0

@Criss18Barca awaria pewnie związana z ruskimi

0

@RosjaninBut a kolejna strata punktów na starcie sezonu to nie za ciekawa opcja, ale zgoda, bez Yamala może być ciężko. Dobrze że Pedro jest zdrowy, oby też zagrał Robert. W repce pokazał dobry instynkt

0

@JanZagloba wydaje mi się że się grubo mylisz.. Korwin nie ma tu zwolenników a jeżeli łączysz zwolenników Konfederacji ze zwolennikami Korwina to sory ale ... no nie. Poza taką abstrakcją jak Korwin jeszcze ktoś?? Tylko nie mów że Braun proszę.

0

@JanZagloba na LR wszyscy zgodni przecież że to rosyjskie drony i ich atak, a przecież nie od dziś wiadomo że LR genialnie odzwierciedla profil polskiego społeczeństwa więc pytanie, kto (jak nie ruskie boty) sprzedaje informację że drony były NIErosyjskie?

0

@osa91 coś więcej?

0

@misterio po 1sze to napisałem to nie do Ciebie a do tego esem. Po drugie dalej nie usłyszałem kto i jak to zbadał, czy oni sprawdzają po IP że komentarz pochodzi z Polski czy od ruskiego bota?

3

@July_6_BcN bez La Rambli przeżyję, ale bez Ciebie chyba nie :)))))))) łza w oku się kręci

6

Komentarz usunięty

0

@JohnKennedy no dobrze stary ale to co napisał ziomek wyżej czyli " Ej a ten mąż i ojciec nie mówił czasem, że homoseksualistów należy kamienować" to nie jest to samo jednak ;) przestańcie lewicowcy już sobie dopowiadać, kolejny w innym poście sobie dopowiada że Zajączkowska to ruski shon, no ludzie, przestańcie szkalować wokół. Co Wy macie w tych gł owach

0

@JohnKennedy przecież on tu cytuje biblię i to jak się nie mylę stary test.

0

@misterio dzięki, zatem kolego edytuj to i nie obrażaj Polaków. Przecież to Ty własnie powielasz tą rosyjską propagandę, o to im chodziło Żeby DEZINFORMOWAĆ i prosze jak ładnie Cię zmanipulowali, edytuj to tak by było jasne że to nie Polacy ale by było jasne że w te niby 40% z pupy wchodziły również ruskie boty, które pewnie robią za 30 procent.... @esem91

1

@michal26 poczekaj niech najpierw podaq źródło tych rewelacji bo ciekawy jestem kto i jak to zbadał :)

0

@RoberDzik aha czyli można napisać homoseksualistów ale homo s i ów już nie. Ok. Więc jeszcze raz poproszę o cytat z Kirka gdzie pisal o kamienowaniu

2

@esem91 kto prowadził tą statystykę i skąd te dane, jak to zbadano?

0

Komentarz usunięty

0

@clyde mają parę dobrych rzeczy jak choćby Dostojewski :)

Sprawdź to:



albo to:



daj znać jak się podoba :D to takie trochę w klimacie Wilki w Polsce :D znam to od ojca który ma kolegę uwaga: Ukraińca :P

Aha i rosjanie mają / mieli malarstwo na b.wysokim poziomie

1

@Safrani to prawda, należy w najlepszym razie rozgrywać nią (tą miłością) na własny użytek, czyli nijako tę miłość udawać by jednak całkowicie nie pozbywac się tej alternatywy. Zabawne było to jak Trump z Nawrockim rzucił hasło dosłownie na odczepnego "tak wyślemy Wam nawet więcej!" (wojska) i widać było że gada tak tylko żeby gadać, że ziarna prawdy w tym nie ma.. ale polska opinia publiczna zapłonęła niczym konar

0

@Kinginiesta rozumiem, ja wczoraj też o tym pisałem w formie przypuszczenia ale akurat taka sytuacja nie zaistniała. No cóż La Rambla w pełnej okazałości. Próbowano również rozkręcić bekę bo Mentzen napisał że strącanie dronów wartych 50tys dolarów rakietami AAMRAM i Sidewinder z f16 i f35 (których godzina lotu oscyluje w granicach 100tys dolarów) za 1mln dolarów jest w dłuższym terminie nie do utrzymania. Nic mnie tu nie zdziwi.

Potem równiez jeden z użytkowników pisał o ubolewaniu nad podziałami politycznymi w PL a godzinę wcześniej post "sławuś grubasek to czy tamto......." :D

0

@Rifek Rakitic i jednak Pique który ten deal z Rakutenem chyba ogarnął

6

Wczoraj wielokrotnie padało pytanie jak Ukraińcy zestrzeliwują drony,a udaje im się zestrzelić nawet 70-80 procent co jest dobrym wynikiem, otóz słucham właśnie Lachowskiego a wcześniej gen. Drewniaka i wygląda na to że Ukraińcy nie mają żadnej wunderwaffe, a strącają te maszyny wsiadając np do helikopterów lekki szkolno-bojowych lub nawet dwupłatowców i strącają je za pomocą broni maszynowej z powietrza. Oczywiście broń maszynowa z powierzchni Ziemii również.
Kluczowa jest tutaj DETEKCJA dronów nadlatujących i czas reakcji. Ukraińcy mają swój własny system detekcji fonicznej (nasłuchują charakterystycznego dźwięku silników dronów rosyjskich) a za cały ten system zapłacili kwotę rzędy 50mln dolarów. My mamy mieć system antydronowy od amerykanów za skromne 2mld dolarów i to za dwa lata :) komentarz zbędny.

4

@Zelazny_Mike @Starrk chyba wyjasnione, przeczytajcie: https://www.onet.pl/informacje/onetlublin/dron-zniszczyl-dom-kolo-wlodawy-starosta-wprowadza-specjalne-dyzury/6ptpeqs,79cfc278?utm_source=livebar&utm_campaign=newsy_sg

"Szczątki zestrzelonego bezzałogowca spadły na dom, niszcząc jego dach, stojący obok samochód oraz podjazd. Na szczęście żadnemu z mieszkańców nic się nie stało"

tak więc te zniszczenia to raczej szczątki rakiety AAMRAM z holenderskiego f35, która zestrzeliła drona Gerbera. MIałoby to sens. Jednak nie mówią tego w przestrzeni publicznej bo jakby to wyglądało że większe szkody sami narobiliśmy niż te drony co spadły min na kurnik nieuszkadzając go :) Oczywiście nie mówie że to źle, to dobrze że je zestrzeliliśmy no ale wyszło jak wyszło
@maroon @Chaoss

0

@Starrk tez brałbym taką hipotezę pod uwagę

0

@Zelazny_Mike a widziałeś szczątki jakiegoś Shaheda? Szczególnie w tym miejscu? Bo ja nie. Narazie wszystkie szczątki które odnaleziono to drony Gerbera, a skoro znamy miejsce rozbicia to czemu nie ma zdjecia Shaheda tej miejscówki? Spotkałem sie też z opiniami że to jest fejk te dron w dachu domu. Wciąż niestety nie wszystko jest w pełni jasne.

0

@Safrani strategicznie z tym Orbanem niby pasuje, ale szczerze jakoś nie potrafiłbym ufać temu człowiekowi ;) choć może to zbyt emocjonalne podejście

2

@wojopancer były to drony gerbera a nie shahed/geran jak piewotnie mówiono. To jest konstrukcja na szkielecie drewnianym, zwiadowcza a te "nasze" wyposażono w większe zbiorniki paliwa dlatego doleciały tak daleko, jeden nawet w okolice Łodzi, drugi Elbląg. Tak więc dziś (a w zasadzie już wczoraj) można było powiedzieć z większą pewnością że był to celowy ruch Rosjan a nie przypadkowo zagubione drony, czy zepchnięte przez ukraińską OPL

0

@Encore luźne piwko podoba mi się, zarobił w Realu na to piwko, zasłużył

3

Polecam rozmowę z Budziszem na HISTORIA REALNA dzisiejsza. Wszystkim zainteresowanym tematami wojennymi i akcja z rosyjskimi dronami.
@michal26 @CLS63AMG i inni

0

@Hosh a coś o Rosji? czy jednak nie był prorosyjski jak tu niektórzy pisali

1

@CLS63AMG hehe miałem jakieś de ja vu jak Twój post zobaczyłem :P ogólnie w pełni się z Tobą zgadzam i w dalszej częsci ujałeś to sprawniej niż ja , bo mam troszkę roboty :)

2

@Hosh dzięki za odzew. Słuchaj cytat spoko, aleeeee on jest z października 2023, tam jeszcze wtedy nie było ludobójstwa jak jest od powiedzmy roku. Także ten cytat akurat można spokojnie usprawiedliwic (w pewnym stopniu, prosze nie manipulować) że miał na myśli znacznie coś innego niż kojarzymy obecnie w 2025

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?