maciek_novy
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda ze w Polsce nie ma jakies platformy o Barcelonie wszystkie mecze by byly itd i by bylo po problemie :(
0
pershing a digital+ na legalu da rade ??
0
ale digital+ mozna chyba miec w Polsce na legalu tak slyszalem a tam podobno jest Barca tv
to prawda ??
0
Barca tv nie pokazuja chyba tego meczu ( nie ma na liscie kanalow transmitujacych ) mozna miec ten kanal w polsce ?? sorry za te ostatnie wiadomosci
0
mam nadzieje ze mecz Barcelony z Deportivo bedzie na canal+
0
ja ogladam na TVU player i tez jest ok (chociaz ostatnio pierwsze 15 min byl slaby obraz )
tylko wiadomo ogladanie w necie to nie to samo co w TV
0
kolo10
znajac zycie pewnie nie ma
0
mam pytanie czy ktorys z tych kanalow ktore transmituja dzisiejszy mecz mozna sobie zalatwic ??
0
ciekawe czy mecz pokaze canal+ ??
0
chyba nikt inny nie mogl tu wygrac oprocz Xaviego :)
jest w swietnej formie gra znakomicie i to jemu nalezy sie ta nagroda na mistrzostwach europy zostal uznany pilkarzem tego turnieju wiec wg mnie nie ma zadnych watpliwosci co do zwyciestwa Xaviego
Riquelme troche tu nie pasuje
0
mysle ze transfer Riberyego jest uzalezniony od tego czy Henry zostanie czy odejdzie a wg mnie Henry zostanie
Napewno Ribery to swietny pilkarz ale w styczniu nie potrzebujemy wzmocnien (przeciez widac jak gramy )
0
po to Barca kupila D Alvesa aby razem z Messim stworzyl najlepsza prawa strone swiata a co do lewej obrony ja bym dal grac Caceresowi na zmiane z Abidalem
Pozdrawiam
0
w lecie beda potrzebne wzmocnienia jak co roku tylko pytanie czy BARCA postanowi wydac grube pieniadze na np na Silve czy Fabregasa
osobiscie bym widzial w Barcelonie Silve ktory zastapil by Henry'egoi chociaz Henry prezentuje obecnie fantastyczna forme raczej nie utrzyma jej do nowego roku a Silva pokazal chociaz w spotkaniu z atletica madryt ze grac potrafi
Oprocz Silvy jakis lewy obronca (Vargas Żirkowl ub jakis talent) i Assulin z rezerw
Pozdrawiam
0
dm10
Fabregas moze by sie przydal ale nie kosztem odejscia Toure
0
Pinto broni bardzo dobrze ale co WY sie tak przyczepiliscie Valdesa przeciez nie robi on bledow jak 2 lata temu np z Valencia ostatnio z mallorca tylko raz wypuscil pilke po rzucie wolnym
0
nareszcie Pedro
0
w przyszla srode graja rewanz o 22.00 ??
0
filip_55
wpisz sobie football i ogladaj :) na goltv
0
kolo10
wiesz jak jest jak sedzia wie ze zawodnik ma kartke i ma mu dac druga to nie da mu za jeden ostry faul tylko jeszcze da ostrzezenie i tak dalej
0
ja sie boje tylko jednego kontuzja kluczowego zawodnika Barcy (odpukac ) o wynik sie nie martwie :)
0
na TVU player chyba sobie nie obejrzymy :(
0
ciekawe jak bedzie funkcjonowala pomoc bo Keita i Toure to DP a Busquets taki pol na pol (dp i srodkowy )
0
pershing dzieki , widze ze sie znasz :) Digitala mozna zalozyc w Polsce na legalu ?? Pozdrawiam
0
Tobik mam pytanie
na jakiej platformie jest kanal Barca TV ??
0
Toure musi zostac
wedlug mnie jest jednym z najlepszych DP na swiecie
0
Ja tez bede ogladal na tvu player tam zawsze jest dobry obraz
0
sylwinho na lewej a abidal w srodku
0
szkoda caceresa w tych meczach w ktorych gral pokazal sie z dobrej strony a jednak Pep na niego nie stawia :/
0
no to jazda z chlpcami z Mallorcy
0
Gra sie do 90 minuty damy rade