misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani No wtedy to prawo byłoby bez sensu. Musisz ustalić czy ktoś jest pełnoletnii bez instrumentów ku temu. Ale tak jak piszą tu inni z tego wszystkiego wynika, że nie rozumiem zmiany z prawa, na obowiązek w kontekście tego że sprzedaż nieletnim była niedozwolona. Wygląda, że nic się nie zmienia za bardzo.
0
@Kidd ok rozumiem, dzięki.
0
@Safrani Naprawdę sprzedający miał tylko prawo? Czyli nie zapytanie o dowód i sprzedaż alko np. 16 = nic się nie stało?
0
@Destroyer_of_Worlds Ale na dużej próbie czego? Mecze to nie do końca są zdarzenia całkowicie losowe. Więc albo bazujesz na losowości, co jest niedokładne, albo na sile zespołów z FM, co jest pewnie jeszcze mniej dokładne. Możliwe, że i tyle punktów będzie potrzebne, ale wyciągać takie wnioski z FM-a?
2
@Destroyer_of_Worlds Bazowanie na FM to trochę iks-de. Zobaczymy jak będzie w ostateczności, ale nie popadajmy w panikę AVL pokazała, że Bayern to też nie jest jakiś nieosiągalny.
4
Klasyk.
1
@4drian0 Kaziu, to Ty?
0
@F3DO ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.
0
@DLFCB czyli mi się nie wydawało https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14890956#comment-14890956
1
@Kapitan hawk Trzeba proszki na nadciśnienie wziąć, a nie komentarze cytować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Aston Villa 3 - 0 Young Boys
Barcelona 5 - 0 Young Boys
Aston Villa 1 - 0 Bayern
Wnioski nasuwają się same. O życie z Bayernem.
0
Węgrzyna odkleiło xD
1
Ale piękne wyniki w 79'.
0
Węgrzyn to kryptofan Bayernu, czy się z tym nie kryje?
3
Penalti a contra del Real Madrid?
0
Wałek? Czy spalony był?
1
@MesQueUnClub96 jak to nie było czerwo to tylko najstarsi górale wiedzą.
0
Czy ja dobrze widziałem? Narkomania w TVP?
1
@Kazragore W latach 1921-1926 grano systemem nieligowym. A jest napisane, że po raz pierwszy w historii rozgrywek ligowych.
0
@ali3gator To się go nachowali. XD
3
@Kgorecki2500 Taaa.
@maroon Taki Korwinista z UK. Historii tego przypadku i tak byś nie zrozumiał.
1
Muszę przyznać, że Seba to człowiek instytucja myślałem, że już nic nie przebije happeningu z "gejowym piwem bezalkoholowym", ale jednak się udało.
6
@Culer9002 umiemy też takich co nic nie grają i są tu po 10 lat. Równowaga musi być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@kamiVeB @MessiForeverTheBest Genialny to był transfer w ostatecznym rozrachunku.
3
@Comentateiro aż mi się przypomniało
Brak kontrprzykładów =)
2
@Sulimo szmakosze w ryk?
0
@rayan_7 połasił się.
1
Po tym, to w sumie aż mi szkoda YB. Biednemu to zawsze wiatr w oczy...
0
Szczęsny wzrokiem tę piłę sciąga.
3
@Transu96 pytał o Mundial, a nie Hiszpanię.