maciek_novy
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.iraqgoals.com/en/ch2.html jest tu na 100 wpadajcie
0
http://www.iraqgoals.com/en/ch2.html nie wiem czy na 100% tam bedzie
Pozdro
0
v.valdes haslo 2500
0
zadnego z tych kanalow nie ma na polskiej platformie
0
człowiek : z tego co wiem to juz one nie dzialaja :(
0
Skladzik bardzo dobry moze Maicon gra dobrze ale chyba nikt nie ma watpliwosci ze D.Alves jest najlepszym prawym obronca ( jezeli mozna tak nazwac jego pozycje )kto oglada mecze napewno to wie
Pozdrawiam
0
Zgadzam sie z VegetaQ to byloby zbyt ofensywne rozwiazanie narazalibysmy sie na kontry i w obronie zostawaliby tylko 2 obroncy moim zdaniem na lewej obronie powinien sie ogrywac Caceres przy bardzo szybkiej kontrze w obronie gralibysmy 3 srodkowymi ( nominalni 2 i 1 lewy)obroncami oczywiscie tylko ddo powrotu reszty druzyny
Pozdrawiam
0
roni_7
Nie mz zadnego z tych kanalow na zadnej polskiej platformie niestety :(
Pozdrawiam
0
Henry nareszcie zaczyna grac na swoim poziomie tylko tak naprawde wczoraj powinien ustrzelic hat tricka co najmniej ale i tak jest dobrze
pozdro
0
mecz bedzie na canal+ na 100% patrzalem na telegazecie canalu
Mam nadzieja ze wygraja z 3-0 i Valdes wreszcie zachowa czyste konto
pozdro
0
no to Bojan powinien miec hat tricka
0
mily93 a wg Ciebie kto za niego moze grac w srodku nieprzeprowadzajac zadnych zmian ??
0
Caceres gral pare razy na lewej obronie i spisywal sie tam dobrze wiec moze w nastepnym meczu CDR ( mysle ze przejdziemy do nastepnej rundy ) zagra wlasnie tam
0
Jorquera jest na lawce oby nie byla potrzebna zmiana ...
0
Bila wg mnie chyba 3-0 atletico musi wygrac jak ma przejsc dalej
0
spokojnie mamy przewage narazie jest tylko 0-1 w plecz damy rade
pozdro
0
dawid10
Jorquera, Puyol, Abidal, Keita i Messi.
0
skladzik spoko :) Bojan musi sie przelamac
0
narazie TVU player smiga pelna para :) Tylko czekac na mecz Barcy
0
Xavi powinien byc wyzej
Messi i tak jest najlepszy a Krystyna miala jeden sezon wspanialy i tyle
Xavi gra swietnie ( od EURO 08 trzyma wysoka forme ) ale nie kazdy widzi jego swietna gre jak z latwoscia rozdziela pilki jak precyzyjnie dogrywa niektorzy widza tylko pilkarzy ktorzy strzelaja bramki a tych ktorzy odwalaja czarna robote nazywaja cieniasami
PS Za ro k bedzie lepiej Messi wygra
Pozdrawiam
0
kochamREAL09 ty koles strony internetowe ci sie pomylily ??
to jest strona kibicow Barcy a nie realu
Benzema nie jest potrzebny Barcelonie przynajmniej narazie lepszym transferem byloby sciagniecie LO(np Zirkow) i LS(Silva) lub Aguero
0
mysle ze na lewej obronie Abidala powinien zastapic Caceres
ocenki ok
martwi mnie ze Bojan dawno nie zagral dobrego spotkania
gramy dobrze, wg mnie brakuje nam skutecznosci
Pozdrawiam
0
dobrze ze chlopcy Barcy B wygrywaja
jedyne co mnie denerwuje to ze inne zespoly podkradaja nam zawodnikow z Barcy B i nizszych kategorii wiekowych
0
Hleba nie ma na lawce
0
wg mnie ostatnich meczow nie wygrywamy po 5-0 6-0 bo gramy z druzynami ktore graja defensywny futbol i to jest przyczyna a co do spotkania z zolta lodzia podwodna to bylo chwilowa znizka formy
bedzie dobrze
pozdrawiam
0
po przerwie bramki sie posypia cos tak czuje :)
0
narazie TVU player zawodzi ( przynajmniej mi )
0
real sie rozkreca. robben jest naprawde w formie ( zyciowej ). teraz poprostu Barca musi wygrac i tyle :)
0
mysle ze wygramy 3:0 :)
szkoda ze real wygrywa
pozdrawiam
0
brylant293 napisz do mnie
moj nr gg 4083222