2

@Messibestplayerintheworld mieli farta po raz drugi dodajmy. Na prawdę małe szansę by mieli farta po raz trzeci, mimo wszystko wierzę że wyciągniemy wnioski..wreszcie. I nie będzxiemy grac wysoką obroną przy korzystnym wyniku w 80minucie

0

@kiper09 to samo wczoraj mówiłem w rozmowie z kolegami, dla mnie tu brak zwykłego pragmatyzmu jak za Pepa gdzie był robiony wynik i owszem ale potem następował etap KONTROLI a ta Barcelona nie kontroluje takich meczów. Wszystko jest "szalone".

0

@Criss18Barca chyba z tych co tylko na bambie dużo mądrują ;)

0

@SelloutCrowd Mats miał swoje wpadki, zdecydowanie, ale o Szczęsnym wciąż nie możemy za wiele powiedzieć. Tak na prawdę w tych ~~10 meczach nie miał za dużo poważnej roboty. W jednym meczu pamiętam rzeczywiście tam coś się wykazał, poza tym to za mała próba..

0

@Kinginiesta zobaczysz czy sąd też połaczy kropki tak jak Ty. Poki co to wyrok w tej sprawie O WINIE wydałeś tylko Ty.

1

@Aragorn33 sory ale nie zrozumiałeś oo klasyczna twoja odpowiedź wjechała na salon.
Tak więc jak będzie wyrok to pogadamy.

0

@Kinginiesta no dobre pytanie. To dla kogo ta kula w łeb? Dla Tuska, dlal Ziobry, czy mówił do kolegi? Zajmijcie się piciem herbatki. Zachowujecie się jakbyście pierwszy raz obrady sejmu oglądali przecież tam non stop jest patologia i ktoś kogoś obraża. Przykry standard ale standard. A tutaj nie pada żadna imię czy nazwisko więc nic z tego nie będzie, tyle.

1

@Aragorn33 Hajlowanie jest oburzające (jeśli rzeczywiście nim jest, pamiętać należy czym jest pozdrowienie rzymskie) ale nie przedstawiłeś żadnych dowodów. Słowo jakiegoś Kuby frustrata mówiącego językiem rynsztoka nie jest żadnym dowodem. Wrzuć jakiś link albo coś to może inny będzie wydźwięk.


4

@Aragorn33 "na tym samym evencie wychodzi jakiś c*el od Trumpa i zainspirowany Muskiem wykonuje na luzaku seig heil"

wspaniale rzeczy na poziomie podajesz.

edit. przecież ten profil to jakis 15latek sfrustrowany prowadzi z jezykiem z rynsztoka.
Nie krzyknął nikt żeby zamordować premiera to tylko czyjaś interpretacja. Jeśli jest inaczej to napisz mi jak wsadzą tego posła do więzienia. Wtedy przyznam Tobie i JAKUBOwi rację.
Reszty tych rewelacji nie komentuje.

0

@Kreegen którego są te mecze? bo jadę na Gironę na koniec marca

0

Jak to jest że wg krajów Europy zachodniej Słowacja z Fico na czele jest postrzegana jako prorosyjska (podobnie jak Węgry) i jest wykluczana np z takich inicjatyw jak ta w Paryżu, a całą kasę uchwaloną niedawną ustawą na PGZ będziemy inwestować w produkcję amunicji 155mm ...właśnie na Słowacji.
Ok rozumiem że oni mają największe doświadczenie i najlepsze linie produkcyjne ale jak politycznie się to spina ?
Przecież skoro Słowacja z Fico jest prorosyjska to należało by pomyśleć że w godzinie zero, możemy tej amunicji w ogóle nie zobaczyć.
Może ktoś chętny wytłumaczyć?

0

@michal26 w punkt. niestety musze się z wami zgodzić. niestety bo wolalbym żeby było inaczej.

14

@pikass14 "jak zwykły Kowalski przyjdzie nabity do roboty to dyscyplinarka i wypad, a poseł może w sumie bez konsekwencji przyjść w takim stanie do pracy "

popieram, zero szacunku do wyborców. Wylot z sejmu i zabranie mandatu. Podobnie trzeba było robic z Kierwińskim czy Kwaśniewskim z choroba filipińską. zdecydowane nie dla takich zachowań

0

@arasz1819 Trump reprezentuje kraj jakim są Stany Zjednoczone Ameryki. Wcześniej ten kraj reprezentował Joe Biden i teraz odpowiedzmy sobie na zadanie przez Ciebie pytanie. "tę wojnę można było wygrać pokonując putina, który jest słaby jak nigdy. Tylko tlen od trumpa go ratuje."

jest to wierutna bzdura, tę wojnę można było wygrać np w 2022 kiedy rosjanie byli mocno przyparci do muru, jednak w tamtym czasie dziwnym trafem wstrzymano dostawy z USA a przypomnijmy że rządził Joe Biden a nie Donald Trump.
Może więc należałoby powiedzieć, że taki obrót wydarzeń jak obecnie jest po prostu w interesie USA, a nie samego Donalda Trumpa.

Oczywiście mnie również zaskakuje to co się dzieję, ale żeby realnie coś móc ocenić i kogoś obwinić to należy poczekać, a nie teraz mądrowac bo tak jak mówie, Ukraina to bliżej wygrania była za Bidena a nie teraz, gdzie rzeczywiście są w lesie. Jednocześnie dają Stanom do zrozumienia że z nimi czy bez nich, będą się bić, a negocjacji bez ich udziału nie będzie.

Trump gra w swoją zwariowaną grę i choć mnie również jego słowa szokują to mówiąc o trym człowieku trzeba poczekać na ruchy a nie słuchać słów. Tego ja już się nauczyłem, Ty może jeszcze nie.

0

@Encore był genialny wtedy, na pewno top 3 ever

0

@D10SLEO a jak mówił to ja mu wierzę

2

"Władimir Putin jest gotowy do negocjacji z Wołodymyrem Zełenskim, ale należy wziąć pod uwagę prawne aspekty jego legitymacji - stwierdził rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow. Podważanie prezydentury Zełenskiego to stały element rosyjskiej narracji."

AH TA POLITYKA , Powiedział gość skazany wyrokiem MTK :)

0

@Krzty jakby był ciemnoskóry to nie byłoby kary wcale ale tak rudego trzeba ukarac

1

@FcPortoFan1999 z zastrzeżeniem , że w Polsce większość polityków jest niepoważnych to się zgodzę. Liczę jednak że ktoś się pojawi.

1

Jacek Bartosiak ogłosił na profilu S&F , że zaprasza w marcu polityków (w tym kandydatów na prezydenta) na konsultacje geopolityczne ws. zmieniającej się dynamicznie sytuacji na świecie.

Ciekawe czy ktokolwiek przyjdzie. Ogólnie uważam że to dobra inicjatywa , ale wyjdzie polskość i zapewne przyjdzie nikt albo kilku niewiele znaczących posłów.

0

@Janas11224 mam podobnie, wraz z Hansim i młodymi zawodnikami (tu również zasługa Xaviego i nawet Koemana ale za ich kadencji nie bylo takiej gry i powiedzmy wyników) przyszła radość z ogladania Barcelony, a jak jeszcze dochodzi kwik madrycki to jest najpiękniej :)

1

@vangoor stano chyba na siłę chciał coś sprzedać a że pomysł kiepski ..

2

@Safrani to ma służyć mniej więcej temu, czemu służyło przedstawianie w sondażach Kamali Harris jako idącej łeb w łeb z Donaldem. W Polsce działa to podobnie, co firma sondażowa to inne wyniki.
Jednym słowem. Propaganda: złożyliśmy 1 000 000 podpisów , idziemy po zwyciestwo, mamy poparcie społeczeństwa bo to dopiero początek!

0

gdzie są obecnie w miare dobre warunki na stokach , najlepiej ustroń / wisła ? był ktoś?

6

@ranger3120 rzekłbym że jest dokładnie odwrotnie. Neymar i Ronnie w przeciwieństwie do Vinicjusa wywierali realny wpływ na grę. O ile jeszcze porównanie do Neymara w ogóle można uznać, o tyle porównanie do maestro Ronaldinho to kompromitacja

1

@tbas masz rację, partia notuje nieco słabsze wyniki i jakby mieli 15 procent to byłby sukces. Poczekajmy jednak aż odpali Bosak a ten czas jeszcze nadejdzie. Narazie w cieniu, wydaje mi się ze gra na dobry pijar, ma tez male dzieci w tym jedno całkiem niedawno urodzone, to nie pozostaje bez wpływu. Jednocześnie tendencja do skręcania w prawo na całym świecie zwiększa się. Myślę że Bosak to wyczuwa i celuje w następne wybory, a być może rzeczywiście liczy na posadkę w przyszłym rządzie - jeśli konfederacja miałaby takowy współtworzyć.

8

@urbipl no niestety, fakty są też takie że jest to prawo które sami zaakceptowaliśmy, jak się nie mylę to jeszcze Morawiecki za to odpowiada ;) Oczywiście nic to nie zmienia bo jakby rządziło PO też by to zaakceptowało. Bez różnicy. W obecnej sytuacji na świecie gdzie na prawdę są ważniejsze sprawy, Polska powinna się postawić i tego prawa nie respektować. Tyle. Zamknąć granicę i do widzenia. Nic nam nie zrobią Unia jest zbyt słaba żeby teraz jeszcze pozwolić sobie na sankcjonowanie Polski, lub co gorsza stawianie jej jakiegoś Ultimatum.
No ale to czcze marzenia.

13

@urbipl co Ty, jak Donald powiedział że nie wdroży to nie wdroży. Nie mam żadnych wątpliwości.

Bez Ironii to przecież Fedorska jak nikt inny wie najlepiej jak to wygląda. Oficjalnie będzie trzymane stanowisko że nikt tu nie wjedzie, a na granicy z niemcami taksówki policyjne kursują tam i spowrotem. Małe ilości ale cyklicznie i co najlepsze, usuwani z niemiec są głownie przestepcy. Przecież tego kraju pierwszego pobytu nikt nie weryfikuje.

40

Wreszcie ktoś poprawnie gada z naszego klubu na głos a nie zamilcza sprawę. Niech tych gówniarzy pokroju Bellinghama i Vinicjusa temperują! Święte krowy. Brawo Hansi!

0

@MysticCat w sedno ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?