pax

2

@Mat_Cat
Tak jak sądziłem, że będziesz naciskał aby wyciagnąc ich dane.
Jednak pozdrowię ich od Ciebie.
Ciesze się, że jednak doszło do Ciebie, że nie jestem zainteresowany i w relacjach z Tobą zdegradowałeś mnie z "kolegi" na "usera". Ufff

pax

2

@Mat_Cat @Odcinkowy
Symptomatyczne te Wasze wzajemne lajki, wspieranie się, słówka, poklepywanie po pleckach, słodzenie sobie.
Userzy mają z Was niezły ubaw.

pax

2

@Odcinkowy
Wiedziałem, że odpowiesz, potwierdzając każde moje słowo na Wasz temat. Chociaż na poczatku tylko dałeś swojemu "koledze" polubienia, ale jak tylko mu odpowiedziałem to aby go wesprzeć, byc przy nim to tez włączyłes się do dyskusji.
Rob screeny, o waszym comingoutcie niech się wszyscy dowiedzą, to dobrze, przynajmniej niektórzy nie nabiora się na sztuczki z adresem i zapraszaniem na chatę.

pax

1

@Mat_Cat
Wiedziałem że zagadasz i potwierdzisz to co pisze. Szkoda, że nie dociera do Ciebie że nie jestem zainteresowany. Jesteś taki przewidywalny. Teraz chcesz znać dane innych męskich użytkowników. Wszystko potwierdzasz.
Czekasz na te kilkanaście osób, widzę że lubisz takie grupowe zabawy w męskim gronie. Szybko się deklarujesz.
Ps. Ja prowadzę rozmowę, a Ty o szczekaniu, zabawy w udawanie pieska zostały? Haha.
Miałeś "olać typa" ale natury nie oszukasz. Pewnie znowu odpowiesz, zagadasz, będziesz chciał wprosic się na chatę, będziesz chciał kilkanaście osób i zabawy w pieska.
Olejesz dyskusję czy potwierdzisz. Oboje wiemy jak będzie.
Na serio, ludzie się pokładają ze śmiechu i mówię tylko o tych co mi o Was piszą na priva. Sprawdz ile osób obserwuje moje wpisy

pax

1

@Mat_Cat , @Odcinkowy

Kilkanaście osób obserwuje ten wątek i wszyscy mają niezły ubaw z Was. Wszyscy twierdzą, że niezła z Was ciepła parka.

"Mati najlepsze że on sam sobie wmawia że kogoś zaorał :)"

Wiem, że boli jak ktos wykazuje Ci indolencje, głupotę i kłamstwa. Nie jestescie w stanie wyargumentować swojego zdania więc wchodzicie w personalny atak, a tak robią tylko ludzie ograniczeni, którzy niewiele mają do powiedzenia więc probują się dowartościować atakują innych.

" wyglada na takiego co lubi takie akcje ;)"
Jak mówiłem kilkanaście osób obserwuje tą dyskusje i wszyscy uważają Was za parkę. Rozmawiacie tylko o gejostwie lub pedofili, pragniecie dostać domowe adresy użytkowników, Szukacie kolegów a potem chcecie aby Was do domu zapraszali. Ludzie mają z Was niezły ubaw, ale nie mam nic do Was, fajny ten comingout zrobiliście. Twierdzisz, że wyglądam na takiego, po czym tak twierdzisz? Napisałeś tylko po to aby się dowartościować lub namówić na wspólne igraszki, ja już kilka razy Ci napisałem że nie jestem zainteresowany, ale Ty dalej zagadujesz. U Was widać że głodnemu chleb na myśli.

Jak sami widzicie, nie piszecie nic na temat dyskusji, nie odpowiadacie na argumenty drugiej strony, kłamiecie, nadinterpretujecie tylko po to aby się dowartościować, nie potraficie nic sensownego napisac i chcecie zdobyć adresy męskich użytkowników portalu.

Mi się podoba z Wami dyskusja bo sami się oracie swoimi wpisami, ja Was tylko punktuje a kilkanaście osób ma z Was ubaw. Piszcie dalej, niech inni się turlaja ze śmiechu.

Jeden pisze do drugiego "olej typa", drugi "szkoda czasu na typa" a i tak będzie o mnie za chwilke pisać, taka wasza natura, że nie potraficie nie zagadać, nie sprowokowac do dyskusji mając wciąz nadzieję, że zmienię zdanie. Nie jestem zainteresowany wejściem w wasz duecik, nie mój klimat. Zobaczymy czy po po deklaracji o olaniu rozmowy ze mną znów zagadacie do mnie lub do siebie na moj temat (i znów będziecie pisac o gejostwie - z naturą nie wygracie), czym potwierdzicie jedynie wasze zainteresowanie innymi userami na portalu. Sprawdzimy czy się mylę? Ludzie mają z was ubaw.
Zobaczymy czy olejecie mój wpis i zakończycie dyskusje czy zagadacie potwierdzając swoje preferencje i swoje zainteresowanie męskimi userami na portalu.

pax

6

@kkbarca
Powinni dać prawdziwą szansę Wague. Może odpali, może nie, ale nie dowiemy się jak go nie sprawdza. Emerson na dzień dzisiejszy by się przydał.

pax

1

@Odcinkowy
Pokażę teraz sposób i poziom twoich wpisów prowadząc tak z Toba dyskusję jak Ty prowadzisz z innymi.
"Uważasz, że najlepsze zwyrodnialcy są w Polsce i trzeba ich popierać, rozumiem że nie chcesz importowanych z Bliskiego Wschodu bo uważasz ,że polska patologia jest taka patriotyczna i jest super. Gwałcenie chłopców i dziewczynek jest super, byle robili to biali katolicy. Wskazałem wyżej przykłady zwyrodnialstwa w Polsce, nie odniosłeś się do nich, więc dajesz pełne przyzwolenie. Bronisz polskich gwałcicieli i pedofilów, przecież nie zauwazyłem abyś złego słowa o nich powiedział, więc ich popierasz. Popierasz pedofilię ale tylko w polskim-patriotycznym wydaniu, tak wynika z twoich tekstów. Do mnie tekst zaczynasz słowem kolego, a potem piszesz abym kolegów zaprosił na chatę. ja nie wiem czy to ten wąs w avatarze tak rozbudza wasze zmysły, że lubicie zabawy z mężczyznami. Przecież nazywasz kolega i chcesz abym kolegów zaprosił do siebie. Niestety jak drugiemu userowi pisałem, nie jestem zainteresowany, wolę kobiety, ale nie mam uprzedzeń, więc nie potępiam Was, bawcie się chłopaki jak chcecie. Rozumiem, że za dużo TV Trwam i innych księży było w życiu".
To jest tylko przykład jak można interpretować twoje wpisy w taki sposób jak Ty interpretujesz wpisy innych. Zastanów się nad umiejętnośącia prowadzenia dyskusji, kultury dyskusji. Bardziej skupiaj się na arguementach i temacie dyskusji a nie na osobie adwersarza, wyzwiskami, kłamstwami, nadinterpretacjami narażasz się na wyśmianie i zaoranie a nie na rzeczową dyskusję.

pax

1

@Odcinkowy
Zaczyna mnie wciągac ta dyskusja, takie łatwe zaoranie.

"Procent popełnianych przestępstw seksualnych w naszym kraju a wśród ludności migrującej z północnej Afryki czy bliskiego Wschodu jest zupełnie inny". - nic nie pisałem o procencie - wymyślasz.
"To oznacza że skoro w twoim mniemaniu każda nacja jest zła to co mamy zrobić?"
Tego nie napisałem, generalizowanie zostawiam ludziom z uprzedzeniami, którzy jedno wydarzenie rozciągają na całość społeczności, dla potwierdzenia swoich uprzedzeń).
"Dajesz ciche przyzwolenie na takie działania bo przecież wszystko jedno kto przyjedzie każda nacja ma taki sam procent patusow."
Wskaż gdzie daję ciche przyzwolenie na gwałty, przemoc itd.. jak brakuje Ci argumentów a strasznie Ci ich brakuje, jak punktuje twoje klamstwa to zaczynasz wymyslać i na swoich wymysłach budujesz swoje zdanie. Słabe i żałosne.
Próbujesz pisac rzeczy, których ja nigdy nie napisałem i pisac, że to niby są moje albo że to jest prawdziwa choc tylko twoja interpretacja moich słów.
Nie masz argumentów to piszesz o TVNach, o jakiś kolegach, o jakimś cichym przyzwoleniu na zwyrodnialstwo, wmawiasz ludziom rzeczy, bo po prostu punktują twoje nie zbyt lotne teksty.

dalej nie widzę, że zgadzam się na przyjazd zwyrodnialców. Poprosiłem o jedną rzecz, abys wskazał gdzie dokładnie napsialwem "że przeciez jestem na tak!".

pax

1

@Odcinkowy
Wspaniały nie merytoryczny komentarz , nie powliłeś wnikliwością i szerokim kontekstem. Jak zwykle wyzwiska i brak odniesienia do tekstu. Spytałem gdzie napisałem to co mi zarzucasz to zamiast odpowiedziec wolisz wyzwiska. Ośmieszasz sie.
Powtórze raz jeszcze.
"jeśli tak bardzo chciałbyś żeby tak wyglądało nasze państwo jak na zachodzie..."

"Przecież Ty jesteś na Tak!"
Wskaż gdzie coś takiego napisałem?
Kłamstwem podpierasz się w dyskusji i na tym budujesz swój wywód. czekam na odpowiedź. Chociaz pewnie znowu skonczy się wyzwiskami, bo jak ktos nie ma argumentów w dyskusji to kończy się wyzwiskami jakie to prymitywne.

pax

2

@paweldunajecfcb
Kiedys miałem córkę dziekana, ale nie wiem czy to to samo :)

pax

1

@Mat_Cat
1. Panie wolniej myslący, haha, jak się nie ma argumentów to zaczyna sie od personalnych ataków. Żałosne. Który to juz raz zaczynasz dyskusje z kimś pokazując kulturę. Twoje uprzedzenie widać w tej dyskusji, wyszukiwanie wybiórczych informacji dotyczącycvh jednej nacki, omijanie negatywnych informacji o innej, to jest własnie uprzedzenie. Jakos nie zauwazyłem abyś sie odniósł do mojego pierwszego wpisu pokazującego zwyrodnialstwo wśród Polaków. To się nazywa uprzedzenie.
2. Chcesz być uszczypliwy, ale słabiutko Ci to wychodzi. Ja nie komentowałem statystyk, bo nie do mnie były one pisane. Osmieszasz się pretensjami o to że nie czytam wszystkiego co piszesz do innych.
3. Jak zwykle nie zrozumiałeś swojego tekstu a teraz wijesz się w pokretnych tłumaczeniach. W pierwszym zdaniu wyzywasz osobę a potem piszesz coś innego. Ja komentuję wyzywanie czlowieka a potem komentowanie że sprawiał wrażenie kumatego a Ty piszesz o zrozumieniu jakis dwoch wyrazów. Sam się pogrązasz. W jaki sposób miał sprawiać wrażenie kumatego, skorop od razu go zwyzywałeś? Od radzu podewszłeś do człowieka z opinia i uprzedzeniem.
4. Widzisz jednak znalazleś odpowiedź. hahahaha. Znowu zaorany.
5. Taz oglądasz TVN - ok, oglądaj co chcesz, nie interesuje mnie Twoje życie, nie musisz mi o nim opowiadać, naprawdę wolę kobiety. Nigdzie nie napisałem że oglądam TVN, sam to sobie wmówiłeś, która to już twoja nadinterpretacja.

Fajna taka dyskusja jak w każdym zdaniu się ośmieszasz.

pax

1

@Mat_Cat
Więc popatrzmy na tą dyskusję od początku. Wrzucasz pewien tekst który wykazuje zwyrodnialstwo dwóch osób i budujesz na tym przykładzie swoje uprzedzenia rasowe.Jak jedna osoba pokazuje Ci, że takie zwyrodnialstwo zdarza się w każdym narodzie/społeczności i pokazuje Ci na to przykłady to omijasz temat i dalej brniesz w swoje uprzedzenie. Gdy uzywkownik @osa91 wskazuje Ci blędne założenie to go personalnie w pierwszym zdaniu do niego wyzywasz od "de.ili" a w trzecim komentarzu oprócz kolejnych docinek piszesz, że sprawiał wrażenie kumatego. Zastanów sie co piszesz, bo ciągle nie mając argumentów zaprzeczasz sam sobie. Rozumiesz, że osoby kumate to dla Ciebie de.ile, bo tak to piszesz.
Potem @Odcinkowy wchodzi w wątek od nazywania niektórych osób "deklami" i pisze "bezmózgowie totalne". Do mnie pisze natomiast tekst pełen klamst i nadinterprtetacji (już pomijam słabą wstawke o TVN-ie), które Ty przyjmujesz bez zastanowienia się, bo pasuje do twoich uprzedzeń a nie ma nic wspólnego z logiką wynikającą z czytanego tekstu. Bardzo to słabe. Jak widzisz odcinkowy nie odpowiada na to, że skłamał i nadinterpretował tekst a następnie ułożył na tym swoje zdanie. " jeśli tak bardzo chciałbyś żeby tak wyglądało nasze państwo jak na zachodzie to powiedz nam kolego czy Ty zaprosiłeś kogoś do swojego domu? A jeśli nie to podaj swój adres myślę że możemy w twoim imieniu zaprosić kogoś. Przecież Ty jesteś na Tak!" Jak widzisz w tak krótkiej wypowiedzi, aby mieć pewien efekt dwukrotnie minąl się z prawdą. Skoro Ty kilkukrotnie popierałeś tą wypowiedź. Wskaż gdzie napisałem, że tak chcę aby wyglądało nasze państwo i że jestem "Przecież na tak!" - co wmawia mi odcinkowy, tylko po to aby zbudować na kłamstwie swoją wypowiedź. Kłamstwa mają krótkie nóżki, a sprawia mi frajdę ośmieszanie ludzi z uprzedzeniami. Wątek dotyczy dwóch zwyrodnialców którzy znęcali się nad dwójką chłopców, pytanie brzmiało czy chciałbym (przestępców) widzieć u siebie - na to pytanie odpowiedziałem dwukrotnie. Jednak trzeba czytać ze zrozumieniem, a nie przyswajac tylko te teksty które pasują do uprzedzeń i wymyślonej rzeczywistości. Pisałem: "Ja nie zapraszam zwyrodnialców do domu. Skąd taki pomysł że chciałbym ich u siebie?" i "Jesli ktoś jest zwyrodnialcem to logiczne że nikt nie chce mieć kogos takiego pod swoim dachem i nie ma róznicy czy jest Tunezyjczykiem, Polakiem, katolikiem czy muzułmaninem". Ty mimo uzyskania ode mnie odpowiedzi i tak bardzo pragnąles miec mój adres, cóż innego mógłbym pomyśleć jak nie to twoje preferencje, przeciez nie chodziło o odpowiedź na pytanie bo ją dostałeś.

pax

1

@Mat_Cat
Dalej nie widzę nic merytorycznego.
Na jakie pytanie nie odpowiedziałem? (pytanie oparte na klamstwie ?) Zacytuj pytanie.
Śmieję się jak ktoś operuje kłamstwem a ktos inny podpiera się tym kłamstwem .
Radzę, przeczytać jeszcze raz dyskusję i zdac sobie sprawę jak bardzo sie ośmieszasz.

pax

1

@Odcinkowy
Widzę, że oprócz obrażania i klamst nie potrafisz prowadzić dyskusji. Typowe. Nie potrafisz sie odnieść się do mojej odpowiedzi w której wykazałem twoje kłamstwo. A co do odpowiedzi to jej udzielilem, mimo że pytanie zawierało klamstwo. Wyglupileś się i probujesz pisząc personalnie wyjść z twarzą, jednak fajnie sie czyta te nadinterpretacje i próby narzuca swpoich kłamstw i opieranie na nich swojej argumentacji.
Przykład:
"jeśli tak bardzo chciałbyś żeby tak wyglądało nasze państwo jak na zachodzie..."
Wskaż gdzie coś takiego napisałem? Jak piszę, nie masz argumentów, więc wymyslasz coś czego ktos nie napisałe a następnie na tym kłamstwie budujesz swoja argumentacje. Żałosne.
"atakowanie przedmówcy" - "nie mierz wszystkich swoją miarą lewicowy chłopczyku. Ja rozumiem ze TVN Ci w głowie dziur narobił ale zejdź na ziemię i wróć do swojego chłopaka" - takie personalne ataki Ci nie przeszkadzaja? To sie nazywa hipokryzja.

pax

1

@Mat_Cat
Tak jak sądziłem. Jeżeli coś Ci nie pasuje, to zaczynasz wyzywac innych, bo brakuje Ci argumentów..
To, że nie potrafisz wejść merytorycznie w dyskusje to wyzywasz innych od lewicowców i piszesz o dziurach w głowie.
Co do chłopaka, mówiłem, mnie takie rzeczy nie interesują, nie musisz być zazdrosny.
Czytaj ze zrozumieniem moje wcześniejsze odpowiedzi. Poza tym chcesz odpowiedzi na pytanie oparte na kłamstwie.

pax

1

@EldoradoHaze
Zależy od linii. Przeczytaj regulaminy. Raczej powinny zostac zwrócone bo nie byłaby to twoja wina. Ewentualnie linia może zaproponować przebukowanie lub wpłatę na wewnętrzne konto (tak jak np. wizzair dawal 120% na konto wizzair)

pax

6

@kubix05
1982. Świetny mundial na trudne czasy. Trzecie miejsce, hat-trick Bońka i ciężki wygrany bój z Francją o 3 miejsce.

pax

1

@Mat_Cat
Na co odwagę? Nie zrozumiałeś dyskusji.
Rozumiem, że chcesz mój adres, ale muszę Cię zmartwić, jestem zajęty i chłopcy mnie nie interesują, więc źle uderzasz.
A co do odcinkowego to wyjaśniłem mu, że wmawia cos ludziom i na tym buduje dyskusje. Jesli ktoś jest zwyrodnialcem to logiczne że nikt nie chce mieć kogos takiego pod swoim dachem i nie ma róznicy czy jest Tunezyjczykiem, Polakiem, katolikiem czy muzułmaninem.

pax

1

@Mat_Cat

Ja nie zapraszam zwyrodnialców do domu. Skąd taki pomysł że chciałbym ich u siebie? Rozumiem, że jak ktoś ma inne zdanie od Ciebie to wysyłasz do nich gwałcicieli-pedofilów.
Bardzo masz dobre argumenty w dyskusji.

pax

1

@Odcinkowy
Nie pisałem nic o lekarzach i inżynierach, ale skoro uważasz że tak jest to może masz rację, ja nie wiem, ale skoro tak twierdzisz to pewnie tak jest. Przecież nie oglądasz TVN to pewnie piszesz prawdę o lekarzach i inzynierach.
Nie zrozumialeś tej dyskusji. Wmawiasz ludziom coś czego ktos nie powiedział. Wskaż, że gdzies napisalem, że tak chciałbym aby państwo wyglądało (aby zwyrodnialcy chodzili po ulicach)? Sam sobie coś wymyśliłeś, a następnie przez to co wymyślileś doszedłeś do głupiego pytania. Przeczytaj dyskusję i argumentuj merytorycznie a nie wymyślaj.

pax

4

@justfootball
Temat sztucznie wywołany przez jedną partię dla wskazania wyimaginowanego wroga narodu starszym konserwatywnym osobom dla politycznych korzyści. Rok temu nie było medialnej kwestii LGBT. Dzisiaj te osoby są medialnie i politycznie napiętnowane, zrównuje się homoseksualizm z pedefilią, często odczłowiecza się takich ludzi itd... W tak katolickim, konserwatywnym państwie gdzie prawa ustanawia parlament straszono "gejostwem", "adopcja dzieci", "indoktrynacja homoseksualna w szkołach" jesli nie wybiora odpowiedniego kandydata na prezydenta, jakby prezydent miał moc stanowienia prawa. Temat sztucznie wywołany przed wyborami.

pax

3

@Odcinkowy
Jak ktoś pokazuje Ci argumenty które wskazują na coś innego niż sobie sam wymyśliłeś. Zastanów się nad argumentacją a nie pisz o TVN bo to słabe.

pax

1

@AduŚ07
Nie grał lepiej za Setiena, skąd takie zdanie?
W meczu z Bayernem wiekszość grała słabo, ale Nelosn był najgorszym zawodnikiem, współwinnym conajmniej 4 bramek.

pax

2

@Odcinkowy
Oczywiście masz rację, wzrost ruchow migracyjny spowodował wzrost przestępczości - przeciez nazywanie Polaków złodziejami to norma na Zachodzie, dowcipy - " Kiedy jedziesz do Polski? Twój samochód juz tam jest" - Nie wzieły się z kosmosu. Polska przez lata była państwem aktywnie zaangażowany w handel żywym towarem, stąd porywano kobiety i dzieci - gwałcono i wywożono na Zachód do domów publicznych, tak jak punktem tranzytowym z państw byłego bloku wschodniego. A nie ....wait, coś chyba pomyliłem. pewnie chodzilo Ci o inne gwałty i inną przestępczość.

pax

2

@AduŚ07
Odzyskał wiarę w siebie? Po meczu z Bayernem. Jak narazie jest najsłabszym zawodnikiem w kadrze.

pax

1

@Mat_Cat

taa, bo wcześniej w Szwecji nie było gwaltów.

pax

4

pax

2

@Survier
Nazim tak samo pod względem gospodarki w dużej mierze opierał się na centralizmie. Nie przelewano krwi przeciwników narodu ale przeciwników NSDAP, poczytaj o nocy długich noży. Mordowano niemieckich zasymilowanych Żydów, socjalistów, gejów, inwalidów. W imię wyższości rasy aryjskiej gdzie 80 % dygnitarzy NSDAP to byli ciemnowlosi kurduple.

pax

1

@SiSenior
Dziwne jest to że jak się napisze coś o nazizmie to od razu zestawia się to z komunizmem. Nazizm to ideologia totalitarna która potrzebuje wroga, jakby nie było komunistów to byli by nimi socjaliści, potem Arabowie, Żydzi, lgbt, itd.
Jaki drugi temat, chodzi o poparcie czy tolerancję dla takich ideologii?

pax

4

@SiSenior
W Polsce przez ostatnie lata jest silna tendencja wzrostowa takich ruchów. Są tego różne przyczyny, jednym z nich jest pewna przychylność obecnych władz i kościoła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?