0

@greedo akurat o stracie yamala mają rację, po co się pchać we 3 gości

0

Już się przyzwyczaili na Canal Plus że Barcelona w 20 minucie prowadzi z 2:0 hit

0

@Who_you_mam Mats do 2028, Araujo do 2031, Gavi 2030 , Christensen 2026 (0,8mln zł tygodniowo).
Lewego celowo tu nie ująłem bo realne jest że zostanie na obniżonym wynagrodzeniu. Wtedy może zostać.
Ogólnie to się z Tobą zgadzam, sęk w tym że Ci goscie nie zanosi sie że odejdą. Dla mnie priorytetem jest Mats, Araujo raczej też.

0

mała ciekawostka ode mnie, piłkarze którzy obecnie nie grają nic (kontuzje) lub mało tacy jak: Mats,Araujo,Gavi,Christensen zarabiają TYGODNIOWO 4mln złotych :) Łacznie wszystkim płacimy 20mln tygodniowo. Niestety nie wiem czy jest to brutto czy netto, ale zasadniczo chodzi o proporcje.
A trzeba pamiętać jeszcze o Ansu Fatim

0

@Fog_W_1899 z tego co pamiętam w młodości Messi robił też przekładanke (chyba jeszcze na skrzydle) od czasu do czasu, ale z późniejszych czasów już nie pamiętam u niego tego zwodu, raczej na zamach i balans, dynamika.

10

@Rhaan moze on właśnie sobie to uświadomił że się nie nadaje i stąd ten lament nad swoim losem.

1

@Safrani szybko

0

@Geble ale potwierdzam że kiedyś można było myśleć że jest ultra fanem Barcy. Jak widać idzie z prądem, z resztą jak większość. Wtedy ryzykowne było kwestionować wielkość Barcy.

1

@norbi77 to jest wiek chyba, nie wiem, z lisem,kolonko czy tym co pił też było podobnie choć to inna branża. Młodość odjeżdża i chcesz błysnąć , może nie liczysz się tak z konsekwencjami... Wuj wie.

1

@yoli ale wydał kupę siana i chłopaki w końcu grają, ja też mógłbym tak stać (z przymrużeniem oka)

3

@LukaszFan w LM te kartki akurat nie mają znaczenia, a w lidze niestety nie mają jakiegoś ultra ważnego meczu co nie zmienia sytuacji że ich sytuacja jest trudna

0

@dawidinho zrobiłem screena :D pozdro

0

@Vegeta88 Cwiakala już czyta fc Barca i tym razem będzie obiektywny ale tak żeby białych nie podkuwic bo w końcu z nich też żyje. Także łagodnie powie że przegrali zasłużyli i tyle, temat sędziego pominie bo po co się narażać. Real trochę skrytykuje

1

@MysticCat dlatego Barcelona powinna teraz opłacić jakiś artykuł w COPE albo jakimś Catalunya Radio "odważne i bezbłędne sędziowanie" bo zaiste takie ono bylo

0

@Cule1234 chorzy ludzie

4

@baryn stary upośledzony cep

0

@Fantastyczny Chłopiec wygrać wszystko do końca sezonu też byłoby elegancko:))

1

@Cyzix a City w gazie po meczu z Fulham patrząc. Tam może być rzeź niewiniątek

0

@Aragorn33 o właśnie o Alonso zapomniałem :D a co się stało z Denisem ?

2

@MysticCat spokojnie sędzia już się pakuje do drugiej ligi

2

@Corr DEKLASACJA REALU

2

@MaziFCB dokładnie wypadałoby dać artykuł na głównej "sędzia który nie bał się ostracyzmu"

2

@Grubson no już zaczynał nagonkę na arbitra gdzie chłop dobrze sędziował po prostu nie dawał wszystkiego dla Realu

2

@Aragorn33 o tak mocno prawdopodobne. Najlepsze to że w Celcie na boisku trzech byłych piłkarzy Barcy :p

1

@xxKrysztalekxx wszystko słusznie sędzia na prawdę Top i Cojones na swoim miejscu.

1

Nie nadążam lajkowac

1

Czy z Barcelona B (Jutgla, Moriba, Mingueza) pokona Real Madryt ?

1

@APTAPT już opierdzielil kolege za to głupi3 podanie , dobrze

2

Dobrze wygląda ten Rueda

2

@kanver_ myślę że w ostatnim akapicie masz rację. Ja cenie Ferrana jako takiego drugiego napastnika numer dwa, z dużą ilością minut ale nie numer jeden. Też uważam że płacić za Alvareza taką kasę to nieporozumienie. Dlatego liczę że Kane by chciał tu przyjść a jak nie to zostaje Lewy na niskim kontrakcie i wzmocnić obronę porządnie i może nam to wyjść na dobre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?