1

Bezdyskusyjny rzut wolny ale ręką Tchouameniego z klasyki nie była bezdyskusyjna, na , w ogóle jej nie było ???? NEGREIRA

2

Celtą narazie wygląda na prawdę dobrze a Real nadzwyczaj slabo

0

@Stinger_ Ferrana się deprecjonuje głównie dlatego że nie strzela czasem takich patelni że ja bym to strzelił. I jeśli by to była jedna sytuacja to nikt by tego nie robil. Potem oczywiście coś walnie i dobrze ale to nie jest bezczelny egzekutor bo to że skuteczności (ilość sytuacji vs zdobyte gole) powinniśmy rozliczać gole a nie z tych dwóch wskaźników osobno.

Wracając do wątku.. uważam że Ferran jest nieznacznie gorszy całościowo od Alveraza co dla mnie jest równoznaczne z tym że nie warto za niego płacić powyżej 60mln. Także ze względu na cenę nie dla Alvareza

1

@ali3gator bez kitu ten mecz jak włączyłem to myślałem że oglądam jakąś polską ekstraklasę takie tempo.

1

@Safrani fajne , podoba mi się. Faktycznie wciąż aktualne w sumie ;)

0

Ależ ten Orłowski mni wkurza.. kiedyś go lubiłem mimo "R" ale dziś to tak gada pod określoną narrację sędziowska że masakra. Guler musnął dosłownie Moribe reke i oczywiście "tak to mogło się skończyć kontuzja" ale jakby sędzia nie gwizdnął to by powiedzial "tak ledwo co go dotknął oczywiście nic tutaj nie było". Masakra zero jajec , tylko ciepła posadka komentatora

1

Kończmy już ten mecz bo zaczyna to wyglądać jak jakaś a klasa

0

To jest dzięcioł

0

@clyde bo wiadomo że Jong reguluje żebyśmy nie szli za szybko

0

@CZAJUN_119 no ciekawe czy ktoś ma takie info

0

@Kleps0n po prostu to jest jego poziom, z takim betisem może błysnąć bo nie jest złym piłkarzem, ale nie jest to top topów po prostu. Na ligę jest w sam raz jako taki pół rezerwowy

1

@Safrani widzę że mnie tu obgadują ;) ogólnie bardziej wolałbym być nazywany prawicowcem niż konfiarzem ale niech będzie ;) my jestesmy jako społeczeństwo zachodu (cały zachód) podtruwani propagandą medialną i niestety w zależności jakie wiadomości czytamy (a te algorytmy podsuwają nam bardzo chętnie) taki przekaz jest nam wkładany do głowy. Często ta sama wiadomość / informacja ma całkowicie inną barwę w zależności od medium... ciężko się w tym połapać. Potem to idzie dalej, dlatego ja ostatnie kilka miesięcy "nie walcze" bo mi się nie chce po prostu.. Przekonanych i tak nie przekonam, a tych wahających jest tu mało na naszym forum, za to wszyscy najmądrzejsi :)

0

@robsesh no właśnie, ocenimy na wiosnę. Ogólnie jest jedna z hipotez która mówi że to Chińczycy interweniowali (przez Małaszewice idzie około 5% handlu zachodu z Chinami jeśli dobrze pamiętam) równiez w związku z zamknięciem przez nas tejże granicy. Zobaczymy wiosną czy rzeczywiście ;)

4

@Zelazny_Mike po prostu tam NABU delikatnie podsterowywane przez Amerykanów chce to ujawniać. Jakbyś u nas czy nawet w Europie głębiej pokopał to też kwiatki wyjdą. Zobacz teraz "incydent" (delikatnie mówiąc) z Mogherini na szczycie unijnej dyplomacji:
https://wpolityce.pl/swiat/747408-mogherini-zrezygnowala-ze-stanowiska-w-tle-afera-korupcyjna

czy choćby aakcja z działką od DAWTONY w Polsce.
Ukraina to jest obecnie poligon i tam można takie rzeczy łatwiej ujawniać pewnym grupom interesów.

1

czy brak presji na białoruską granicę można uznać za sukces tego rządu, czy macie inne zdanie? Czy zamknięcie tejże granicy przed spotkaniem na linii POLSKA - CHINY (MSW) przyczyniło się do tego?

2

@Jasialdinho niesamowicie czas leci co. Mam podobnie. Wczoraj jeszcze patrzyłem na zdjęcie Chada Smitha z Red Hotów i myślę " ja pierdziele, ale on już jest na prawdę dziadkiem" 71 lat bodajże.

1

@dge21 Chłopaku każdy z nas kiedyś był młody, my również popełnialiśmy błędy. Uwierz mi że to wcale nie tak odległe. Nie będę tu pisał o sobie bo jestem już trochę za stary na takie akcje, ale kilka lat wcześniej różne historie były i wbrew temu co tu piszą i stygmatyzują - to jest w pewnym sensie normalne w tym wieku. Oczywiscie samo kłamstwo i wszystko co za tym idzie jest złe i najwazniejsze żebyś to rozumiał. Wyciągnij wnioski, nie patrz tylko na siebie. Życzę Ci żebyś finalnie znalazł jakąś osobę z którą stworzysz rodzinę i nie będziesz miał potrzeby zdradzania jej. Może też z wiekiem Ci to przejdzie ;) Wspaniały wątek. Jakby wszyscy byli idealni to żaden dobry film by nie powstał.. ;) (to tak z przymrużeniem oka)

1

@Safrani hm to ciekawe dosyć, ja w sumie narazie z tej bezpłatnej wersji korzystam i wstępnie coś tam mi się zgadza (to co wiem), natomiast chciałbym sięgnąć głębiej i niestety trzeba zapłacić + oczywiście zaufać że zaciągnięte czyjeś drzewa są prawidłowe.

2

@NeroTFP1 cześć, i co tam jak Ci idzie? Korzystasz może z płatnej wersji tego myheritage? :)

0

@TR3YWAY pojadę za Ciebie , z przyjemnością :):p

0

@AxelF witaj witaj, no od linii ojca wschodnie połacie RP :) już ustaliłem że żona mojego prapradziadka była Ukrainka :P w tamtych czasach i tamtym regionie było to naturalne, z resztą dziś też by było w zasadzie :Dciekawostka ode mnie. Dziadek mój miał ok 8 lat gdy przyszedł Ukrainiec i powiedział: rano ubierzcie się jak na pole, nic nie zabierajcie , idzie pracować i nie wracajcie bo będzie pogrom. I był. Wieś Kąty. Tak dziadek z rodzicami wylądowali (po dwóch latach tułaczki) na Pomorzu, a następnie po kilkunastu latach osiedlił się na dziadek na śląsku i tu już się urodził mój ojciec (konkretniej to Śląsk opolski) pozdr

1

@NeroTFP1 chętnie, no ja już coś tam na tym myheritage ogarnąłem ale żeby zaciągnąć więcej od innych "userów" z mojej rodzinki musiałbym wykupić pakiet. Nie wiem może się skuszę :)
@JimMorrisonFCB jeśli możesz daj mi również

3

@ferdas_rawa tak z ciekawości, kupowałeś tą wersję płatną czy jechałeś na własną rękę? Bo z tego co widze żżeby sięgnąć głebiej to musisz mieć tą płatną wersję.

5

@clyde wreszcie jakiś ciekawy post, też mam zamiar się tym zająć w najbliższym czasie :)! to jest tak intrygujące że w sumie nie mogę się doczekać i nie wiem czemu tego jeszcze nie robię :) również poprosze o oznaczenie mnie jak będziesz mieć jakieś konkrety jak @NeroTFP1 o narzędziach, programach , może urzedach :)

Ja znowu jako ciekawostkę (niepotwierdzoną) zarzucę że moja Prababcia była etniczną Ukrainką. Cała rodzina od strony ojca mega pochodzi z dawnych terenów II RP (Lwów, Wołyń)

4

@NeroTFP1 a Bielsa nie jest z pierwszej łapanki, umówmy się. To klasa sama w sobie

2

@Karol145 to jest gość na poziomie zbliżonym do Ferrana, może trochę lepszy ale kosztuje zdecydowanie za dużo, nie jest warty takich pieniądze

2

@Lucerfi kto by pomyślał że to on może być nowym Puyolem. Dobrze gra głową,niewysoki. Wychowanek, pasuje :)

5

@AlexDark00 dzisiaj masz sporo paliwa do pracy :)

2

@MOLESTA nie będę bronił Realu alę chętnie bym zobaczył ilu karnych nie powinni dostać wraz z filmem z danej sytuacji. Większość z nich wg mojej wiedzy to sytuacje 50/50 gdzie faktycznie z reguły te karne dostają. U nas 50/50 to raczej brak karnego

0

Timber ściągnął ta piłkę Gyokeresowi a to było na 2:1 he, zabawne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?