0

http://www.iraqgoals.com/en/ch2.html jest tu na 100 wpadajcie

0

http://www.iraqgoals.com/en/ch2.html nie wiem czy na 100% tam bedzie

Pozdro

0

v.valdes haslo 2500

0

zadnego z tych kanalow nie ma na polskiej platformie

0

człowiek : z tego co wiem to juz one nie dzialaja :(

0

Skladzik bardzo dobry moze Maicon gra dobrze ale chyba nikt nie ma watpliwosci ze D.Alves jest najlepszym prawym obronca ( jezeli mozna tak nazwac jego pozycje )kto oglada mecze napewno to wie

Pozdrawiam

0

Zgadzam sie z VegetaQ to byloby zbyt ofensywne rozwiazanie narazalibysmy sie na kontry i w obronie zostawaliby tylko 2 obroncy moim zdaniem na lewej obronie powinien sie ogrywac Caceres przy bardzo szybkiej kontrze w obronie gralibysmy 3 srodkowymi ( nominalni 2 i 1 lewy)obroncami oczywiscie tylko ddo powrotu reszty druzyny

Pozdrawiam

0

roni_7

Nie mz zadnego z tych kanalow na zadnej polskiej platformie niestety :(

Pozdrawiam

0

Henry nareszcie zaczyna grac na swoim poziomie tylko tak naprawde wczoraj powinien ustrzelic hat tricka co najmniej ale i tak jest dobrze

pozdro

0

mecz bedzie na canal+ na 100% patrzalem na telegazecie canalu

Mam nadzieja ze wygraja z 3-0 i Valdes wreszcie zachowa czyste konto

pozdro

0

no to Bojan powinien miec hat tricka

0

mily93 a wg Ciebie kto za niego moze grac w srodku nieprzeprowadzajac zadnych zmian ??

0

Caceres gral pare razy na lewej obronie i spisywal sie tam dobrze wiec moze w nastepnym meczu CDR ( mysle ze przejdziemy do nastepnej rundy ) zagra wlasnie tam

0

Jorquera jest na lawce oby nie byla potrzebna zmiana ...

0

Bila wg mnie chyba 3-0 atletico musi wygrac jak ma przejsc dalej

0

spokojnie mamy przewage narazie jest tylko 0-1 w plecz damy rade

pozdro

0

dawid10

Jorquera, Puyol, Abidal, Keita i Messi.

0

skladzik spoko :) Bojan musi sie przelamac

0

narazie TVU player smiga pelna para :) Tylko czekac na mecz Barcy

0

Xavi powinien byc wyzej

Messi i tak jest najlepszy a Krystyna miala jeden sezon wspanialy i tyle

Xavi gra swietnie ( od EURO 08 trzyma wysoka forme ) ale nie kazdy widzi jego swietna gre jak z latwoscia rozdziela pilki jak precyzyjnie dogrywa niektorzy widza tylko pilkarzy ktorzy strzelaja bramki a tych ktorzy odwalaja czarna robote nazywaja cieniasami

PS Za ro k bedzie lepiej Messi wygra

Pozdrawiam

0

kochamREAL09 ty koles strony internetowe ci sie pomylily ??

to jest strona kibicow Barcy a nie realu

Benzema nie jest potrzebny Barcelonie przynajmniej narazie lepszym transferem byloby sciagniecie LO(np Zirkow) i LS(Silva) lub Aguero

0

mysle ze na lewej obronie Abidala powinien zastapic Caceres

ocenki ok

martwi mnie ze Bojan dawno nie zagral dobrego spotkania

gramy dobrze, wg mnie brakuje nam skutecznosci

Pozdrawiam

0

dobrze ze chlopcy Barcy B wygrywaja

jedyne co mnie denerwuje to ze inne zespoly podkradaja nam zawodnikow z Barcy B i nizszych kategorii wiekowych

0

Hleba nie ma na lawce

0

wg mnie ostatnich meczow nie wygrywamy po 5-0 6-0 bo gramy z druzynami ktore graja defensywny futbol i to jest przyczyna a co do spotkania z zolta lodzia podwodna to bylo chwilowa znizka formy

bedzie dobrze

pozdrawiam

0

po przerwie bramki sie posypia cos tak czuje :)

0

narazie TVU player zawodzi ( przynajmniej mi )

0

real sie rozkreca. robben jest naprawde w formie ( zyciowej ). teraz poprostu Barca musi wygrac i tyle :)

0

mysle ze wygramy 3:0 :)

szkoda ze real wygrywa

pozdrawiam

0

brylant293 napisz do mnie

moj nr gg 4083222

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?