4

jestem po pierwszym odcinku Yellowstone i muszę powiedzieć jestem pod wrażeniem, póki co zapowiada się świetny serial na wysokim poziomie

0

@Zoker no mozliwe, Carva nawet machał mu żeby wyszedł

0

@Starrk tak zgoda, ale jednocześnie Lunin chyba wyszedł nieco z bramki w razie gdyby obrońca (Carvajal) dał się minąć. Może to była ta zła decyzja i mógł się cofnąć bardziej do bramki, wtedy ten strzał by sparował, a tak Jefte go ograł ewidentnie. Doceniam tu klasę napastnika.
Swoją drogą zwróciły moją uwagę słowa Arbeloi któego nie podejrzewałem o coś mądrego i życiowego :

"Jeśli czegoś nauczyłem się w życiu, to tego, że klęska jest na drodze do sukcesu".

Nawet spodobały mi się te słowa ;)

1

Przy pierwszym golu Albacete Lunin nie miał nic do powiedzenia, zawaliła drużyna. Przy drugim ewidentnie słabe zachowanie bramkarza niczym Ter Statua - uchylił się od strzału. Przy trzecim golu, mam mieszane uczucia ale nie winiłbym tu bramkarza. Może w połowie trajektorii lotu dało się zbić tą piłkę ale nie było to oczywiste i strzał był mega kąśliwy - po prostu mądrze bita piłka także winę bramkarza bym jednak nieco ograniczył. Natomiast biali mocno winią Lunina.

Jak wy uważacie?

2

@Eto'o9 R10 nie no wiadomo że Messi tam przez 10lat gry to wykręcił lepsze staty , ale jakby taki wycinek 4 lat wybrać to ciekaw jestem czy byłoby blisko - w tym sensie :) @NeroTFP1
Patrzcie ile lat grał CR7 a strzelił 18 goli "tylko" , Rafix idzie jak burza

0

@damianex10 nie wiem czy Messi albo CR mieli takie liczby. Niesamowity jest!

3

@Faro Rafinia nie strzelił w pierwszej połowie, przy wyniku bodajże 1:1 - natomiast nie na 5minut przed końcem meczu gdzie możesz postawić kropkę nad i. Kretynski to jest Twoj kontrargument, a Raszford mógł zostać drugim Dembele (z Liverpoolem gdzie miał sam na sam na 4:0).

0

@buglikos dokładnie Cie rozumiem bo mam podobne myslenie co do Raszforda, tak jak mówisz podobną sytuację miał z Betisem, to na wysokim poziomie musi być po prostu gol. Tu mógł być drugim Dembele z Liverpoolem, i gdybyśmy ten mecz przegrali winny byłby właśnie Raszfod. Z drugiej strony wnosi on dużo ozywienia na takie momenty jak z Realem i warto mieć takiego zawodnika nawet nie dla samych liczb , ale żeby przebiegł z tą piłką te 50metrów i dał oddech + dobrą akcję. Kolejne wypozyczenie jak najbardziej, odkup za 30mln - nie za bardzo - a już na pewno nie kosztem wzmocnienia defensywy. Powalczyłbym o kolejny rok wypozyczenia z odkupem za ~20mln ale wiadomo łatwo się mówi.

0

@Safrani a to kto z prawicy jest wg Ciebie akceptowalny, jakie nazwiska ze trzy byś wymienił. bo dla sporej cześci wyborców prawej strony to raczej Bosak jest tym najlepszym, najbardziej wiarygodny i z reguły wymieniany jako pierwszy.

0

@Sinirsey żarcik taki, obce mi te sprawy ;) ale tak przeczytałem pierwotny post autora ;p

1

@Safrani "No właśnie tak się wydaje, ale tak nie będzie.

Widzisz, ja bardzo chciałbym żeby popis szlak jasny trafił, ale gdy patrzę na alternatywy i to co ludzie z tych alternatyw głoszą, to już niech zostanie po staremu.

Tu potrzebna jest partia z centrum, która weźmie trochę z prawicy, trochę z lewicy i mądrze to wszystko połączy i wprowadzi"

nie no z Lewicy to nie..

9

wydaje się być niezły w odbiorze co jest mocno porządaną cechą. Na pewno interesujący, nie jest to Iniesta ale bardziej Keita na moje oko (tak wiem to tylko highlights)

8

@LAMC_10 9 dni bez kokainy, jakos sie żyje

10

@tbas takich zwyrolów w historii było bardzo wielu. Bardzo, bardzo wielu :) palono ludzi w zamkniętych kościołach, również całe wioski były palone razem z mieszkańcami. Nabijano ludzi na pal, nawet w samej Buczy i Irpieniu dokonano strasznych mordów, o eksperymentach radzieckich i nazistowskich nie wspominając, niestety takich zwyrolów tak jak mówie nie brakowało. I zawsze oni będą (niestety).

1

@Safrani nawet AI nie wie gdzie to będzie :) zapewne nie będziesz siedział w pierwszym rzędzie :)

0

@July_6_BcN co na to @Aragorn33 ?

1

@CLS63AMG myślę że Xabi jest już na wylocie jesli jakiś cud nie wystąpi typu liga, czy lm. Nie wiem czy puchar ewentualny da mu utrzymanie posady

3

@kanver_ przy golu Viniego Pedri współwinny, niby asekurował a tak na prawdę nie zrobił nic żeby pomóc kunde

0

@ArterkHD dobrze grał to prawda ale te czerwo kładzie cień niestety,.bo.nie było konieczne

2

@MateuszQ imo Carreras druga żółtą zdecydowanie tym bardziej że w pierwszej połowie też miał faul na żółta. Ale De Jong czerwo słuszne choć głupie jak but

0

@mekston też o tym myślałem. Ile to będzie ?

3

Xabi dzięki za zdjales Viniego zamiast Rodrygo który grał gówno i dzięki za dałeś Mbappe i Gilera którzy nie zrobili jednej dobrej akcji.

1

@Messiah10 dużo groźniejszy był Vinicjusz, każda jego akcja praktycznie było jakieś zagrożenie

1

@norbi77 gość jakby podejmował na boisku i poza nim lepsze decyzje to byłby 40proc lepszy (wyliczone z mojego wzoru)

0

@turhiay dobra ale to nie ma związku , było to skrajnie głupie i niekonieczne. Jakby nie podnosił nogi to też by przerwał tą akcję, o to chodzi.

1

@czarny20 jeszcze setki jak zwykle nie strzelił

2

@AdrianFCB10 dlatego go za duże pieniądze nie bierzmy, to trzeba strzelać takie piłki. Prawie to przegraliśmy

1

No dobra ciężko mi się cieszyć troszkę patrząc na końcówkę , ale się jednak cieszę.
Yamal w meczu z Interem gdzie wygrywamy idzie na siłę na bramkę , wali w słupek, następnie idzie kontra i przegrywamy dalej półfinał. Dziś? Yamal idzie na autostradę ale wyczekuje Mbappe żeby go aktorsko minąć, przegrywa ten pojedynek, traci piłkę. Na ratunek biegnie De Jong któremu odkleja się bo może wziąć przerwać akcje czysto ale woli jednak podnieść mogę w kolanie Mbappe czerwo. KU*WA CZY ONI sobie robią jaja ? Później albo wcześniej raszford w stylu Dembele nie strzela czegoś co ja dziś w wieku 37 lat strzelam z palcem. Później jeszcze dwie akcje Realu to praktycznie setki, czy wygrywamy to fartem ? I tak i nie. Cieszę się ale przez lzy bo mam wrażenie że nie uczymy się na błędach. Fuks że Real jest taki słaby obecnie,.bo w premier league przegrywamy ten mecz.
@NeroTFP1 @Safrani musiałem się wygadać.

1

@jack_herrer Araujo tego nie udźwignie , zawali coś i będzie samobojstwo

0

@Arden wygląda groznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?