1

@Gary zapewne wpływ to AI oraz zmiany koncepcyjne na przenoszenie siły roboczej na Indie i ogólnie Azję [?]

0

@BorzyKrzys nie no na pewno PO nie zwija nauki w Polsce. Nie wierzę.

2

jakiś miesiąc temu pod zdjęciem Yamala na tej stronie gzie było widać jaką ma lordoze napisałem że niestety nie wróżę mu długiej kariery jeśli tego problemu nie rozwiąże. Sam trochę kopałem w piłkę halową (futsal) i się z tym borykałem i pamiętam że niestety część lędźwiowa wiecznie przeciążona, promieniowanie do pachwin i ogólnie własnie problemy z powięzią to był chleb powszedni. Na swieżo po 2-3 tyg przerwie było ok ale po jednej gierce na maxa problem wracał.

1

@don'T.R.I.P.e jak sobie przypomnimy ile razy odwracaliśmy wynik spotkania w niebywałych wręcz okolicznościach to kto wie..trochę farta było nie ma co się oszukiwać choć graliśmy też większość meczów na prawdę fajną radosną piłkę.

1

@Safrani gratuluję i fajny post, szczególnie ostatnie zdanie mi się podoba;)

1

@4drian0 no widać że to dobry chłopak, niestety nie formatu najlepszych na świecie ale dobry człowiek, rozsądny.

1

@Safrani możliwe, daleko mi do po ale szczerze mówiąc To oby tak było piszesz. Bo jeśli narracja Konfy się sprawdzi (że prezes Dawtony był wieloletnim darczyńcom obozu PO i min sponsorował w jakiejś części kampanie Trzaska) to na prawdę już ręce opadają...
Ile musi się zmienić żeby wszystko zostało po staremu..

0

@Laminedependencia a PO przez 2 Lata rządów , audytowania i budowania (nie gadania) cpk nie zorientowało się że ktoś sprzedał kluczowa działkę przecież to jest komedia w tym kraju. @Safrani

0

@norbi77 porównuje skalę zdarzeń i ich potencjał marketingowy. Trzymający viniego Pedri będzie viralem a to nie jest dobre. Musisz przeczytać uważniej moje ostatnie zdanie w którym zwróciłem wyraźnie uwagę i rozróżniałem że brutalności tak nie było.

3

@Safrani no tak bo domek by gładko odleciał i nic ciężkiego na łeb by nie spadło :P

3

@spiderman1899 dni w serwisie 52 i już zdązyłeś pojąć eksperckość la rambli?

0

@norbi77 zgoda, ale Pedri też sobie nie zrobił prasy in plus tym trzymaniem Vinicjusa niczym konia na lejcach. ButalnoSci tam nie było ale wyglądało słabo.

2

@Safrani dzisiaj się właśnie zastanawiałem czy mój domek szkieletowy by wytrzymał (w domyśle że na pewno by nie wytrzymał ale czy betonowy by np dał radę, również sądzę że nie).
Szanse rzeczywiście by mieli tylko Ci z porządnymi piwnicami , stare kamienice jak tu piszą niżej również - dla Was jest nadzieja.

1

@adi7adi8 najbardziej zagrożone jest z tego co czytałem Montego Bay (tam kamer nie ma tzn są wyłączone) a nie Kingston, a kamery zapewne oglądasz w Kingston. Podkreślam że to info wyczytane gdzieś w komentach.nie moje

1

@Bolton ale Vasquez też dosyć ostro wział niziiołka, szacun

1

@clyde za to mamy Giertycha z kasą z Polnord i Telusa z kasą z DawtonaGATE

0

@Frimpong ciekawi mnie czy jacyś ludzie tam jeszcze siedzą w drewnianych chatkach, czy pełna ewakuacja?

1

@D10SLEO garnki ok, ale patelnie już są u Berkowicza

0

@Konradowskyy nie powiedziałem że na obozy, powiedziałem że są podzielenie, a są na tych którym zależy na Ukrainie jako państwu np obecni żołnierze, a są tacy którzy wzorem Telusa mają to w dupie i liczy się tylko ich własny interes, czyli w sumie tak jak napisałeś. Unikanie jednak w dziennikarskich tekstach że za czyn odpowiadają w tym i już kilku innych przypadkach - Ukraińcy jest nie w porządku wobec Polaków i odbiorców.
Jeszcze jest osobna kwestia że może również czysto hipotetycznie dochodzić do sytuacji że werbowani przez służby rosyjskie ukraińcy dostają informację że pracuję dla służ ukraińskich, niestety co głupszy łyknie.
Nie usprawiedliwiam bo tak jak napisałeś, w każdym narodzie są tacy. Na Ukrainie jest jednak ten pierwiastek że to były ZSRR i część ludzi może za tym tęsknić, część Ukrainców (obywatelstwo) to też po prostu Rosjanie.. skomplikowana sytuacja i niełatwa do oceny.

0

@Damiain :) zapraszam

3

@Comentateiro no dzisiaj ciągniemy w tą stronę, pełna zgoda. Dziś nie rozmawiamy o Amber Gold, PolNORD, aferze taśmowej, aferze reprywatyzacyjnej, niegospodarności przy LOT czy innym skoku na kasę z OFE :)

0

@Irmscher10 śmiech przez łzy... szambo i dno, Telusem powinny się "zająć" służby jeśli rzeczywiście jest on odpowiedzialny za sprzedaż tej działki. "wiecie co z nim zrobić" - rychu peja

4

@Jakchcesz @NeroTFP1 no musze wam to oddać że się pośmiałem :))

1

@Bilon87 "narodowość (zadufani w sobie, mało inteligentni i nieskazitelni wyspiarze)"

ogólnie zgoda tylko cecha która przypisałeśś Belliemu to raczej dotyczy się białych anglików a nie takich podrabiańców.

1

@Safrani no widziałem szereg kontrowersji z tą kobietą, ale nie mam czasu się tak zgłebić. Smalczyku czy mięska i tak sobie nie odmówie a i oliwy lubię sobie wypić :) wszystkiego w zdrowych proporcjach

0

@Ku84fcb ja nie

2

@Konradowskyy abstrahując od Twojej nieszczególnie lotnej ironii czy sarkazmu to trzeba powiedzieć że Ukraińcy to niesamowicie podzielony naród, i część ludzi o tym obywatelstwie niestety współpracuje z FSB. Takie są fakty i mówił o tym również wczoraj Lachowski u Zychowicza, a gość ma lepsze informacje niż nawet najlepsi eksperci la bambowscy którym nie umniejszam oczywiście i ich pozdrawiam

1

@Safrani ogólnie śmieszna sytuacja z tą patelnią, ciekawe czy ma jakieś skłonności kleptomańskie :) no mi się to raczej nie zdarza. Tam są kasy samoobsługowe w IKEA tak? Bo dawno nie byłem.

Co do drugiej częsci zasadniczo się zgadzam ale ja bym to ujął tak. Pion ekspercki w Polsce będzie mniej więcej tam gdzie władza zawsze, także nie szedłbym w tym kierunku że partia nie ma, bo partia będzie mieć z automatu jak dojdzie do władzy. Oczywiście część to będą sztucznie wykreowani eksperci - wiadomo, ale równie sporo będzie faktycznie ogarniętych gości którzy dla własnych korzyści dołaczyli do systemu. Bo przecież jak to się odbywa w momencie gdy nie funkcjonuje w danym kraju demokracja? Przeciez wtedy dopiero nie ma struktur i kołdra jest krótka bo aż jednoosobowa. Tu będzie podobnie, jest kilku liderów, dajmy dwóch, trzech i jeśli ludzie zaufają im na tyle by doszli do władzy do sektor ekspercki będzie po prostu współpracował - tyle.

0

@tbas a jeszcze rano narzekałem że od miesiąca u mnie pada (z małymi przerwami codziennie deszcz).

0

@Ramon_Villaverde też mam takie wrażenie że Cwiakala tak kręci tematem że można by to powiedzieć w 10min ale on buduje otoczkę, ideologię niemalże wokół prostych spraw pilkarskich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?