maciek_novy
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciezki wybor miedzy Silva i Riberym.
Obaj sa swietnymi pilkarzami, ale Ribery jest chyba lepszy.
Silva zna lige hiszpanska i w Barcelonie gralby z Iniesta,Xavim mialby napewno lepsze zgranie no i jest mlodszy.Ja jestem za Riberym.
0
Looky ma racje.
Jak ktos jest prawdziwym kibicem to jest z druzyna na dobre i na zle a nie ze co roku zmienia klub ktory wygrywa puchary itd.
0
Jak Barca gra w sobote to sa piekne mecze i gladkie zwyciestwa a dzisiaj jest sobota :)19.55 canal+ Betis-Barca
0
Chlopaki sorry za "Pepe" wiem ze nasz trener to Pep ale sie spieszylem i tak wyszlo.Pozdro
0
Ja kibicuje Barcelonie od 2003 i oczywiscie do konca :)
0
Etoo9 taki skladzik moglby byc ale znajac Pepe pewnie troche namiesza :)
0
azerty tak jest ustalony terminarz
Zgadzam sie z LeoM10.Angielska to pokazuja i pokazuja a hiszpanska to tylko 2 mecze na tydzien.
0
adam.bar
Meczow moze nie ma wpisanych ale jest wpisane tak
21sobota 22.00 liga hiszpanska
0
senn
Tylko ogladanie w necie to nie to samo co w TV.
Nic my nie zrobimy tak dba o nas polska telewizja...
0
Moze zmienia plan bo czasami tak robia, jedyna nadzieja,jak co to na necie sie zobaczy
0
didon11
Kolega nizej napisal ile ma lat B.Alves i jest to srodkowy obronca
0
blaugraniak90
Trudny mecz to bedzie ale napewno nie najtrudniejszy
Zastanow sie co piszesz
0
Nie wierze ze canal+ nie pokaze derbow Katalonii...
Niestety narazie taka prawda
Transmisja jest o 22 wiec bedzie mecz Sewilla-A.Madryt
0
Na przyszly sezon mysle ze Barca "dolaczy" do pierwszego skladu kilku mlodzianow. W tym sezonie Sergio przebil sie, wiec teraz czas na innych :) Jeffren i Pedro.Pedro moglby byc zmiennikiem Messiego przy dobrym wyniku. A Jeffren ogrywalby sie na lewej flance.
Pamietam mecz z Valencia jak Pedro wszedl na pare minut.
Jest naprawde szybki
0
Duzo jest spekulacji ze Milito odejdzie ale nie wierze w to ze Barca sprzeda zawodnika tylko dlatego ze jest po ciezkiej kontuzji, mysle ze dadza mu szanse i pewnie stad zainteresowanie B.Alvesem.
Osobiscie jestem na nie w sprawie tego transferu.
0
real teraz chce zacignac pozyczke na krystyne :)
Najgorszy transfer przyszlego roku jesli dojdzie do skutku
0
Karte al jazeera mozna kupic na ebay'u. Koszt to okolo 400 zl.
Musisz miec tuner ktory obsluguje viaccess i wkladasz kartke i dziala
0
W kazdym klubie sa sezonowcy nic sie nie zrobi
Szkoda ze dlugi mamy...
0
danilo
ja Ci moge napisac daj gg
0
Zawsze Go lubilem.
Gral w Barcelonie jezdzil wszystkich jak chcial i zawsze byl usmiechniety. Potem zaczal balowac druzyna sie rozpadala.
Jest swietnym pilkarzem ale nie wiem czy kiedys bedzie gral jak w Barcelonie w najlepszych latach.
Pamietam ten mecz z Realem co Ronnie ich rozwalil i ten komentarz:
Alez Ronaldinho okiwal S.Ramosa jak dzieciaka ale przeciez to jest jeszcze dzieciak"
0
Moim zdaniem w lidze austryjackiej jest za duzy przelicznik.
E2 pobije rekord 26 goli z sezonu 2005/06.
0
Ja jestem za transferem Riberyego do Barcy.
Henry chociaz strzela bramki ta pozycja nie jest dla niego poniewaz jest on typowa 9.Messi daje rade, drybluje i kiwa chlopcow jak chce.
Ribery tez jest dryblerem i moim zdaniem dal by rade.
Chociaz Silva tez jest dobry...
0
On ma dopiero 18 lat a juz jest porownywany do Ronaldinho...porazka. Ile jest na swiecie takich talentow??Bardzo duzo i zawsze wiekszosc z nich nie robi kariery
0
patryk
Villa jest bardzo dobrym napastnikiem ale w Valenci koledzy graja prawie wszystko na niego . W Barcelonie jest przeciez Messi,Henry i E2 i bramki sie rozkladaja na trzech zawodnikow
0
All.Bundy
Moze nie zmienili ale jak patrzalem kilka dni temu to hiszpanska byla w sobote o 22.A Barca gra o 20
Wazne ze bedzie
0
Mam dobra wiadomosc dla osob posiadajacych canal+
Zmienili plan transmisji i ... pokaza Barce z Betisem :)
Latwo nie bedzie ale damy rade
"Kluczem do zwycięstwa będzie według mnie dużo biegania"-biegac to Wy bedzicie jak Barca bedzie klepac:)
0
gczoo77
E2 powtarza ze kariere chce zakonczyc w Mallorce a nie we Francji
0
czarny20
Eto'o strzelil 2 bramki ale to tez trzeba powiedziec z jakich sytuacji, dwie stowki .E2 nie strzela teraz bramek takich jak np z Sewilla tylko wykancza sytuacje.Nie jest teraz w formie i widac Jego proste bledy.
A Messi chociaz z Gijonem nie zagral najlepiej to zanotowal asyste kilka dobrych dogran.Z Alvesem jak zawsze rzadzil.Oceny nie sa przeciez wystawione za strzelane bramki, tylko np za chec walki dokladnosc spokoj.
Pozdro
0
Zgadzan sie w kwestii Henry'ego faulu nie bylo ale Titi zostal kopniety i sie przewrocil ale sedzia dal mu pewnie kartke za to ze dlugo lezal na ziemi domagajac sie karnego
0
fcluki07
premiere ??
watpie kodowane w N3