3

@mrboom mam podobny przypadek z kolegą 38 :D problem w tym że on jak mówi @clyde szuka dziewczyny zbyt idealnej jak na swoje (brzydkie to będzie) możliwości. Tu jest problem wielu wielu ludzi o czym pisze clyde. Niektórzy wyżej s*ają niż tyłek mają, za dużo porno i internetów, lepiej z Kasią Rączkowską sie bawić

2

@clyde oczywiście masz rację, ale bardziej chodzi mi o to że to jest problem cywilizacyjny że mamy jako ludzie takie postrzeganie siebie, że ten wygląd jest tak istotny. To co mówisz to oczywiście prawda wszystko. Patrząc inaczej, szerzej:

Największy przyrost naturalny na świecie mają kraje afrykańskie, a na czele często znajduje się Niger, z przyrostem przekraczającym 40 promili (4%) w ostatnich latach, zaraz po nim plasują się m.in. Angola, Uganda, Demokratyczna Republika Konga, Mali i Czad.

Zasadniczo co to oznacza? My z powodów natury psychologicznej się wyludniamy (świat zachodni) natomiast ten zacofany świat, nieraz bardzo zacofany prze do przodu. Konsekwencje tego mogą być na prawdę straszliwe w skutkach, i to dla tych niedobitków którzy teraz się rodzą.

0

@clyde więc teraz żeby uogólnić zadajmy sobie pytanie , dlaczego społeczeństwo jest tak zepsute? Zdrady, laski gorsze od facetów, faceci z niskim testo (własnie czytałem że dzis 30 latek ma niższy poziom teścia niż 70latek w latach 70), depresje itd.
Czy w takim razie Pan ze wschodu ma rację, że cywilizacja zachodnia jest zgniła ?

19

@kanver_ nadejdą kiepskie czasy dla Polski, dla Europy, a na końcu dla białego człowieka.
Powiem szczerze, że ja jestem załamany tymi prognozami, może dlatego że moja wizja życia i swiata wykracza poza mnie samego. Życzę Wam dziewczyny @clyde abyscie jednak znalazły kogoś interesującego, bo nie ma większego szczęscia (to moje zdanie) niż dziecko i milość dziecka do rodzica i rodzica do dziecka :) Ja wiem że patos i w ogóle, a może nawet to bezczelne będzie ale szczerze Wam wszystkim nie mającym dzieci współczuję, że się nigdy o tym nie dowiecie.
Patos patos patos ;) wybaczcie ale tak po prostu sądzę.

0

@Safrani no i co Ty na to :) gdyby to się okazało prawda. Kiedyś pamiętam skłaniałes się trochę w stronę samego Mentzena ale nie pasowały Ci te bardziej prawicowe macki w partii. Oczywiście jest jeszcze Berkowicz choć on akurat to jest silniczek, zasadniczo to zawsze był skrajny liberał a nie zatwardziały prawak , ewentualnie jedni i drugi jakkolwiek to nie brzmi :)

3

@Safrani z pierogami to złoto, choć w sumie nic takiego :D ale pośmiałem się. Wczoraj widziałem że została odsunięte/lub sama się odsunęła od dowodzenia podokręgiem warszawskim Konfederacji więc może coś jest na rzeczy. Masz jakieś info ?
@R-Dinho ja w ogóle tego nie weryfikuje bo to jest w sumie nieistotne :D przecież ja wierzę w to że ona lepi pierogi, zdjęcie mogła dodać jakieś stare albo nie, co mi tam. Brzmi zabawnie i tyle ;) krzywdy tym nikomu nie robi. bez znaczenia sprawa.

1

@Safrani dzięki za oznaczenie i delikatna ironie :)) Owszem lubie długie filmy na yt ale niestety tutaj nie moja tematyka zzupełnie :P Aktualnie na słuchawkach profesor Czubaty na Didaskaliach opowiada mi o klęsce Napoleona na ruskiej ziemii :P to mogę polecić bo mówi ciekawie :)

5

@Safrani ja myślę że każdy szuka swojej niszy, oni ją wyznaczyli tutaj by odróżnić się od PISu/PO. Berkowicz jest narzędziem.
Zasadniczo argument ekshumacji jest moralnie prawdziwy, ale polityka to brudna i nieczysta gra. Mam nadzieję że Wy to rozumiecie że są dwie perspektywy: polityczna (gdzie takie działanie może być szkodliwe choć nie musi - bo paradoksalnie może w jakiś sposób wpływać na decyzje Ukraińców) i moralno/etyczna gdzie chyba nie muszę tego rozwijać (mówię o ekshumacjach).
Dodam też że Berkowicz nie pełni żadnej państwowej funkcji (no w tym sensie że jest szeregowym posłem) więc nie wypowiada się w imieniu RP a siebie.

Argument o korupcji też nie jest z czapy. Wiemy jak jest i nie zakłamujmy rzeczywistości.

Czy jestem za wspieraniem Ukrainy? Tak, oczywiście. Jednak nie w każdej sytuacji (w mojej ocenie) ma się to odbywać bezkosztowo. Tu chyba też się zrozumiemy.

Berkowicz oczywiście jest radykałem i jego zadaniem jest podkręcanie narracji. Jest po prostu propagandystą. Kimś jak Giertych w PO. Buduje poparcie na emocjach, a propagandyści nie mają być nade wszystko merytoryczni.

Ja tego nie bronię ale po prostu to co robią rozumiem. Tyle.

1

@ProMILs kiedyś oglądałem ciekawy program/czy to był artykuł już nie pamiętam ale dotyczył (zabawnie zabrzmi) grubości nóg u sportowców. Przykładem omawianym był Jon Jones (wieloletni mistrz UFC) który ma bardzo chude piszczele. Wniosek był taki, że daje to wiele korzyści (w sporcie). Nie powiem niestety więcej ale było to ciekawe.

edit: o coś takiego znalazłem (wiem słabe zrodlo)


0

@RosjaninBut to jest po prostu niesamowite.

3

podpisanie umowy z Mercosur odłożone na później, cokolwiek te później oznacza. Macron się postawił i podpisanie nie doszło do skutku, pani Von Der Leyen musi odwołać lot do Brazyli.

2

@Filipem no zgoda, od Yamala już się wymaga, od Raszforda paradoksalnie mniej oczekiwano mimo że starszy. NIezły wynik też turek wykręca

0

@agaFCB problemy dzisiejszego świata niestety i nie mówię tego szyderczo broń Boże. Powiem Ci krótko, nie daj się. Jeśli wiesz że nie wygrasz batalii to zrób taki ruch, który to zmieni, kosztem zmiany pracy również. Nie daj się wepchnąć w depresję, czy niską samoocenę, uszy do góry, zacisnąć pięści i dalej brnąć przez życie. Każdy z nas niesie codziennie swój krzyż, spójrz też na ludzi którzy mogą mieć od Ciebie gorzej. Czekam na odpowiedź od Ciebie - niekoniecznie osobiście/priv ale tutaj w tym wątku.

0

@Shafiqua jasne, zrób jak uważasz. W razie czego jednak prosze również inne źródła na ten sam temat jeśli Skoczylas niewiarygodny, czy bracia rodzeń:


5

@fcbarcafan19 masakra jak trzeba być zakompleksionym żeby na każdym kroku musieć się podbudowywać. Niestety nie można go nazwać Republikaninem. Wkurza mnie już ten świat po amerykańskiemu, te celebryctwo w polityce, zduszanie takich krajów jak Libia czy Irak , teraz będzie Wenezuela. Tak na prawdę należało by poddać dyskusji pytanie czy Amerykanie nie robią tego samego co ruscy tylko w białych rękawiczkach i troszkę sprytniej.

3

@NeroTFP1 @marcin62 zasadniczo jakieś konto MOTTO (równie dobrze ruski troll) nie powinno być przedmiotem jakiejkolwiek dyskusji. Nie dajcie się łapać na takie wędki szkoda czasu i tylko robicie temu czemuś zasięgi.
Osobną kwestią jest faktycznie, czy to dziecko ukraińskie, bo jakieś znaczenia to ma (traumy wojenne związane z np nieżyjącym rodzicem itp). Natomiast wstrzymałbym się mocno , tym bardziej jeśli dzieciak ma na imię HANIA to raczej to polskie dziecko. Strasznie przykra sprawa, sam mam córkę w wieku 7lat i na prawdę przeraża mnie świat, choć wiem że za moich czasów też nie było lekko.

0

@Shafiqua to że Ty coś zakładasz to dobrze, rozumiem ale przesłuchaj u Skoczylasa (wrzuciłem film) masz wytłumaczone dlaczego te normy są błędne.. Jest to wytłumaczone. Trąbi już o tym cały yt , na kilku kanałach już o tym widziałem (medycznych)

0

@Krzysztof1987 chętnie zobaczę wyniki

0



Świetna dawka histori , o republice Weimarskiej i stosunku Niemców do Polski.

0

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/rosja-naruszyla-granice-estonia-zareagowala-szybko-wrocili-do-siebie/7bvwl6s,79cfc278

Niesamowite jest to że dokładnie o NARWIE od jakiegoś czasu mówił Bartosiak (jako przykład, co jeśli to się wydarzy i Rosjanie w ramach próby zajmą Narwę). Oczywiście tutaj Narwy nie zajęli ale jednak pewien mechanizm próbowania zadziałał.

0

@Peciak podeślij tą listę na priv bądź linka, całkiem dobry sposób :)

0

@esem91 nie. 15znaków

0

@NeroTFP1 mam jego podrabianą koszulkę do dziś :D

2

@Safrani jasne, ja tez absolutnie nie stosuje diety wysokotłuszczowej na mięsie, smalcu itp. (przyczyna podagry jeśli sie nie mylę).
Złoty środek, balans i umiar to chyba podstawa zdrowego żywienia. Od każdego z podejść można wyciągnąć jednak coś, a czasem całkiem sporo.

1

@NeroTFP1 ja jeszcze pamiętam nawet wcześniejsze czasy gdy znalazłem w szafie u rodziców mały przenośny tv czarnobiały , ojciec wiecznie oglądał jakieś filmy a ja byłem za młody by o tej godzinie im siedzieć w pokoju, więc na tym przenośnym tv z wielką wyciągana antena łapałem LM na publicznej jedynce/dwójce.
to było coś takiego:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/neptun-171-telewizor-czarno-bialy

wzięło nas na wspominki ;)

1

@NeroTFP1 tak, czasy młodości:) to też podnosi "wartość" tego triumfu. Pamiętam jak oglądałem ten finał w knajpie na piwie a przecież miałem wtedy 16-17 lat :) to nie szydera:P serio:)

0

@Majkel34 cieszę, ale umiarkowanie :)

1

@NeroTFP1 mam dokładnie tak samo , wtedy mocno kibicowałem Hiszpani bo przeciez 6-7 czy więcej zawodników to byli "nasi".
Argentynie też kibicuję ale ująłbym to - tak słabiutko, bez podniety. Za to w Barcelonie i te emocje, animozje z Realem wiecznie żywe.
Szczególnie teraz w czasach Negreiry i RM.TV ... a kiedyś był Guardiola vs Mou :D

6

@Majkel34 uwielbiam Messiego ale jakoś aż tak się tym nie podniecałem. Jednak dużo dużo bardzziej cieszy mnie Barcelona, Argentyna to tylko przystawka.

0

@ViscaelBarca2007 wiadomo:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?