mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium Oskar się należy za wspaniałą rolę
6
Ja prdle ja wszystko rozumiem że faul że brzydki ale to jak zwijali się Caicedo (gdzie faulował paradoksalnie) i to jak plonsaul teraz Sanchez to co najmniej jakby mu głowę urwało. Cyrk
1
@mrboom heh spoko :P szwagier miał jakieś trekkingi z Columbia i o ile mówił że mega wygodne o tyle ten ich autorski system nieprzemakalny to lipa była, do gore texu w zasadzie nic nie ma podjazdu w tym aspekcie.
0
@Zieliniak bo Yamal czasem przekombinowuje, za dużo yoga bonito, a sama prosty zamach , prościej się nie da a skutecznie.
3
Chelsea potrafi w 10 grać jak równy z równym z Arsenalem a nawet ich przycisnąć, nie widać braku zawodnika w każdym razie.
Fakt że grają znów u siebie ale na prawdę jest to zespół bez kompleksow
1
@ElKamil a najbardziej wkurzają Ci komentatorzy mówiący "wydaje się że caicedo cierpi bardziej" no matko..
1
@mrboom ogólnie Columbia już od lat przereklamowana , a Martes ponoć nie uznaje gwarancji (odgórny przykaz) gdzieś to słyszałem chyba na pepper. Co do modelu się nie wypowiem ale tanio nie jest a wyglądają tak sobie - subiektywnie
1
Estevao piękny strzał:) ale trzeba przyznać że pressing mają piękny jedni i drudzy, to jest klucz. I fizyczność ogólnie, pojedynki ciało w ciało
0
@krol211 dlatego ja mam wielką nadzieję że uda się sprowadzić środkowego obrońcę co najmniej na wysokim poziomie, a może jeszcze bocznego ale tu wątpię już że znajdzie się kasa i miejsce w ffp
0
@masik86 dodatkowo jeszcze crystal ma kupę kasy więc nie sprzeda zawodnika
0
@NeroTFP1 serio sprawdzasz codziennie ile Messi ma tytułów :P? Czy jak to działa :)
Ps: żartuje sobie :)
0
@Patinka353 ja byłem w tym roku na Gironie z dwoma kolegami(3noce), z jedzeniem, z samochodem, z meczem to wyjdzie Cię między 2000-2500 jak dobrze ogarniesz. Ogólnie mnie tak wyszło za wszystko mniej niż 2500
0
@Messi1992 króciutkio pojechał
2
@marcin62 ale po co ty tak generalizujesz ? Po co autor tego nagrania tak generalizuje? Widać że chłopak ma jakiś autyzm albo lekkie upośledzenie bo normalny człowiek taki wózek obsługuje z zamkniętymi oczami i instynktownie , podobnie normalny człowiek potrafi wysłać maila, nie ma tu znaczenia które to pokolenie, czy z czy a czy D...
1
@Safrani wybieram się na Norymbergę, wygląda to dobrze :)
1
@Aragorn33 sounds good
0
@clyde no zgoda, ja wymieniłem Ci tych przed nim, wszystko się zgadza :)
0
@Limaker pełna zgoda. Casado i Bernal you're fired. Ferran też. Rashford dostanie jeszcze szansę bo ma chociaż jeden atut, jest szybki i do biegania się przyda choć był beznadziejny
1
@Wiktorek2002 mimo wszystko strzelił a nie miał tylko dołożenia nogi. Musiał to wykorzystać/ wykończyć co miał.
Dramat to jest Ferran, Casado, Rashford też klasycznie, dużo wiatru, nic z tego nie wynika, dużo strat. Ogólnie nie wiem co się stało z naszymi ale ilość podań do przeciwnika przeraża.
0
@clyde imo Ferran i Casado gorsi. O przed chwilą miałaś znów stratę Casado, nienaciskany.
6
Na pewno Olmo to jest lepszy wystep niż Ferran czy Casado (w tym meczu)
1
@Toretto w 1szej połowie też tak podał. Nienaciskany. To jest kryminał.
0
Casado kolejny raz podaje do przeciwnika. Krwaaaa....
1
@NeyJr11 też to widziałem , aż się prosiła zagrać orotopadlo w lewo..
0
@bezalkoholowy tak też gdzieś to w komentarzach widziałem na YT pod tym filmem
0
@bezalkoholowy ja ogólnie to czuję to tak że skoro oni chcieli oddać tą firmę za 1zl państwu to za tym "dealem" do PGZ mogą stać równie dobrze służby, politycy, ale dla cwaniaków może pójść jakąś grubsza kasa pod stołem, cholera wie. Chyba że to już taki desperacki ruch z ich strony, dobra my nie będziemy mieli ale ty też nie będziesz nic mieć.
0
@bezalkoholowy no mam podobne odczucia, ciekawe jak to się potoczy czy coś się jej uda odkręcić i ciekawi mnie to kto tam za nią stoi i te 80mln proponował na spłatę tych cwaniakow z DC i Columbusa
0
Słuchał już ktoś wywiadu z Malinkiewicz od Perowskitow na ZERO? Niezła telenowela. Opinie ?
2
@PatrychoO teraz narracja się nieco posypie tym ultra proukrainskim,.no bo skoro działał na szkodę Ukrainy to przecież ruska onuca, równoznaczne, nie ?
3
@draxidox jeszcze za mało osób wie że jej teść był żydem i pułkownikiem ludowego Wojska Polskiego, dowodcą jednostki biorącej udział w „obławie augustowskiej". W skrócie o obławie z wiki:
"Zatrzymano ponad 7 tysięcy osób, które więziono w ponad pięćdziesięciu miejscach. Sowieci utworzyli obozy filtracyjne, gdzie torturowano i przesłuchiwano zatrzymanych, przetrzymując ich skrępowanych drutem kolczastym w dołach zalanych wodą pod gołym niebem[. Część z nich po przesłuchaniach wróciła do domu. 252 aresztowanych Litwinów, zaangażowanych w litewski ruch niepodległościowy, przekazano miejscowym organom NKWD-NKGB Litewskiej SRR[3]. Około 600 osób narodowości polskiej zostało wywiezionych w nieznanym kierunku i wszelki ślad po nich zaginął; aresztowania tych osób dokonały organy Smiersz 3 Frontu Białoruskiego.
Podejrzewa się, że zostały one wywiezione w okolice Grodna i zamordowane na terenie tzw. Fortów Grodzieńskich, gdzie wcześniej NKWD przeprowadzało inne masowe egzekucje"
Za mało osób jeszcze wie że Ryszard Schnepf (mąż) pobierał - jako ambasador RP w Hiszpanii i w USA - dodatek na pokrycie kosztów utrzymania rodziny pomimo, że jego żona była w tym czasie zatrudniona w TVP. były ambasador pobrał łącznie ok. 448 tys. zł nienależnego dodatku. :)