0

@4drian0 mam zwykłe ankery soundcore 2 za 60zł i od roku śmigają bez zarzutu, dźwięk niczego sobie, jest różnica i to znacząca między tymi za 30zł :d

6

@Safrani w sumie jestem za tym. Mnie będzie stać żeby się napić drogo raz na dwa miechy :P a przynajmniej żuleria się może trochę ukróci :D

2

@Safrani powiem więcej otworzyłem inny plik excell z hiperłączem i znów nie działało. Wywaliłem Acrobata i jest po temacie :D @lajcior

1

@Safrani wlasnie tak nie dzialalo, tzn pliki z dysku wtedy mi otwieralo tak jak chcialem w edge ale hiperłącza dalej w adobe. W ustawieniach adobe trzeba było w preferencjach zmienić :) ale dziękuję za reakcję!

0

na pewno są tutaj spece od offica, mam z pozoru banalne pytanie ale irytuje mnie i nie umiem sobie poradzić.

Mam w exceluu hiperłącze do PDFa i chciałbym żeby ten PDF otwierał mi się w przeglądarce EDGE , natomiast coś przeklikałem ostatnio i mi się otwiera bezpośrednio w programie ADOBE.

Jak przywrócić otwieranie hiperłącza w przeglądarce??
edit: dobra udało się w ustawieniach adobe :P

0

@tomek8756 ludzie przecież sami już się podpier.....aja to po co wydawać pieniądze na jakieś systemy

1

@Lionel_Messi10 ciekawe jak długo Yamal jeszcze pogra na tym poziomie z taka hiperlordozą (nie mówie tego tylko na podstawie tego zdjęcia, widac to u niego w każdym meczu)

0

@Murazor to samo chciałem napisać, po prostu odłożenie sprawy na później, pytanie na ile poźniej.

2

@Faro kiedyś dawno temu tego słuchałem dzięki za przypomnienie

2

@macio_944 w zbliżonym klimacie jesli nie znacie polecam Wam wspaniałego seta w którym się zakochałem od chłopaka z Polski : PAXTONE



@esem91 dołączę Cię do polecajki

3

@Safrani NO STETY (nie niestety) bo szybko wykryty rak złośliwy. Bez przerzutów ;) wycieli nerke 5 lat temu i narazie spokój ale wiadomo. Każdy kiedyś zakończy swój byt, ja pewnie nieco prędzej niż przeciętni ale narazie jest wszystko ok. przez te 5 lat co 7 miesiecy miałem tomograf i wszystko dobrze, samopoczucie również niezłe. Nie ma różnic między życiem z jedną nerka a dwoma.
Uprzedzając pytania, rak wykryty przez przypadek, grałem w futsal długo i w końcu poszedłem na rezonans pleców bo mnie strasznie bolały a miałem wtedy mniej niż 30 lat. Oczywiście plecy bolały bo są jakieś zwyrodnienia przeciążeniowe a przy okazji... ;)

2

@Safrani u mnie też odkąd zostałem z jedną nerką wjeżdża wóda z soczkiem. nie no żartuje - woda :) 2l dziennie minimum czystej wody, do tego dużo ziołowych herbatek typu rumianek itd. no ale alko od czasu do czasu też niestety - choć jak pisałem niedawno zauważam więcej korzyści z niepicia ostatnio niż odwrotnie. Po prostu duzo lepiej się czuję.

1

@Lucyffffer1922 @Safrani nie przytakne, nie zaprzeczę (mrugam) @Derean

0

@VegetaPolska kiedy powraca napisz cos więcej

2

@Konradowskyy bardzo dobre piwo jak nie najlepsze z tych komercyjnych to ma Miłosaw - niebieska etykieta :) na prawdę jest świetne, swojego czasu latem z lodóweczki wjeżdzało dobrze po pracy

2

też tak macie (tak , tak, wstyd sie przyznać) że niektórych twarz jest dla Was delikatnie mówiac cięzka do pozytywnego zaakceptowania? Ja 'niestety' tak mam z Tebasem i Viniciusem :/

0

@RosjaninBut też myślę że brakuje jakości w defensywie. Dziś rozmawiałem w pracy nten temat i gdyby nie kontuzje można by spróbować środkowych stoperów Araujo Christensen, lub Araujo na prawej na Mendesa.. ale ogólnie zgoda, z zasady mamy słabą tą defensywę jednak, dużo goli tracimy. system wysokiej obrony to tez kolejny kamyczek do ogródka, no i Louis doskonale wie jak i co my gramy, to tez nie jest bez znaczenia.

1

@Gibbon_FCB wystarczy spojrzeć ile ludzie z tej strony jezdzi na mecze. Sam byłem 2x. Większość kibiców Barcelony na meczach to turyści którzy siedzą cicho i ogladają jak przed TV.

0

@Zoker jak dla mnie Dembele i Doue są niemal w pełni zastępowalni przez Barcole i tego Muaye czy jakos tak. Też bardzo szybcy i dynamiczni z jednym prostym zwodem, potrafia podać, co potrzeba więcej? Na prawdę futbol to nie Tomasz Ćwiąkała i jakiś dzikie statystyki , to prosta gra. Chłopaki po 16-17 lat potrafią to robić co również pokazał Yamal, nie jest musem sztab analityków jesli "to masz" w sobie.

1

u nas na fcbarca inny, klimat niż na rm.pl więc tak: uważam że przez obraz drugiej połowy nawet gdyby Olmo wpakował tą setkę to remis byłby dla nas ZŁOTEM i nie byłby do końca sprawiedliwy dla PSG bo obraz gry 2 połowy był tak zły. NIe potrafilismy wyjść z pierwszym podaniem od bramkarza przez 6-7 akcji z rzedu (liczyłem). Jestem mocno zawiedziony i rozczarowany, ale można trochę pogdybać co by było gdyby Ferran podał do Rashforda na czystej pozycji do pustaka w 1 połowie. Co by było gdyby Mendes i potencjalnie Frenkie wylecieli. CO by nie mówić Raphinia w presingu i kondycyjnie daje u nas na prawdę dużo, śmiem twierdzić że im dużo łatwiej zastapić Dembele, bo mają tych szybkich i zwinnych m u "ż" ynków którzy wiedzą ze futbol to prosta gra, jeden zwód , dynamika i szybkość. Tyle potrzeba, może jeszcze odrobinę inteligencji.
Zabrakło u nas płuc przede wszystkim.

0

@Bobo25 może po prostu maja sprawniejszych fizycznie i wydolnościowo piłkarzy. Więcej piłkarzy czarnoskórych, to nie żart, te wszystkie Barcole to przecież potwory wydolnościowe, lekkie, młode i zwinne afroamerykany. Biali tego nie mają.
Edit: Pedriego traktowałbym jako jeden z wyjątków które rzecz jasna są.

0

@sokot niestety zgoda

0

@BARCA1899Messi karnego bym chyba nie dał, ale żółta nr 2 obowiązkowa

1

@AlexDark00 a ile widziałeś akcji z przodu odkąd wszedł ? Bo ja zero, nie umieli wyjść od bramkarza

4

@ShawnC pełna zgoda wyglądaliśmy fatalnie. Zacząłem liczyć pod koniec ile akcji z rzędu od tyłu zaczynamy i pierwsze podanie jest strata. Skończyłem na 5 akcji.

2

@BorzyKrzys na prime poza abo za sporo (jak nie wiekszosć sensownyc) filmów trzeba dodatkowo płacić.

1

@Safrani chodzi Ci o technologie hybrydowe ? Czy o co konkretniej , w czym są do przodu?

0

@Ziemny no telefonie właśnie korzystam ale w pracy niestety zaraz mi bedą wysyłać informacje że mam odinstalować :P

0

@Safrani @mkord no Niemcy 'wymyślą' technologię w której rzeczywiście znów będą liderem jak w spalinowkach i sprawa załatwiona. Coś na zasadzie, Chinczyki mimo różnej jakości pokonali nas w elektrykach to zrobimy coś nowego i uznamy za najwłaściwsze z właściwych.

1

Friedrich Merz wezwał Unię Europejską do rezygnacji z planowanego na 2035 r. zakazu sprzedaży nowych aut spalinowych – informuje Bloomberg. Jego propozycja zakłada umożliwienie rozwoju technologii hybrydowych i tzw. range extenderów.

No powiem szczerze niesamowite :) to co rok czy dwa temu wydawało się niemożliwe (jak dziś zielona energia - jeszcze) nagle jest propozycją samych Niemiec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?