mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaKings965212 Bo to Perez opłacił żebyśmy go wzięli tego sabotażyste.
(Żart)
0
@bart_azz prawda
0
Kounde coś przykoksil, niezłym koniem jest
0
@kuz jak to var nie działa ? Czy to ironia? :)
0
@JohnKennedy wyjątkowo się zgadzam
1
Strasznie dziś gramy niechlujnie
0
@kakawek tak ci się wydaje czy coś na potwierdzenie?
1
@norbi77 w pewnym sensie to potwierdza polska mentalność , a i wpisuje się w wojnę na szczycie między partyjna, tzn moja prawda jest najmojsza;) brak umiejętności współpracy, brak zdolności osiągania kompromisów, zaparcie przy swoim. Od wieków te same problemy.
2
@lukaszbrk to jest kraj położony w Palestynie :)
0
@Xaviball no chłop odstaje od reszty kadry co aż kłuje w oczy. O ile Leon w siatkówce wpasowuje się do wybitnych kolegów o tyle tutaj ... ;)
2
Ten Loyd sam to ciągnie przecież w 4 kwarcie
0
@CurryTheGoat30 ogólnie co tu nie jest trafiane to jestem głęboko w szoku :D sory nie chce chłopaków obrażać ale faktalnie to wygląda. Nie ma żadnej mitycznej wielkiej obrony w tym baskecie, po prostu jest kuriozalna nieudolność w ataku. Wynik też o tym mówi. 60pkt :P na 2 min przed końcem
0
@Criss18Barca tam mogą
0
@pt9 może w meczu półfinałowym co najmniej EuroBasketu moglibyśmy mówić o jakiejś wyższości obrony... Ale tu Polska czy Izrael, no nie.. ilość nietrafionych rzutów za 3, w Polsce w ogóle nikt NIE CHCIAL kończyć przed chwilą (pewnie widziałeś) , czy ten rzut Ponitki przed chwilą nad obrońca mocno spudkowany, no nie widuje takich nieprzygotowanych rzutów w NBA ale może faktycznie za mało oglądam, bo głównie te mocniejsze drużyny ;) miłego wieczoru panowie bez spiny
0
@JohnKennedy dam ci notes następnym razem to będziesz notował, ja tego nie robię, nie notuje.
0
@Criss18Barca trudno, wygrają na MŚ
2
Włączyłem przed chwilą ten EuroBasket, wrażenia takie : EuroBasket wobec NBA jest jak kobiecy tenis wobec męskiego..
1
@Safrani no ja szczerze Ci powiem że chyba bym się nie wybrał na piwo z Mentzenem ale to dlatego że nie bardzo lubię takie publiczne spędy. Poza tym ten format taki średnio poważny mało co mi odpowiada, w zeszłym roku to chyba lepiej wyglądało mam wrażenie. Jeszcze ten ulany Sławek też jakoś mnie trochę zraża do siebie ale to już moje zboczenie :P
Randka zacna , kto bogatemu zabroni :) SEC to klasa sama w sobie , pochwal się zdj jak kupisz
1
@Safrani no jestem w stanie się z Tobą zgodzić , lecz pozostaje "optymistą" , oby został. Widać że kontuzja Gaviego coraz poważniejsza, poza tym Gavi nie da 8 goli i 10 asyst przy 2500 minut.
2
@Safrani wydaje mi się że Czelsi nie wyłoży blisko 80mln na ten transfer a i sam FERMIN nie chce odejść, także śmiem twierdzić że ten transfer nie wyjdzie. Zarząd musi inaczej ogarnąć temat rejestracji, nie osłabiajmy się
.
1
@Safrani cieszy mnie to że byłeś, tak serio :) widziałem urywek bo koleżanka mi wysłała jak Miller mówił o Banderyzmie i Netanjahu. Nie sposób się nie zgodzić, Miller jest mocno antyukrainski w sensie antybanderowski bo jego rodzina była wymordowana na Wołyniu. Rozumiem to ale mimo wszystko też byłem ostatnie pół roku pod wpływem Millera-niepolityka a człowieka ale nie sposób nie oprzeć się wrażeniu że delikatnie rozmywa odpowiedzialność Rosji, wręcz jej sprzyja. Takie moje wrażenie.
Pamiętać należy że tamte rządy też miały do siebie (np Pawlak) skłonności ku Rosji. Ogólnie nie hejtuje Millera ale.mam dystans do tego co mówi choć przyznaję że ma on haryzme i lubi się go posłuchać niczym Bartosiaka(zbliżony głos, elokwencja). Pozdrawiam
5
Gavi po poważnej kontuzji kolana, Bernal po poważnej kontuzji kolana, Olmo pół sezonu z kontuzjami, Gavi z kolejną kontuzja kolana. Hipoteza że powazna. Komentarz w sumie zbędny. Mam nadzieję że temat Fermina jest jasny.
0
Komentarz usunięty
1
@Safrani 70% ludzi nie wie w ogóle czego dotyczyla ta nowela ale sie wypowie bo przeciez NAWROCKI ZAWETOWAL. Może też taki był Twoj cel że nie wyjasniłeś okoliczności związanych z tą ustawą.
Wyjaśniam : dobrze że zawetował, to nie jest żadna deregulacja (o której w swojej hipokryzji i bezczelności ten rząd mówi) niech sobie jaj nie robią. KO gra obecnie takimi ustawami które wie że KN zawetuje, czyli chcą zrobić to co robi ich współpracownik arasz, oczernić Prezydenta ;)
Żenada jednym słowem.
"Lex Kamilek, to ustawa przyjęta po tragicznej śmierci ośmioletniego Kamilka z Częstochowy, który został zakatowany przez ojczyma. Chociaż gehenna chłopca trwała od dawna, otoczenie, pomoc społeczna i wymiar sprawiedliwości nie uchroniły go przed śmiercią.
Zawetowana przez prezydenta nowelizacja lex Kamilek przewidywała, że szkoły miały NIE WYMAGAĆ od opiekunów dzieci zaświadczenia z KRS, a jedynie oświadczenia o tym, że nie byli sprawcami poważnych przestępstw. Znosiła też obowiązek podwójnego sprawdzania danej osoby, np. szkoła miała nie weryfikować trenera, który już wcześniej został sprawdzony w rejestrach karnych przez klub sportowy czy firmę, w której pracuje."
"– Ustawa została zaproponowana przez większość rządową, parlamentarną jako element deregulacji."
"Przypomnijmy, że rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak przedłożyła prezydentowi negatywną opinię do nowelizacji."
Chyba wyjasniłem sprawę? PRezydent Wetuje to co ma wetować dla dobra Polski i Polaków, a rząd celowo wali takimi ustawami żeby taki arasz mógł napisac: "Paraliż państwa i próba doprowadzenia do upadku rządu. Tutaj nic innego się nie liczy. No, ale jak widać nawet wyżej niektórzy myślą, że to dla ich dobra :]"
tak dbanie o dobro dzieci to paraliż Państwa, żal komentowac, co by nie mówić niektórym inteligencji brakuje albo rzeczywiście jak kiedyś pisałem im za to płacą.
1
@Ojciec5tkidzieci prawdziwa gangsterka
2
@Safrani Sławek ma coś takiego i zauważyłem to już dawno że czasem lubi brnąć w coś niepopularnego delikatnie mówiąc. Najlepszy Morawiecki "ja pier...." :D
1
@Ojciec5tkidzieci ciekawi mnie tylko czemu Patrycjusz akurat podaje tego tweeta. NIe mam X więc nie poczytam nitki, ale raczej to słabe. Tzn jest w tym ziarno prawdy no ale, nie ten ton, nie teraz. Inna kwestia to oczywiście oddzielenie kwestii pokazów od wojska tak jak jest w USA, gdzie jest od tego osobna formacja, osobne samoloty. A nie latanie na samolotach wojskowych.. Szkoda człowieka i szkoda nietaniej maszyny również. Trzeba pamiętać w PL Ci sami piloci są podrywani do walki jak Rosja atakuje cele na zachodniej Ukrainie, mówi się o tym że są przeciążani, a w tym konkretnym przypadku zawiniła po prostu rutyna...
4
@Safrani Oo no to miłego :) akurat nie słuchałem wczoraj Sławomira. Polemizowałbym z tą tezą przynajmniej jako częściowo prawdziwą. Chiny? Tania siła. Polska lata 90/2000 - Tania siła (a przecież nie powiesz mi że się nie rozwinęliśmy). Ostatnie 5 lat to realny wzrost płac nawet w najniższym sektorze, ale całe lata rozwoju byliśmy traktowani jako tania siła dla zachodu, stąd przecież masa korpo/fabryk np na śląsku typu: Opel, VW, MAPEI itd itd, można by wyliczać. Stany też przecież rozwinęly sie w okresie dzikiego kapitalizmy na stosunkowo niskich kosztach pracy. Robotnik w USA lat 20 wieku XX wcale nie zarabiał kokosów, choć oczywiście nieporównywalnie lepiej niż takiej PL - tu jest przepaść bo Polska odradzała się po I wojnie.
Oczywiście technologie to też rozwój ale często również koszty. Także powiedziałbym że I tania siła I technologie to rozwój ; ) nie wiem w sumie co Sławek miał na myśli ale na bank musi troszkę zrzucić i poprawić dietę.
0
@KidusFCB na onecie na głownej jest wywiad z innym pilotem, znajomym Slaba. Ogólnie to z tego co wyczytałem bo specem nie jestem, to najpewniej błąd przy ocenie wysokości wynikający z rutyny, a nie amatorka. Mogło być też zasłąbniecie ale to mniej prawdopodobne.. raczej po prostu się nie zmieścił..
Maciej był podobny jednym z najlepszych jak nie najlepszym pilotem w PL. Wielka szkoda.
1
@Who_you_mam badam to właśnie :d