4

1

@Krzysztof1987 tu głównie o hajs chodzi, może jakieś alimenty mu wlepia i z automatu sobie odlicza spora część wypłaty i ma takie myślenie że nie odpuści ani grosza bo i tak jest dojony

1

@Frimpong tak pełna zgoda. : )

7

Guler wyceniony wyżej niż Pedri, fajnie tam mają , kolejny ranking rodem złota piłka.

4

co za beka , co to jakiś sponsorowany ranking cen? Jak jakis placek może być warty więcej niż najlepszy pomocnik na świecie młodego pokolenia a może i w ogóle. NEGREIRA!

1

@Aragorn33 no bo jest przy władzy przecież wiesz jak to działa. Za PIS siedział we Włoszech i udawał chorego

0

@FcPortoFan1999 on zawsze zawodzi przecież

1

@Aragorn33 z kasy z POL NORD czyli taki Roman Hood.

3

@Roobo prezes ewidentnie minął się z powołaniem, widać te dynamiczne ruchy.

1

@Sysia11 Ferran może nie tyle co jest lepszy, ale ma dobre liczby i na pewno jest za darmo.

2

@Safrani moja opinia jako fanboya Bosaka wydaje się nie być obiektywną. A tak zupełnie na chłodno (spróbuję). Widzę wpis uzytkownika Tasde a nie widzę jakiś linków, bardziej wiarygodnych dowodów a niestety wole posłuchać o geopolityce (polecam dr Orzeł w radiu WNET) niż weryfikować wiarygodność tych super newsów :)

Zakłądając jednak że jest w tym sporo prawdy, to zasadniczo nie jestem jakoś zszokowany. Jak wybierają prezydenta to też musi mieć tak zwaną "prezencję" , lepiej więc mieć studia niż ich nie mieć. Ładną buźkę przy okazji też - choć tu nie oceniam. Czy można zrobić na legalu studia? Można, szczególnie będąc młodym człowiekiem jak ma się na to czas. Będąc czynnym politykiem pewnie jest to trudniejsze i poszukiwane są drogi na skróty. Nie popieram, wręcz neguję. Czy to dla mnie coś zmienia. No zasadniczo nie zmienia. Słucham Krzysia często i widzę jak dobrze jest zawsze przygotowany czego wielki dowód dał ostatnio u Rymanowskiego także zasadniczo totalnie nic to nie zmienia że studiów nie ma, ale źle o nim świadczy że chciał iść na skróty. Dla wyników. Dla ludzi to ma znaczenie (tych mniej światłych paradoksalnie).
Teraz uwaga ode mnie
Przypominam że ta Pani jest ministrem:

https://www.rp.pl/polityka/art41717341-katarzyna-kotula-sklamala-w-sprawie-wyksztalcenia-na-stronie-widniala-bledna-informacja

No nic mnie już nie jest w stanie zaskoczyć, takich i o wiele wiele poważniejszych przypadków naruszeń było wiele.
Teraz pytanie, Czy Konfa to nowa jakość, trochę tak, trochę nie. Na pewno są mimo wszystko najmniej skompromitowaną partią, a tak na marginesie to ostatnio trochę mój umysł dystansuje się od konfederacji, potrafię dostrzec pojedyńcze ruchy obecnej administracji które są dobre dla Polski a to jest dla mnie kluczowe.
Może mimowolnie trochę bronię Krzysia ale pozostanę przy swoim, no nie ma w Polsce lepiej przygotowanego polityka niż on, nie jest leniem. Nie może być leniem mając każdy temat w studiach TV opanowany najlepiej z gości.

0

@Traba727 prawda? 15znaków

1

@BorzyKrzys osobość narcystyczna coś w ten deseń. Socjopata, również coś w ten deseń, i zwykły oszust.

1

@Arden uuuu, czyli proszę, przynajmniej hipotetycznie rozpad NATO staje się realną alternatywą niemożliwą dla wiekszości przemądrzalców z tej strony ale i ogólnie ze środowiska eksperckiego w mediach również.

3

Vinicius to najgorszy typ człowieka abstrahując odsytuacji z Simeone w ogóle. Tymi słowami zgrywa twardziela, bije "sprytnie" w najczulszy punkt i wie doskonale gdzie uderzyć co pokazuje jaką jest szują - dla mnie to takie troche poniżej pasa. Innym razem on zostanie wyeliminowany, taki to sport. A najlepsze jest to , że odrobine krytyki w jego stronę i gość jak dziecko ryczy, wiecznie zasapany z pretensjami, no masakra. Życzę mu żeby już nigdy nic nie wygrał.

0

@norbi77 trochę obiektywizmu. Real gra piach i owszem ale my też wygrywamy mecze .. w których gramy piach. Taki jest futbol, trochę mniej podniety i mniej nienawiści mimo wszystko, bo wynik tego meczu był w pewnym stopniu do przewidzenia. Życzę im źle ale nie zaklinam rzeczywistości..

0

@Consigliere dokładnie to powiedzą

2

@Barceloniarz987 niby wyglądamy spoko ale pamiętaj o naszej defensywnie niestabilnej jak..

0

@messicocacola skąd takich ludzi biorą powiedz, wygrali to wygrali, nas cisnął espanyol, to był wstyd.

0

@The Game 10 a espanyol z nami nie marnował ?

1

@Safrani no właśnie a ja niestety za dużo jem mąki (choć i tak ograniczam) a i slodycze czasem (uzależnienie) choć walcze z tym i sam ze sobą :/ psiecko narazie odpada, nie mam nerwów chyba na to , ale wlasnie zgodziłem się wziąć psa szefowej na ferie na tydzien więc zobaczymy ;d dobry sprawdzian.
Co do zdrówka dzięki za radę :)

0

@Giwera może jakby Polacy też dostali takiego Niemca....

1

@Safrani niby tak :D chociaż coś tam jeszcze grać umiem a i lubię. Dodatkowo cholesterol ciut wyższy więc ruch wskazany :)

0

@NeroTFP1 tzw SKS :D wzajemnie!

0

wspaniały czwartek po pierwszej od 3 tygodni gierce na hali po świąteczno-noworocznym rozleniwieniu:
zapalenie rozcięgna podeszwowego, wybity palec u ręki, ogólnie DOMS

0

@vivalaice21 @NeroTFP1 dobra zwracam honor, oglądam to chyba 500setny raz bo mam taką bekę z tego, wybaczcie ale to jest czyste złoto ????

1

@ranger3120 spokojnie europejscy liderzy już w stajniach szukaja bialego konia na którym wjadą i wypowiedzą zaklęcia o wartościach tego świata. Nastepnie dalej będą tworzyć europejski skansen dobrobytu, aż przyjdzie rządzić ktoś silniejszy ich kosztem, a już z pewnością kosztem europy środkowej i wschodniej.

0

@NeroTFP1 nie to chyba jest AI, tzn tak ja to widze :P zbiór jego fakt faktem "dziwnych" zachowań zlepiony w jedno (moja opinia) :)

0

@Cygan BRC do żadnej wojny raczej nie dojdzie , a taktyka z wejsciem wojsk na Grendlandie to raczej straszak i forma (w stylu Trumpa) rozpoczecia negocjacji do kupna wyspy. Nie ulega wątpliwości że ta jest dla nich bardzo ważna, wystarczy spojrzeć na mapę (przez google earth a nie googlemaps + poczytać o tzw metalach ziem rzadkich na tej wyspie). W najblizszej przyszlości powiedzmy dwóch lat wątpię żeby USA wykonały jakiś nerwowy krok w celu siłowego zajęcia wyspy, a w erze "PO TRUMP" wydaje się to być jeszcze mniej prawdopodobne - choć jak napisałem nie można wykluczyć sprzedaży wyspy przez duńczyków.

2

@FcPortoFan1999 być może ale powiedzmy że te sprawy wokół światowej rozgrywki politycznej najbardziej mnie interesują, niestety skoki dla mnie straciły swój urok. Począwszy od braku dobrych wyników Polaków, po loteryjnosc tego sportu ze względu na warunki i dziwne przepisy. Nie zniechęcam, ale tak już mam. Że sportu lubię Barcelonę (to nie tak że z piłki nożnej wszystko obejrzę, Polska liga czy loga konferencji mi lata całkowicie, nie znam wyników) a tak to siatkówka (państwowe), może lekkoatletyka i jakieś olimpiady takie rzeczy.. mało sportu oglądam zasadniczo i trochę że mnie kibic sukcesu co by nie mówić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?