maciek_novy
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
moreira10
BISS to znaczy ze sa potrzebne klucze.
A jak juz wspominalem nie ma kluczykow.
0
Na N jest.
0
moreira10
Do tego kanalu trzeba miec klucze, a kluczy nie ma...(tak slyszalem)
0
Z polskich platform tylko N ma prawa do LM.Na CP i C+ nie obejrzysz.
0
Kanal 58 na N wzywa o 20.45 :)
Pozdrawiam
0
Wg mnie przydaloby sie zaczac ten mecz od mocnego uderzenia.
Jak dobrze zaczniemy do dobrze skonczymy.Ogolnie jak Barca strzeli jedna bramke to nastepne wpadaja z taka latwoscia:)
Damy rade.
Pozdrawiam
0
Kwestia jednego meczu, jezeli Barca go wygra znowu bedziemy nie do zatrzymania:) i nadzieje reale beda rowne zeru.
Musimy grac na zero z tylu a bramki dla nas padna napewno :)
Pozdrawiam
0
Ja mam tylko nadzieje ze ten sedzia nie bedzie gwizdal juz na meczu Barcy w tym sezonie.
0
Wg mnie nie za potrzeby kupowac zadnego lewego obroncy.Chyba ze jakis mlody talent.Na lewej grac moze Martin i Puyol.
Kupimy lewego obronce za 25 mln??Te pieniadze lepiej przeznaczyc na wzmocnienie lewego skrzydla bo Titi sobie nie radzi niestety.
Pozdrawiam
0
Alex go nie pusci.Martin niech gra na lewej obronie.
0
les975
Myslisz ze rel nie przegra juz w tym sezonie?
No to zle myslisz.
0
Mecz z betisem czy z espanyolem zaczynal sie jak kazdy...
Barca klepie, ma przewage,powoli przesuwa sie do przodu.
Obecnie Barca nie ma pomyslu na dobra akcje w ataku , a jesli uda sie cos "wykombinowac" to klania sie nieskutecznosc.
Pozdrawiam
0
" A drugie to ktoś kiedyś powiedział że nie ma kiepskich bramkarzy są albo do dupy albo zajebiści. Niestety Victor zalicza się do tych drugich. Ten człowiek chrzani akcje kiedy drużyna potrzebuje jego wsparcia."
Czyli wynika ze Valdes jest znakomity:)
0
nickczemny
Barca to druzyna.Zle sie trafilo ze obecnie kazdy z zawodnikow przechodzi znizke formy,ale dlugo tp nie potrwa.
0
Nie chce usprawiedliwiac Valdesa ale np Cech tez popelnia glupie bledy.
Niedawno jak gralismy do Valdes nie mial nic do roboty.
Jak znow zaczniemy tak grac albo chociaz no porownywalnym poziomie to bedzie dobrze.
0
nickczemny
Uspokoj sie.
Valdes popelnil blad, ale to nie on przegral mecz.Druzyna przegrala.
Tak wogole to nie gram Barca w fify i pesy.
0
nickczemny
Po 1 nie udzielaj sie
Po 2 w meczu z realem Valdes wygral mecz
0
Gdyby byl INIESTA...
ON ostatnio byl "Messim".
0
catalunya24 zgadzam sie
Pisalem to juz nizej.Trzeba mocno zaczynac mecz.
0
HM!
real sie dzisiaj wystrzelal i teraz 5 meczy w dekiel po 1-0 macie:)
0
HM!
Popatrz sobie w tabele i zobacz kto jest na czele!!!
0
%
Delgado Ferreiro
0
Trzeba sie wziac do roboty.Barca musi szybko strzelac 1 bramke.
Od samego poczatku musimy mocno zaatakowac jak to bylo na poczatku tego sezonu(Almeria).Jezeli My strzelimy pierwsi bramke przeciwnik musi sie odslonic wtedy kontra i pozamiatane.Rowniez martwi mnie to ze tracimy bramki co mecz.Na poczatku sezonu tego nie bylo...
0
PS.
Nie chce usprawiedliwiac porazki ale sedzia...gral pod Espanyol.
0
Wynik mnie nie martwi(kiedys trzeba przegrac).
Jednak nasza gra nie napawa optymizmem...
Nie chce byc uznany za "kibica kiedy sie wygrywa" ale nazwijmy rzeczy po imieniu.Wiem ze calego sezonu nie da sie wygrywac po 5-0 ale o to mi nie chodzi.
D.Alves duzo biega ale nic to nie daje.Wrzutki nie dokladne poza moze jedna czy dwoma.Henry lepiej nie mowic.Zmarnowal taka sytuacje...Wynik byl by calkiem inny...no coz,czasu nie cofniemy.
I zostal jeszcze Valdes...
ale tu bez komentarza...
Pozdrawiam
0
Wy sie martwcie o swoj wynik.
MY mamy 10 pkt przewagi.
0
Swietna wiadomosc.
Tylko zeby czasem Messi kontuzji nie doznal(odpukac) bo Espanyol ostro gra...
0
Tamudo nie zagra.
0
Ja rowniez zobacze sobie na canal+ :)
0
Ja mam dwie opcje:
1- zatrzymac Etoo
2- sprowadzic Ville
Torresa nie da rady
A Benzema...(zobaczymy jak sie zaprezentuje w meczu z gigantem we wtorek)