2

@Metempsychosis rozwiń temat Sikorskiego.

0

@Xpert77 jest bezposrednio przy rekonstrukcji

1

@bolinho89 Lublin, Toruń, Bydgoszcz, Sandomierz, Opole, Kazimierz też jak pisza jest świetny choć to małe miasteczko. Krynica Zdrój spoko.. Lidzbark Warminski (sam mam w planach). Może Rzeszów? Krościeńsko nad Dunajcem też polecam!

1

@blakkudium coś suchszego na poranek:
wiecie co łączy Viniego i te wszystkie d*py? wszyscy Mają czym oddychać.

3

@Ojciec5tkidzieci cooo? matko ale ludzie maja na**ane w głowach, "dino kojarzy się z obrzezami" haha ;d jajek też nie jedzą i mąki, bo zbiory są na wsiach :D co za beka ;) a Dino super sklep. Cenowo bywa taniej w biedronce, ale jednak w Dino jest dużo produktów typowo polskich, wręcz niszowych, za co co bardzo ich cenię. W biedronce np nie kupisz wody Ustronianki 5l , w Dino za to tak. Nie mówiąc o naszych pysznych polskich kefirach OSM Jarocin itp. W biedrze jedyny sensowny to Krasnystaw ale jest dość drogi jak na kefir.

0

@pikass14 no bo pewnie to ukartowana akcja a nie że schowali samolot do kieszeni. Jesli jest tak jak wyżej pisze kolega, samolot był przedmiotem sporu pomiędzy USA a Angola no to pewnie amerykanie zatroszczyli się o "swoje" dobro. Wylądowali u siebie ale nikt nic nie widział. To nie jest trudne..

4

@pt9 krótka droga do grobu kolego. Nie martw się zyję podobnie i nie pochwalam

0

@Kgorecki2500 jeden z pierwszych artykułow o panu Żurku jaki znalazłem: https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/sedzia-waldemar-zurek-gnoja-mnie-systemowo-regularnie/dpwkmd0

Widać więc że gościu bezpartyjny antypisowiec. "gnojony przez pis" :o

0

Cześć, poradzi ktoś jak ogarnąć internet mobilny do domku? Brac bezpośrednio od operatora jak T mobile, czy raczej to zdzierstwo i jak w przypadku tel lepiej kupić zewnętrznie routerek?
Kolejne pytanie, czy taka zwykła karta SIM do telefonu będzie działać w routerze czy to jest specjalna karta typowo pod internet?
Może ktoś jakieś rozwiązanie kompleksowo polecić?

53

@reakwon demokracja jest dobra jak wygrywaja Ci co trzeba, nie znales?:)

2

@Kaktusek w moim idealnym świecie tak funkcjonuje w mojej ocenie klub piłkarski, jakkolwiek kuriozalnie by to nie zabrzmiało :D bez żadnych transferów, tylko szkolenie młodzieży.
Oczywiście zdaje sobie sprawę że ta młodzież w jakiejś sporej cześci to również transfery , tylko na mniejszym pułapie

0

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/jedno-zdj%C4%99cie-pogr%C4%85%C5%BCa-by%C5%82%C4%85-%C5%BCon%C4%99-profesora-zamordowanego-w-grecji-zrobi%C5%82a-je-kilka-godzin-przed-zab%C3%B3jstwem/ar-AA1INf4q?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=c6630be345f3454b9a6cb30dd3788ae4&ei=30

Jak stracić rodziców w parę chwil. Masakra, wiem że to artykuł z faktu ale jak można zlecić morderstwo swojego meża... a do tego tak nieudolnie że jeszcze się idzie siedzieć. W mgnieniu oka dzieci zostały sierotami, dodam że blizniaki.

2

@RafiVeB cóż szkodzi obiecać.

0

@Walpiano musze to napisać choć już padło. Tusk kłamał? Stare , znałem.

0

@agaFCB nie odzywa się bo coś odwalone było (przez Ciebie) , czy po prostu ma Cie w dupie? Jesli przypadek 1 to dobrze że napisałaś. Jeśli przypadek drugi to bardzo zle że napisałas :)

10

@PatrychoO niczego nie jestem tak pewien jak tego że ten gość idzie bardzo bardzo szybko śladem Kaczyńskiego. Jak to mówi młodzież: niezła odklejka. Bo tak najbardziej PISowców wpieniło zwycięstwo Igi itp, Pan Murański, postać znana potwierdza.

0

@Hadziuk osz w morde az sprawdziłem co to jest za wybryk :D niezłe, ja bym chyba sie bał w tym spać :D

1

@manero polityCZKA

0

@michal26 matka kryje sprawcę? ze strachu?

0

@tbas też coś tam czytałem o tym ostatnio w związku z wydaniem tej ksiązki przez dziennikarzy onetu. No cóż raczej policja jest w to zamieszana, jakiś policjant być może jeden/możśse inni pomagali w zacieraniu śladów. Było coś z tym Krystkiem chyba, tzn on miał kolegę policjanta który też znał się z Iwoną.

0

@ProMILs ok czyli jeśli stacjonarnie jest w R golu stadium to można brać ? Jest to to samo co w la.botiga ?
A po czym rozpoznać replikę ?

0

@Rifek właśnie ja też nie widzę ich na stronie, ale kumpel widział stacjonarnie dziś i mierzył za 400 z hakiem podlinkuje fotkę zaraz
https://zapodaj.net/plik-9EebgZSZ54

0

@ProMILs no dobra dzięki za odpowiedź ale w R Golu te koszulki kosztują 400 coś złotych a w oficjalnym są dużo droższe, o co chodzi ?

0

Koledzy and koleżanki potrzeba pomoc w zakupie koszulki FCB na urodziny i przy okazji mam być może głupie pytanie:
Jak to jest że z oficjalnej strony fcn znikają koszulki FCB w jeden dzień te nowe, a w R golu (podobno!) można taka kupić od ręki ?
Czy może to jednak nie jest to samo , czym to się różni? Powie ktoś coś ?

0

0

@Maker0 a co ma klub do tego że np zabrania zawodnikom sportów ekstremalnych?

1

@Jakchcesz @mekston rozumiem że zatrudnianie pracowników za 0,01 USD na godzinę przy najcięższych pracach również popieracie, bo w końcu sami się na to godzą. Tak?
Ja nie mam nic przeciwko temu że Yamal imprezuje. Sam robiłem różne głupie (z dzsisiejszej perspektywy) rzeczy. Natomiast nigdy nie bawiłem się drugim człowiekiem (czytaj głosem Bora), nie traktowałem go jako gorszego, poziom niżej.
Poniżej ciekawostka:

https://ciekawostkihistoryczne.pl/2021/07/01/ludzkie-zoo-czyli-podgladanie-dzikiego/

Na koniec powiedzcie mi lub spróbujcie okreslić czym mógł kierować się Yamal zatrudniając na swoje uro tych karłow ? W jakim celu to zrobił, spróbujmy pobawić się w dywagacje DLACZEGO akurat ta grupa?

3

@Deathwing112 są takie aspekty jak moralność, godność, etyka. 3/4 dzieciaków tutaj zachłyśniętych dobrobytem raczej tego nie rozumie. Rodzice zwykle na wszystko pozwalali, sami nie dawali przykładu jak zachować się "jak należy". Czego oczekiwać.

0

@BorzyKrzys no był swojego czasu dosyć rozpoznawalny w środowisku lekko trancowym ;) a tej historii nie znam. Co to znaczy odwaliła ekologia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?