mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
0
@Lisek 250kkkkkkkkk
1
@partymaker dokładnie, Inter wyszedł na nas jak na mecz o życie i nie był faworytem. Po pokonaniu Barcy co by nie mówić przy odrobinie szczęścia (ucieczka ze stryczka) może wyszli z roli Underdoga co zadziałało na ich niekorzyść. PSG też nie pokazała tych wad co Barcelona, mając równie dużo co Barcą atutów z przodu. Taka moja luźna ocena.
Przegrana z Interem w takich okolicznościach boli, ale "pociesza" mnie to że nie był to finał, A pokonać PSG byłoby ciężko z naszą wysoka obrona i Dembele i Doue z przodu. Takie są fakty. Cieszę się szczęściem bądź wygrana Louisa, niesamowity z niego człowiek. Czy on już przebił Guardiolę ? Może nie ale Dwa tryplety to niesamowity sukces
0
@Alex1995 ok dzięki za info, czekałem na ten konkret i wiesz co ja też nie napiszę i tez nie mam pojęcia kto wygra i wiesz co.. nikt tego nie wie
0
@SelloutCrowd obecne straszenie raczej polega (jeżeli już) na straszeniu nazwijmy to ekonomiczno gospodarczym. O poziomie militarnym raczej nikt nie mówi. Między Polska a Niemcami jest zblizona zalezność jak miedzy Ukraińcami a Polska. ;) Tyle że Niemcy realnie mają dużo większy wpływ na Polskę, mają więcej narzędzi niż my względem Ukraińców.
3
@SelloutCrowd "strach zakorzeniony w PRL i glebokiej komunie, ze zły niemiec przyjdzie na ziemie, wysiedli i zostaniecie z niczym. Muszą minąć pokolenia zanim ludzie sie z tego wyleczą."
serio to napisałeś? A nie wydaje Ci się że nie "lubimy" niemców za wszystkie nieludzkie krzywdy wyrządzone w czasie II wojny światowej? Za wszystkie krzywdy na Polakach w latach poprzednich, za wojny z krzyżakami gdzieś tam w dalszej kolejności. Meritum jest takie że zawsze z nimi wojowaliśmy, a w czasie II wojny światowej potraktowali Polaków w sposób NIELUDZKI co cięzko nam zapomnieć? Do tego dochodzi (i tu faktycznie w czasach PRL głownie) właśnie ta wyższość która akurat nieco zanika, czas robi swoje, rozwój Polski robi swoje.. Natomiast w PRL było to realne - dlatego ich nie lubimy/nie lubiliśmy. To jest proces i na nowo oswajanie się z Niemcami oczywiści wciąż trwa.
0
@Baroo66 a taka frazę jak PANIE REDAKTORZE CZASY SIE ZMIENILY pamiętasz ?
3
@MesQueUnClub96 myślisz że jak jest się dymanym w nieco czystszych białych rękawiczkach to jest lepiej? uzywam "dymanym" w znaczeniu przenośnym, nie odnosze się bezpośrednio do Ciebie
0
@NeroTFP1 trzeba przyznać że tak jest, Berkowicz stał sie po prostu takim Giertychem Mentzena, o czym sam w innych słowach Sławek mówił (użył chyba sformułowania pies gończy). Każda partia ma takich swoich pieniaczy internetowych / tweeterowych i w konfederacji jest nim Berkowicz. Osobiscie nie jestem za tym no ale cóż..
0
@Frimpong Leo spoko koszulka
71
@arasz1819 jakie trzeba mieć nudne zycie żeby dzień w dzień napie**lac ta sama propagande? też lubie politykę i te sprawy ale:
po 1 nie takie pierdoly jak ten post! szanujmy się
po 2 ile można? ? ?
żenada. Dorośli ludzie.
1
@Aragorn33 jako prawnik powinienes mieć ciekawsze rzeczy do roboty niż takie $%^@#$^&wno
0
@Toretto Dodi a czy to Ty?
0
@Szlag ale Batory był Węgrem, to nie może byc!
1
@Toretto bo zasadniczo wiekoszość "ekspertów" z marszu przypisawała elektorat Sławka Nawrockiemu. Jak widac będzie mniej więcej pół na pół, z jakimis odchyłami. Tak więc głosy Nawrockiego + Brauna i częsci Mentzena nie wystarczą raczej żebyt pokonać Rafała z głosami raczej wiekszości lewicy + mniejszej częsci Konfederacji. Tak ja to czuje ale rozumiem że w sumie Ty też możesz mieć rację.
1
@panczo też głosowałem na Mentzena ale raczej wstrzymam sie od głosu, albo Mentzen Bosak albo "nikt" ;) my opinion
Tak zdaje sobie sprawę że brak głosu to troche jak głos na Trzaska. Trudno.
1
@Foro tak ____________________
4
@Comentateiro specjalnie dla Ciebie wierszówka.
Publikowałem wcześniej wpis Winnickiego, teraz InfoPiguła:
Celem nie jest obrona Nawrockiego sama w sobie, a raczej zwrocenie uwagi na stronniczość mediów takich jak TVN, onet, czy też TVP. Własciwie każdych mediów..
"Dzisiejszy zmasowany atak Onetu na Nawrockiego serią nieudowodnionych tez zarzucających kandydatowi na prezydenta RP sutenerstwo, w sytuacji gdy przewaga 1 kandydata nad 2 jest "o włos", pokazuje jakie skutki generuje, gdy jedne z najważniejszych mediów w dużym europejskim kraju należą do konkurencyjnego jeszcze większego kraju - Niemiec.
I to w sytuacji, gdy ten właśnie kandydat zapowiadał dążenie do serii przedsięwzięć, które mogą być nie na rękę państwu, z którego pochodzą właściciele Onetu.
Ten wpis nie wyraża poparcia dla żadnego kandydata. Bo wg mojej oceny żaden z tych 2 kandydatów nie nadaje się na Prezydenta RP.
Ten wpis podkreśla, że Polacy muszą polegać wyłącznie na polskich mediach. Im bardziej oddolnych, tym lepiej. Takich jak my.
Atak Onetu jest bardzo poważny - może zadecydować o całej przyszłości Polski, w sytuacji gdy ważą się 2 skrajnie odmienne wizje jej rozwoju. W idealnym świecie, w razie gdyby Onet nie udowodnił swoich tez, powinien zostać zdelegalizowany lub znacjonalizowany, powinien zostać objęty listą przedsiębiorstw o strategicznym znaczeniu, tak jak TVN przed chęcią kupna go przez podmiot z Węgier. Oczywiście w kartonowym cyrku w jakim żyjemy, gdzie wolność i prawo służą często anarchii lub dywersji ubranej w górnolotne hasła, to niemożliwe.
Powinniśmy stworzyć presję społeczną na Onet, by udowodnił swoje tezy, tak silną i pamiętliwą jak na sprowadzenie Sebastiana M. z Dubaju do Polski. Ponieważ jeśli Onet tego nie udowodni, byłoby to działanie z zakresu wojny hybrydowej. Dlatego mam nadzieję, że Onet jest w stanie udowodnić w najbliższym czasie swoje tezy.
(nie, ten wpis nie udziela poparcia dla Nawrockiego i nie mamy pojęcia, który kandydat długoterminowo okaże się "mniejszym złem", mi prywatnie nie odpowiada żaden z nich. Ani trochę. Ten wpis mówi o zagrożeniu dla demokracji, jakim jest wpływ obcego mocarstwa na wybory w Polsce i o patologii jaką jest, gdy największe media w Polsce są w obcych rękach. Jest to patologia nawet większa, niż media w państwowych rękach. Najpierw należy udowodnić, a dopiero potem atakować, nie odwrotnie!)"
Infopiguła
0
@PeteR10 to ja nic nie płaciłem.. może jakiś inny temat to jest. No w kazdym razie współczuje. Już nie korzystam z tej strony i na pewno tam nic nie zamówię póki jakiegoś normalnego systemu zamawiania nie stworzą przez stronę internetową.
0
@Deathwing112 media to najwieksze gówno w dzisiejszym świecie. Wystarczy wejść na onet i zobaczyć w 10 z 11 okienek ryj Naerockiego. Oczywiście każdy negatywny. Nie twierdzę że chłop jest krystaliczny, ale stronniczość i nagonka równiez jest widoczna gołym okiem. Troszkę na mniejszą skalę ale na kanale zero czy radio wnet w drugą stronę.
Na prawde nie ma niezależnych mediów, nawet jeśli nie są jakiś sposób dotowane (te media) to dziennikarze tez mają jakieś swoje okreslone poglądy (Stano, Mazurek, czy nawet Rymanowski - choć ten ostatni najlepiej z nich się kamufluje i trzyma pozory neutralności za co szacun)
0
@PeteR10 dwa razy próbowałem tam zamówić bluze, , wg opisu miałem wysłać maila . Jednego roku wysłałem, i zostało bez odpowiedzi. Po pól roku mi odpisali czy dalej chce bluze! :D wyśmiałem ich ale najgłupsze jest to że niedawno puścili jakąs równie ładna serie i stwierdziłem no kurde spróbuje jeszcze raz. i wiesz co, stało się to samo. Zero odpowiedzi po wysłaniu maila na ten alias coś tam cloth. Żenada, amatorka. Trzeci raz nie spróbuje.
0
@Gaucho taktyczny !
0
@Kgorecki2500 Autorytet o który nic nie robiłem. Magda trzymaj się, jesteśmy z tobą.
0
Dzisiaj Najman wyzywa Tuska i Trzaskowskiego w formacie 1 vs2 . Tusk nie odrzuca intratnej propozycji. Róbcie screeny
0
@Aragorn33 no dlatego powinni to zweryfikować bo na moje nie będzie dowodów. I cała narracja upadnie. Dawać, wyjaśniać.
0
@Aragorn33 nie chce się czepiać ale czy "podpisane oświadczenie anonimowych świadków" to nie dwie wykluczające się rzeczy? Albo jest podpisane, albo anonimowe, no chyba że postawili jako podpis krzyżyk, to wtedy ok :)
2
@Safrani mam mieszane uczucia ale raczej wygrywa wersja że go Sikorski załatwił, za dużo ludzkich odruchów pokazał Sławek co się obróciło niestety przeciwko niemu. Dla światłego człowieka nietrudno powiedzieć że nie zrobił nic złego, natomiast większość napaleńców zobaczy to co chciało zobaczyć. Winnicki też przyznał że te piwo to niestety błąd Sławka, bez jakiejś większej krytyki. Ja się z tym zgodzę, pomógł po prostu tym Platformie.
1
@Toretto też miałem takie wrażenie. Ale za mało jednak zrobił Trzaskowski by powiedzieć jednoznacznie że wygrał, także taki wynik jest korzystny dla Batyra
1
@Barcafan2020 nikt nie przegrał z kretesem, mieli swoje słabsze i lepsze momenty. Dla mnie klasyczny remis, kwestia subiektywna.
0
@Kinginiesta ale pustaczek Karol właśnie to zrozumiał haha