mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
cały internet huczy to w koncu jak było? Ukradł to mieszkanie czy co zrobił niedobrego? wsadził tego dziadka do DPS i omamił go biorąc mieszkanie? Niech ktoś to w dwóch zdaniach opisze ale FAKTY a nie domysły
0
@arasz1819 zasadniczo nie ma to znacznia i nie ma się czym podniecać bo kogokolwiek nie wstawią zrobi podobne wyniki a może nawet lepsze.
Moja babcia zatwardziały PISowiec nie była zbytnio przekonana do Batyra, także rzuciłbym hipotezę że dla PIS to nawet niezły move jesli go odstawią.
0
@Aragorn33 lada dzień ogłoszą Morawieckiego
0
@ali3gator a tu się zgodzę ale akurat drużyna Flicka nie ma z tym raczej problemu. Szczęsny też jak trzeba to wybija :D Zobaczymy! nie mogę się doczekać spotkania
0
@ali3gator raczej właśnie pełna kontrola nad piłką, ale na połowie przeciwnika oraz duszenia akcji przeciwnika w zarodku np poprzez faul :)
0
@arasz1819 zrobiłem ss jakby Wam się przydarzyło jednak pomylić :)
0
@clyde może powinniśmy szybko stracić bramke starym zwyczajem? Mam wrażenie że na tych chłopaków to działa napędzająco :) Jak to powiedział Yamal , jak strzelą 3 to my strzelimy 4 i tak niech grają. Szczerze jestem niemalże pewny że stracimy chociaż jedną bramkę.
Obym się mylił z ostatnim zdaniem:)
0
@Safrani no i widzisz jak nasi się dogadują. Nie ma dialogu między PIS obecnie prezydent a PO, obecnie rząd. Realnie żeby rządzić potrzeba więc by całą władzę skupiała jedna strona, wtedy reformy mają szanse bytu ale też są to reformy niekoniecznie w pełni zgodne z moim światopoglądem (gdyby wygrał trzaskowski). Do tych ludzi nie mam zaufania, ładnie wygladają tylko na zdjęciach. Działają dokładnie tak jak PIS a kreaują się na coś totalnie przeciwnego.
3
@Tridente2015 dokładnie. w środku Cabarsi, Inigo, boki Eric i Araujo. Eric mimo wzrostu umie grać głową. I podać też potrafi co może się przydać.
1
@Katalończyk 99 ostatnio włączyłem z KS jego jakaś ocenę Barcelony. Całe 13minut ale juz po dwóch miał niewiele do powiedzenia, komicznie amatorsko to wyglądało. Do przepychanek po alko z wujem się dobrze nadaje
0
@Safrani może i jest w tym racja, racja tez jest w tym że w sumie ten prezydent to w Polsce taki nieszczególnie istotny (choć każdy obiecuje że Polskę odmieni, co również jest ultrahipokryzją co np Hołowni wytknął mocno Stanowski).
W każdym razie mimo braków Mentzena ( tych interpersonalnych) nie byłbym w stanie zagłosować na Rafała bo od samego patrzenia na niego realnie mnie mdli. W mojej ocenie niesamowicie odrzucający typ, sztuczny, też nie jest tytanem intelektu, chorągiewka. Hołownia komediant, no dramat jest w kandydaturach. Jakbym miał nie patrzeć na poglądy a zdolności interpersonalne to wybrałbym kogoś z czwórki: Stanowski, Zandberg, i może Jakubiak choć to taki typowy "szlachcic" starego typu da się go lubić.
3
@Eklerek stres stres stres, gen gen gen
1
@Tasde kandydatów jest ~10. Który będzie lepszy?
Nawrocki? Teraz podejrzana sytuacja z mieszkaniami, wcześniej dziwna akcja z Batyrem, ogólnie człowiek niekoniecznie wielkiego intelektu, niekoniecznie wielkego formatu
Trzask "to się w pale nie mieści" zwany również chorągwią tuskową? Wielki pogromca rekinów, porzucający idee LGBT centroprawicowiec? Ciekawe jak mu się ląduje w Berlinie, a nie czekaj... teraz jednak CPK jest wylosowane i o dziwo tak chyba zostanie. Ma doświadczenie w stawianiu kładek i dobrych toalet.
Hołownia, druga naczelna chorągiew, wspaniały showman, wie jak zrobić dobre selfie, wie jak się zachować, kiedy się rozpłakać, a kiedy wbić przeciwnika w ziemie. On jedyny wie co obiecuje (również to, co aktualnie wysondowane lub wylosowane, wstaw dowolne)
Biejat? bez komentarza
Zandberg? Bez szans
Senyszyn? Jeden Stanowski wystarczy startujący dla beki
Jakubiak? Bartoszewicz?
3
zwykle cieszyłem się gdy Ferran wychodził w pierwszym ale jutro miałbym chęć widzieć jednak Lewego. Ktoś musi skakać do tych główek z Dumfriesem i tymi końmi z Interu. Jeden Araujo to nieco mało, a i on lubi czasem przegrać w powietrzu co pokazywał już niejednokrotnie.
0
@Foton coś wiadomo o przyczynach ?
0
@APTAPT inigo słabo na lewej
0
@Deathwing112 a zawinił gdzieś ? Przecież nie miał szans
0
@KrwawiaceoczyVEB no widać że to stres, skilsy jakieś widać ale musi opanować głowę
0
@Lewangoooolsky to nie tak hahaha, bo my możemy na tym ucierpieć. Już przed pierwszym meczem mówiłem że inter po 3 porażkach z rzędu będzie ultra zmotywowany na Barcelonę. Jak oddadzą lig eto wygryza ostatnie źdźbło trawy byle przejść dalej.
0
@eMBeeR niestety to się nie wydarzy
3
@Sulimo niby jasno to mówi ale moim zdaniem zbyt mało dosadnie, słuchałem tego i właśnie zdziwiło mnie to że jest to podawane tak przelotnie. W całych mediach temat tego karnego zdecydowanie za mało omawiany, bo Barcelona wygrała, jednak takie sytuacje nie mogą mieć miejsca. moim zdaniem to jest pokłosie zastraszenia sędziów przed meczem - ale że już po meczu ten temat jest tematem pobocznym to jest dla mnie lekko szokujące.
0
@Rastafarnianin może po prostu jest zoną Mentzena, bogatego przedsiębiorcy
0
@Sulimo komu i do czego
0
@D10SLEO ten maciak chyba coś bierze , ma taki mętny wzrok, błądzi gdzieś, ciekawe czym ruscy go faszeruja
0
@Gaucho Beletti w przyszłości będzie następcą Flicka, mówie Wam :)
1
@Torto daj znać mordo kiedy są mecze szczegół je rakieta kiedy gra i może Kids kiedy , dzieki
0
@Misugi14 zero emocji, wręcz rozczarowanie
9
Ta pierwsza bramka z poza pola karnego KOUNDE to chyba jako piłkarz Sevilli wsadził Barcelonie, pamiętacie ?
0
@clyde pełna zgoda, z oczu bije mu psychoza. Dobrze ktoś to napisał że piłka uratowała mu życie bo jakby nie ona to siedziałby w pace.
0
@matirix20 ja kojarzę to co napisałeś może z dwa razy gdzie Pedri był już wycieńczony. Nie ma co z resztą patrzeć na wymiar pojedynków jeden on jeden bo w ich przypadku to nie na przełożenia na grę zespołu. Natomiast przełożenie gry Pedriego na zespół jest KOLOSALNE w porównaniu do Juda na Real, choć zagrał jak na Real wczoraj niezły mecz.