pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@insp1re
A przy pierwszej czyja wina ?
1
@michal26
Najpierw pokazywałes chyba badania dotyczące maseczek, że medyczne są bardziej skuteczniejsze od materiałowych wysuwając wniosek że nie ma sensu nosic maseczek, mimo że badanie były sprzed chyba 10 lat, przeprowadzone w wietnamie i nie dotyczyły bezposrednio koronawirusa (chyba Ty to pokazywałeś ale mogę się mylić- jesli tak to sorry, wiem, że o tym dyskutowałem).
Co do danych WHO mówiłes że sa aktualne i że są dotyczą bezposrednio Polski - wskazałem Ci że nie sa aktualne bo nie dotyczą drugiej fali i że w tym raporcie Polska nie była ujeta. Tyle.
1
@michal26
NIe o to chodzi czy ja ufam czy nie. Tylko, że cały czas od miesięcy wrzucasz jakieś, gdzies znalezione niby newsy (czasem fake newsy, czasem nieaktualne o kilka lat informacje). To nie jest sceptycyzm. Gdyby tak było napisałbys czasem o tym, a Ty zarzucasz ramblę często wyssanymi z palca teoriami, często stawiajac je za pewnik, bo pasuje to Tobie do rozgłaszanych teorii. Tyle ode mnie.
6
@michal26
W USA wybory sfałszowane, pandemia wymyślona, liczby chorych zaniżane, liczby zmarłych zawyżone.
Naprawdę wszędzie widzisz spiski, układy i ciemne moce? Trochę to smutne.
0
@Rewolucja123
Sam dobrnąłem do 40 minuty i mam podobne spostrzeżenia, zrobie tego screeny bo ludzie widzą tylko to co chcą widzieć.
1
@Ramek
To czekam na uzmysłowienie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlexDark00
Semedo przeważnie nie wracał w takich sytuacjach. A mnie uważa się za osobe niechętna Semedo, ale właśnie przy takich sytuacjach ja broniłem Semedo , np. przy meczu z Realem gdy Vinicius uciekł na prawej stronie, ale jego nie przykrył Braithwaite. Wtedy 'rozgrzeszałem" Nelsona bo real stworzył przewage liczebna, więc nie zawsze wina jest tego zawodnika z której strony jest akcja. Jak jest w strefie 1 obrońca i 2-3 zawodników druzyny przeciwnej to cięzko jest byc przy 2-3 zawodnikach jednoczesnie.
To jak wina Ter Stegena? Bo to on puścił barmki?
Zauważyłem, że będziesz tupał nóżkami, aby nie widzić oczywistości. Zrobie analizę tych sytuacji, spokojnie.
0
@AlexDark00
Dwa gole puścił Ter Stegen, jego wina ? Przeciez on stał na bramce?
0
@AlexDark00
W ciągu pierwszych dwudziestu minut Vinicius dwa razy uciekł Destowi.
0
@BigDaglas
czuję parcie na zielone
0
@sebo939
nie znasz rambli? Roberto jak nie potrafi teleportacji to słaby zawodnik. W każdej sytuacji Roberto był sam na przewagę liczbową przeciwników, ale to jego wina że nie potrafi się kolonowac
0
@Granto
Ale co ma jedno do drugiego?
0
@4cesc4
Za kadym razem był w obronie, nieźloe sie ustawiał, i miał zawodfinka. Problem jest że Betis gra w strefie 1:2 lub 1:3 a dembele podpuszcza powroty
1
Dembele praktycznie w każdej akcji defensywnej odpuszcza krycie, złe powroty, złe ustawianie się.
0
@abram3k
Co zlego robi ? Tylko pytam?
0
@sebo939
Zawsze kryje zawodnika, problem że jest sam na 1:2 lub 1:3
2
Z Betisem Griezmann jak na razie zagrał swój najlepszy mecz w Bracelonie, nie obrażę się jak powtórzy go dzisiaj :)
Do boju, nieważne kto gra, byle dali nam dużo radosci :)
6
@NaFazieHitman
Przecież właśnie pod nim komentujemyb:)
Głównie na rambli sa zwolennicy Konfederacji i o wiele więcej jest i było komentarzy popierających Trumpa i atakujacych Bidena niz odwrotnie.
9
@geass
Sorry, ale jak dla mnie słabe.
8
@SiSenior
Najbardziej śmieszy mnie ból ludzi za to że nie wygrał Trump i wyładowanie tego na PO, Sikorskim i Tusku.
Tak, tak, Nevada i Pensylwania to wina Tuska.
4
@Thomas99PL
Każdy ma swoje zdanie, jak sądzę za bardzo nie znasz innych prezydentów w XXI w. Tylko siejesz teorie spiskowe, jakby Trump był antysystemowcem wprowadzajacym czystki i anarchię na szczytach władzy i ciemne moce się zebrały aby go obalic. To bzdura.
2
@Thomas99PL
To nie ma poparcia? To sam się zrobił dwukrotnie kandydatem na najważniejszy urząd państwowy na świecie? Przeciez to co piszesz jest mega naciągane, zdrowy rozsądek podpowiada zupełnie inaczej. Jak mógł bez poparcia zostać kandydatem jednej z dwóch najwazniejszych partii w państwie.
2
@Thomas99PL
Więc, Trump ma poparcie elit, a reszta to teorie spiskowe bez pokrycia.
4
@Thomas99PL
Trump jest niewygodny dlatego został zmarginalizowany, na co dowodem jest:
1. wystawienie go jako głównego kandydata jednej z dwoch najwiekszych partii politycznych USA
2. Wybór na prezydenta USA w 2016r.
3. Ponowne wystawienie go jako głównego kandydata jednej z dwoch najwiekszych partii politycznych USA.
Trump był niewygodny dla elit będąc elitą.
1
@Midast
Jak mówiłem zwroty takie jak "TY", "Ciebie" piszemy z dużej litery. Dyskusja z Tobą ma jeden problem i zawsze jest tak samo przewidywalna. Nigdy nie rozmawiasz na temat i zawsze piszesz osobisty tekst wobec dyskutanta. Od normalnej, powaznej dyskusji uciekasz. Bardzo to niedojrzałe.
Wciąż czekam na dokonczenie dyskusji pod felietonem o Semedo.
Po co wygłaszasz jakieś negatywy w stronę Roberto non stop i peany na cześć Semedo skoro potem nie potrafisz tego potwierdzić argumentacją. Możesz mieć swoje zdanie, ale Ty piszesz same fejki.
2
@BorzyKrzys
To opinia. Kazdy może miec swoją, wolałbym konkrety w kwestii bliskowschodniej.
4
@daniel32778
Konkrety w kwestii bliskowschodniej?
12
@barcelonaLM
Normalizacja stosunków tzn. które państwa. Którzy sąsiedzi? Tylko ZEA - malutkie państwo, nie mające potencjału wojskowego i zbytniego znaczenia, kilkaset kilometró od Izraela. Zaognienie sytuacji w rejonie Zatoki związane z zabiciem Sulejmaniego. Jakie problemy bliskowschodnie rozwiązał? Znormalizowała się sytuacja w Syrii? Zakończył konflikt palestyńsko-izraelski? Dodatkowo go zaognił uznając stolicę Izraela w Jerozolimie.
4
@barcelonaLM
A dokładnie co zrobił ?