pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ramek
To wytłumaczę to grzecznie. Alves jeszcze obecnie prezentowałby poziom , na który Dest może dopiero wskoczy, może.
0
@justfootball
MOżesz mnie oznaczać przy hiszpanskim :)
0
@draxidox
Gdy znajdzie się realna alternatywa.
1
@norbi77
:)
0
@sendesara
Trochę inny profil zawodnika i pozycja
0
@Barca1992
Ale u siebie w ostatnim meczu było przyjemnie. Byłem na CN i fajnie grali, choc początek nie wskazywał ale 5:2 chyba się skończyło. Do tego był to debiut Ansu i juz wtedy zachwycił, choc nie strzelił bramki. A przy bramce wejściowej na sektor spotkałem Marka Sierockiego z wnukiem :)
1
@norbi77
Jestem jak Chuck Norris, nigdy nie śpie, zawsze czuwam :)
1
@norbi77
Wiesz, że się mylisz. Ostatni mecz z Atletico był bardzo dobry w jego wykonaniu. Piszesz nieprawdę piszac o zapominaniu o obronie jako o standardzie jak i słabych dwóch ostatnich latach. Akurat w przedostatnim roku był najlpszym obrońca ligi z rekordowymi zadaniami defensywnymi (odbiory, przechwyty). A wrzutki, robiłem statystyke przez wiele miesięcy w ostatnich sezonach i jakos nie było tych wrzutek.
0
@FutbolToMagia
Jak zwykle bez argumentów.
0
@FutbolToMagia
Był daleki od pozimu Barcelony. Był najsłabszym bocznym obrońcą Barcelony od wielu wielu lat. Był słaby w ofensywie i defensywie. Popełniał wielkie błędy w obronie, piłkarsko byl graczem bardzo mało inteligentnym.
Co do Desta bo to news o nim, to on ma juz przewagę nad Nelsonem. Załapał taktykę i ustawienie bocznego obrońcy w 2 tygodnie cos czego nie potrafil Nelson w 3 lata.
1
@SiSenior
Widzę, że teraz obrona Konfederacji.
Jakie marsze? Społeczeństwo (przynajmniej większość) nie popiera marszu czy parady np. LGBT na który chodzą młode osoby powiedzmy bardziej lewicowe.
Marsz po wyroku TK, jest zupełnie inny bo tam szły ogólnie kobiety i to również katoliczki o konserwtywnych poglądach, osoby nie związane w żaden sposób z lewicą - jesli nawet były w jakis osób same marsze organizowane przez szeroko pojetą społeczność lewicową. Teraz byc może lewica chce wykorzystać to poparcie masy ludzkiej, ale to nie za bardzo się uda, bo większośc osób na tych ostatnich marszach ma dość tego rządu i jego pewnych działań.
No i z Konfederacji sie wyrasta :)
0
@Midast
Ty naprawde masz tyle lat co piszewsz? Argumenty z przedszkola - bo na jakies stronie ktos kogos chwalił więc pewnie tutaj tez to ma miejsce. Wskaz co świadczy że jestem fanem Roberto i wrogiem Semedo? To, że w Barcelonie na PO sprawdził się lepiej Roberto od Semedo, to podkreslaja praktycznie wszyscy zajmujący się zawodowo komentowaniem czy analizowaniem piłki?
Zgodzę się, że ze mną trudno dyskustowac, bo ja dyskutuję, ty natomiast piszesz głównie komentarze nie na temat, odnoszace si ę do osoby z ktorą dyskutujesz a nie do tematu dyskusji.
Skoro piszesz do mnie to jak mam nie odpowiadać. To kwestia szacunku. Jesli szanujesz partnera w dyskusji to wysluchaj jego argumentów. Ty tego nie potrafisz robić. Albo tchórzysz w dyskusji, albo jak piszesz to po swoim tekście chcesz miec ostatnie zdanie i aby na niego nie odpowiadac.
Z tym jakims daniello11 pisałes o sobie? Bo ja nie uciekam od dyskusji. Zauważyłes że wszystkei dyskusji które prowadzisz ze mną dotycza tylko twojego wywyższania Semedo i ujmowania Roberto? Przypadek? Nie sądzę.
0
@FutbolToMagia
Tylko w poprzednich sezonach nie było tak jak jest teraz bo liczba atakaów z każdej strony była porównywalna, po prostu Nelsonowi brakował jakości. O czym już rozmawialiśmy.
0
@Midast
Gdzie w klasyku wziąlem w obrtonę Roberto? No Dest jeszcze tak naprawdę niewiele pokazał, zagrał bodaję dwa pełne spotkania. Szukaj dalej u mnie nieścislości, jakie to żenujące. Gdzie popieram i faworyzuje Roberto? Jak ktoś nie uzywa argumentów jak ty, to nie moja wina że się ludzie mylę.
Widzisz jaki jesteś przewidywalny. Tłumaczyłem kilka razy dlaczego odnosze sie prawej obrony i że robię to od lat. Wystarczy czytać.
0
@michal26
"Mówiło się [...] Mówi się, że [...]"
Najpierw zakładasz dwukrotnie cos niesprawdzonego a potem budujesz na tym swoj wywód operując dokładnymi procentami i milionami wyborców.
Mówiło się też, że Elvis też głosował, ale to chyba fake news, ale może coś jest na rzeczy :)
0
@FutbolToMagia
Jakie błędne myślenie? Widzę, że felietonu nie czytałeś. Gdzie tu widzisz moje błędne myślenie. jak zwykle nadinterpretujesz. Ostatnio widziałem, że komentowaleś mecze Roberto, ale jak dosatał zawodnika meczu to ani słowa. W poprzednich sezonach Semeod dostawał piłki na skrzydło ale je w większości tracił bo brakowało mu jakości (przypominam, że był to zawodnik z jajwiększa liczbą strat wśród bocznych obrońców). Wykorzystanie obu stron ataku było porownywalne, bo róznica wynosiła 1,5%. Ten sezon jest inny (ale Ty pewnie już Wolversom kibicujesz więc nie wiesz) bo jest nowy trener i jest nowa taktyka, Leo został przesuniety bardziej w lewa stronę, busi i de Jong graja bardziej z lewej i to jest główna róznica.
6
@masq
Raporty Lucho wskazywały, że jest to najciężej trenujący zawodnik na treningach. Do tego sam zaproponował Barcelonie przedłużenie umowy, ale Bartomeu nie chciał z nim przez kilka miesięcy rozmawiać, unikał go. Potem unikał jego agentki (byłej żony), potem byłpropozycje dziwnych umów. Jak Barcelona dostała bana to nagle Alves miał byc dobry. Dani nie bał sie mówic co mysli i dlatego chcieli się go pozbyć, tak jak wypomniał kwestię potraktowania Abidala.
1
@MaTt_BarcaFan
A dlaczego funkcjonuje, przecież była "eugenika"?
Był poprostu wybór. Były kobiety które miały raka i rodziły dzieci wiedząc, że poród to dla nich wyrok śmierci (w tym przypadku aborcja jest jeszcze możliwa), tak jak takie które wiedząc o nieuleczalnych chorobach płodu rodziały te dzieciaki wiedząc że będą życ kilka miesięcy, lub dłużej ale całe zycie leżąc na łóżku karmione dożylnie, niekontaktuące z rzeczywistością. Był wybór nikt przy kompromisie nie nakazywał aborcji ale nikt nie nakazywał byc bohaterm mimo woli.
1
@D1OS
No nie bardzo. Praktycznie ten sam wniosek PiS złozyło w poprzedniej kadencji sejmu i podprządkowany pisowi Trybunał KOnstytucyjny olał wniosek i sie nim nie zajmował i wniosek przepadł w momencie zakończenia kadencji parlamentu. W nowej kadencji znowu złożyli wniosek i czekali na odpowiedni moment, aby go wyciagnąć. Oprócz tego, że istnieje kolejka spraw do TK to teraz poza kolejką procedowano ten wniosek, na który mieli jeszcze 3 LATA. Właśnie w szczycie pandemii.
3
@bixmix
Tylko w systemie amerykańskim nie zawsze wygrywa ten kto zbiera więcej głosów wyborczych. Dlatego liczą głosy elektorskie w poszczególnych stanach. Gdyby był "normalny" system demokratyczny to Trump nigdy nie zostałby prezydentem.
I ten temat tak jak temat uchodźców, LGBT, czarnoskórych, islamu rozgrzewa głównie tylko jedną stronę politycznej barykady na rambli.
1
@capoN
OK, tak tylko pytałem. Z zawodowej ciekawości :)
4
@sebasek99
Na Podlasiu bierze pełna pulę :)
13
@Chakalaka
Niektórzy pomyslą, że to prawda :)
0
@capoN
jeśli mozna spytac w jakim mieście studiujesz ?
1
@dominik127pl
2
Jest to coś na co wskazywałem w felietonie i pokazywalem tego przyczyny.
Teraz doszedł Dembele i wcale to nie pomaga dla ofensywnej gry PO. Nie chodzi, że z Dembele prawa strona nie jest aktywna bo jest. Tylko zupełnie inaczej gra Dest/Roberto gry na prawej stronie jest Leo, Trincao, Griezman, Ansu czy Pedri. Dembele gra często sam (nie, że egoistycznie) ale sam idzie w drybling i nie zbiega do środka ale idzie do lini końcowej, dodatkowo ustawia się bardzo blisko linii bocznej. Nie daje to mozliwości wejścia na obieg PO, nie ma tez zbytnio możliwości gry kombinbacyjnej z Dembele, więc to też są dodatkowe czynniki ograniczające rolę ofensywna PO.
0
@Striker
Jeszcze nie dostali, narazie coś jedynie mówili, że ktos coś ma niby dostać.
0
@Shapiro
Jeśli zakład pracy wskazuje Ci miejsce pracy to powinien zapewnic Ci jakieś warunki pracy.
1
@Striker
Policjanci też mają sobie kupować pałki, kajdanki, umundurowanie ?
8
Jezu a czemu gra ten...
Boże, a dlaczego nie tamten...
a w ogóle ten nikomu nie podaje
a tamten ciągnie wóz węglem
ten sie wypalił...
a tamten nie zdązył rozpalić...
Ten znowu za zasługi...
a tamten za brak zasług....
Nie ważne którzy by grali, ale aby grali tak, abyśmy my kibice byli z nich dumni i cieszyli się ze zwycięstwa. Do boju