1

@draxidox @Safrani świeża sprawa.
na pytanie o Niemcy i ich stosunek do sytuacji na polskiej granicy A.Fedorska odpowiedziała: "Niemcy są poruszeni obecnie brutalnym atakiem 4 syryjczyków na niepełnoletnie dziewczynki na odkrytym basenie, serwis dziennikarski chciał zataić narodowość tych osób. Na wielu odkrytych basenach trzeba było wprowadzić ochronę, bo nie można było tam normalnie przebywać. To jest duży problem w Niemczech. Do takich ataków dochodzi dzień w dzień, one dotyczą ich codziennego życia"



0

@Matheu12 te WORDY to jest mafia niezła. Uposażyli się na tym dobrze, egzaminatorzy i dyrektorzy.

0

@Ronaldinho10theking niestety probujesz mi dalej wcisnąc problem którym sam posiadasz. Facet napisal komentarz ze NAWET ze zdjęc wygl;ada tak i tak, co chyba jasno sugeruje że są również inne przesłanki? Ty za to uczepiłeś się że oceniamy go TYLKO ze zdjęc co jest nieprawdą i twoim blędnym odczytaniem tematu ;) chcac nie chcac ludzie beda oceniac i rowniez na podstawie wygladu zachowania, i zapewne sam to robisz ale palisz greka teraz że nigdy w zyciu, jak tak mozna ;)

1

@Safrani znasz moje zdanie nt Bosaka i tu tez o nim wspomne bo jest chyba jedynym posłem który jest od początku zaangażowany w ten temat, od początku go sledził, alarmował, jeździł po placówkach przygranicznych. Wierzę że Ruch Narodowy akurat takich tematów nie odpuści. PIS to inna bajka, wiadomo że oni więcej pijaru niż roboty właściwej.
@jacobFCB dobre spostrzeżenie , konfederacja jest autentyczna i mimo drobnych (w skali afer w kraju jakie mieliśmy) wpadek, nie skompromitowali się , nie ciągną się za nimi Amber Gold, Polnordy czy inne afery wizowe. Jeszcze nie rządzili, są czystą kartą i niosą przy tym postulaty które coraz mocniej chwyta społeczeństwo.

1

@Safrani a bedzie tylko gorzej dla KO bo oni nie zrobią już porządku z naplywem uchodzców. Sytuacja będzie sie pogarszać z roku na rok a ludzie będzie winić i słusznie rząd za zniszczenie bezpieczenstwa wew. Polski.

0

@Ronaldinho10theking obawiam sie ze to ty mozesz miec ta przypadlosc jak na czarne mowisz biale. jesli uwazasz ze ze starym Yamala jest wszystko wporzo to niestety wpasowujesz sie w przedstawiony przez siebie samego schemat.

0

@mrmiki to jest zdjecie Kanye Westa , nie moje ;) jak lubisz ogladac chłopaków to podeślę na priv, potrenujesz troche chwyt.
Ja go nie oceniam po zdjęciu. Facet napisał NAWET co sugeruje że jest to tylko jakaś tam kolejna łyżka dziegciu w tej beczce miodu ;) wystarczy trochę interesować się Barceloną i tym co wokół żeby wiedzieć że ojciec Yamala jest specyficzny. delikatnie mowiac.

0

@Ronaldinho10theking 10 osób jednak uważa przeciwnie

1

@wyrek co z tego że republika. Przekaz na żywo, żaden problem. Problem tylko dla hejtera

0

@norbi77 zobaczymy. To jest dopiero początek tej imigracji do nas i początek tak gdy na naszym terenie jest tak duża liczba podrzuconych przez Niemców (za naszą Zgodą) ludzi. Większa pula - więcej problemów. Polaków jest prawie 38mln a tych imigrantów ilu a takie zbrodnie. Spójrz na to tak, na procent.

3

@Encore przecież ten gość mówił że porozmawia z niemcami jakies pół roku temu albo dłużej. W tej samej sprawie. Czy ja mam jakieś deja vu.

https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/polityka/news-tusk-rozmawial-z-scholzem-o-incydencie-z-migrantami-pis-nie-daje-za-wygrana

1

@July_6_BcN ano właśnie. Rozumiem Ciebie jako kobietę tym mocniej:

https://www.onet.pl/informacje/onetkujawskopomorskie/nie-zyje-24-letnia-klaudia-k-kobieta-padla-ofiara-brutalnej-napasci-w-toruniu/hcccxmw,79cfc278

19letni na**bany wenezuelczyk sprawcą.
Ps: Ciekawe za ile ten wątek spadnie z rowerka za rzekome sianie nie wiem czego, bo ani nieprawdą, ani propagandą tego nazwać nie można. Sianie prawdy - dziś za prawdę do kąta.

4



Myślę że wszyscy powinni tego posłuchać bo tu niektórzy na forum ale także w życiu publicznym próbują zakrzywiać rzeczywistość.
K.Bosak mówił o tym od dobrego roku, alarmowała również dziennikarka Fedorska jak ten proceder dopiero się zaczynał. Dziś sami widzicie jaki jest skutek i jak wyglądają Wasze miasta.

2

@draxidox od dwóch lat mieszkam na wsi, 20km od Gliwic. Pochodzę z Gliwic, 25lat tu mieszkałem. Wczoraj pojechałem do centrum Gliwic "w odwiedziny" i powiem szczerze że jestem lekko w szoku. Inne miasto zapamiętałem a wiem (bo byłem ostatnio) że Toruń czy Kraków wyglądają jeszcze gorzej. Trójmiasto i WAWA / Wrocław pewnie też. Niestety. Mieliśmy spokojny kraj. Biedny ale spokojny. Mieliśmy. Teraz mamy bogatszy ale mniej spokojny będzie. Czyli taki wzorzec zachodni.

2

@Kgorecki2500 ile!? Gruba przesada :)

0

@maroon zdecydowanie

1

@RozowaPantera ja tak się budzę o 5:30 ostatnio

1

@Eklerek po prostu ciekawa konwencja, zabawa rapem, szczerość ale czy świeżość nie wiem..może tak :) w każdym razie interesujące i muzycznie miłe dla ucha. Wizualnie też. Aczkolwiek jestem zrobiony w uja bo jednak wierzyłem że faktycznie zakończy karierę :P tylko dlatego wykupiłem. Tak jak ja pewnie wielu i kasa się kręci. Mimo tego warto było

0

@Rafalloxfcb gdzie to piszą :P nie no mi się podobało muzycznie tak to ujmę żeby nie spoilerowac :)

0

@Rafalloxfcb spoko ja też, tak sprawdzałem. Nie będę nic zdradzał zgodnie z życzeniem autora. Jak oceniasz ?

2

@DonCarletto w golfie 4 miska jest nisko. Nie trudno o uszkodzenie

0

Kto oglądał performance Quebo właśnie teraz :)?

1

@Borneo i prosze jak daleko pada jabłko od jabłoni jednak.. jeden powinien siedzieć a drugi jak na standardy polskiej polityki WZÓR patrioty i obywatela, marszałek sejmu RP

2

@karci0 w tamtym czasie nigdy nie byłem zwolennikiem "skrajnej" prawicy. Daje w cudzysłowie nie bez powodu. Wywodzą się stamtąd również Winnicki i Bosak , którzy są dla mnie (jak na Polska politykę) jednymi z najlepszych. A Giertych jak widać to raczej Chorągiewka, który przytulił się do Tuska z powodu swoich problemów z prawem i afera POLNORD. To typ człowieka który dla pieniedzy i dobrobytu sprzeda własną matkę...

3

@Karol145 najbardziej merytorycznie w twoim poście wygląda to "xD" ;)
Brzoska to gość który przede wszystkim miał pomysł, chciałbym żeby takie pomysły mieli Polacy, wtedy nasz kraj mogłby się rozwijać i to w tym autorytecie jest kluczowe.

1

@Karol145 podaj swoje. Ocenimy. Uważam że Brzoska może być autorytetem , oczywiście że tak.

1

szczerze mówiąc już na prawdę nie wiem w co gra Giertych z Tuskiem mówiąc że do przejęcia komisji przycznili się Bracia Kamraci. Najpierw Tusk powołuję się na aktora Jacka Murańskiego, teraz to.. nie wiem chyba za cieńki jestem żeby zrozumieć te szachy 5d w ich wykonaniu (czemu to ma służyć). Czy chodzi po prostu o nadaniu sprawie rozgłosu? bo jak to inaczej wytłumaczyć. To nie sa jednak ludzie na tyle głupi przecież.. Myle się?

1

@DragonxNF moje dzieci znają Psi patrol czy kotki Gabi ale znają również i lubią taką bajkę jak Franklin :) sam ją lubię. Jest świetna. Mamy wszystkie książki. Fajny jest też Noddy. :) Też mamy dużo książek o Nodym.
starsza córka (7lat) szaleje za Pokemonami ;p jak tata;p tylko że ja miałem z 9 lat jak to oglądałem ale dziś wszystko jest szybciej...

0

@Karol145 zrównajmy również pensje wszystkim ludziom, tak by wszyscy realnie mieli tą średnią krajową :) Oczywiści Brzoska nie będzie zadowolony, wielu dobrych informatyków, inżynierów również.. za to Karina i Sebek? Jasne!

0

@MesQueUnClub_87 @buglikos ja mam z einhella i mam do niej 4 baterie 4aH.. ale szczerze nigdy na podkaszarce nie zużyłem nawet jednej baterii. Wydaje mi się że ona nie "żre" dużo, a po drugie dużo też się jej nie używa. Jak nazwa wskazuje służy do podkaszania brzegów, trudniej dostępnych miejsc. Ogólnie jeśli budżetowo to tego Einhella (jako zestaw kosiarka, podkaszarka +inne sprzęty) mogę polecić.
Ja mam wyżynarkę, piłę , klucz udarowy, kosiarkę i podkaszarkę. Najgorsza wyżynarka ale tez daje radę powiedzmy. Kosiarka raczej nie na duzą trawę, ale jak masz zadbany trawnik daje radę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?