0

@vangoor @Safrani dzieki Wam

0

mam pytanie, czy do uzytkowania internetu mobilnego poprzez router mobilny potrzebna jest specjalna karta sim, czy też na przykład jak wsadzę do takiego routera zwykła karte sim z tmobile na kartę z której można dzwonić i jest tam pakiet internetu to będzie działać?

0

Frankie odbiera pewnie tą sytuacje z Matsem osobiście, bo sam był przecież ostro wypychany z klubu i wydawało się że nacisk jest tak duży że odejdzie. Z nim jednak było odrobine inaczej.. był dużo młodszy niż Mats obecnie i nie miał takiej historii kontuzji, a dodatkowo w pomocy powiedzmy możesz obskoczyć dwie/trzy pozycje. Bramkarz jest jeden i to głownie jeden może grac. Tu Mats ma zdecydowanie gorzej i raczej jest na spalonej pozycji.

0

@Safrani tak jak pisałem wczoraj, mimo że nie był to nóż uważam że karanie w tej syttuacji policjanta da kolejny powód do tego, byśmy obserwowali tak nieudolną policję jak w tej akcji pod biedronką. To nie komuna, potrzebujemy sprawnie działających służb, w tym policji.

4

@Roobo Rekin grał stosunkowo krótko ale strzelił dużo :) dobry mecz Rekina. Marcus też fajnie wyglądał, dużo się działo. Dużo goli. Obejrzysz skrót ;)

0

@Sapos93 nie przesadzajcie, strzelił, czuł że strzeli i tyle.

0

po meczu siatkówki piłka nożna jakaś mniej ciekawa, przerwy w grze .. eh starość.

0

@tbas pewnie takie też były zalecenia trenera, żeby uspokoić i uszczelnić.

0

piekny Christensen bardzo mu kibicuje + repka Polski wygrywa 3:0 z Japonia po dobrym meczu, w trzecim secie 25:12.
Dodam że wynik ostatniego seta nieco zaciemniający obraz. Drugi set 26:24 a w pierwszym mega ciężka walka i świetna (!) gra Japończyków którzy siedli w pewnym momencie po naszej wspaniałej grze. Blok dokończył dzieła.

1

@Nhyz sytuacja zbliżona do Vermalena.. szkoda, lubie go.

1

@La Pulgaa dokładnie, no chłopaki się jarają nie odbieram im tego ale jest tak jak mówisz ;)

2

pieknie teraz Fornal pokazał Japończykom techniczną siatkówke w kluczowym momencie.

0

@Safrani właśnie widziałem nawet filmik. Na pewno gość jest białej rasy. Przykre, mam nadzieję że teraz pojawią się jakieś pikiety na ulicach wspierające policjanta, żeby czasem nie wylądował za kratami.

0

@Kinginiesta przeczytałem dokładnie i twierdzę że spokojnie można tak interpretować twoją wypowiedź jak ja to zrobiłem. Choć rozumiem teraz że miałeś na myśli coś innego.
Wracając do rzeczy, logiczne że u nas statystyka jest inna bo JESZCZE nie mamy takiej liczby przybyszów co Szwedzi. Szwecja to tylko jeden z krajów mający problem ze wzrostem przestępczości, na prawdę chcesz być ślepy na Paryż, na Kolonie , Berlin czy Birmingham? Na podstawie tychże miast i państw zakładam że wzrost migrantów z krajów tzw południa walnie przyczynia się do wzrostu przestępczości! a co gorsza migranci są podatnym gruntem werbunkowym do akcji sabotażowych (na przykład podpaleń) jakich w Polsce w ostatnim roku kilkadziesiąt. W mojej firmie również tak na marginesie mieliśmy kilka dni temu dziwny pożar , a pracuje tu z 10 lat.

0

@Safrani no zawsze się stało, natomiast jestem zdania że Polak jest wybrykiem, a imigrant chciałoby się powiedziec standard. A co mam tu na forum pytać czy komuś coś się nie stało, nie ma tu w zasadzie rodzin więc co by to zmieniło ta czysta kurtuazja.. Żal mi zawsze każdego kto ginie z rąk wariata ale wydaje mi się że pytanie i opisywanie tego żalu na forum nic nie wniesie, a wniesie świadomość jakiej narodowości był ów wariat.

0

@Kinginiesta jesteś Szwedem że mówisz u nas? ;) rozumiem , o piłce się też więcej nie wypowiem bo nie jestem trenerem, piłkarzem , ani dziennikarzem.

0

@tbas cięzko mi cokolwiek więcej powiedzieć, powielam informacje który wysłuchałem w ostatnich dniach od M.Budzisza oraz Z.Parafianowicza. Możesz sobie puścić Zbyszka u Mateusza Lachowskiego tam był ten temat wspominany choć też dośc lakonicznie. Zasadniczo jednak jest wsród polskich ekspertów zgoda że cios wymierzony w NABU jest dużym błędem w Zelenskiego.

1

@tbas korpucja , korupcją ale tam też wchodzi wątek taki ze w tym NABU mocno ulokowane są amerykańskie wpływy.

2

@Safrani dobre :) Wszystko możliwe, nie wykluczam niczego. Warto by tylko także na przykładzie hmm Szwecji spojrzeć w statystyki za ile przestępstw odpowiadają na przykład imigranci oraz potomkowie imigrantów, a za ile księża.
Przestańcie ludzi wokół i siebie samych oszukiwać że to to samo. Nie to nie jest to samo, jakkolwiek mocno byście nie nawidzili księży.
I w sumie nie mam jakiś wielkich chęci bronić duchownych, wielu wsród nich ludzi złych, ale na litość...
Wczoraj słuchałem wywiadu u Rymanowskiego gdzie przytoczony był kolumbijski profesor, który ubolewał nad tym jak to najgorszy sort ściągamy do Europy (do Polski).
NIe rozstrzygam tez że napastnik z tego wątku był imigrantem, być może nie. Statystycznie jednak należy mocno zakładać taką możliwość. No po prostu wychodzi to z rachunku prawdopodobieństwa (nie, nie podam wzoru)

0

@gumaz narodowość?

1

@Laminedependencia akurat Eric nie zawsze dawał radę ale ostatnio dłuższy czas zdecydowanie faktycznie tak

2

króciutko z nim :)

0

@takisobiektos 1,4 mld chinczyków potwierdza to

34

@tbas przeczytaj jeszcze raz ;)

0

czasem lubie poszperać w archiwach prasowych, rzućcie okiem na taki oto artykuł:

https://www.rp.pl/publicystyka/art7281841-jak-giertych-zostal-przyjacielem-sikorskiego

nie zawsze interesowałem się polityką, dziś oczywiście też wielu rzeczy nie wiem, ale że Sikorski był ministrem w rządzie Kaczyńskiego to ewidentnie przegapiłem. Przegapiłem również to że Giertych to dobry kumpel Radosława i to od lat ;) Być może tak właśnie znalazł się w platformie.
Warto rzucić okiem na ten artykuł i samemu wyciągnąc wnioski jak scena polityczna się zmieniła ;)

0

@Hshdhrhdh u mnie git, sloneczko , 22 stopnie, lekki wiaterek (chłodny). Ogólnie pogoda TOP

2

@Safrani no dokładnie o to chodzi. Ten kolumbijczyk czy wenezuelczyk co wydłubał oczy dziewczynie z Torunia, a następnie ją zabił był na wizie turystycznej. Ci ludzie muszą być DOKŁADNIE skontrolowani w czasie przyjazdu , a moje osobiste zdanie jest takie że w idealnym świecie służby wpuszczają do kraju tylko tylu osobników ilu są w stanie w jakiś sposób monitorować. Nie chodzi by każdego sledzić, ale by COŚ o nim wiedzieć i w razie czego móc wyśledzić. Obecnie to jest dziki zachód, to jest niedopuszczalne

0

@Safrani niestety musi to wybrzmieć , zagrożeniem nie jest nielegalna imigracja ale IMIGRACJA NIEKONTROLOWANA w ogóle, również ta legalna, bo ta legalna również nie jest w żaden konkretny sensowny sposób kontrolowana. Zasadniczo nie jestem przeciwny imigracji ale tylko na takich warunkach jak na przykład robią to Szwajcarzy. Jestes potrzebny na rynku, masz zawód, ok, obywatelstwo tylko jeśli mieszkasz ileś lat w kraju (chyba 10 to jest w szwajcarii) + kilka lat zamieszkanie pod jednym adresem. Natomiast absolutny sprzeciw dla tego co jest obecnie (w stylu Merkel , przyjedzcie, potem sprawdzimy kim są, OD CZEGO MAMY SŁUŻBY)..

0

@gumaz otóż w kryzysowych sytuacjach tak

0

@ACRAB95 wygląda na to że ma wywalone już na to. Coś tak już wygrał, swoje lata ma, dziecko ma, rozstanie już też poważne ma za sobą z matką swojego dziecka. Ma nową młodą kobietę.. jak widać piłka to nie wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?