misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Ciekawostka. Tak wyglądał egzamin wstępny z Algebry na MIT, przeszło 150 lat temu.
1
Dobry wynik. Maks, co mogło z tego być.
0
Przekręcą Atleti?
0
Ktoś spekulował o przerwaniu meczu. Podziwiam.
3
@messi33 poczekajmy, jest jeszcze druga połowa.
0
@Pedri16Future Tak, to był James jak pisze @ToWinaSedziego coś mi się pomieszało.
https://www.tiktok.com/@equipo.del.regimen/video/7363532050407705889
0
Dostali karnego za faul bodaj Krosa na Modricu, to się dziwicie, że za zagranie ręką w polu karnym przeciwnika też chcą. Pfff...
2
Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości.
Penalti a favor del Atletico Madrid.
1
@Kapitan hawk Jakby był strzeżony, to by nie trafił do kodu po stronie klienta ;)
2
@Kapitan hawk ??
7
Ciekawostka na dziś. W kodzie strony LaRambli możemy znaleźć funkcję JavaScript o nazwie "ramblaPrank": https://zapodaj.net/plik-AEbwhdStbt
Będąc technicznie poprawnym, to funkcja nie ma nazwy w tym przypadku jest anonimowa, trzymana w modelu klucz wartość, ale jakoże etykietą jest klucz uproścmy, że to jej nazwa. Sposób działania funkcji wygląda na taki, że można przypiąć ją po kluczu do jakiegoś zdarzenia i wtedy czasowo dojdzie do zamiany słów we wszystkich postach na La Rambli. Słowa wewnątrz fukcji split znikną, a zastąpią je te w funkcji join. Tak więc Leo/Lionel stanie się Cristiano, Messi zmieni w Ronaldo, Valverde w Guardiolę, a Barcelona w Real.
Swoją drogą muszę powiedzieć, że szanuję osobę piszącą to w opór. 11 lat pracy jako programista, 3,5 roku studiów inżynierskich, wcześniej 2 lata zajawkowego uczenia się samemu. Myślałem, że widziałem już wszystko, ale tak napisanego replace'a to jeszcze nigdy :-)
PS Jestem tu zbyt krótko, kojarzy ktoś takiego "pranka" serwowanego przez adminów strony?
6
@tbas statystyka, która trochę przeraża. Bo możemy założyć ten nieprawdopodobny scenariusz, że osoby modlące się nie kłócą się i wszyscy są szczęśliwi. Albo możemy założyć, że tkwią w toksycznych związkach, zamiast się rozejść, bo "a co ludzie/ksiądz powiedzą". Która opcja jest bardziej prawdopodobna zostawiam już do subiektywnej oceny.
3
@Kapitan hawk pomylił futbol z futbolem amerykańskim.
3
@MesQueUnClub96 mocno hipotetyczne, bo zapewne środki finansowe klubu nie mogą być lokowane w giełdę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gall Shiki to też top dla mnie. Horror z bardzo ciekawym dylematem moralnym w tle. Kizumonogatari nie widziałem, ale właśnie dodałem na watchlistę do zapoznania się.
1
@koziar Achhhh, a man of a culture. Same klasyki. No w każdym razie Fable'a polecam zdecydowanie, a do tych tytułów jeśli nie widziałeś Pluto. Na podstawie mangi tego samego autora, co Monster. Jest to mini seria, więc w razie czego nie tracisz dużo czasu.
PS wysoko ocenianymi bym się nie kierował. Też często mi nie leżą.
1
@Adran360 Właśnie się zastanawiałem co oglądać jesienią, bo dla mnie rozkład nudny w opór, ale wiosna-lato, rekompensują ogólnie rzecz biorąc, więc pewnie sprawdzę. Dzięki za polecenie.
PS próbowałem z tym Solo Leveling, ale odpadłem na 8 odcinku. Dla mnie za dużo vibe-u z SAO, czy motywu anime gra komputerowa, jakieś interfejsy inventory, itd. Obok mechów najbardziej odrzucająca mnie cecha w anime. Aczkolwiek jak pozycja się broni czymś więcej jak np. Overlord czy Full Metal Panic to jest to przełknięcia. Nie mniej życzę miłego sezonu drugiego.
1
@koziar Była. Bardzo fajna i polecam każdemu, kto jara się wiedźminem czy gothiciem, jak przegapił tę perełkę. Jednak anime nie ma z tym nic wspólnego.
2
@Hosh Ach, te losowo podpowiedziane tweety z 2019.
2
Kontrowersyjnie o #anime.
Jako że przez mecz dopiero nadgoniłem. Fable, to najlepsze anime nie tego, czy poprzedniego sezonu, ale roku. Konkurencja zamieciona. W sumie jak to piszę to sam z sobą się wewnętrznie nie zgadzam, taki to stopień kontrowersji... Rok w którym były kontynuacje MHA, Demon Slayera, Yōjitsu, po 10 latach wrócił Kuroshitsuji, którego jestem fanem, a i nowości jak Kusuriya no Hitorigoto zaskoczyły pozytywnie, to dla mnie Fable był bezkonkurencyjny.
0
@prokofiew czemu odrazu w skrajność? To pierwsza porażka w lidze, więc można też dzięki temu zobaczyć, jak zareagują na to w następnych meczach. Natomiast mówienie o pozytywnym nastawieniu trąci trochę Xavim aka wyciągneliśmy wnioski, a otoczenie jest spokojne.
0
Jedyny pozytywny aspekt jest taki, że nie może być ciągle dobrze, tak się po prostu nie da. Teraz więc zobaczymy jak (i czy) Flick to ogarnie.
0
@prokofiew szukanie pozytywów w stylu urwało mi nogę, ale w sumie to mniej ważę. Podziwiam.
1
@ObiektywnyKibic121 hot take
2
Penalti a favor del Real Madrid.
0
@ShawnC Póki co Osasuna nie wygląda jakby się murowała...
3
@Pnog37 Ta najlepiej, Messi, Xavi, Iniesta, Busquets i Alves w prime ;P
0
@kuz Cała drużyna gra zajebiście, zostaw Ferrana.
0
Słabo to wygląda na ten moment, pomijając nawet wynik...