0

@Safrani No wtedy to prawo byłoby bez sensu. Musisz ustalić czy ktoś jest pełnoletnii bez instrumentów ku temu. Ale tak jak piszą tu inni z tego wszystkiego wynika, że nie rozumiem zmiany z prawa, na obowiązek w kontekście tego że sprzedaż nieletnim była niedozwolona. Wygląda, że nic się nie zmienia za bardzo.

0

@Kidd ok rozumiem, dzięki.

0

@Safrani Naprawdę sprzedający miał tylko prawo? Czyli nie zapytanie o dowód i sprzedaż alko np. 16 = nic się nie stało?

0

@Destroyer_of_Worlds Ale na dużej próbie czego? Mecze to nie do końca są zdarzenia całkowicie losowe. Więc albo bazujesz na losowości, co jest niedokładne, albo na sile zespołów z FM, co jest pewnie jeszcze mniej dokładne. Możliwe, że i tyle punktów będzie potrzebne, ale wyciągać takie wnioski z FM-a?

2

@Destroyer_of_Worlds Bazowanie na FM to trochę iks-de. Zobaczymy jak będzie w ostateczności, ale nie popadajmy w panikę AVL pokazała, że Bayern to też nie jest jakiś nieosiągalny.

4

Klasyk.


1

@4drian0 Kaziu, to Ty?

0

@F3DO ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.

0

1

@Kapitan hawk Trzeba proszki na nadciśnienie wziąć, a nie komentarze cytować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Aston Villa 3 - 0 Young Boys
Barcelona 5 - 0 Young Boys
Aston Villa 1 - 0 Bayern
Wnioski nasuwają się same. O życie z Bayernem.

0

Węgrzyna odkleiło xD

1

Ale piękne wyniki w 79'.

0

Węgrzyn to kryptofan Bayernu, czy się z tym nie kryje?

3

Penalti a contra del Real Madrid?

0

Wałek? Czy spalony był?

1

@MesQueUnClub96 jak to nie było czerwo to tylko najstarsi górale wiedzą.

0

Czy ja dobrze widziałem? Narkomania w TVP?

1

@Kazragore W latach 1921-1926 grano systemem nieligowym. A jest napisane, że po raz pierwszy w historii rozgrywek ligowych.

0

@ali3gator To się go nachowali. XD

3

@Kgorecki2500 Taaa.
@maroon Taki Korwinista z UK. Historii tego przypadku i tak byś nie zrozumiał.

1

Muszę przyznać, że Seba to człowiek instytucja myślałem, że już nic nie przebije happeningu z "gejowym piwem bezalkoholowym", ale jednak się udało.


6

@Culer9002 umiemy też takich co nic nie grają i są tu po 10 lat. Równowaga musi być ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@kamiVeB @MessiForeverTheBest Genialny to był transfer w ostatecznym rozrachunku.

3

@Comentateiro aż mi się przypomniało


Brak kontrprzykładów =)

2

@Sulimo szmakosze w ryk?

0

@rayan_7 połasił się.

1

Po tym, to w sumie aż mi szkoda YB. Biednemu to zawsze wiatr w oczy...

0

Szczęsny wzrokiem tę piłę sciąga.

3

@Transu96 pytał o Mundial, a nie Hiszpanię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?