya przegrywal glowki z Aguero...
Trzeba sie wziac do roboty i bedzie dobrze.
Pozdrawiam
0
choczaj1
Pep stosyje system rotacji wiec gra kazdy.Xavi nie ma teraz zmiennika i nie ma kto rozgrywac, wiec warto zastanowic sie nad transferem np.Fabregasa.
Pozdrawiam
0
Cos mi sie wydaje ze Messi nie zagra...
Obym sie mylil.Chcialbym zeby Pedro zagral chociaz 10 min.
Pozdrawiam
0
Valdes co roku musi zrobic jakis blad ktory kosztuje nas strata bramki,ale czasami tez wygra nam mecz(np.z Realem).
Wg mnie Barca powinna kupic S.Asenjo(mlody talent) lub A.Palopa(doswiadczony).
Pozdrawiam
0
Jak podpisze kontrakt z Barca to bedzie swietna wiadomosc.
Ribery to znakomity pilkarz.
Otas
Zapomniales o kims:)Dani Alves
Pozdrawiam
0
To bylby swietny transfer.
Pozdrawiam
0
santiago
Spokojnie.Nie mamy co patrzec na Real.
Barca musi grac swoje.Jezeli my bedziemy wygrywac Real nie bedzie do nas sie zblizal.7pkt. to duza przewaga.Mecz z Atletico bedzie kluczowy.
"MOIM ZDANIEM KLUCZOWY zawodnik w środku pola ."
off17 zgadzam sie
0
Swietnie.Andres czekamy na Ciebie.
Wg mnie lepiej jak by nie zagral z Mallorca.
Pozdrawiam
0
PS.
Dobrze ze Iniesta wraca,brakuje go.
0
ruchatek
W kwestii transferow zgodze sie ze Barca powinna kupic Fabregasa i Riberyego ale co do lewego obroncy to juz jestesmy innego zdania.
Dani sie zapedza do przou ( nie mam Mu tego za zle) i czasami nie zdazy wroic do obrony wtedy asekuruje go srodkowy obronca wiec wyobras sobie co by moglo sie stac gdyby Alves i np. Lahm nie zdazyli wrocic na czas do obrony.Jest Abidal,Sylwinho, Puyol i Caceres te moga grac na LO.Wiec nie ma problemu z ta pozycja.
Pozdrawiam
0
Wczoraj za duzo sobie nie pogral.Obroncy Barcy lapali go na spalonego jak chlopca z przedszkola.
Pozdrawiam
0
Slaba pierwsza polowa, bledy w obronie.Jednak druga polowa byla juz lepsza, ale szkoda ze nie wygralismy bo Barca by dostala takiego pozytywnego kopa przed meczem z Atl.Madryt.
Ogladalem wczoraj skroty i Atletico w obronie popelnialo koszmarne bledy, tylko Porto nie potrafilo tego wykorzystac.Jestem jednak dobrej mysli przed spotkaniem z Atletico.
PS.
Mecz ma byc na canal+ sport 2.
Pozdrawiam
0
W N tylko na kanale 58.
Na zagranicznych nie bedzie.