0

kyryryfy

Pep stosuje system rotacji.A jak kupimy Aguero to co Samu nie bedzie gral ?

0

Victora raczej nikt nie zastapi...

Chyba ze Barca postara sie sprowadzic Asenjo.

0

Rowniez jestem na nie.

Po co nam Aguero?Jezeli zostanie Etoo to nie potrzebujemy napastnika.Kupimy kogos na lewe skrzydlo i Henry bedzie gral na srodku ataku na zmiane z E2.

Pozdrawiam

0

W TV mecz Barcy bedzie tylko pytanie czy bedzie na canal+.

Pozdrawiam

0

pershing dzieki

Pozdrawiam

0

jeszcze*

0

Dobra wiadomosc.Mam pytanko:

Czy Gai ma jeszze kontuzje??(jak ma to do kiedy)

Dzieki i Pozdrawiam

0

Pinto niech broni z Bilbao(jak dobrze zagra to w kolejnych meczach rowniez niech gra)Ale wg mnie Valds bedzie gral na 100%.

Pozdrawiam

0

pershing dzieki :)

0

JimMorrisonFCB

K9 jest dobry.Ale zastanow sie ile lat ma Bojan.On ma jeszcze czas.

Pozdrawiam

0

mystikal

2:1 dla sewilli

0

Realmadryt11 twoj kochany klub przegral z trzecioligowcami.

Bedzie dobrze.Wazne zeby zagrac za 0 z tylu.

Pozdrawiam

0

Na polskich platformach nie ma

0

Moze mnie troche zjedziecie ale jak co to trudno.

Ja kocham Barce za gre.Gra najlepiej na swiecie.Gdy ogladam polska lige czas stoi w miejscu natomiasy gdy patrze na Barce jest 1min a nastepnie 30.Kosmos.Jak zdobeda puchary bede sie cieszyl.Ale jak sie nie uda trudno, ja i tak swoje wiem Barca jest najlepsza.Kibice Realu licza tylko puchary , a ich gra wyglada cieniutko(w wiekszosci spotkan)W Barcelonie tytuly to tylko taki dodatek(jak dla mnie).

Pozdrawiam

0

socios16

Nie przesadzaj z tymi transferami.Barca nie bedzie kupowala 10 pilkarzy.Fajnie by bylo jak Ribery zalozylby koszulke Barcy.

Pozdrawiam

0

Swietna wiadomosc.Wazne zeby zagral z Bilbao.Ostatnio go brakowalo.

Pozdrawiam

0

Barca powinna kupic Keirrison'a i wypozyczyc go(tak jak z Henrique).

Pozdrawiam

0

J@rek

Barca zaczynala mecze od mocnego uderzenia szybko dobijala rywala na 2-0 i skopojnie klepala.Potem wpadaly bramki na 3,4-0.

A obrona byla tylko wykorzystywana do drobnych interwencji i klepania pilek.A teraz gdy przeciwnik nas przycisnie no to jest jak jest.Jak ogolnie boje sie kazdej wrzutki rywala.Wczoraj Yaya przegrywal glowki z Aguero...

Trzeba sie wziac do roboty i bedzie dobrze.

Pozdrawiam

0

choczaj1

Pep stosyje system rotacji wiec gra kazdy.Xavi nie ma teraz zmiennika i nie ma kto rozgrywac, wiec warto zastanowic sie nad transferem np.Fabregasa.

Pozdrawiam

0

Cos mi sie wydaje ze Messi nie zagra...

Obym sie mylil.Chcialbym zeby Pedro zagral chociaz 10 min.

Pozdrawiam

0

Valdes co roku musi zrobic jakis blad ktory kosztuje nas strata bramki,ale czasami tez wygra nam mecz(np.z Realem).

Wg mnie Barca powinna kupic S.Asenjo(mlody talent) lub A.Palopa(doswiadczony).

Pozdrawiam

0

Jak podpisze kontrakt z Barca to bedzie swietna wiadomosc.

Ribery to znakomity pilkarz.

Otas

Zapomniales o kims:)Dani Alves

Pozdrawiam

0

To bylby swietny transfer.

Pozdrawiam

0

santiago

Spokojnie.Nie mamy co patrzec na Real.

Barca musi grac swoje.Jezeli my bedziemy wygrywac Real nie bedzie do nas sie zblizal.7pkt. to duza przewaga.Mecz z Atletico bedzie kluczowy.

"MOIM ZDANIEM KLUCZOWY zawodnik w środku pola ."

off17 zgadzam sie

0

Swietnie.Andres czekamy na Ciebie.

Wg mnie lepiej jak by nie zagral z Mallorca.

Pozdrawiam

0

PS.

Dobrze ze Iniesta wraca,brakuje go.

0

ruchatek

W kwestii transferow zgodze sie ze Barca powinna kupic Fabregasa i Riberyego ale co do lewego obroncy to juz jestesmy innego zdania.

Dani sie zapedza do przou ( nie mam Mu tego za zle) i czasami nie zdazy wroic do obrony wtedy asekuruje go srodkowy obronca wiec wyobras sobie co by moglo sie stac gdyby Alves i np. Lahm nie zdazyli wrocic na czas do obrony.Jest Abidal,Sylwinho, Puyol i Caceres te moga grac na LO.Wiec nie ma problemu z ta pozycja.

Pozdrawiam

0

Wczoraj za duzo sobie nie pogral.Obroncy Barcy lapali go na spalonego jak chlopca z przedszkola.

Pozdrawiam

0

Slaba pierwsza polowa, bledy w obronie.Jednak druga polowa byla juz lepsza, ale szkoda ze nie wygralismy bo Barca by dostala takiego pozytywnego kopa przed meczem z Atl.Madryt.

Ogladalem wczoraj skroty i Atletico w obronie popelnialo koszmarne bledy, tylko Porto nie potrafilo tego wykorzystac.Jestem jednak dobrej mysli przed spotkaniem z Atletico.

PS.

Mecz ma byc na canal+ sport 2.

Pozdrawiam

0

W N tylko na kanale 58.

Na zagranicznych nie bedzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?