0

@Encore ostatnio mało śledzę siatkówkę szczególnie klubowa, co to za zawodnik ten Ensing ?

0

@ricardo0705 słabo Inigo ? No co Ty świetny mecz grał. Cubarsi i Pedri MVP tu się zgodzę. Rafinia słabiej ze względu na słabe strzały w momentach gdzie można było spróbować jeszcze rozgrywać, z resztą zgoda

0

@VeB 1899 czemu Bellingham zawieszenie ??

2

@novy1899 jak dobrze kojarzę to mają wpływ na ligę również

1

@Vurt i jeszcze te akcje z sędzia

2

A wszyscy tu byli tacy pewni że gładko 3;0 pykniemy real , a ja wtedy mówiłem, oj nie , nie ...

0

@ini_barca no i real wpierdzieli że stojącej

0

@Kuchar dla mnie to jest niepojęte że tam nie był gwizdnięty karny

0

@KrwawiaceoczyVEB oni się oboje tu trzymają i w takiej sytuacji nierozstrzygnięte (tak na logikę próbuje trochę wytłumaczyć tego sędziego)

1

@Mow_mi_Douglas moim zdaniem powinna

4

@DragonxNF bardziej jakby wielkie ptaszysko z góry spuściło gruz na jego łeb

0

@marcin62 jeśli chodzi o szczyt hipokryzji to zdecydowanie po płaczu nad Biblia i po tej akcji Hołownia go osiągnął

0

@kamiVeB masz na myśli Holowanie który niemalże nad grobem cykal sobie selfie ? Tak to żenujące , Brak słów. I ktoś z takim obyciem startuje na prezydenta , litosci

0

@lithotripter no a odkryła Marianna Schreiber, warto jej ufać i wierzyć, to postać ikoniczna.

2

powinni go z marszu wymienić, na moje oko on już jest zaszczuty. Kpina. Jutro żadna kontrowersja na niekorzyść Realu na pewno nie będzie miała miejsca.

1

@michal26 mery jane zawróciła w głowie

0

@PatrykBarca oczywiście.

0

@Azi równie dobrze mogą stać służby ukraińskie. Dałbym 50 na 50

2

@MesQueUnClub_87 ciekawi mnie kto cie tak oszukał że cokolwiek znaczysz. Nie chce Cie obrazić ale jeśli chcesz tak żyć to musisz to sobie zapewnić sam, poprzez swoja dobrą pracę. A nie oczekiwać że dostaniesz to za darmo :) niestety ale twoj smartfon z którego piszesz nie powstał z gwiezdnego pyłu ale został WYPRACOWANY jak i wiele rzeczy które uważasz za "dobrobyt". Ogarnij się , masz 26dni urlopu a pracujesz nie 64h jak Koreańczyk, tylko 48. Weź się za robotę a nie stękasz że cięzko

2

@draxidox dlatego idzmy na urlop, amerykanin zapewni bezpieczenstwo, unia dobrobyt.. a nie czekaj

0

@Transu96 kolego nie można napisać że mężczyzna w damskiej peruce i sukience to jeszcze nie kobieta :) Ba, nie można nawet napisać że jabłko nie jest gruszką. Także uważajcie na siebie, zło czai się wszędzie. Pozdrawiam z potencjalnej banicji!

3

No HIT, znow spadło :D wspaniały totalitarny klimat , buziaczki dla Was.
edit: jakbym sie nie odzywał to siedzę za niewinność

0

@karolszymek biorąc pod lupę naszą formę i formę Realu oraz pozostałe możliwości w tym sezonie + mental daje 55 - 45 dla Realu. Wiem pesymizm ale jakoś czuję w kościach ciężki mecz. Jeśli Yamal nie wejdzie na wyższy poziom to będzie ciężko, do tego jedna nieskuteczna pułapka offside i Vini / Mbappe sam na sam (a widać że nawet słabe drużyny z nami mają swoje 100% szanse np Mallorca)

1

@Safrani wtedy wchodzi polityczna połowa la rambli cała na biało i pokazuje jak powinno się rządzić :)

0

@LeoMessiiBarcaPepa ciekawe czy to zasługa pepikow czy jakiś ruski sabotaż

0

@Gronek zdróweczka

1

@draxidox Sławuś a gdzie Ci tam prawa ręka wędruje na 1 zdjęciu uuu

1

@Michael24 no powiem Ci przekonujący argument , oby tak było

0

@Eklerek na śląsku z tego co pamiętam benzyna koło 5,5-5,6

0

@Starrk ciekaawe jak zrobili to zdjecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?