mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Toretto też byłem, wspominam dobrze mimo wszystko. Wrócę jednak do Chorwacji właśnie w mniej załoczone miejsce. Obok była wioska chyba "Baska" albo "Baska woda" :)
0
@buglikos jeśli chodzi o podkaszarkę to ja mam jakiegoś taniego EINHELLA na aku, mam cały zestaw z tej firmy, kosiarka, wkretarka , piła. Wymieniam akumulatory.
Może chciałeś zapytac o KOSĘ elektryczną a nie podkaszarkę. Da druga jest do drobnych prac, wokół drzewka i tyle.. da się pracować nią nawet 1 ręką. Kosa jest oburęczna, wisi na plecach na uprzęży.
0
@Faro Nico też jest dość często kontuzjowany.
0
@Luciano99 ciekawe jaki tu ogólnie jest problem po stronie Nico-Athletic. Przeciez gość ma klauzulę, którą (teoretycznie) Barcelona chce opłacić. O co chodzi? Czy nas się ktoś o coś pytał jak Neymar odchodził. Chyba że sam Nico coś miesza i udaje cnotke niewydymke czyli jest niezdecydowany , a Athletic sądzi że namawiamy niewinnego młodzieńca do złego uczynku... Ja pier..
4
@KrychaFCB w hierarchi znienawidzonych polityków Roman zajmuje miejsce w top 3 a być może jest u mnie nawet numerem 1 obecnie. Do pierdla z nim.
1
@takisobiektos gdzie można przeczytać tą wypowiedź Iranczyków? Wszedzie tylko widzę Iran to Iran tamto a nie widać żadnych wypowiedzi. Oznacza to że najprawdopodobniej cały ten układ o zawieszeniu to pic na wodę amerykansko żydowski czyli standard.
14
Komentarz usunięty
0
@Dynak dokładnie
2
@Safrani niestety znając dość dobrze temat tej afery POLNORD nie ma wątpliwości że Giertych powinien siedzieć. Nie siedzi bo jest kumplem Tuska, bo kancelaria Giertycha broniła syna Tuska w aferze AMBERGOLD. Swoją drogą w jakim państwie żyjemy gdzie rządzący są zamieszani w kółko w jakieś afery.. Dlatego z tego miejsca pozdrawiam wszystkich którzy przyłożyli się do tego że Tusk jest premierem Polski.
Pamiętać należy że w koalicji Tuska są niestety jeszcze takie osoby jak:
Gajewska (ta od ziemniaków, i córka swego ojca czyli: "Piotr Gajewski, ojciec posłanki Kingi Gajewskiej, był w latach 80. oskarżony o zacieranie śladów brutalnego morderstwa, które popełnili jego bracia. W drugiej połowie lat 80. był zaangażowany w sprawę, która dotyczyła zbrodni, a jego działalność w tym czasie była szeroko komentowana w mediach. Obecnie Piotr Gajewski jest biznesmenem w branży nieruchomości." Trzeba wiedzieć że Gajewska jest również żoną posła KO , tu wrzucam info o tej wspaniałej polskiej parze:
https://www.fakt.pl/pieniadze/oto-kilometrowki-gajewskiej-i-myrchy-dwa-razy-okrazyli-ziemie/f90jyn3
Katarzyna Kotula - minister ds RÓWNOŚCI - https://strefaedukacji.pl/minister-katarzyna-kotula-sklamala-w-sprawie-magistra/ar/c5p2-27195041
Tak więc mamy ministrów którzy kłamią w sprawie swojego wykształcenia. Brzmi świetnie. Potem mamy tańce w sejmie i kołko się zamyka.
w sumie mógłbym pisać dalej ale już mi się odechciało , musze znow odsunąć się od polityki bo wy i tak zagłosujecie na kaczyńskiego i tuska.
0
@adamek20151 z tego co pamiętam to żona odeszła od niego dla trenera personalnego :) poprawcie mnie jeśli się mylę. No chyba że już wtedy ciułał coś na boku a to taka jej odpowiedzi God knows jak było.
3
@BulaKG nie ma się czym chwalić ogólnie. Dobra idę po małego budwaiserka
1
@Kgorecki2500 kurde jestem na urlopie i trochę jestem do tylu. Nie czytam nic. W skrócie o co chodzi ?
0
@Roobo czy on jest posłem KO?
0
@Remi70 codziennie umierają tysiące ludzi
..
3
@Roobo i mieli czelność się śmiać że na listach konfy byli plaskoziemcy.. oczywiście słusznie mieli czelność. Tylko czy ten gość reprezentuje coś odrobinę więcej ? Przecież to jest dno dna
1
Kolejna gwiazda bo jej się należy. Oczywiście zgadzam się, należy się, więc niech siedzi trzy lata na trybunach.
1
@Cule1234 straszny tępak
9
@MsBarca niestety Gortat to buc ale majac tyle hajsu to chyba standard.
2
@Aragorn33 na bank tak było. Takie rzeczy w Polsce czyli omijanie prawa się dzieja w Polsce i na świecie na porządku dziennym. Co drugi przedsiębiorca takie malwersacje przeprowadza. przeciętny obywatel. Jeżeli ktoś wierzy że jest inaczej i że inne opcje polityczne tak nie robią to są naiwnymi niepożytecznymi idiotami
1
@Lanosss o ile aktorem można go nazwać ale sportowcem? Donald na prawdę zbłaźnił się tą wypowiedzią.
1
@tgrzeb bez przesady, conajmniej 5-6 meczy Barcelony było lepszych lub równie dobrych.
4
@GeneralXavi grubo wjechał , nie ma co zbierać. Budka nie jest lubiany w Gliwicach z reszta chyba nigdzie..
0
@RosjaninBut tutaj chyba dosyć obeznany był @Safrani ?
0
@D10SLEO ja prdl przecież to sie nie dzieje na prawdę. Oni są memem, Donald się schował i tu akurat cwany ruch bo świecić tam oczami i cisnąć takie pierdoly...
Podsumowanie jest takie: bierzemy się do roboty i wrzucamy 6 bieg ... ale najpierw wakacje :D BRAWO!
2
@Uukasz_93 i dodam tylko że Giertych to jest osoba zamieszana w aferę POLNORD a także wiele innych (związane z R.Krauze). Oczywiście nic mu nie udowodnili bo skubany jako prawnik, właściciel dużej kacelarii mocno się trzyma. To jest symbol polskiej oligarchii , z resztą się zgadzam. Giertych powinien być conajmniej poza władzą, a może i nawet w pierdlu. Nawrocki to przy nim płotka a nagonka była ()bez dowodów) jakby kogos zamordował. Bo ustawki... czym to jest przy okradaniu skarbu Państwa na grube miliony.
4
ubolewam że niektórzy szanowani bywalcy tego forum dzisiaj wzięli wolne.
Ifyouknowwhatimean.
0
@Barca_Big_Moment mocnych środków psychoaktywnych. zycze ci jednak zdrowia, wyjdziesz z tego.
1
@Barca_Big_Moment proponuje tego brać troszkę mniej, to szkodzi.
1
@Mixtape powodzenia :)
0
@Deathwing112 haha zembaczynski znów zostanie memem co za mistrz