mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Kinginiesta w każdym jego meczu cwaniaczek chciał być w centrum uwagi, najwiecej kartek i kontrowersji zawsze było w meczu prowadzonym przez Lahoza, a już szczególnie jesli mówimy o meczu Barcy
0
@Matheu12 pełna zgoda, też tam uważam. Gra nogami to dodatek, to co umie Szczęsny wystarcza. Grać nogami to muszą obrońcy w naszym systemie (Inigo, Cubarsi). Bramkarz nie jest aż tak istotny w kontekscie gry nogami.
0
@Irmscher10 Mentzen może jest doktorem ekonomii (na upartego każdy z nas może zrobić taki tytuł) ale nie jest jakimś wybitnym fachowcem w tej dziedzinie. Jest biznesmanem, prowadzi firmę w sektorze podatków ale jest to tylko jakaś tam częśćnauk ekonomicznym - te podatki.
Także ogólnie nie podchodziłbym do niego jak do jakiegoś wybitnego specjalisty w dziedzinie ekonomii - to tak w skrócie. Jakieś tam pojęcie ma ale daleko mu do Miltona Friedmanna. Może i nawet jest cieńszy od Petru. Nie mówie że nie. Inna kwestia kto jest lepszym politykiem bo to łatwo zmierzyć - lepszy jest Mentzen.
3
@michal26 to co odpowiedział Nawrocki to jedno. To co powinien odpowiedzieć to jest druga rzecz, a trzecia rzecz to jak uważają Polacy, co powinna zrobić Polska. Większość tutaj przecież nie jest za pójściem do woja.. "America first" ?
4
@Michu94 za bardzo go spompowali moim zdaniem. za duże wymagania vs skillsy
0
@kibicblaugrany chyba trafiłeś w punkt, nie ten wnioskodawca był. Teraz jest "właściwy" to może przepchną tą dobrą ustawę. Ehh co temat to mi się przypominają czasy saskie.. sabotowanie / zrywanie sejmów itp
1
@Safrani nie chce się czepiac bo sam się zastanawiam czy to już wypowiedzieli czy tylko zarekomendowali i temat dalej będzie się wlókł:
"W świetle tych rozważań, my - Ministrowie Obrony Estonii, Łotwy, Litwy i Polski - jednogłośnie rekomendujemy wypowiedzenie Konwencji Ottawskiej. Nasza decyzja to czytelny przekaz: nasze kraje są gotowe i mogą użyć każdego niezbędnego środka do obrony naszego terytorium i wolności."
https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa/oswiadczenie-ministrow-obrony-estonii-lotwy-litwy-i-polski-o-wypowiedzeniu-konwencji-ottawskiej">Oświadczenie Ministrów Obrony Estonii, Łotwy, Litwy i Polski o wypowiedzeniu Konwencji Ottawskiej - Ministerstwo Obrony Narodowej - Portal Gov.pl
0
@michalgajdek w jakiś tam sposób się przyczynił, ja jednak zwrócę uwagę na to że przed Ferranem jest dwóch innych zawodników Atleti którzy kryją sami siebie.. Gdyby wykonali swoja robotę i ogarniali że Ferran wbiega przepychanki Lewego miałyby znikomy wpływ jednak w mojej ocenie , ale fakt że wrzucenie gościa za linie spalonego to na+
3
@Azazel_Pazuzu wspaniała wypowiedź wspaniałego młodego człowieka , "ej typie, toczę beczkę typie, ej , he he he" ... do nienajbystrzejszych to myślę ktoś inny się tutaj zapisał. ;)
0
@lithotripter zgoda, natomiast czemu robią to "niebezpośrednio" a właśnie za pośrednictwem ludzi z zewnątrz partii jak Giertych i Petru ;) szczwana taktyka Donalda na którą ja się po prostu nie łapie.
2
@Arden każdy może się mylić i wyrazić swoje zdanie, przecież nie ma w tym nic złego.
3
@Azazel_Pazuzu pies gończy Ricardo może przybijać piątkę z drugim psem małym Romanem zwanym Giełtychem. Znamienne jest to jak ilośc ataków na konfe i Mentzena nasiliła się (nawet tutaj!) odkąd notowanie są bliskie 19 procent :) psy zostały spuszczone w odpowiednim kierunku. Ah ta poilityka.
1
Gość chyba z tym Galagherem pomylił Green Dat z Oasis
1
@Jacob94 takiej odpowiedzi jak Ty powinien udzielić Sławek nie uważasz ?? Przecież nawet my na La bambie wiemy że będzie za to atakowany , za brak wyliczeń , realnych danych i wiarygodnych danych. Imo powinien być gotowy na pytanie zadane przez tego redaktorka i zgasilby go gdyby odpowiedział tak jak Ty. Wszyscy byliby brawo.
0
@CPuyol a ja uważam że jak zwykle PSG się ze**a i to Real jeszcze ich złoi.. jeśli sami nie pokonamy Madrytu to w nikogo nie wierzę :/
2
https://instytutwolnosci.pl/aktualnosci/zaproszenie-na-rejs-wolnosci-miedzy-nato-a-rosja/
ależ to jest genialna inicjatywa, kto z La Rambli płynie? Ja NIESTETY 29 Marca cisnę do Barcelony na mecz z Gironą, ale za rok melduje się na rejsie :) Świetny projekt i faktycznie niezła przygoda. Na La bambie roi się od expertów więc może ktoś będzie zainteresowany? :) @Safrani @Kgorecki2500 @Aragorn33 @MysticCat @michal26 @ferdas_rawa
0
@cules100pro było przekalkulowane że nastąpi zjazd formy na mecze pucharowe w lm?
6
Wirtualne Media dowiedziały się, że studio produkcyjne z Chicago we współpracy z amerykańską telewizją publiczną szykuje serial dokumentalny "Made in Poland. The Road to the Top". Każdy z 13 odcinków serialu będzie poświęcony innej branży: rozwijających się startupach AI, globalnych firmach technologicznych, liderach biznesu, wizjonerach czy naukowcach i inżynierach.
" Naszym celem jest pokazanie szerokiego spektrum sukcesów Polaków, dlatego w każdym odcinku zobaczymy zarówno innowacyjne rozwiązania wdrażane w Polsce, jak i ich wpływ na rynki międzynarodowe, w szczególności amerykański."
https://www.msn.com/pl-pl/rozrywka/news/ameryka%C5%84ska-telewizja-b%C4%99dzie-promowa%C4%87-polak%C3%B3w-zmieniaj%C4%85-%C5%9Bwiat/ar-AA1AFCXt?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=a1caccf9ae0741dc8f7d649592fbbb16&ei=11
0
@Borneo technologie produkcji czołgów i amunicji 155mm też mają francuzi, niemcy, brytyjczycy ale jakoś dziwnym trafem jej nie produkują. Technologia a moce przerobowe to dwie różne rzeczy.
W kwesti internetu nad sama Ukrainą.. przecież to nie musi być nad samą Ukrainą , a po drugie istotny jest tez pułap na którym dany satelita pracuje a z tego co mówił Budzisz Starlink tutaj wypada najkorzystniej co przekłada się na zasiegi (w połączeniu z ilością satelit po prostu miażdży konkurencję).
3
@don'T.R.I.P.e znamienne że nikogo z sekty nie ma w tym wątku ale już w wątku o Sikorskim są niemalże wszyscy xD a dobra tamten temat już wypadł z gorących iksde
1
Dani cos Ty narobiła.. taka fajna dziewczyna, Marc taki swój chłopak, dzieci... niemądra dziewczyno
0
@Borneo przed chwilą słuchałem o tym w radiuWnet (opowiadał Budzisz). Nie ma obecnie zamiennika. Starlink ma ok 7000 satelitów a te ten Eutelsat 630. Wszystkie europejskie firmy podobne do Systemu STARLINK mają znacznie mniej satelitów. Znacznie. Co przekłada się też na efekty ich pracy.
To tak jakbys porównał potencjał nuklearny USA do potencjału Francji, czy WB. Nie ma porównania jeśli chodzi o ilość głowic.
12
@Pedri16Future to jest tweet na poważnie? czy jakiś fejk. Serio on to napisał? jeśli tak to szczyt żenady. Ja prdl premier Polski.
0
@MysticCat może być jednak również tak że to rosyjskie służby tam wstawiają żebyś tak myślał co doprowadzić ma do rozgniewania darczyńcy i odcięcia od Starlinka. niestety nie tyle takie są czasy, ale takie jest po prostu życie wśród ludzi, że wszystko jest możliwe, a i moja i Twoja koncepcja są wiarygodne. Pewnie obie są prawdziwe.
Nie zmienia to faktu, że Ci darczyńcy powinni sprawować jakąś kontrolę nad tym co wpływa do Ukrainy, by ukrócać potencjalny proceder kradzieży.
0
@mekston sory miałem ciężki dzień, nie zgłębiałem tego tematu. Trzeba doczytać pozdro
2
@xvcWinterSoldier rozumiem Cię kolego :) ja dziś od pracy zarobkowej wolne ale tylko po to żeby zaoszczędzić na robociznie i zamiast wziąć pracownika do kopania ogrodu kopałem sam :D robiąc inne rzeczy na ogrodzie rozwaliłem palec i ogólnie też jestem wyrąbany ,:) pozdrawiam będzie dobrze :D
0
@BezglutenowyPedri a z domu się nie boisz wyjść ? Tak serio, czego tu się bać?
4
Niemcy zamykają pierwszą morską farmę wiatrową na Morzu Północnym. Otwarto ją zaledwie 15 lat temu po opóźnieniu sięgającym blisko dekady. Inwestycja za około 250 mln euro miała funkcjonować co najmniej do 2035 r.
Money
1
@Kondziubarca pełna zgoda , stanowcze nie dla hipokryzji vel Kopyta
23
@Pedri16Future oczywiście że beka i cringe, jednak dalej będę uważał że lepszy taki kandydat z delikatnym aspargarem szanujący ojczyznę i reprezentujący jej interesy i obywateli niż złodziej, szuja i kłamca reprezentujący obce interesy.