mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ramon_Villaverde Poczekaj aż Trumpa z Merzem tam zobaczysz. Wtedy Cię oznaczę.
1
@Safrani no ja bym powiedział że jedno i drugie. Trzeba dodać wzrost nastrojów antyukraińskich w kraju trzeba zredukować nakierowaniem na nastroje antyrosyjskie. Do tego rząd ogólnie niezbyt ma się czym chwalić, więc mogli pójść w element zagrożenia i konsolidację czyli w sumie to co piszesz.
Słuchałem nawet wywiadu z tym maszynistom w radiu i delikatnie mówiąc był on nieco groteskowy. Nie powiem Ci czemu .. ale gość rozbawiony, coś tam rzucił jakby nigdy nic. Dziwne też to było. Pozdr
2
@NeroTFP1 piękne trio, jeszcze Giuly ;) Ci goście mieli jaja.
1
@Safrani tak zgoda, przy okazji zapytam z innej beczki jak rozmawiamy, sądzisz że dywersja na kolei to faktycznie akt ruskich, czy bierzesz pod uwagę opcję (wiem że foliarską ale ja się nie boje tego powiedziec i zawsze biorę wiele wyjaśnien pod uwage) że to temat zastępczy rządu, lub zastępczy o tyle by podtrzymać antyrosyjskie nastroje (czemu sprzyjam rzecz jasna), jednak chodzi mi o sam akt dywersji, wydaje CI sie możliwe że maszynista z kilometra dostrzegł wyrwę i wyhamował? Zero śladów na kamieniach, amatorsko pozostawiony telefon, winni nie do uchwycenia.
edit; Wiem że to jest zasadniczo nie do udowodnienia i albo wierzysz albo nie, ale trzeba powiedzieć jasno że akt dywersji, w którym wszystko konczy się dobrze raczej jest na rękę rządowi, trzeba grać kartą antyrosyjską, tusk w momencie na miejscu, mam mieszane uczucia co do tego, natomiast mam jednoznacznie negatywne do Kremla żeby był jasność. Liczę tutaj na normalną dyskusję i nie zapraszam do niej atakujących silniczków.
0
@RosjaninBut możliwe, ogólnie dobrze że ten Rose trochę "wstawił się" za Polską w sprawie obozów i holocaustu, bo faktycznie ktos tu próbuje mieszać i siać ferment. Może to i rusek, a może to niemiec z żydem faktycznie.
0
@Eklerek no z tym zgoda, też tego nie rozumiem ale mówimy o długości absencji i prawdziwosci komunikatów prasowych a nie czy ona (ta absencja) ma sens i czy ją usprawiedliwiam. Nie usprawiedliwiam. :)
1
@Eklerek no Flick mówił że go raczej nie będzie teraz, ale myślę że to nie będzie kilka tygodni jednak, a jeden mecz na "regenerację"
6
@Eklerek nie wierz w 100% co Ci napiszą, nieco wstrzemięźliwości w ocenie.
2
@RosjaninBut też zwróciłem na to ostatnio uwagę że na FB zaczeły mi się wyświetlac propozycję kont które np nawołują do powrotu do nazw niemieckich (np most we Wrocku) czy np w Gliwicach (moja miasto) hejtowany był pomnik (przez to same konto) na placu Krakowskim - jest to pomnik POWSTAN polskich. Zauzywałem że wiele jest takich profili próbujących forsować takie decyzje, oczywiście za chwilę postepowcy się zlecą że jesteś foliarzem itp ale ja tez uważam że jest to dziwne. To jest coś na wzór "polnische wirtschaft" sto lat wcześniej, zdyskredytować wszystko co polskie, a Niemiec swojego nie da stawiać w złym świetle.
1
@Safrani kolega teraz wziął Renault Austral, 1100 netto miesiecznie na firme, na dwa lata. W sumie to mega oferta, szkoda że dla os fiz nie ma takich ofert. Za 1000zł miesięcznie też bym wziął sobie chyba nowe autko ;) jednak na os fiz będzie no drożej.
4
@Safrani ja się w pełni z Tobą zgodzę co do ogólu polskiej polityki, uważam tak samo, z tym że trzeba wyraźnie powiedzieć że to dotyczy wszystkich (prawie) polityków. Mało jest powagi, a dużo robienia z obywatela głupka którego można omamić. W sumie nie dzieje się to tylko w Polsce, tak jest w całym świecie. Ciekawe czy jeszcze kiedyś dojdzie do tego że lud przemówi, jak w 1789 w Paryżu,
Oczywiście Ty myślę nie bez przyczyny piszesz to pod Nawrockim, ale można by to napisac pod Tuskiem, Czarzastym, Biedroniem, Żukowską i na prawdę całą zgrają ludzi którzy są w polityce i robią sobie z nas jaja.
5
chyba mam jakies deja vu
1
"Nico zwrócił uwagę, że w ich wzajemnej relacji odgrywa rolę nie tyle brata, co ojca."
Ja pierdziele ale zboczenie, nigdy nie miałem i nie chciałem mieć takich relacji z kolegami. Ojca ma sie jednego, no ale inna sprawa że u Lamine wylosowało się średnio w tym temacie.
6
@Quahoo wiesz to nie jest tak że najwyższe stanowisko w kraju to musi najwiecej. Pieniądze bajecznie duże sie zarabia w biznesie a nie na stanowiskach państwowych. Rzekłbym że te pensje powinny być może nie niskie, ale symboliczne. Po co nam by byli politycy, którzy idą do polityki się tylko dorobić? Oczywiście to też nie reguła, no ale jednak..
W skrócie, mnie ta "emerytura" nie szokuje. Chciałbym tyle zarabiać, a to jednak emerytura. Sprzeda parę książek, dołozy kilka spotkań w TV, radiu, kasa się kręci, nie ma co narzekać :)
1
@Rhaan 50mln za niego dali :) a teraz odnieśmy to do Twojego posta: zęsto źle przyjmuje piłkę, nie potrafi się z nią dobrze zabrać. Nie ma dryblingu, szybkości ani siły. Wykończenia też nie
50mln.
0
@konajoncek trzeba skupić się na tym (zarząd) jak wymienic De Jonga i Araujo i to zupełnie poważnie.. a będzie to mega trudne ze świeżymi kontraktami.
1
@Bilon87 to jest tragiczne, zwykle broniłem Holendra, bo rytm, bo piłkę trzeba mieć, ale wczoraj mi wybiło. gośc biega jakby mial kij w d..... i ZAWSZE do najblizszego, jeszcze ta świadomośc o liczbach których on totalnie ma zero (Twój post) no dramat...Busi miał chyba lepsze statsy ofensywne (nie mówie o odbiorach bo to na pewno)
4
@tbas mysmy wczoraj każda przebitkę, piłke stykową przegrywali bo miałem wrażenie boimi się wsadzić nogę, stąd Czelsi grała sobie baaardzo swobodnie.
2
@supraomnes1 niestety masz rację ;) im mniej masz pokory tym później mocniej obrywasz. Yamal nie ma pokory, co zasadniczo jest wadą a czasem zaletą. W tym przypadku wadą, bo przegraliśmy. Ta pewność siebie nie przełożyła sie też na boisko.
0
wygląda na to że 28pkt plan to kolejna szopka i teatr i właściwie to jest powtórka z rozrywki tego co było z miesiąc/dwa temu - czyli próba sił "kto pierwszy odrzuci" i tu widzimy całkiem umiejętną grę Ukraińców, którzy wchodzą w tą grę (orędzie Zełeńskiego o potencjalnej utracie sojusznika, lub utracie honoru). Tak sobie myślę, że gdyby to była prawda, to faktycznie Ukraińcy nie chcąc (realnie, a nie tylko na poziomie deklaracji) kończyć tego konfilktu na warunkach uwłaczających mogą grać na :
a) śmierć Trumpa i zmianę władzy tam - po prostu - choć wiadomo jest to dosyć abstrakcyjne
b) walkę swoimi zasobami z pomocą Europy, wiedzą że jak się znow coś zapali to Polska pomoże, dwa Niemcy z jednej strony chcieliby wrócić do rosyjskich surowców ale jest to politycznie niepoprawne, wiedzą o tym więc grają nijako na dwa fronty
Dlaczego Trumpowi tak zalezy na Rosji, czy dlatego że mają na niego jakieś "haki"? Być może, ale bardziej bliski mi wydaje się powód taki, że Trump chce w wojnie systemowej z Chinami wykorzystać Rosję właśnie. Innymi słowy chce odwrócić Rosję od Chin, Rosję która dostarcza do Chin tanie surowce i daje im poniekąd nieograniczone możliwości
0
sięgając nieco dalej w czasie, to wydaje mi się że Lewy będzie naszym kolejnym transferem na nowy sezon. Nie będzie Kane'a czy Alvareza tym bardziej (w sumie na niego i tak nas nie stać).
Zarząd jeśli ma coś pod kopułą to pójdzie po dwóch obrońców, odejdzie Christensen przecież, Cubarsi jest MAX rezerwowym na ligę, Araujo podobnie (przy całym w..wie na niego, na ligę może zostać chyba że zgłosi się ktoś z rozsądną propozycją - choć w to wątpię). Kupimy obrońców, wykupimy może Rashforda - choć to też dlla mnie max zmiennik i na tym się skończy.
1
@Maoao dokładnie ale ferran niestety nie pomógł a Araujo pogrzebał. Choć może uratował przed kompromitacją 11vs11 , tak to można powiedzieć że nie wiadomo co by było 11na 11 ..ha ha....
0
@Sulimo przecież on go nie obraża, raczej ty obraziłeś tutaj. To jest jego zdanie z wg niego Flick daje ciała. Zaakceptuj to że ktoś ma taką opinię.
0
@Kwiatek1899 a my też od początku odstawiamy nogę i przegrywamy starcia które niekoniecznie muszą być przegrane, odstawiamy nogę jakby że strachu masakra. To jest jedna z prawdziwych przyczyn, każda druga piłka i każde starcie to jest piłka dla blues
0
@Encore zgoda, ale zagrał dobrze jak wszyscy 10-15minut. Potem same straty i przegrane pojedynki z cucu
0
@Sulimo zwróć uwagę że to co ferran nie strzelił w pierwszych minutach na tym poziomie i na tym obiekcie to musi siedzieć. Jest nieprzyjazna publika, pełny stadion, trudny dla nas historycznie teren. Gdyby ferran to strzelił to ten mecz nie musiał tak wyglądać, ale oddaliśmy inicjatywę. Araujo pognębił jak zwykle, Kounde miał po prostu pecha akurat, choć całościowo wpisuje się to w żałosny obraz naszej obrony w tym sezonie.
1
@macio_944 to są piłkarze max na ligę ale w LM jest inna gra, wystarczy popatrzeć na jakikolwiek mecz Chelsea, Arsenalu czy PSG lub Bayernu, a potem zobaczyć nasz mecz z nimi , czy nawet mecz Realu. Poziom szybkości tworzonych akcji jest o dwa poziomy niżej (nasz). Świat odjechał
0
@tbas masakra że takie placki jak Rodrygo, Fede, Thou czy Rudiger zarabiają taką kasę, no ale wiadomo nie ma lekko, w Barcy też są różne przypadki. Ogólnie to Trent , Alaba i Rudiger u nich zgarniają grube siano a są mocno kontuzjowani, do tego Rudiger też.
1
@Dankho94isback możliwe że Bayern wyciągnie z tego wnioski i właśnie taki dłuższy kontrakt zaoferuje. No zobaczymy, ostatecznie zostawimy Lewego i też nie będzie tragedii, wzmocnimy wtedy mam nadzieje inną pozycję jak np boki obrony lub środek obrony.
W transfer Juliana nie wierzę.
2
@marcin62 VHS problem na 26 miejscu? to tam są (w tym rankingu) takie stare utwory?