mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Safrani tu jest mowa o tym o czym tez Bartosiak wspomina w wywiadzie który wkleiłem u Pośpieszalskiego. Łapówki / granty za kontrakty zagraniczne od zagranicznych koncernow są wyższe niż łapówki od firm rodzimych :) Dodatkowo dochodzi kwestia rzekomego bezpieczeństwa i ochrony przez Państwo hegemona jakim było USA czyli kupujcie od nas sprzet a będziecie chronieni (oczywiście takie słowa nie padają w domenie publicznej ale taką zalezność należy zaznaczyć).
1
@JanuszKorwinMikke ponownie się z Tobą zgodzę ale jednocześnie to będzie taka deska ratunku dla obu stron. Może nawet bardziej dla Hernandeza. Jak mu tu nie pójdzie to z jego karierą trenerską może być kiepsko. United już nie jednego łaka przerobiła i żyje :)
1
@Safrani poczekam na jakieś oficjalne oświadczenie Mentzena czy Bosaka ale nie wygląda to dobrze. Dla Konfederacji oczywiście, dla przeciwników więc wybornie :)
Różnie w takich sytuacjach bywa i czasem niestety 'system' rzuca kłody pod nogi czego ani nie wykluczam, ani nie mówię że winna nie jest sama Konfederacja. Jesli to drugie to na pewno będzie to spory zawód dla ich wyborców takich jak ja. Dlatego poczekam na odniesienie do tego i potem na chłodno ocenie, no ale jak to mówi Radek Pyffel "nie jest dobrze drodzy państwo, nie jest dobrze.."
Korzystając z zasięgu tego posta i oznaczenia "użytkowników politycznych" podrzucam link to na prawdę świetnej rozmowy którą Tobie i Wam polecam:
0
@Stinger_ No ze Słowenią często miewamy problemy. Serbia i szczególnie Bułgaria wyglądają na czarne konie turnieju (mimo historycznie wysokiej oceny ich zespołów to ostatnie lata b.mizerne). Szczególnie zieloni mnie interesują a nie oglądałem jeszcze ich meczu.
0
Słowenia 1:0 z USA w siatce
1
@draxidox masakra ilu jest idiotów roszczeniowych co wszystko im się nalezy z marszu jak autor tego filmu. Dobrze mam nadzieję że wlepią mu mandat bo zgadzam się z Twoją ocena i oceną policji.
wczoraj wracałem z Niemiec i też niektórzy tradycyjnie jadą prawym pasem, dojeżdza delikwent do cięzarówki i nie patrzy że jedziesz lewym wbija Ci się na lewy pas na chama bo on przeciez nie będzie zwalniał, to Ciebie lepiej wyhamować. Jemu się należy lepsza pozycja i brak hamowania. Ty za to bez problemu, zwolnisz do jego prędkości.
2
W ramach pocieszenia warto rzucić okiem na ten artykuł jeśli ktoś choć trochę interesuje się lekkoatletyką:
https://sport.tvp.pl/89057532/ms-w-tokio-nie-byly-zle-to-wyobrazenia-byly-nieadekwatne
"Choć do Japonii przysłaliśmy aż 62 zawodników, to na pozycje punktowane udało się wskoczyć jedynie dziewięć razy. Niemniej, z list światowych wynikałoby, że takie pozycje będą cztery. "
"Jeżeli ktoś uzyskuje w głównej imprezie życiówkę albo season best, to należy uznać, że wystąpił na miarę możliwości – często powtarzał na antenie komentator Marek Rudziński."
"Polacy zaliczyli w tych MŚ 43 indywidualne występy. Rekordy życiowe ustanowiło sześcioro z nich"
PUNKTUJĄCY W MŚ W TOKIO:
7 pkt – Żodzik
5 pkt – Bukowiecka
5 pkt – 4x400 m mikst
4 pkt – Skrzyszowska
4 pkt – Zdziebło
4 pkt – 4x400 kobiet
3 pkt – Włodarczyk
2 pkt – Kazimierska
2 pkt – Fajdek
36 pkt to o pięć lepiej niż w bardzo nieudanym (choć z dwoma medalami tamże) Budapeszcie. A teraz mogłoby być jeszcze o oczko lepiej, gdyby dyskwalifikacji nie przyznano w finale 4x100 m pań. Zajęliśmy w tym rankingu 14. lokatę. Amerykanie, którzy wygrali, sięgnęli po 308 pkt. Do podium potrzebne było 98. Dla porównania, w Eugene w 2022 punktów było 49. W Dosze – 56.W Londynie – 88! A wcześniej kolejno 68, 50, 46.
2
@ViscaelBarca2007 otóż to. Chcesz wygrywać Trofea to musisz miec delikatny "nadmiar" klasowych graczy na każdą pozycję, czy właśnie z dwóch w zespole jak Eric którzy obskoczą, dwie / trzy pozycje. Świetny ruch to również transfer Rashforda. No bramkarzu nie wspomnę, oby tylko głowa Yamala dojechała za sławą.
0
@ViscaelBarca2007 jest jeszcze Olmo powiedzmy ale on też zaraz będzie kontuzjowany (oby nie!) no i Fermin który też już sie lekko połamał także tak masz rację, dzięki Bogu nie sprzedaliśmy Casado (i Fermina)
3
@Eklerek ta co leży to pewnie jego dziewczyna a jej przyjaciółka.
0
@arasz1819 wiem widziałem to, i też mi to kontrastowało. Ale to w dużej mierze pokazuje różnice między samym Kirkiem (który tu straszne zbierał od lewej strony) a zapleczem politycznym Trumpa i nim samym. Kirk to głównie chrześcijaństwo a nie polityka na co akcent położyła jego żona.
0
Erika Kirk, która przejmie dziedzictwo męża i kierownictwo nad organizacją, opowiedziała, że jej mąż zawsze szczególnie troszczył się o młodych mężczyzn, którzy nie radzili sobie z życiem — młodych mężczyzn, takich jak domniemany sprawca Tyler Robinson. — Na krzyżu Nasz Zbawca powiedział: Boże przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią — mówiła, po chwili dodając: — Wybaczam mu. Wybaczam mu, bo tak postąpił Chrystus. Odpowiedzią na nienawiść nie jest nienawiść.
1
@mrboom zgadzam się z Toba ale niestety na świecie jest wiele takich przykładów równiez w życiu codziennym, w pracy, na drogach, na ulicach. Wielu ludzi ma dzieci i rodziny a zachowuje się wciąż jak dziecko. Egocentryzm i niedouczenie, głupota, przerost ambicji, brak pokory.. nie będę wyliczał epitetów dalej ;)
0
@damianex10 usnąłem jakoś przy 2:0. Gość dokończył mecz bez kartki? dobrze ze dostali 3:0 yhhhh
1
@JanuszKorwinMikke no ja też tak uważam, Lewy mimo wieku jest w wybitnej formie , coś jak CR. Kane w przyszłym roku będzie miał 33 lata, Lewy jak do nas przychodził do mial chyba 34 [?]. Ostatecznie gdyby Bayern nie chciał go puścić za rok to brać Kane w 2027 za darmo i wtedy rzeczywiście żegnać się z Lewym. Tak bym to widział. Jedyny znak zapytania to forma Kane'a za dwa lata, bo nie każdy piłkarz w tym wieku dalej trzyma fason, raczej to rzadkość.
4
@JanuszKorwinMikke ostatnio rozmawiałem o napastniku potencjalnym dla Barcy w pracy z kolegą (madridista) i tak obiektywnie to nie ma jakiejś oczywistej kandydatury za Lewego. Mając Roberta w dobrje formie mimo wieku nie warto placić za napastnika duzej kasy, tym bardziej że jest Ferran i potencjalnie Rafinia. Mnie osobiście Alvarez za grube siano nie przekonuje. Co innego gdyby kosztował 30mln - choć to nierealne. W mojej ocenie za rozsądne pieniadze po sezonie można będzie wziąć Harrego Kane'a ale to by się wiązało z odejsciem Roberta bo braknie miejsca w FFP. Z rocznym kontraktem Hary może byłby do wyjęcia za 40-50mln
0
Ogólnie to ta sytuacja robi się groteskowo tragicznie, syn nadaje na ojca w sądzie, jeszcze brakuje teraz hollywoodzkiego zakończenia w stylu, stary Negreira wydaje zlecenie zabójstwa syna który może go pogrążyć, ale dręczony wyrzutami sumienia popełnia samobójstwo x$
0
@messi564 no jest blisko, Niesteta też miewał słabsze mecze. Wręcz bym stwierdził że tą swoją legendarna kiwkr z nogi do nogi przesunięcie używał stosunkowo rzadko. Ale jest legendą. Też śmiem twierdzić że Pedri będzie lepszy od nich, potrzebuje tylko osiągnięć klubowych, a te jakieś już tam są.
0
@Criss18Barca co się dorobili u nas zagraniczni sklepowcy to ich. Jeszcze trzeba ogarnąć Lidla Biedronkę Kaufa Netto no i Aldika. Drobiazg, Polsko musisz ! Tylko Dino :D
0
Pieknie wczoraj po 1szej połowie co drugi komentarz na La ramblo dotyczył wędki dla Fermina i Rusha , jak zwykle ekspercka część La rambli wyjasniona.
0
@Kazragore to samo pomyślałem . Kiedy my ostatnio z wolnego strzeliliśmy
0
@lukaszbrk trzeba spróbować czegoś innego , może bardziej pozycyjnej gry właśnie. Widać że Rash i Rafa to nie są tacy skrzydłowi jak Yamal.
1
@Safrani hehe no spoko ale raczej 90proc ludności w Polsce tego nie ma :) a tutaj raczej przyjmujemy jakiś ogół, a nie wyjątek :P
0
@macio_944 Spoko u mnie lat 8 :) dystans, to słowo klucz, i nasza koleżanka tez je zna :)
1
@michal26 Czesi mają szanse to zrobic ale Ukr nie ogarnie Włochów nie ma opcji
0
siatkówka: o 15 Czechy - Chiny a o !5:24 półfinał biegu z Natalią Bukowiecką (Kaczmarek)
0
@A4ron to zkim nam lepiej grac później ;d chyba jednak Argentyna w razie czego
1
@Stinger_ ależ tam Szwed dostał lanie od kolegów o innym kolorze
0
Skacze wzwyż pani o nazwisku Yeboah, po śląsku strach przeczytać
0
@Starrk tak bedzie, stawiam kupon