mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker jestem tego samego zdania, Yamala walnąć w czerep przed meczem, skuteczność i dobro druzyny na 1 miejscu.
0
@Krzysztof1987 nie oglądałem ale popieram ; P
0
@Swistus172 @ArcziArtt no mam bardzo podobne przeczucia, choby dlatego jak widzę co mecz z byle Mallorcą te latające piłki za linie naszej obrony gdzie o spalonym decyduje paznokieć. Real będzie grał takie piłki a Vini i Mbappe to bardzo szybcy piłkarze co potęguje ryzyko błędu w ustawianiu linii.
Oczywiście obym się mylił.
0
@Destroyer_of_Worlds ja jakoś mam obawy że fartem przecisną kolanem jak to mają w zwyczaju.
0
Bardzo pozytywne nastawienie tutaj widze przed sobotnim starciem. Dla mnie Real, to zawsze Real, do tego walczą o wszystko. Szczerze mam duże obawy widząc naszą formę , a przeciwnicy mają zawodników którzy jedna akcją z niczego mogą zmienić losy meczu. Do tego statystycznie ile z kolei meczów możemy z nimi wygrać :) W końcu przegramy, oby tylko nie w sobotę, już lepiej w lidze.
0
@UriBoyka cooooo
1
@Coutinho007 mówisz o Gutim, Pepe, Ramosie, Ronaldo, Vinciusie, Bellinghamie i wielu, wielu innych?
1
@Rhaan dokładnie, poza tym to raczej przygrywka pod cła na zasadzie "też mamy argumenty" - tylko że takie niezamocne
2
@Sulimo w prime znak równości może bym dał (na korzyść Xavi, Iniesta), u schyłku obu a Pedri dziś to wyżej Pedri
0
@Eklerek nie no na bank wyrwane z kontekstu albo w przenośni było. To niedobra tak mówić.
0
@Safrani fajne to jest? szczerze nawet o tym nie słyszałem. Nie jestem jakimś fajnem GW ale coś tam się widziało
0
@VamosDeJong on jednak najlepiej nosi garnitur , z tunika czy cokolwiek to jest , może być gorzej.
https://www.facebook.com/share/v/1ETqgCQBbB/
0
@barteq wcale tego nie wypieram, bliżej stwierdzam że on tego wprost nie powiedział ;) ale jak zagłosujesz w następnych wyborach na konfederacje to zbliża się do samodzielnego rządzenia, powodzenia :)
0
@Gaucho no ja oglądam raczej nudny mecz, jeden groźny strzał Valverde i jedna akcja Bellinghama. Nie ma jakiegoś oblężenia. O właśnie jak to pisze Unai Simon wyciągnął groźny strzał . Coś tam Real stwarza
3
@barteq a jeśli by się go zapytał czy jeśli jutro poleci na księżyc to spakuje do kieszeni dwa kamienie , czy trzy, a Bosak powiedziałby że dwa, to znaczyłoby że niebawem poleci na księżyc ?
0
@Seledynowy w lm chyba dwa albo trzy lata temu robił robotę , ale to było dawno to fakt
1
@Roobo ale co spowodowało taką reakcję rafini ? Tego nie umiem zrozumieć ? Może czego nie widzę ? Wkurzył się bo mu siatkę Aspas założył czy o co tu chodzi
0
Oświadczenie doktora Sieroszewskiego w sprawie zabójstwa dziecka w Oleśnicy:
https://zapodaj.net/plik-k7XfpIW6mS
5
https://zapodaj.net/plik-6wMqiZgeHR
Same złoto na notatniku udało mi się wychwycic.
0
Ma ktoś film jak Rafa zasadzil Aspasowi ?
1
Co za miernota ten de Jong
3
Pedrinw pierwsze dwie minuty pokazał De Jongowi jak robić faktyczne kółeczka i dokręcić w stronę bramki a nie do boku
0
@Aragorn33 ale to ty uchyliles się od wskazania w którym konkretnie momencie jest napisane że Sieroszewski to podpisał. Nie jest to wskazane, a bazujesz na jednym artykule Onetu. Jest kilka innych artykułów i z na przykład z tego polsatowskiego który podałem nie wynika że Sieroszewski cokolwiek zawinił. Uparlesnsie na to bo słuchasz tego wariata z YT, i sobie to próbujesz przetłumaczyć.
0
@Aragorn33 sory pomyliłem się ja cytowałem wyżej artykuł z POLSATU.
CO DO Onetu ja tam nie widzę jednoznacznie napisane że w ogóle ten Sieroszewski był w tym konsylium to raz, a dwa nie widzę że nawet jeśli w nim był to ja podpisał. Podważa to też artykuł Polsatu gdzie masz napisane jak byk : OSTATECZNIE ZGODzil się na cesarskie ciecie.
Moglo zgodzić się konsylium ale jego w nim nie było a on jako ordynator/dyrektor ośrodka po prostu nie wyraził zgody czyli zgodził się "zakończyć ciążę" poprzez cesarskie cięcie.
Artykul Onetu jest trochę niejasny i lekko sprzeczny sam ze sobą mogłeś się wzięć pomylić kierując się nim a potem słuchając jakiegoś idioty na YT. tak się zdarza.
Ta cała Anita dobrze że została tam spakowana do izolatki bo widać na siłę chciała uśmiercić swoje dziecko podważając zdanie połowy lekarzy.
stawiam link https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2025-04-17/olesnica-i-sprawa-pani-anity-prokuratura-prowadzi-sledztwo-co-wiadomo/
0
@Aragorn33 klasycznie wprowadzasz w blad.
specjalnie dla Ciebie korzystając z wolnego czasu przeczytałem jeszcze raz artykuł w tej sprawie z Onetu gdzie jasno jest napisane :"Z relacji pani Anity wynika, że na jej podanie prof. Sieroszewski miał zareagować złością. "Wyborcza" ustaliła, że wcześniej krytykował on wskazaną przez kobietę metodę przerywania ciąży.
Ostatecznie lekarz miał się zgodzić, ale na przeprowadzenie cesarskiego cięcia. Kobieta odmówiła i opuściła szpital, po czym udała się do szpitala w Oleśnicy. Tam przeszła kolejne badania, które wykluczały "lekką postać wady".
Zgodził się ale na przeprowadzenie cesarskiego cięcia (by odsunąć ryzyko śmierci dziecka podczas porodu).
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2025-04-17/olesnica-i-sprawa-pani-anity-prokuratura-prowadzi-sledztwo-co-wiadomo/"
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2025-04-17/olesnica-i-sprawa-pani-anity-prokuratura-prowadzi-sledztwo-co-wiadomo/
Tak więc chyba Ty musisz doczytać. Pozdrawiam.
0
@Aragorn33 a na koniec proszę żebyś ty przeczytał to i zrozumiał że wrodzoną lamliwosc kości nie oznacza na sto procent śmierci , na ! Nie oznacza wcale nie wartościowego życia ! Także to co dokonało się w Oleśnicy to bezpodstawne morderstwo :
https://zapodaj.net/plik-ioGY6glJt6
0
@Aragorn33 Wątpliwości co do zasadności aborcji w tym przypadku ma prezes Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. - Tamto dziecko byłoby w stanie funkcjonować, to był 36. tydzień ciąży. Ważyło prawie dwa kg, było w dobrym stanie wewnątrzmacicznym. Bardzo wiele dzieci z łamliwością kości dobrze żyje po urodzeniu, są całkowicie sprawne intelektualnie. Polskie przepisy prawa wprost zabraniają zabicia takiego dziecka - powiedział PAP prof. Sieroszewski
To jest cytat. No to wydał zgodę czy miał wątpliwości ? co to w ogóle za fikołek katoliccy lekarze , no padnę Zaraz. A to mamy jakieś rozroznienie w Polsce na katolickich czy niekatolickich , czy żydowskich i muzułmanakich ? Musisz zrozumieć że ta choroba nie oznacza jednoznacznie że dziecko będzie tak poważnie chore jak to próbujesz przekazać ZAKLADAJAC ZE NA TA CHOROBE W OGOLE BEDZIE CHOROWAC. Podaje ci przykład błędu w ocenie lekarskiej a takich jest oczywiście milion :
https://zapodaj.net/plik-9f55QMIhV5
0
@Aragorn33 @Ojciec5tkidzieci odnośnie Sieroszewskiego i samej lekarki Gizeli nie wiem czy czytaliście to. Są to opinie że znany lekarz które już następnego dnia zostały skasowane razem z całym profilem pani Gizeli.
https://zapodaj.net/plik-SxaZ0hWpNg
Oczywiście trzymam stronę Sieroszewskiego. Moim zdaniem ta Anita mogła mieć problemy psychiczne i raczej lekarz z takim stopniem się nie pomylił. Do tego środowiska aborcyjne zryły tej kobiecie głowę.
Odnośnie samego Mazurka przypomniało mi się kilka rzeczy. Doktor Sieroszewski ocenił ta ciążę 50 na 50 także to nie jest tak że dziecko musiało być śmiertelnie chore. Doktor Gizela wydała wyrok od razu. Dla mnie jeżeli ktoś może spokojnie dożyć 18 lat a nawet dłużej (bo są takie osóby z wrodzoną łamliwością kości) to nie należy ich broń boże uśmiercać ! Ta kobieta to Mengele dzisiejszych czasów dzisiaj nie mam już wątpliwości, przedwczoraj jeszcze takowe miałem ale po tym jak widzę że usunęła swój profil na znany lekarz gdzie opinie były takie jak sami przeczytacie to powinni ją wpakować do pudła
1
@Comentateiro ja już w żadną naparzanke z Tobą nie wchodzę bo i tak zechcesz mieć ostatnie słowo a zwyczajnie szanuje swój czas. Wyznawcy PiSu że mnie nie zrobisz choć wiem że to twoje senne marzenie.
0
@Hosh dawać tego Churlinova