0

szkoda ze w Polsce nie ma jakies platformy o Barcelonie wszystkie mecze by byly itd i by bylo po problemie :(

0

pershing a digital+ na legalu da rade ??

0

ale digital+ mozna chyba miec w Polsce na legalu tak slyszalem a tam podobno jest Barca tv

to prawda ??

0

Barca tv nie pokazuja chyba tego meczu ( nie ma na liscie kanalow transmitujacych ) mozna miec ten kanal w polsce ?? sorry za te ostatnie wiadomosci

0

mam nadzieje ze mecz Barcelony z Deportivo bedzie na canal+

0

ja ogladam na TVU player i tez jest ok (chociaz ostatnio pierwsze 15 min byl slaby obraz )

tylko wiadomo ogladanie w necie to nie to samo co w TV

0

kolo10

znajac zycie pewnie nie ma

0

mam pytanie czy ktorys z tych kanalow ktore transmituja dzisiejszy mecz mozna sobie zalatwic ??

0

ciekawe czy mecz pokaze canal+ ??

0

chyba nikt inny nie mogl tu wygrac oprocz Xaviego :)

jest w swietnej formie gra znakomicie i to jemu nalezy sie ta nagroda na mistrzostwach europy zostal uznany pilkarzem tego turnieju wiec wg mnie nie ma zadnych watpliwosci co do zwyciestwa Xaviego

Riquelme troche tu nie pasuje

0

mysle ze transfer Riberyego jest uzalezniony od tego czy Henry zostanie czy odejdzie a wg mnie Henry zostanie

Napewno Ribery to swietny pilkarz ale w styczniu nie potrzebujemy wzmocnien (przeciez widac jak gramy )

0

po to Barca kupila D Alvesa aby razem z Messim stworzyl najlepsza prawa strone swiata a co do lewej obrony ja bym dal grac Caceresowi na zmiane z Abidalem

Pozdrawiam

0

w lecie beda potrzebne wzmocnienia jak co roku tylko pytanie czy BARCA postanowi wydac grube pieniadze na np na Silve czy Fabregasa

osobiscie bym widzial w Barcelonie Silve ktory zastapil by Henry'egoi chociaz Henry prezentuje obecnie fantastyczna forme raczej nie utrzyma jej do nowego roku a Silva pokazal chociaz w spotkaniu z atletica madryt ze grac potrafi

Oprocz Silvy jakis lewy obronca (Vargas Żirkowl ub jakis talent) i Assulin z rezerw

Pozdrawiam

0

dm10

Fabregas moze by sie przydal ale nie kosztem odejscia Toure

0

Pinto broni bardzo dobrze ale co WY sie tak przyczepiliscie Valdesa przeciez nie robi on bledow jak 2 lata temu np z Valencia ostatnio z mallorca tylko raz wypuscil pilke po rzucie wolnym

0

nareszcie Pedro

0

w przyszla srode graja rewanz o 22.00 ??

0

filip_55

wpisz sobie football i ogladaj :) na goltv

0

kolo10

wiesz jak jest jak sedzia wie ze zawodnik ma kartke i ma mu dac druga to nie da mu za jeden ostry faul tylko jeszcze da ostrzezenie i tak dalej

0

ja sie boje tylko jednego kontuzja kluczowego zawodnika Barcy (odpukac ) o wynik sie nie martwie :)

0

na TVU player chyba sobie nie obejrzymy :(

0

ciekawe jak bedzie funkcjonowala pomoc bo Keita i Toure to DP a Busquets taki pol na pol (dp i srodkowy )

0

pershing dzieki , widze ze sie znasz :) Digitala mozna zalozyc w Polsce na legalu ?? Pozdrawiam

0

Tobik mam pytanie

na jakiej platformie jest kanal Barca TV ??

0

Toure musi zostac

wedlug mnie jest jednym z najlepszych DP na swiecie

0

Ja tez bede ogladal na tvu player tam zawsze jest dobry obraz

0

sylwinho na lewej a abidal w srodku

0

szkoda caceresa w tych meczach w ktorych gral pokazal sie z dobrej strony a jednak Pep na niego nie stawia :/

0

no to jazda z chlpcami z Mallorcy

0

Gra sie do 90 minuty damy rade

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?