mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@greedo akurat o stracie yamala mają rację, po co się pchać we 3 gości
0
Już się przyzwyczaili na Canal Plus że Barcelona w 20 minucie prowadzi z 2:0 hit
0
@Who_you_mam Mats do 2028, Araujo do 2031, Gavi 2030 , Christensen 2026 (0,8mln zł tygodniowo).
Lewego celowo tu nie ująłem bo realne jest że zostanie na obniżonym wynagrodzeniu. Wtedy może zostać.
Ogólnie to się z Tobą zgadzam, sęk w tym że Ci goscie nie zanosi sie że odejdą. Dla mnie priorytetem jest Mats, Araujo raczej też.
0
mała ciekawostka ode mnie, piłkarze którzy obecnie nie grają nic (kontuzje) lub mało tacy jak: Mats,Araujo,Gavi,Christensen zarabiają TYGODNIOWO 4mln złotych :) Łacznie wszystkim płacimy 20mln tygodniowo. Niestety nie wiem czy jest to brutto czy netto, ale zasadniczo chodzi o proporcje.
A trzeba pamiętać jeszcze o Ansu Fatim
0
@Fog_W_1899 z tego co pamiętam w młodości Messi robił też przekładanke (chyba jeszcze na skrzydle) od czasu do czasu, ale z późniejszych czasów już nie pamiętam u niego tego zwodu, raczej na zamach i balans, dynamika.
10
@Rhaan moze on właśnie sobie to uświadomił że się nie nadaje i stąd ten lament nad swoim losem.
1
@Safrani szybko
0
@Geble ale potwierdzam że kiedyś można było myśleć że jest ultra fanem Barcy. Jak widać idzie z prądem, z resztą jak większość. Wtedy ryzykowne było kwestionować wielkość Barcy.
1
@norbi77 to jest wiek chyba, nie wiem, z lisem,kolonko czy tym co pił też było podobnie choć to inna branża. Młodość odjeżdża i chcesz błysnąć , może nie liczysz się tak z konsekwencjami... Wuj wie.
1
@yoli ale wydał kupę siana i chłopaki w końcu grają, ja też mógłbym tak stać (z przymrużeniem oka)
3
@LukaszFan w LM te kartki akurat nie mają znaczenia, a w lidze niestety nie mają jakiegoś ultra ważnego meczu co nie zmienia sytuacji że ich sytuacja jest trudna
0
@dawidinho zrobiłem screena :D pozdro
0
@Vegeta88 Cwiakala już czyta fc Barca i tym razem będzie obiektywny ale tak żeby białych nie podkuwic bo w końcu z nich też żyje. Także łagodnie powie że przegrali zasłużyli i tyle, temat sędziego pominie bo po co się narażać. Real trochę skrytykuje
1
@MysticCat dlatego Barcelona powinna teraz opłacić jakiś artykuł w COPE albo jakimś Catalunya Radio "odważne i bezbłędne sędziowanie" bo zaiste takie ono bylo
0
@Cule1234 chorzy ludzie
4
@baryn stary upośledzony cep
0
@Fantastyczny Chłopiec wygrać wszystko do końca sezonu też byłoby elegancko:))
1
@Cyzix a City w gazie po meczu z Fulham patrząc. Tam może być rzeź niewiniątek
0
@Aragorn33 o właśnie o Alonso zapomniałem :D a co się stało z Denisem ?
2
@MysticCat spokojnie sędzia już się pakuje do drugiej ligi
2
@Corr DEKLASACJA REALU
2
@MaziFCB dokładnie wypadałoby dać artykuł na głównej "sędzia który nie bał się ostracyzmu"
2
@Grubson no już zaczynał nagonkę na arbitra gdzie chłop dobrze sędziował po prostu nie dawał wszystkiego dla Realu
2
@Aragorn33 o tak mocno prawdopodobne. Najlepsze to że w Celcie na boisku trzech byłych piłkarzy Barcy :p
1
@xxKrysztalekxx wszystko słusznie sędzia na prawdę Top i Cojones na swoim miejscu.
1
Nie nadążam lajkowac
1
Czy z Barcelona B (Jutgla, Moriba, Mingueza) pokona Real Madryt ?
1
@APTAPT już opierdzielil kolege za to głupi3 podanie , dobrze
2
Dobrze wygląda ten Rueda
2
@kanver_ myślę że w ostatnim akapicie masz rację. Ja cenie Ferrana jako takiego drugiego napastnika numer dwa, z dużą ilością minut ale nie numer jeden. Też uważam że płacić za Alvareza taką kasę to nieporozumienie. Dlatego liczę że Kane by chciał tu przyjść a jak nie to zostaje Lewy na niskim kontrakcie i wzmocnić obronę porządnie i może nam to wyjść na dobre.