2

@KrychaFCB wincyj inzynierów. inzynierów. Z jajami.

0

też miewał swoje słabe momenty ale ostatnie tygodnie miał bdb, oby wrócił na klasyk w pełni naładowany

2

@Cule1234 jakbym szukał roboty to też umowa minimum na 4lata :P

0

"Uniwersalny słownik języka polskiego" pod red. prof. Stanisława Dubisza (2006) podaje następującą definicję kampusu, cytuję: tereny i budynki amerykańskiego uniwersytetu, szkoły wyższej lub średniej"

szczerze to w mojej młodości a również byłem studentem nie spotkałem się ze słowem kampus. Raczej kojarzy mi się to z amerykańską komedią dla młodzieży xD

0

@CLS63AMG a la ligi nie ogladasz? czy tez sie już konczy xD rozjaśnij mi umysl pls

11

@arasz1819 widać że czerpiesz z tego niemałą przyjemność, piszesz w podobnym tonie od jakis 3-4dni, Nienawiść aż kapie. Nikt nie pójdzie siedzieć, jakby miał siedzieć to już by siedział. Przez rok nikogo nie posadzili (z wyrokiem) i nie posadzą.

0

@Krzysztof1987 tez mialem podobne refleksje

0

"W środę w Warszawie gościł nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz. Jednym z poruszanych tematów były relacje polsko-niemieckie w kontekście krzywd doznanych przez Polskę podczas II wojny światowej. "Wielka odpowiedzialność wynikająca z naszej winy pozostaje" — napisał niemiecki polityk po zakończeniu wizyty. Wypowiedział się też na temat ew. reparacji ze strony Niemiec."

Onet.pl


Niemcy przynajmniej w tak prosty sposób przyznają sie do swoich zbrodni, choc nic to nie zmienia jest to jakis gest. Nie to co Ukraincy.

16

@tomek8756 maja nas za idiotów

19

@Campeon87 jesli byl faul na martinie to byl to blad kluczowy i decydujacy o dogrywce

1

@jedrek7000 dobra nutka nie znałem tego :)

0

@Deathwing112 a podobno Hitler zwiał do Argentyny. Może to syn albo wnuk?

0

@Ojciec5tkidzieci De Jong nie zagrał jakoś tragicznie ale irytuje jego sposób prowadzenia piłki gdzie wydaje się że przyspiesza akcję i napędza ją a on zwalnia i podaje w poprzek boiska. Druga rzecz to niestety jego słabe warunki lub brak waleczności, moim zdaniem za duzo pojedynków przegrywa głowni, piłki stykowe itp

1

jedyne co choć trochę osłodzi mi przegranie w ostatnich 2 minutach będzie spuszczenie srogiego w***dolu białym. Z dwojga złego wole przegrać z Interem niż z drużyną Ramosa, Viniego, Bellinghama, Carvajalla czy Pepe

4

@Messibestplayerintheworld no strzelił w środek ale miał tą piłkę taką ciut za plecy co widać na zdjęciu że musiał minimalnie cofnąć nogę co mogło wpłynąć na kierunek uderzenia. Ehh Boze tyle nieszcześć w jednym meczu to jest niebywałe jaka piłka jest niesprawiedliwa.

1

@daro22 Jestem za, do tego Cubarsi Inigo i będzie ok. Najtrudniej dostępni to boczni obrońcy niestety oraz skrzydłowi. Na rynku szału nie ma

1

@Pawello328 ja twierdzę jeszcze bardziej radykalnie, tam nie miał być oddany strzał tylko przytrzymana piłka. Inter był zgnieciony mentalnie, oddając im piłkę podłączylismy ich. Błąd młodości. Messi by pewnie zwolnił , poszedł z piłką do rogu, wrócił do tyłu. i tak zleciała by ta minuta. No ale trudno winic młodego że chciał strzelić, po prostu NIEFART jak zwykle jest z nami

1

@APTAPT nie no Real odpadał bo był gorszy.. 1/8 aż po grób pamiętasz,.. My nie byliśmy gorsi, ba byliśmy może i lepsi. Pogrzebały nas błędy indywidualne i to trzeba wyplenić.

0

@Guapo do kiedy nie pojawi się ktoś, kto realnie go zastąpi. Miewa dobre momenty. Myślę że tym momentem będzie powrót Bernala i Cassado

0

@Safrani drużyna jako całość pokazała serce to prawda, za brakło zimnej krwi i niestety karygodne błędy indwidualne w defensywie pogrzebały finał. Już nie przesadzajmy z tą narracją że nic się nie stało.. no stało się, odpadliśmy a byliśmy minutę od finału. w tą minutę Yamal nie uspokoił , Martin wywalił się o własne nogi, Araujo nie pokrył od bramki emeryta.. Serce boli bo na prawde mogło być inaczej. Pozostał szczery ból, żal i rozgoryczenie.
Oby Real zapłacił ten rachunek.

2

Fort i Araujo pokazali że niestety nie są na tym poziomie i raczej nie będą. Blisko nich trzymają się Martin i FDJ choć tym dwóm dałbym jeszcze szanse.
moja ocena sytuacji na 3:3? Yamal nie musiał uderzać, piłka nie musiała odbić się od słupka na minute przed końcem. Dalej szybkie wznowienie z autu, Martin przewraca się o własne nogi (dlatego mimo dwóch asyst może być tylko rezerwowym) a Araujo nie kryje emeryta, co u niego jest normą. Przy bramce na 4:3 również miał swój udział gdzie dał się objechać i nie nadążył bodajże za Dumfriesem w z pozoru nietrudnej sytuacji. Nie winię żadnej jednostki bezpośrednio ale po prostu Araujo jest do sprzedania, Fort wniósł tylko nieporządek, nieporadność, złe decyzje i straty. Martin to tez nie jest poziom mistrzowski, jak napisałem mimo asyst.
Miejmy nadzieję też na tego Bernala ze będzie tak wymiatał jak przed kontuzją.

Ktoś wie czy wróci Balde na Real?

0

@HarveySpecter w 93 minucie wygrywaliśmy 3:2 . Dalej tak uważasz ? Ja uważam że oni to przegrali a nie wygrał Inter

0

@tomcias10 odp wysoko ustawiona obrona plus błędy indywidualne, obrońcy bardziej przydatni w grze ofensywnej niż defensywie

1

Też was irytuje ten pogłos że stadionu jakbym jakimś metrem jechał.

0

@Mezocyklon87 musisz wyciągnąć ten drewniany badyl bo uwiera cię mocno

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobrze pamiętam że z Arsenalem w 2005 albo 2006 w finale Beletti też grał za kogoś i był nominalnie rezerwowym??

7

Zaskakujące trochę że na ławce są nasi trzej najwyżsi zawodnicy, Araujo, Christensen, Lewandowski.
Flicku prowadź ale mam wątpliwości

0

@Tasde no dobra zakładając że tak było to ten chłop jednak to podpisał (emeryt)?

o widzę Sławek to dobrze opisał:

Nawrocki u Rymanowskiego przyznał, że nie zapłacił za mieszkanie Jerzemu Ż. i oszukał notariusza twierdząc, że już mu za nie zapłacił. Bo w akcie notarialnym umowy wstępnej jest oświadczenie, że zapłacił już całość, czyli 120 tysięcy złotych!



Twierdzi, że późniejsze przelewy za rachunki są spłatą tego mieszkania. A wcześniej mówił, że płaci rachunki w ramach pomocy.



Przejął mieszkanie Jerzego Żywickiego nie płacąc za nie! Wykorzystał starszą i schorowaną, będącą w trudnej sytuacji osobę, do przejęcia jego mieszkania.



Nie kupił go za 120 tysięcy, nie ma dowodów, że za mieszkanie kiedykolwiek zapłacił!


S.Mentzen

7

@Kgorecki2500 chyba wąsy przyjarał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?