mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wojopancer "Chciałeś wygrać Ligę Mistrzów, ale się nie udało"
wredny typ. wie gdzie uderzyć zeby zabolało, ale jak jego..to nie wolno
6
najgorsze u ludzi, nie tylko piłkarzy pokroju Vinicjusa jest to że najpierw odgrywają poszkodowanych przez los, cierpiących nad okrucieństwem ludzi, jak tak można , jesteśmy równi, po czym sami z niewiadomych powodów atakują innych i to w najgorszy możliwy sposób, wyszukując takich aspektów dowalenia które będą najbardziej bolesne (czyt. to co powiedział do Inigo, z resztą to nie pierwsza reakcja jego że o tej LM mówi, jak wiadomo każdy piłkarz chce ją wygrac więc Vini sobie uwidział przytaczać to, bo wie że to boli).
Parszywy człowiek. NIe da się go lubić.
17
dla tych, którzy niezrozumieli przytyku Stanowskiego w kierunku prowadzącej debatę "jeden o takim nazwisku już donosił na Polaków" :
Jej mężem jest Ryszard Schnepf, polityk PO, ambasador, którego ojciec maksymilian może poszczycić się następującymi osiągnięciami:
"Maksymilian Sznepf, ojciec Ryszarda, we wrześniu 1940 r. na własną prośbę został powołany do Armii Czerwonej.
Po niemieckiej kapitulacji Sznepf brał udział „w likwidacji band w Białostockiem”, czyli w pacyfikacji ludności cywilnej, mordowaniu Żołnierzy Wyklętych i w Obławie Augustowskiej. Zatrzymano wtedy 7049 osób, z których po rewizji zwolniono 5115. Ci, którzy zaginęli, zostali zamordowani, a miejsce ich pochówku pozostaje nieznane."
i dalej "..Maksymilian Sznepf był żołnierzem wojskowej bezpieki, matka Alicja – funkcjonariuszem Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, zwalczającym podziemie niepodległościowe, zaś krewny Oswald Sznepf jako sędzia wojskowy wydał co najmniej kilkanaście wyroków śmierci na Żołnierzy Wyklętych. Nikt z rodziny Sznepfów nie został ukarany za walkę z uczestnikami podziemia niepodległościowego. Alicja Schnepf straciła rentę specjalną za walkę z Żołnierzami Wyklętymi dopiero w latach 90."
to taka ciekawostka :)
1
@Roobo skad oni biorą tych ludzi? @arasz1819 @Aragorn33 pytanie całkiem serio
3
szczerze wolałbym pozbyć się Gaviego niż Fermina.
0
zwykle zgadzalem się z Mazurkiem, natomiast gołym okiem widać w jego świeżej ocenie debaty że pochwalił, wyróżnił po debacie tylko tych którzy Nawrockiemu nie zagrażają (Zandberg, Braun). Wyrożnił również samego Nawrockiego że "ustał".
Coż z drugiej strony, nie bardzo było kogo wyróżnić.. ale też rzuca się w oczy że na finiszu kampani lekko odbijają (KZ) od Mentzena i oceniają go neutralnie/słabo.
Znamienne.
1
@KamQiX no prawda. Prawda. Też się wkurzam na wielu pseudo rodziców a równocześnie jestem dumny z moich dzieci jakie są grzeczne i madre. Da się ale trzeba z dzieckiem rozmawiać , spędzać czas, tłumaczyć i troszkę dyscypliny oczywiście musi być, nikt mi nie powie że nie.
1
@JimMorrisonFCB dzięki pozdrawiam
0
W każdym meczu z Realem przegrywaliśmy . Dobre.
Mogliście droga redakcjo wyliczyć też osobno ile meczów takich udało się zremisować np INTER pierwszy mecz + można powiedzieć drugi w 90min
1
Cwiakala wypunktował Real, :
Czuameni faul na ferranie : czerwona
De Jong reka : brak ręki
Czuameni ręką na karnego : brak ręki (ale czuameni powinien być wyjebany wczesniej) * tu się z nim nie zgadzam
Fermin gol : brak ręki,.gol powinien być uznany
Gol realu na 2:0 sytuacja Valverde z Yamalem : Faul na Yamalu gol nie powinien być uznany
A dodatkowo o czym mało się mówi to faul Czuameniego po dośrodkowaniu na Rafinie, gdzie kopie go w powietrzu i przewraca go , utrudniając dokładne uderzenie piłki - dla mnie karny.
Przecież 5-6 takich "błędów" to nie jest przypadek, tym bardziej że był VAR, TO jest jawne oszustwo, plują Barcelonie w twarz całą federacja
1
@LOPEZ16 pisałem też o tym kilka dni temu. Potrzebny podstawowy bramkarz a TS na rezerwę i PK
1
@Derean zawsze tak było odkąd tu jest. Miał przecież pierwszy skład przed Inigo , dobrze pamiętam ? Kontuzje go schowały niestety ale to świetny obrońca jest. Skoczny, inteligentny, wysoki. Dobrze gra nogami. No cóż dla mnie jest przed Araujo. Urus im baedziej chcę tym gorzej wygląda.
0
Lepiej jednak nie mieć ręcznika na bramce tylko na przykład Tibo..
0
@Cvzx jakbym nie oglądał z Roma , Liverpoolem czy nawet z Interem to bym powiedział nie no niemozliwe
0
@Szmulek to my straciliśmy skuteczność albo zdolność grania tak. Zamiast lepiej to jest regres
0
@Starrk remis da nam tylko możliwość później zremisowania dobrze liczę ? Bo jeśli z Realem zremisujemy a później coś przegramy to jest po tytule
0
@barejant Garcia też miał strzelić bramkę, Araujo miał pokryć, Martin miał wywalić piłkę , a Yamal miał zrobić tak żeby strzelić , albo na te 2minuty zwolnić akcje. Wszystko to GDYBY.
UWAZAM ZE przegraliśmy przede wszystkim przez swoją niedojrzałość
1
@JimMorrisonFCB moja mama to uwielbiała pamiętam, sam chyba nigdy nie czytałem ale teraz natchnęło mnie by zaszczepić to córce. Od jakiego wieku mniej więcej to jest ?
1
@maatiixx no normalnie brukowa sytuacja.
Zasadniczo należy sobie zadać pytanie czy lepiej mówić to samo czy jednak co tydzień co innego, przykład: cpk źle a lotnisko mamy w Berlinie, a potem jednak jestem za CPK.
szukanie dziury w całym :)
2
@Tasde "Przy wyborach w których zawsze ktoś zostanie wybrany, brak udziału też jest oddaniem głosu. Nie sądzisz, że lepiej wybrać kogoś z kim choć trochę ci po drodze niż pozwoliić, żeby inni wybrali za ciebie?"
na la rambli a i w Polsce nie ma takiego pojecia jak "choć trochę Ci po drodze" tylko jest od razu RADYKALNY PISIOR, albo j*&any wyzwanca Rudego, albo wyznawca Sławusia i tak dalej i tak dalej... Kto nigdy nie użył takiego określenia wobec drugiego niech pierwszy rzuci kamień.
Z jednej strony więc zachęcamy by każdy wziął udział, z drugiej wysmiewamy i oceniamy jego wybór (najćześciej mając go za debila i idiote), stygmatyzujemy. Ot cała Polska a szczególnie ot cała La Rambla ;)
0
@Starrk powiem coś niepopularnego ale uważam że powinniśmy już teraz sprowadzić bramkarza numer 1. Wojtek niestety dla mnie jest do wyautowania a Ter Stegen powinien być mocnym numerem dwa, na przykład na puchar Króla. Potrzebny jest jeśli chcemy wygrać LM i wykorzystać Yamala w pełni bramkarz młody, z ambicjami. Pasujący do drużyny. Taki który doda coś EXTRA, nasi bramkarze tego nie zrobią, są sprawdzeni w tym że tego nie zrobią. Wojtek jest dobry jak strzelamy po 3-4 bramki w meczu. Ter Stegen również lubi dać babola lub zastygnąć. Bez bramkarza TOP nie wygramy LM. Kropka.
2
@Cvzx no każdy w zasadzie kojarzy Araujo jedynie przez to że w jednym/dwóch meczach powstrzymal Viniciusa.
2
@GTBTP tak, tak a potem wrzask o aborcję (promil społeczeństwa) oraz podejście do gwałtow (jeszcze dużo mniej niż promil) a widać jakie WYBIERANI PRZEZ TE OSOBY POLITYCY mają stosunek na przykład do niepełnosprawnych.
A teraz niech wejdzie Korwin i powie coś o niepełnosprawnych to będą się darli na pół La rambli :) Śmieszne to jest, gdzie politycy których uważają za moralnie lepszych mają to tak samo w d..pie
2
@directedbyfcb ale jak odcedzić tych zaangazowanych od niezaangazowanych? Przeciez w kampani to kazdy jest do rany przyłóż
2
@Romario87 no same dobre pomysły. Choć pewnie Perez bedzie miał przecieki kto beddzie sedziował :P Lapcio może też :)
2
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/starcie-indii-i-pakistanu-jedna-z-najwiekszych-bitew-lotniczych-w-historii/hdtgh6t,79cfc278
kurde wiem że to w sumie tragiczne, bo wojna itp, ale abstrahując od tego bitwa 125 mysliwców w powietrzu to musiało robić mega wrażenie. Oczywiście zakładając że można w ten news wierzyć.
0
@krol211 może,nie wiem. Trzeba się go pozbyć myślę że to jest jasne a ta nagonka na niego kto wie czy nie jest zamierzonym działaniem klubu. 100x wole od niego Christensena.
2
@krol211 nie przesadzajmy, Fermin też się przechadza, tam jest duży stres, w głowie setki mysli co i jak "zrobię" na co uważać, .. Tu uważam że gruba przesada
0
@mvks krychowiak
1
@NeroTFP1 no pełna zgoda, wszystkie przykłady, które podałeś są mi znane i wryły się już w mózg jako "swoje". Kampus natomiast nie ogarnąłem w pełni, bardziej kojarzyło mi się z jakimś obozem (z ang. camp) w ramach wycieczki :D no cóż niech będzie i kampus