0

Ciezki wybor miedzy Silva i Riberym.

Obaj sa swietnymi pilkarzami, ale Ribery jest chyba lepszy.

Silva zna lige hiszpanska i w Barcelonie gralby z Iniesta,Xavim mialby napewno lepsze zgranie no i jest mlodszy.Ja jestem za Riberym.

0

Looky ma racje.

Jak ktos jest prawdziwym kibicem to jest z druzyna na dobre i na zle a nie ze co roku zmienia klub ktory wygrywa puchary itd.

0

Jak Barca gra w sobote to sa piekne mecze i gladkie zwyciestwa a dzisiaj jest sobota :)19.55 canal+ Betis-Barca

0

Chlopaki sorry za "Pepe" wiem ze nasz trener to Pep ale sie spieszylem i tak wyszlo.Pozdro

0

Ja kibicuje Barcelonie od 2003 i oczywiscie do konca :)

0

Etoo9 taki skladzik moglby byc ale znajac Pepe pewnie troche namiesza :)

0

azerty tak jest ustalony terminarz

Zgadzam sie z LeoM10.Angielska to pokazuja i pokazuja a hiszpanska to tylko 2 mecze na tydzien.

0

adam.bar

Meczow moze nie ma wpisanych ale jest wpisane tak

21sobota 22.00 liga hiszpanska

0

senn

Tylko ogladanie w necie to nie to samo co w TV.

Nic my nie zrobimy tak dba o nas polska telewizja...

0

Moze zmienia plan bo czasami tak robia, jedyna nadzieja,jak co to na necie sie zobaczy

0

didon11

Kolega nizej napisal ile ma lat B.Alves i jest to srodkowy obronca

0

blaugraniak90

Trudny mecz to bedzie ale napewno nie najtrudniejszy

Zastanow sie co piszesz

0

Nie wierze ze canal+ nie pokaze derbow Katalonii...

Niestety narazie taka prawda

Transmisja jest o 22 wiec bedzie mecz Sewilla-A.Madryt

0

Na przyszly sezon mysle ze Barca "dolaczy" do pierwszego skladu kilku mlodzianow. W tym sezonie Sergio przebil sie, wiec teraz czas na innych :) Jeffren i Pedro.Pedro moglby byc zmiennikiem Messiego przy dobrym wyniku. A Jeffren ogrywalby sie na lewej flance.

Pamietam mecz z Valencia jak Pedro wszedl na pare minut.

Jest naprawde szybki

0

Duzo jest spekulacji ze Milito odejdzie ale nie wierze w to ze Barca sprzeda zawodnika tylko dlatego ze jest po ciezkiej kontuzji, mysle ze dadza mu szanse i pewnie stad zainteresowanie B.Alvesem.

Osobiscie jestem na nie w sprawie tego transferu.

0

real teraz chce zacignac pozyczke na krystyne :)

Najgorszy transfer przyszlego roku jesli dojdzie do skutku

0

Karte al jazeera mozna kupic na ebay'u. Koszt to okolo 400 zl.

Musisz miec tuner ktory obsluguje viaccess i wkladasz kartke i dziala

0

W kazdym klubie sa sezonowcy nic sie nie zrobi

Szkoda ze dlugi mamy...

0

danilo

ja Ci moge napisac daj gg

0

Zawsze Go lubilem.

Gral w Barcelonie jezdzil wszystkich jak chcial i zawsze byl usmiechniety. Potem zaczal balowac druzyna sie rozpadala.

Jest swietnym pilkarzem ale nie wiem czy kiedys bedzie gral jak w Barcelonie w najlepszych latach.

Pamietam ten mecz z Realem co Ronnie ich rozwalil i ten komentarz:

Alez Ronaldinho okiwal S.Ramosa jak dzieciaka ale przeciez to jest jeszcze dzieciak"

0

Moim zdaniem w lidze austryjackiej jest za duzy przelicznik.

E2 pobije rekord 26 goli z sezonu 2005/06.

0

Ja jestem za transferem Riberyego do Barcy.

Henry chociaz strzela bramki ta pozycja nie jest dla niego poniewaz jest on typowa 9.Messi daje rade, drybluje i kiwa chlopcow jak chce.

Ribery tez jest dryblerem i moim zdaniem dal by rade.

Chociaz Silva tez jest dobry...

0

On ma dopiero 18 lat a juz jest porownywany do Ronaldinho...porazka. Ile jest na swiecie takich talentow??Bardzo duzo i zawsze wiekszosc z nich nie robi kariery

0

patryk

Villa jest bardzo dobrym napastnikiem ale w Valenci koledzy graja prawie wszystko na niego . W Barcelonie jest przeciez Messi,Henry i E2 i bramki sie rozkladaja na trzech zawodnikow

0

All.Bundy

Moze nie zmienili ale jak patrzalem kilka dni temu to hiszpanska byla w sobote o 22.A Barca gra o 20

Wazne ze bedzie

0

Mam dobra wiadomosc dla osob posiadajacych canal+

Zmienili plan transmisji i ... pokaza Barce z Betisem :)

Latwo nie bedzie ale damy rade

"Kluczem do zwycięstwa będzie według mnie dużo biegania"-biegac to Wy bedzicie jak Barca bedzie klepac:)

0

gczoo77

E2 powtarza ze kariere chce zakonczyc w Mallorce a nie we Francji

0

czarny20

Eto'o strzelil 2 bramki ale to tez trzeba powiedziec z jakich sytuacji, dwie stowki .E2 nie strzela teraz bramek takich jak np z Sewilla tylko wykancza sytuacje.Nie jest teraz w formie i widac Jego proste bledy.

A Messi chociaz z Gijonem nie zagral najlepiej to zanotowal asyste kilka dobrych dogran.Z Alvesem jak zawsze rzadzil.Oceny nie sa przeciez wystawione za strzelane bramki, tylko np za chec walki dokladnosc spokoj.

Pozdro

0

Zgadzan sie w kwestii Henry'ego faulu nie bylo ale Titi zostal kopniety i sie przewrocil ale sedzia dal mu pewnie kartke za to ze dlugo lezal na ziemi domagajac sie karnego

0

fcluki07

premiere ??

watpie kodowane w N3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?