maciek_novy
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To bedzie ciezki mecz.Trzeba dobrze zaczac.Szybko wyjsc na prowadzenie i zagrac na 0 z tylu.
0
"Nie po raz pierwszy piłkarze Barcelony musieli płacić za spóźnienie na trening. Pep Guardiola zdecydował, że zebrane w ten sposób pieniędze będą przekazane na cele charytatywne."
Pep swietna decyzja.Brawo.
0
Co Wy sie przyczepiliscie tego remisu z betisem 2-2 ??
Przegrywalismy 0-2, doprowadzilismy do remisu i moglismy ten mecz spokojnie wygrac, mielismy ogromna przewage.
Najblizsze mecze beda trudne,ale jakieme mecze nie sa trudne?? Nie ma takich. Wy sie boicie czego??Ze przegramy??Kazdy kiedys musi przegrac nawet Barca(niestety) real tez przegra.
Trzeba grac swoje i wierzyc ze sie uda wygrac.
Pozdrawiam
0
B.Alves jest nam nie potrzebny, po co nam kolejny srodkowy obronca?Trzeba wzmocnic boki obrony, zmiennik dla D.Alvesa i jakis lewy(Zirkow,Lahm).Ostatnio slyszalem ze Juan(Roma) jest w kregu zainteresowan Barcy.Jedyny plus : zapisana klauzule odstepnego w wysokosci 7 mln euro.Moje zdanie: nie potrzebujemy srodkowych obroncow.
Pozdrawiam
0
goryl-16
Mysle ze obojetnie jak bedzie sedziowal nie przegramy.
Musimy klepac i grac twardo zeby Mallorca nie miala za duzo sytuacji pod bramkowych.Po faulu Barcy na 50 metrze chyba karnego dla Mallorci nie podyktuje.
Pozdrawiam
0
Na mecz z Espanyolem widzialem wlasnie taki sklad:
Valdes Sylwinho Puyol Marquez Alves Y.Toure Xavi Hleb Iniesta(lewe skrzydlo, Henry jest ostatnio slabiutki...niestety)Eto'o Messi.
Ale teraz to juz takiego skladu nie bedzie.Xavi musi zaczac rozgrywac na wysokim poziomie jak to robil niedawno.
Pozdrawiam
0
Najlepszy zawodnim Barcy w ostatnich meczach.
Bez Niego bedzie bardzo ciezko.Ostatnio On ciagnal zespol do przodu.Iniesta wracaj do zdrowia.
0
Jak bedzie chcial odejsc, to i tak odejdzie.Wg mnie obojetnie do jakiego klubu przejdzie nie bedzie strzelal bardzo duzo goli.W Barcelonie strzela duzo ale jakie dostaje podania.Kto w Milanie albo M.City obsluzy go takimi podaniami??Nikt.Barca w razie odejscia E2 na pewno godnie go zastapi.Pozdrawiam
0
O ile sie nie myle to koszt wynosi 120zl za rok i jest to legalne.
0
^matirix20^
TNK sobie kup tam jest chyba LM
Ktos moze potwiedzic??
0
stifler111 ja tez mam N
Canal+ byla swietna promocja to sobie wzialem.
0
Panowie swietna wiadomosc.
Canal+ pokaze mecz Barcy z espanyolem
0
Kazdy agent zapewne dostaje np 5% pensji zawodnika i dlatego walczy zeby wynegocjowac jak najlepszy kontrakt swojego klienta.
Ale on nie bedzie mowil Barcelonie z kim ma przedluzyc kontrakt a z kim nie.Yaya musi zostac, E2 lepiej jak by zostal ale jak co sie kogos kupi.
Pozdrawiam
0
piotrek19912710 czy Juninho jeszcze wykonuje tak swietnie wolne jak kiedys??Ja nie wiem za bardzo jak tam lyon ale o Juninho nic nie slychac
0
Henry38
Puyol mogl juz chyba grac z Betisem ale Pep mial Innych obroncow wiec dal odpoczal Carlesowi.
Na Derby bedzie gral napewno tak mi sie wydaje.
Ktos musi dowodzic obrona:)
0
Kibic_Z_Madrytu
Jak nie ma Xaviego to u nas nie rozgrywa Toure tylko Iniesta.
A jak nie ma Iniesty to jest Xavi :).Dlatego Toure ma swoje zadanie a rozgrywajacy swoje.
0
Faraon zgodze sie.
Jak Messiego nie ma na boisku moze by sprobowal Xavi albo Iniesta.
0
Kibic_Z_Madrytu
Toure w Barcelonie ma zajac sie obrona srodka i swietnie Mu to wychodzi.Od rozgrywania jest Xavi a Yaya czasami zaliczy asyste albo blysnie dryblingiem.Jak Ty mowisz ze Gago u was dobrze rozgrywa to Go porownaj z Naszym rozgrywajacym(Xavi).
Pozdro
0
cracker dzieki za odpowiedz.
0
Po powrocie musza sie wziac za trenowanie stalych fragmentow gry(w obronie) zeby nie tracic tyle bramek.
Nie moze tak byc ze druzyna traci 50% bramek z wolnych,roznych.
0
Wg mnie najslabszy na boisku byl Alves.
Henry wszedl i gral na chama,tracil kazda pilke.Titi ocena nizej.
Barca za duzo traci bramek ze stalych fragmentow gry.
Pep musi nad tym popracowac.Martwi mnie ze Barca obecnie w kazdym meczu traci bramke, a real gra na zero z tylu...
0
A ja mam pytanko troche z innego tematu :
Czy ktos z Was ogladal real w niedziele bo chcialbym sie dowiedziec jak grali ??Pozdro
0
konradinho tzn.??
0
fcluki07 ja bym nie byl taki pewny czy da rade...
Sam odbierasz ktorys z tych kanalow??
0
Moim zdaniem powinnismy go sprowadzic i od razu wypozyczyc tak jak Henrique
0
Ricadro ostatnio nie jest w najlepszej formie
Moim zdaniem maja dobry sklad(patrzac na nazwiska)
0
Na HB raczej nie obejrzysz...
0
nie wiem kiedy i czy wroci ja mam cyfre to sie nie martwie
0
JSC Sport zgaslo juz pare dni temu...
0
To ja tez zmiemie temat :
Real pozyskał gwiazdę Arsenalu chodzi tu o ... ogrodnika