mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO niby tak ale sam w tym cyrku bierze udział :)
0
@Wojciech123 bo już mu schodzi po coca coli :)
0
@Kgorecki2500 kto po pijaku nie nawywijał niech pierwszy rzuci kamieniem:p
1
@GTBTP no oczywiście, tam wchodzą koneksje związane z warszawskimi środowiskami i samym Okęciem, które wg teorii Macieja Wilka miałoby być zamknięty w przypadku utworzenia CPK. Jeśli nie zostanie zamknięte CPK okaże się niewypałem. (Maciej Wilk)
2
@GTBTP nie no Trzaskowski już jest za CPK bo czasy się zmieniły
0
@Pedri16Future Nico w tym sezonie opuścił 13 meczów z powodu kontuzji. Sporo. Biorac pod uwage cene może to jest szkopuł.
edit: jak dobrze widze na transfmarkt to Diaz opuscił meczów ZERO
0
@A4ron mam takie samo zdanie, ogólnie lekka beka z tego.
Wspaniale się czyta neutralny, niestronniczy ONET:
https://zapodaj.net/plik-ZJW03CrCvm
Potem ludzie mają wierzyć w wolne media.
0
@Aragorn33 brzmi to sensownie ale ludzie (te ~50%) po prostu Tuskowi nieufają, a co za tym idzie również Trzaskowskiemu. Komuś kto zmienia poglądy w zależności od wiatru z zasady nie ufa się, boisz się być zwyczajnie oszukany.
Boją się min wprowadzenia w życie paktu migracyjnego i liczą że wydarzy się coś co to zatrzyma ten proceder, szans raczej nie upatruje się w Tusku i Trzaskowskim tylko raczej po stronie prawej.
4
@Aragorn33 ale rząd pozostaje ten sam na te 2 lata przynajmniej. Więc niech dalej tak dobrze działają w UE.
kolega chyba liczy (i może dobrze mysli) że dobre pomysły będą przechodziły, a te potencjalne groźne i złe zostaną przez Batyra zatrzymane.
Wybór Trzaskowskiego będzie oznaczał że podpisze absolutnie wszystko co ekipa Tuska mu podsunie.
2
@Gaz w spektakularnych bramkach jest w czołówce w historii
2
@graco14 jak byłem na stadionie na meczu z Gironą to za nami siedział małolat z 10lat może i darł sie niemiłosiernie jak odgrywano ten hymn na stadionie. Nie zapomnę tego darcia do końca życia. Holendrzy siedzący obok mnie w trakcie meczu się przesiedli bo młody był tak głosny.
0
@clyde nie wiem czemu ale jakos po stokroc bardziej rusza mnie sprawa kawalerki niż to że ktoś jezdził się bić. Żeby kogos przykopał w 10 to co innego , ale w ustawkach przecież są sami "chetni" więc nie widzę problemu. A że to nielegelne.. jak to Tusk powiedział ogólnie nie można ale jak w młodości to rozgrzeszony.
0
@Irmscher10 ten sam donald groźnym wojownikiem?
https://zapodaj.net/plik-JQIs9ElscI
https://zapodaj.net/plik-zpA5xNM52b
https://zapodaj.net/plik-CCW0iOiMtJ
0
@BorzyKrzys wrzuci ktoś wreszcie jakies dowody na Batyra (na Tuska chętnie też zobaczę) ? ? Bo narazie wszedzie widzę że już blisko, już prawie mamy... pokażcie ktoś jakiś konkret że Batyr to Husarz z mieczem
1
@Karzel banalne pytanie zadam. Oni to odbudowali i dalej w tyym rejonie mieszkają? Serio? I za kolejne 15 lat znów odbudują?
edit:
"Odbudowa Joplin po tornadzie z 2011 roku była skrupulatnym procesem, który obejmował odbudowę domów, biznesów i infrastruktury miejskiej. Szacuje się, że koszt odbudowy wyniósł ponad 1,6 mld dolarów"
"Miasto zareagowało na zniszczenia szybko i zdeterminowanie, odbudowując średnio 5 domów tygodniowo. "
"ponad 100 000 osób zgłosiło się na ochotnika, aby pomóc w odbudowie"
"Odbudowa zajęła lata, a miasto stopniowo odzyskiwało swoją dawną świetność"
17
jedni zabijają się za Rafała, inni za Karola, a nikt im nie płaci im ani złotówki ;) O to są bohaterowi LR na których nie zasługujemy!
0
@arasz1819 przybije piątkę szogunowi
1
Nawrocki niezłą beke za**ał z Deklaracji Toruńskiej xD
0
@barteq mam podobne odczucia, uważam że to Mentzen wychodzi na naiwnego w tym wywiadzie czym troche sobie może zaszkodzić. Tu trzeba było prowadzić ten wywiad bardziej z pozycji siły, Stano by to ogarnął Choć nie wiem czy z Nawrockim akurat..
Ale wygląda na to że Sławek nie chciał go dociskać, chciał naprowadzić swojego wyborce na Karola
0
@michal26 ja również i mam wrażenia trochę takie jak napisałem. szpilki są ale Batyr się odcina właściwie od każdego z PIS i nie boi się poddać ich delikatnej krytyce (zapewne taki był zamiar) co tworzy obraz taki że są dobrymi ziomkami. nie wiem czy to dobrze dla Sławka jako antysystemowego. Godzi się tworząc taki obraz w tym wywiadzie że Batyr faktycznie jest niezależny niemalże.
Za chwilę cały beton PISu będzie wył na widok Nawrockiego uważając że on jest bytem oddzielnym. Są to moje luźne przemyślenia i po prostu zastanawiam się czy Sławkowi w jakimś stopniu wzrost się nie zatrzyma (na poziomie przejmowania wyborców PIS).
Zauważ że Sławek tu się mało wypowiada , głownie co mówi to " rozumiem" "no dobrze" . To nie wygląda moim zdaniem zbyt ekspercko. Batyr na swoim poziomie, bez szału ale nie ma tragedii , no póki co się nie kompromituje.
0
@michal26 a Ty w ogóle oglądasz?
0
czy rzeczywiście tą rozmową zyskuje Mentzen się zastanawiam skoro robi promocję Nawrockiemu. "bardzo mnie to cieszy". Na wszystko "hehe" / / / na wszystko pełna zgoda, i troche taki z poziomu przyjacielskiego ten wywiad. Po tekstach w stylu "obrzydliwe zachowanie Nawrockiego" w temacie kawalerki to mam teraz mieszane uczucia.
jest owszem krytyka PISu i być może to jest cel (w trybie rozpoczynającej się niebawem kampani parlamentarnej).
1
@mrboom a potem powiedzą że akcyza to nie podatek :)
2
@NeroTFP1 przecież to PO rządzi, skoro więc POWINIEN siedzieć to dlaczego nie siedzi? no albo są ku temu przesłanki, albo ich nie ma. Głupie gadanie w stylu Hołowni "jak wygram wybory to..." . .. No przecież rządzisz chłopie to działaj, a nie obiecuj.
1
@bezalkoholowy o 4 odjechało z Gliwic, mozna się rozgladac wszędzie jeśli tylko jest dobra wola ;) Nie zmuszam
0
słuchajcie mojemu koledze ukradziono dzis o 4 rano BMW 5 G30 (białe, brązowa skóra) tablice na SG, choć pewnie ich już nie ma.
Wiem że marne szanse ale gdyby ktoś coś widział stojące w uliczce , na osiedlu, zróbcie fotke i podeślijcie do mnie.
0
@RobsonPL wspaniały mecz Araujo z Benficą
0
@Safrani "Trzask powinien po prostu na konferencji, wiecu, czy co tam jeszcze powiedzieć w czym się z Mentzenem zgadza i już."
I tak zapewne się stanie. Rafał nie pójdzie do Mentzena bo to byłaby ujma na honorze prosić się o głosy ;) Sam ostatnim zdaniem to w sumie potwierdziłeś ;) zaś dla Nawrockiego byłby to mniejszy dyskomfort, ale mimo wszystko po tym jak mu Sławek nawrzucał o kawalerce od najgorszych obrzydliwców to też wątpie.
Myślę że to celowa zagrywka Sławka - nawet jeśli nikt nie przyjdzie on i tak "wygrał". Jeśli ktoś przyjdzie to w sumie też dobrze.
0
@Olo14 przecież tak głosuje większość ludzi. Trzaskowski jawi się im jako reprezentant europejskiej INTELIGENCJI w której oni sami chcą się pozycjonować. Dotyczy to z resztą również całej Platformy i Tuska.
Reszta tak jak napisałaś.
2
@MesQueUnClub96 "Też byłem Konfederatą, gdy miałem 15 lat. Tak jak piszę, olśnienie przychodzi w różnym wieku."
I powiedz co się zmieniło, co Cię odrzuciło? oprócz tego że jesteś gejem i z zasady nie pasujesz do światopoglądu konfederacji?