mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore ostatnio mało śledzę siatkówkę szczególnie klubowa, co to za zawodnik ten Ensing ?
0
@ricardo0705 słabo Inigo ? No co Ty świetny mecz grał. Cubarsi i Pedri MVP tu się zgodzę. Rafinia słabiej ze względu na słabe strzały w momentach gdzie można było spróbować jeszcze rozgrywać, z resztą zgoda
0
@VeB 1899 czemu Bellingham zawieszenie ??
2
@novy1899 jak dobrze kojarzę to mają wpływ na ligę również
1
@Vurt i jeszcze te akcje z sędzia
2
A wszyscy tu byli tacy pewni że gładko 3;0 pykniemy real , a ja wtedy mówiłem, oj nie , nie ...
0
@ini_barca no i real wpierdzieli że stojącej
0
@Kuchar dla mnie to jest niepojęte że tam nie był gwizdnięty karny
0
@KrwawiaceoczyVEB oni się oboje tu trzymają i w takiej sytuacji nierozstrzygnięte (tak na logikę próbuje trochę wytłumaczyć tego sędziego)
1
@Mow_mi_Douglas moim zdaniem powinna
4
@DragonxNF bardziej jakby wielkie ptaszysko z góry spuściło gruz na jego łeb
0
@marcin62 jeśli chodzi o szczyt hipokryzji to zdecydowanie po płaczu nad Biblia i po tej akcji Hołownia go osiągnął
0
@kamiVeB masz na myśli Holowanie który niemalże nad grobem cykal sobie selfie ? Tak to żenujące , Brak słów. I ktoś z takim obyciem startuje na prezydenta , litosci
0
@lithotripter no a odkryła Marianna Schreiber, warto jej ufać i wierzyć, to postać ikoniczna.
2
powinni go z marszu wymienić, na moje oko on już jest zaszczuty. Kpina. Jutro żadna kontrowersja na niekorzyść Realu na pewno nie będzie miała miejsca.
1
@michal26 mery jane zawróciła w głowie
0
@PatrykBarca oczywiście.
0
@Azi równie dobrze mogą stać służby ukraińskie. Dałbym 50 na 50
2
@MesQueUnClub_87 ciekawi mnie kto cie tak oszukał że cokolwiek znaczysz. Nie chce Cie obrazić ale jeśli chcesz tak żyć to musisz to sobie zapewnić sam, poprzez swoja dobrą pracę. A nie oczekiwać że dostaniesz to za darmo :) niestety ale twoj smartfon z którego piszesz nie powstał z gwiezdnego pyłu ale został WYPRACOWANY jak i wiele rzeczy które uważasz za "dobrobyt". Ogarnij się , masz 26dni urlopu a pracujesz nie 64h jak Koreańczyk, tylko 48. Weź się za robotę a nie stękasz że cięzko
2
@draxidox dlatego idzmy na urlop, amerykanin zapewni bezpieczenstwo, unia dobrobyt.. a nie czekaj
0
@Transu96 kolego nie można napisać że mężczyzna w damskiej peruce i sukience to jeszcze nie kobieta :) Ba, nie można nawet napisać że jabłko nie jest gruszką. Także uważajcie na siebie, zło czai się wszędzie. Pozdrawiam z potencjalnej banicji!
3
No HIT, znow spadło :D wspaniały totalitarny klimat , buziaczki dla Was.
edit: jakbym sie nie odzywał to siedzę za niewinność
0
@karolszymek biorąc pod lupę naszą formę i formę Realu oraz pozostałe możliwości w tym sezonie + mental daje 55 - 45 dla Realu. Wiem pesymizm ale jakoś czuję w kościach ciężki mecz. Jeśli Yamal nie wejdzie na wyższy poziom to będzie ciężko, do tego jedna nieskuteczna pułapka offside i Vini / Mbappe sam na sam (a widać że nawet słabe drużyny z nami mają swoje 100% szanse np Mallorca)
1
@Safrani wtedy wchodzi polityczna połowa la rambli cała na biało i pokazuje jak powinno się rządzić :)
0
@LeoMessiiBarcaPepa ciekawe czy to zasługa pepikow czy jakiś ruski sabotaż
0
@Gronek zdróweczka
1
@draxidox Sławuś a gdzie Ci tam prawa ręka wędruje na 1 zdjęciu uuu
1
@Michael24 no powiem Ci przekonujący argument , oby tak było
0
@Eklerek na śląsku z tego co pamiętam benzyna koło 5,5-5,6
0
@Starrk ciekaawe jak zrobili to zdjecie