1

Friedrich Merz wezwał Unię Europejską do rezygnacji z planowanego na 2035 r. zakazu sprzedaży nowych aut spalinowych – informuje Bloomberg. Jego propozycja zakłada umożliwienie rozwoju technologii hybrydowych i tzw. range extenderów.

No powiem szczerze niesamowite :) to co rok czy dwa temu wydawało się niemożliwe (jak dziś zielona energia - jeszcze) nagle jest propozycją samych Niemiec.

11

z tymi reklamami na stronie jest coraz gorzej, masakra. 3 reklamy, pierwsza na wejsciu gdzie czekasz 15sekund az sie wylaczy i 3 mniejsze cały czas na stronie min w prawym dolnym rogu do wyłączenia co chwile. dramat.

1

@gumaz dobrze typowales :)

0

@gumaz wątpię żeby Bułgarzy tam urwali seta. Włosi jak są w gazie to tylko Polska w gazie może ich zatrzymac. Nam niestety tego gazu zabraklo

3

@Stinger_ początek był dobry mielibyśmy 12:7 gdyby sasak trafił patelnie... Trzy razy poprawiał i wpadło dla Włochów , od tego momentu się gra posypała

1

Sasak przegrał nam Seta no ale taki jest sport

0

@A4ron ciężkie do oceny i raczej subiektywne. Dembele jest po prostu szybki, dynamiczny . To jego główny atut. Czy ma coś więcej ? Nie ma takiego Arsenalu strzałów jak Messi (podcinka, typowe dla niego mierzone szczury po ziemii). Zdarza mu się strzelić dobrze ,ale w Barcelonie wiemy najlepiej jakie kartofle potrafi puścić. Także złota piłka to nie wybór najlepszego piłkarza i w ogóle czy da się wybrać najlepszego ? Co oznacza najlepszego ? Jakie kryteria? Jeśli by brać te statystyczne to faktycznie Raphinia powinien wygrać.. choć jeśli wyważymy osiągnięcia indywidualne i osiągnięcia drużynowe to faktycznie wypada Dembele najlepiej i tu chyba jest pies pogrzebany. Natomiast to nie jest jednoznacznie tak że Dembele jest najlepszym na świecie..

0

@Kozinho. Musi o czymś gadać

0

@Encore czesto w siatce tak jest że ktoś jak ma dzień to tak wali, a nie jest to regułą "na codzień"

8

@Eklerek biorę ale tylko po cenie regularnej, w promocji za mało premium

0

@Andi18 Włosi ostatnio chyba 2x z nami przegrywali z rzędu w kluczowych meczach o medale, więc statystycznie kiedyś musimy z nimi przegrać :P

0

@Gary ja chyba ostatni serial to był SZOGUN , całkiem niezły :)

1

@Safrani to tak jak ja, spoglądam czasem co tu piszecie i myślę "ok, kiedyś obejrzę" po czym 21:20 już spię po całym dniu w pracy a następnie w drugiej pracy na moim ogrodzie ;P

0

@ShawnC @ProMILs macie rację, częsciowo bo obecnie sytuacja może byc poważniejsza , gdzieś słyszałem na yt ostatnio (chyba Konrad Muzyka) że Ukraińcy porazili 36% rosyjskiego przetwórstwa rafineryjnego także nie wykluczam że może to być prawdą. Co by nie mówić te dronowanie Ukraińców trwa już z dobry rok , walą po tych rafineriach aż miło.

5

@gumaz podobno szefowa złapała ją na pisaniu prawicowych postów na LR i dostała bana na internet

0

@Xxxbarca4ever przy tym bardzo rozsądny skromny chłopak, z resztą siatkarze wiekszosci mają ten atut trzeba zauwazyć, w odrożnieniu od piłkarzy :)

1

@michal26 A jak Semeniuk grał w podstawie i wskakiwał Fornal było to samo :) no mamy głębie.

1

@kuz zdecydowanie mogą, mogą. Mówię pół żartem, jednak nie są to zespoły klasy Włochów. Romano i Micheletto i ten rozgrywający jak mają dzie to ciężko ich zatrzymać ;) Choć Romano chyba mniej już gra, a Lavia częściej.

1

@mekston tam jest już finał, bo Włosi i my to obecnie TOP2, nie ma lepszych zespołow. Francja i Brazylia to 3-4 , szczególnie brazylijczycy.

0

Prawda to że na zgromadzeniu ONZ wyłączyli mikrofon Turcji i Egiptowi którzy mówili o mordowaniu dzieci w Gazie?

1

@maroon na pewno widać zwrot w domach i głowach ludzi. choć ja osobiście pompę posiadam i póki co jestem zadowolony. Rozumiem jednak ludzi którzy nie maja na takie urządzenie środków, bo często zakup samej pompy to połowa sukcesu, ale trzeba tez miec na uwadze ewentualny remont / docieplenie, bo w starym budynku pompa po prostu nie ma sensu. Jak będzie z żywotnościa to druga kwestia, a piec na wegiel raczej się nie psuje :)

1

@bartekvisca zawsze miał.. ;) w sumie jedyna jego słabsza płyta to muzyka emocjonalna ale ona znowu się broniła w gronie młodych dziewczyn i roztargnionych chłopców. Miała swoich odbiorców. Mi zaś kompletnie nie siadła, w przeciwieństwie do pozostałych do 2012 roku. Później już tylko jakieś pojedyńcze numery słuchałem ale ogólnie Pezet u mnie zawsze w TOPce ;) Dziś rapu mało co słucham choć zdarza się że wracam do starych numerów.

1

@FCB24 wygrajmy jeszcze z tą Turcją najpierw ;p

0

@Stinger_ Bułgaria to razem z Turcją i Serbią pewna niespodzianka więc jednak wyżej bym stawiał USA w tej kalkulacji.. Ich nie można lekceważyć mają na tyle klasowych zawodników że nawet w dołku są w stanie wygrywać z najlepszymi.

0

Włosi tam ostro cisną z tą Belgią (sisatka). 22:11

0

@Trojanek23 a czym innym życie, wiadomo. Czego Polacy nie rozumiecie deb*le?

0

@mrboom no pełna zgoda, witać nawet po la rambli jak wielu ludzi postuluje za zakazem sprzedaży po 22 itp. Jest ten projekt lewicy i chyba @Safrani o tym pisał. W sumie nie byłbym przeciw, sam widzę po sobie że jak nie pije to czuję się zdecydowanie lepiej, ale do tego czasem człowiek dojrzewa latami ;)) wstyd się przyznać. Myślę że młodzież dzisiaj jest zdecydowanie mniej alkoholowa niż kiedyś, niż my byliśmy (rocznik 89) ;)

0

"Wyczynowy sport jest tu najmniej ważny, choć sądzę, że z powodu kultury alkoholowej straciliście setki — powtarzam: setki — medali olimpijskich i mistrzostw świata. Nie zdobyliście ich, bo nie chcieliście zauważyć problemu. Nie mówię »rozwiązać«, to ostatni etap. Najpierw problem się identyfikuje, następnie analizuje, dopiero wtedy można szukać rozwiązania. Wy nawet nie zaczęliście całego procesu, na szczęście obserwuję, że młode pokolenie jest inne" — mówi Raul Lozano były trener kadry siatkarzy.

Tak Lozano wypowiedział się o alkoholizmie w Polsce.

0

Real 2:0 można iść spać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?