0

panprezes

Calego trio Barca napewno nie kupi ale oni sami mowia ze jezeli Arsenal nie zajmnie chociaz 4 miejsca w lidze to odejda

Ja osobiscie najwyzej z tego trio w koszulce Barcy widze Fabregasa za rozsadne pieniadze

0

DIDEK12

Na N-ce nie ma zadnego

Ktv- sa takie 2 kanaly i na n-ce jest jeden tyle ze nie ten ktory pokazuje mecze Barcy

0

I tak zeby miec premiere trzeba w niemczech miec konto bankowe tak slyszalem

Najlepiej miec karte al jazeera

0

sorry nielegalnie

0

goal

premiery nie bedziesz mial na legalu a Gol tv to nie wiem

0

No to sobie na canal+ obejrze :)

0

sebb

A jaki klub nie ma dlugow??

W Hiszpanii poprzedni sezon dwa czy trzy kluby zakonczyly na plus

Real w Hiszpanii oczywiscie na czele... jesli chodzi o dlugi

0

Poprzedni sezon mial znakomity i Barca go kupila.

Jest mlody i brak Mu jeszcze doswiadczenia na przyszly sezon Pep go pewnie wypozyczy bo wroci Henrique

0

Benzema idz sobie do realu za 100 mln

A do Barcy niech przyjdzie Ribery na lewa strone :)

0

Moze to byc ciezki mecz ale mysle ze wygramy :)

A co do realu wygrywaja wszystko mala roznica goli , najgorsze ze nie traca bramek

Pozdro

0

Puyol zacznie pewnie mecz na lawce, jest przeciez po kontuzji a Pep wiadomo jak oszczedza zawodnikow :)

Pozdro

0

Xendriel byloby wysoko

Ja lubie ogladac jak gra WKS prawie jak Barca :)

0

LeoM10

Sprawdzalem transmisje jakie canal+ przeprowadzi

Moze zmienia ale watpie

Mecz z Gijonem bedzie na canal+

0

No to na canal+ nie bedzie ... :(

0

teraz sie zacznie cos tak czuje :)

Messi ma dzisiaj wolne

0

Skladzik dobry chociaz szkoda ze na lawce nie ma jakiegos zawodnika z Barcy B

0

wujo444

Keita tez nie jest rozgrywajacym

Gourcuff jest dobry i napewno to jest ogromny talent ale moim zdaniem lepiej byloby np sprowadzic Fabregasa

A w sprawie transferu Gourcuffa to Bordo chce go wykupic tak gdzies czytalem

0

mike1422

Pingwinek zapewne posiada karte al jazeera

0

kamazinho88

Tego meczu nie ma na zadnej polskiej platformie

Ale z Gijonem ma byc na canal+

0

Snooker

20:55 Francja  Argentyna

na polsacie sport extra

Pozdro

0

wujo444

To ze porownalem skrzydlowych do rozgrywajacego to byl tylko przyklad. Moldziez przeciez tez mamy na srodek boiska(Gai i Thiago )

Wg Ciebie Gourcuff jest w stanie zastapic Xaviego w srodku pola w 100% czy by byl tylko zmiennikiem ??

Pozdro

0

Moze i jest dobry ale wg mnie jest nam niepotrzebny.

Mlode talenty to my mamy na miejscu

Moim zdaniem lepiej sie zajac wprowadzaniem Jeffrena,Pedro do pierwszego skladu . Gourcuff to jest rozgrywajacy u Nas w srodku pola rzadzi Xavi i niech tak zostanie

0

Bedzie wysokie zwyciestwo cos tak czuje :)

Gdzies tak 4-1

0

Gourcuff to jest rozgrywajacy wiec na lewe skrzydlo nie pasuje

Ribery jest bardzo dobry chcialbym zeby gral w Barcelonie .

Henry jest teraz w zyciowej formie powinien zostac

Pozdrawiam

0

Gorzej w nastepnym meczu(ligowy):

Puyol kontuzja ,Marquez czerwona kartka, Abidal na srodek

0

teraz trzeba poklepac do konca :)

Niech racing sobie pobiega

0

Who the best ???

Odpowiedzcie sobie sami :)

0

O tym juz gdzies pisalem lepiej jak Messi zaczyna mecz i Pep go w przerwie zmienia a tak wchodzi i musi gonic wynik:(

0

Real wczoraj wygral a gral slabo (obiektywnie numancia powinna chociaz zremisowac)robben jest teraz w zyciowej formie i sam wygrywa mecze a my dzisiaj poprostu nie dajemy rady ale wierze ze WYGRAMY

0

Pep w przerwie musi zmotywowac naszych zawodnikow

Ogolnie dzisiaj mamy problemy w grze w ataku

Messi na boisko!!!

PS. Wydaje mi sie ze kiedy gramy w sobote w lidze wygrywamy na luzie a w niedziele jest nam zdecydowanie trudniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?