maciek_novy
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
panprezes
Calego trio Barca napewno nie kupi ale oni sami mowia ze jezeli Arsenal nie zajmnie chociaz 4 miejsca w lidze to odejda
Ja osobiscie najwyzej z tego trio w koszulce Barcy widze Fabregasa za rozsadne pieniadze
0
DIDEK12
Na N-ce nie ma zadnego
Ktv- sa takie 2 kanaly i na n-ce jest jeden tyle ze nie ten ktory pokazuje mecze Barcy
0
I tak zeby miec premiere trzeba w niemczech miec konto bankowe tak slyszalem
Najlepiej miec karte al jazeera
0
sorry nielegalnie
0
goal
premiery nie bedziesz mial na legalu a Gol tv to nie wiem
0
No to sobie na canal+ obejrze :)
0
sebb
A jaki klub nie ma dlugow??
W Hiszpanii poprzedni sezon dwa czy trzy kluby zakonczyly na plus
Real w Hiszpanii oczywiscie na czele... jesli chodzi o dlugi
0
Poprzedni sezon mial znakomity i Barca go kupila.
Jest mlody i brak Mu jeszcze doswiadczenia na przyszly sezon Pep go pewnie wypozyczy bo wroci Henrique
0
Benzema idz sobie do realu za 100 mln
A do Barcy niech przyjdzie Ribery na lewa strone :)
0
Moze to byc ciezki mecz ale mysle ze wygramy :)
A co do realu wygrywaja wszystko mala roznica goli , najgorsze ze nie traca bramek
Pozdro
0
Puyol zacznie pewnie mecz na lawce, jest przeciez po kontuzji a Pep wiadomo jak oszczedza zawodnikow :)
Pozdro
0
Xendriel byloby wysoko
Ja lubie ogladac jak gra WKS prawie jak Barca :)
0
LeoM10
Sprawdzalem transmisje jakie canal+ przeprowadzi
Moze zmienia ale watpie
Mecz z Gijonem bedzie na canal+
0
No to na canal+ nie bedzie ... :(
0
teraz sie zacznie cos tak czuje :)
Messi ma dzisiaj wolne
0
Skladzik dobry chociaz szkoda ze na lawce nie ma jakiegos zawodnika z Barcy B
0
wujo444
Keita tez nie jest rozgrywajacym
Gourcuff jest dobry i napewno to jest ogromny talent ale moim zdaniem lepiej byloby np sprowadzic Fabregasa
A w sprawie transferu Gourcuffa to Bordo chce go wykupic tak gdzies czytalem
0
mike1422
Pingwinek zapewne posiada karte al jazeera
0
kamazinho88
Tego meczu nie ma na zadnej polskiej platformie
Ale z Gijonem ma byc na canal+
0
Snooker
20:55 Francja Argentyna
na polsacie sport extra
Pozdro
0
wujo444
To ze porownalem skrzydlowych do rozgrywajacego to byl tylko przyklad. Moldziez przeciez tez mamy na srodek boiska(Gai i Thiago )
Wg Ciebie Gourcuff jest w stanie zastapic Xaviego w srodku pola w 100% czy by byl tylko zmiennikiem ??
Pozdro
0
Moze i jest dobry ale wg mnie jest nam niepotrzebny.
Mlode talenty to my mamy na miejscu
Moim zdaniem lepiej sie zajac wprowadzaniem Jeffrena,Pedro do pierwszego skladu . Gourcuff to jest rozgrywajacy u Nas w srodku pola rzadzi Xavi i niech tak zostanie
0
Bedzie wysokie zwyciestwo cos tak czuje :)
Gdzies tak 4-1
0
Gourcuff to jest rozgrywajacy wiec na lewe skrzydlo nie pasuje
Ribery jest bardzo dobry chcialbym zeby gral w Barcelonie .
Henry jest teraz w zyciowej formie powinien zostac
Pozdrawiam
0
Gorzej w nastepnym meczu(ligowy):
Puyol kontuzja ,Marquez czerwona kartka, Abidal na srodek
0
teraz trzeba poklepac do konca :)
Niech racing sobie pobiega
0
Who the best ???
Odpowiedzcie sobie sami :)
0
O tym juz gdzies pisalem lepiej jak Messi zaczyna mecz i Pep go w przerwie zmienia a tak wchodzi i musi gonic wynik:(
0
Real wczoraj wygral a gral slabo (obiektywnie numancia powinna chociaz zremisowac)robben jest teraz w zyciowej formie i sam wygrywa mecze a my dzisiaj poprostu nie dajemy rady ale wierze ze WYGRAMY
0
Pep w przerwie musi zmotywowac naszych zawodnikow
Ogolnie dzisiaj mamy problemy w grze w ataku
Messi na boisko!!!
PS. Wydaje mi sie ze kiedy gramy w sobote w lidze wygrywamy na luzie a w niedziele jest nam zdecydowanie trudniej